Arama sonuçlarınız

1. A

frisby GC-9250G Gamemax raptor kasa fanı

frisby GC-9250G Gamemax raptor marka modeline sahip bir kasa aldım. İçinde çıkan fanlar sıtandart fanlar gibi değildi bir kontrolcüye bağlayıp kontrolcüyüde USB-0.2 girişine bağlıyormuşuz. Bilgisayarcıya verdim montajı yaptı. Şimdi ben bu fanların hızlarını nasıl kontrol ederim böyle bir imkan...
  2. A

Windows 10 açılış görselini .gif ile değiştirmek.

Windows 10 açılışındaki win10 logosunu kendi yaptiğim .gif ile değiştirebilirmiyim? Anakartım asus rog ve win10 logosu rog logosuyla değişmiş durumda demeki bu mümkün ama nasıl? (kendim değiştirebiliyorsam gif hazırlayacağım)
  3. A

Imageres.dll değiştirme hatası

Imageres.dll değiştirmneye çalışırken ss'deki hatayı alıyorum yardım edebilirmisiniz. (Açılış sesini değiştirmeye çalışıyorum)
  4. A

SSL korumasına isim yazdırma.

Merhabalar projem için site tasarlıyorum ve cloudflare üzerinden bedava https:// SSL aldım ve bu SSl üzerinde örneğin VATAN BİLGİSAYAR - Teknoloji & Bilgisayar Hiperstore'u da"Vatan Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.S. [TR]" yazısı gibi kendi siteme https://www.secside.com adlı siteye (Şu an...
  5. A

Welcome to the game 2 açılmıyor

Bu gün welcome to the game 2 aldım(Korsan indirmiştim indirimde alınırmı diye ama açılmamıştı) merak ettim. indirdim açtım ayarlarını yaptım ama yükleme ekranında sürekli takılı kalıyor ekrana tıklarsam durdu hatası veriyor. Bi yardım edebilirmisiniz bilen varsa.(Oyun orjinal)
  6. A

CPU kablosunu PCI-e girişine takarsam sorun olurmu

CPU kablosunu PCI-e girişine takarsam sorun olurmu. benim ana kartım asu rog maximus ix extreme ve 8+8 CPU girişi var ama piyasada neredeyse böyle girişe sahip PSU çok az sayıda var. şimdi yeni alacağım PSU da PCI-e girişine cpu takarsam sorun olurmu?
  7. A

Boot etmiyor.

Laptop düzgünce çalışırken içine başka hardisk taktım ve açılırken aşağıdaki fotoğraftaki ekranda kalıyor. Öteki hardiski taktım yine aynı ekranda kaldı nasıl çözerim. Kali Linux yüklü.
  8. A

Güç kaynağı önerisi

Selamunaleyküm. Geçenlerde güç kaynağım arıza verdi bende yeni kaynak almaya karar verdim. Öneri almak istedim istediğim seviyeler 750watt 80+gold güç kaynağı önerisi verirseniz sevinirim. 1000 lirayı geçmesinde. Aerocool p7 750watt 80plus platinum almayı düşünüyordum ama satan biryer bulamadım...
  9. A

Güç kaynağı cızırtı sorunu

Selamunaleyküm, Elimde 6 aylık bir güç kaynağı var. Bu güç kaynağından arada sırada yüksek sesli cızırtılar gelir bir süre sonra geçerdi sonra fark ettimki 10 15 cm yakında duyulur bir cızırtı olduğunu. Fanı sıkıntılıydı düzeltmek için açmıştım sonra geri taktım içindeki devrelere dokunmadan...
  10. A

Güç kaynağı cızırtısı sıkıntısı

Selamunaleyküm, Elimde 6 aylık bir güç kaynağı var. Bu güç kaynağından arada sırada yüksek sesli cızırtılar gelir bir süre sonra geçerdi sonra fark ettimki 10 15 cm yakında duyulur bir cızırtı olduğunu. Fanı sıkıntılıydı düzeltmek için açmıştım sonra geri taktım içindeki devrelere dokunmadan...