Arama sonuçlarınız

1. A

frisby GC-9250G Gamemax raptor kasa fanı

frisby GC-9250G Gamemax raptor marka modeline sahip bir kasa aldım. İçinde çıkan fanlar sıtandart fanlar gibi değildi bir kontrolcüye bağlayıp kontrolcüyüde USB-0.2 girişine bağlıyormuşuz. Bilgisayarcıya verdim montajı yaptı. Şimdi ben bu fanların hızlarını nasıl kontrol ederim böyle bir imkan...
  2. A

Windows 10 açılış görselini .gif ile değiştirmek.

Muhtemelen UEFI.
  3. A

SSL korumasına isim yazdırma.

Cloudflare hem bedava hemde ücretli hizmeti var bakın derim. 1562912622 En yakın zamanda inceleyeceğim. 1562912666 En yakın zamanda inceleyeceğim.
  4. A

Yardım için teşekkür ederim. Bu konuyu biraz araştırayım bende kurulu olup olmadığından emin değilim. Teşekkürler.
  5. A

Tamam teşekkür ederim. Peki sorun çıkartırımı?
  6. A

Windows 10 açılışındaki win10 logosunu kendi yaptiğim .gif ile değiştirebilirmiyim? Anakartım asus rog ve win10 logosu rog logosuyla değişmiş durumda demeki bu mümkün ama nasıl? (kendim değiştirebiliyorsam gif hazırlayacağım)
  7. A

Imageres.dll değiştirme hatası

Imageres.dll değiştirmneye çalışırken ss'deki hatayı alıyorum yardım edebilirmisiniz. (Açılış sesini değiştirmeye çalışıyorum)
  8. A

SSL korumasına isim yazdırma.

Merhabalar projem için site tasarlıyorum ve cloudflare üzerinden bedava https:// SSL aldım ve bu SSl üzerinde örneğin VATAN BİLGİSAYAR - Teknoloji & Bilgisayar Hiperstore'u da"Vatan Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.S. [TR]" yazısı gibi kendi siteme https://www.secside.com adlı siteye (Şu an...
  9. A

Welcome to the game 2 açılmıyor

Doğru haklısın. Geri iade kabul edilirse gelen parayla udemy kursu alırım bari. ?
  10. A

Oyun orijinal zatende birde Hacker oyunlarını severim ama açılmayınca hevesim kırıldı şimdi geri iade talebi yolladım zaten.
  11. A

Kamerası ve Performansı İyi Telefon.

note 6 pro da güzel oynatıyor ama dediğim sorun can sıkıyor bi müddet sonra. 1562168850 Pubg indirmiyor İnternet yavaşladı 8saat indirme süresi gösteriyor ?
  12. A

1 aydır oynamadığım için pek hatırlamıyorum ama orta ayara kadar destekliyor olması lazım yani grafikler iyi diye hatırlıyorum. şimdi indireyim bi bakıp tekrar mesaj atarım.
  13. A

yani nasıl desem örneğin instagram'ı açıyorum şimdi sonra bi mail geliyor gmail'i açınca instagram'ın yansıması mavi renkle ekranda kalıyor ve bunu düzeltmedim. Bi özelikmi hatamı bilemiyorum.
  14. A

Güç kaynağı cızırtısı sıkıntısı

Sağolasın ?
  15. A

Xiaomi redmi note 6 pro kullanıyorum birkaç tane yazılımsal sorun dışında gayette memnunum
  16. A

Yeni kaynak aldım ve ana kart yanmış... Hepinize yardımlarınız için teşekürler kartın lehimi atmış çok şükür fazla masraf çıkmadı.
  17. A

Bu gün welcome to the game 2 aldım(Korsan indirmiştim indirimde alınırmı diye ama açılmamıştı) merak ettim. indirdim açtım ayarlarını yaptım ama yükleme ekranında sürekli takılı kalıyor ekrana tıklarsam durdu hatası veriyor. Bi yardım edebilirmisiniz bilen varsa.(Oyun orjinal)
  18. A

CPU kablosunu PCI-e girişine takarsam sorun olurmu

Yeni kaynak aldım taktım çalışmadı bilgisayarcıya götürdüm ana kart az kalsın yanmak üzereymiş sadece lehim atmış :D ucuz kurtardık. 200TL ile kurtulduk yoksa ana kart ucuz değil.
  19. A

listeme ekledim. Şu model hakkında düşünceleriniz nedir: NZXT E850 850W 80Plus Gold Full Modüler ATX PSU | ITOPYA 1560017789 Benim cpu 8+8 giriş istiyor
  20. A

Şimdi o modelde PCI-e girişine takarsam sorun olmaz mı yani?
  21. A

CPU kablosunu PCI-e girişine takarsam sorun olurmu. benim ana kartım asu rog maximus ix extreme ve 8+8 CPU girişi var ama piyasada neredeyse böyle girişe sahip PSU çok az sayıda var. şimdi yeni alacağım PSU da PCI-e girişine cpu takarsam sorun olurmu?
  22. A

Boot etmiyor.

Kali linux boot dosyaları bozulmuş yeniden yükledim şimdi çalışıyor
  23. A

Boot etmiyor.

Hdd yeni Hdd olamaz çünkü başka hdd taktım aynı Yeniden mi linux kurayım yani?
  24. A

Boot etmiyor.

Laptop düzgünce çalışırken içine başka hardisk taktım ve açılırken aşağıdaki fotoğraftaki ekranda kalıyor. Öteki hardiski taktım yine aynı ekranda kaldı nasıl çözerim. Kali Linux yüklü.
  25. A

Güç kaynağı önerisi

Şu an sistemim 450 ila 500 watt kullanıyor ileride ekleme yapacağım ve uzun süre gitmesi için şimdiden paraya kıyacağım sonra tekrar almam gerekmesin (ilerde 1080ti vb. Şeyler alamayı düşünüyorum)
  26. A

Güç kaynağı önerisi

Selamunaleyküm. Geçenlerde güç kaynağım arıza verdi bende yeni kaynak almaya karar verdim. Öneri almak istedim istediğim seviyeler 750watt 80+gold güç kaynağı önerisi verirseniz sevinirim. 1000 lirayı geçmesinde. Aerocool p7 750watt 80plus platinum almayı düşünüyordum ama satan biryer bulamadım...
  27. A

İnşallah. Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim sayenizde pcnin yanmasını engelledim teşekkürler ??‍♂️
  28. A

Tamam hocam everest ile iletişime geçtim duruma göre servise götürebilirim yenisini alma gibi imkanım yok
  29. A

Güç kaynağı cızırtı sorunu

Tamam teşekkür ederim.
  30. A

Ne kadara yaparlar tahmininzce. NOT: sökmeden öncede sorun vardı artı olarak aldığımız günden beri fanı sıkıntılı sürtünüyor.
  31. A

Garanti yandı. Bobin derken fan ile alakalımı içi devre ilemi alaklı. Sorun varsa sorunu tamir etirme gibi bir ihtimal varmı? Kaynak RAMPAGE RGB-850 80PLUS GOLD 850W FULL MODÜLER RGB GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar bu
  32. A

Doğru paranoya cümle??? Sensin fandan gelmediği kesin zatende sorun kullanmaya devam edersem sorun olurmu.
  33. A

Vallaha bilmiyorum ya. Bunu kullanmaya devam etsem sorun olurmu.
  34. A

750w kaynak öneriniz olurmu. 500 mümkünse geçmeyecek şekilde. Söylemeyi unutum kaynak aldığımız günden beri fanu sıkıntılıydı.
  35. A

6 veya 8 aylık.
  36. A

Yardımınız için teşekkür ederim. Konuyu yanlışlıkla 2 defa açtım. Benim sisteme bu kaynak yetermi bilemiyorum 850watt kullanıyordum Everest Rampage 850w olası lazım. Sistemim zotac 1070ti, i7 7700k, ddr4 16gb ram, purple wd 2tb harddisk, 128gb xpg ssd. Ve bu arada sesin fandan gelmediğinden...
  37. A

Selamunaleyküm, Elimde 6 aylık bir güç kaynağı var. Bu güç kaynağından arada sırada yüksek sesli cızırtılar gelir bir süre sonra geçerdi sonra fark ettimki 10 15 cm yakında duyulur bir cızırtı olduğunu. Fanı sıkıntılıydı düzeltmek için açmıştım sonra geri taktım içindeki devrelere dokunmadan...
  38. A

Selamunaleyküm, Elimde 6 aylık bir güç kaynağı var. Bu güç kaynağından arada sırada yüksek sesli cızırtılar gelir bir süre sonra geçerdi sonra fark ettimki 10 15 cm yakında duyulur bir cızırtı olduğunu. Fanı sıkıntılıydı düzeltmek için açmıştım sonra geri taktım içindeki devrelere dokunmadan...