Arama sonuçlarınız

1. C

Monitör tavsiyesi

Elimdeki mevcut monitör(BenQ Zowie XL2740) dikey olabiliyor. Simetrik dursun diye 3 monitöre çıkmayı düşünüyorum. Bütçem 3-4 bin arası.
  2. C

Monitör tavsiyesi

Mevcut monitörüme ek yapmak istiyordum da. Eğer öneriniz var ise açığım. 2. veya 3.monitör alma ihtiyacım kod yazmayla uğraşıyorum.(yükseklisans tezim de de bolca kodla haşır neşir olacağım için biraz ihtiyaçtan)
  3. C

Monitör tavsiyesi

Öncelikle hızlı yanıtınız için teşekkürler. 18.5 inç vesa uyumlu monitör alıp, onu dikey hale mi getirsem diye düşünüyorum. Ne dersiniz?
  4. C

Monitör tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, Tek monitörlü setup'ımı 3 monitör'e çıkartmak istiyorum. Yanlara ekleyeceğim 2. ve 3. monitörleri dikey olarak kullanmayı planlıyorum. Ortadaki ana monitörümün marka/modeli : BenQ Zowie XL2740 (27 inch 1920 x 1080 monitör, yan güneşliklerini çıkartarak kullanıyorum) Ekran...
  5. C

Windows 10 ses sorunu

Merhaba arkadaşlar, Bilgisayarımı 4 saat önce kapattım ve açtığımda sağ alt kısımda yer alan ses işareti üzerinde çarpı işareti çıktı ve ses hizmetleri çalışmıyor diyor. İnternet üzerinde baya araştırma yaptım ama nafile. Ses sorunlarını gidere bastığımda "Bir veya daha fazla ses hizmeti...
  6. C

ses problemi

Merhaba arkadaşlar, Yakın zamanda RTX 2080 ekran kartı ve Zowie monitor XL2740 aldım. İnternette ne kadar aradıysam da bulamadım, kulaklık yoksa herhangi bir ses çıkışı alamıyorum. Problem ne olabilir?
  7. C

RTX 2080 uyum

Csgo yüklü idi normal ayarlarda 200 fps geliyor, inanilmaz düşük geldi bana
  8. C

RTX 2080 uyum

Valla simdi pubg güncelliyorum:))
  9. C

RTX 2080 uyum

Hacı çözdüm durumu, arka taraftaki 8'li power ı görmemişim. Tek bir tane power taktım ışıklar yanınca powerda aramadım problemi. 2 power i da takmak gerekiyormuş :/
  10. C

RTX 2080 uyum

Valla çalışmıyor:/
  11. C

RTX 2080 uyum

Evet güç giriş kablolarını da taktim ışık yaniyor, silgiyi de simdi deneyeceğim ama hic ümidim yok :/
  12. C

RTX 2080 uyum

Görüntü gelmiyor ki. Gtx 1050 ti taktim simdi calisiyor. Rtx 2080 driver mi yükleyim, 1050 takili iken?
  13. C

RTX 2080 uyum

Arkadaşlar 8G RTX 2080 3X TRIO GAMING aldım. Valla sabahtan beri denemediğim yol kalmadı, RTX 2080 takınca görüntü gelmiyor, GTX 1050 TI takınca görüntü geliyor, acil yardım :) Denediğim şeyler: RAM'leri çıkartıp takmak Güç çıkışını kontrol ettim 700W BIOS pilini çıkarttım geri taktım Ekran...
  14. C

RTX 2080 uyum

Arkadaşlar tekrardan Merhaba, Geçmişte bilgisayari toplama amacim 20-30 tane emulator programini açıp her birinde bot oynatarak mobile bir oyunda para kazanmak idi. Emulator ihtiyaci ise, bolca RAM, guclu bir islemci ve bilgisayar 7-24 olarak %80-%90 kapasitelerde çalıştığı için bir sogutma alt...
  15. C

RTX 2080 uyum

Merhaba Arkadaşlar, Donanım olaylarına biraz yabancı olduğum için, sizlere bir soru sormak istedim. Bilgisayarımda mevcut durumda 1050 Ti ekran kartı bulunmakta ve ben bunu RTX 2080 ile değiştirmek istiyorum. Yakın zamanda biraz render olaylarına giriş yapacağım ve ek olarak oyunlarda 1050 TI...