Arama sonuçlarınız

1. Kubilayhan014

Soru Samsung Galaxy S23 S22 hangisi alınır?

Düz S24 de ki exynos işlemci iyi bir işlemci mi?
  2. Kubilayhan014

Soru Samsung Galaxy S23 S22 hangisi alınır?

Samsung Galaxy S23 S22 hangisi alınır? Sizce hangi cihazı almak mantıklı olur? Arada ki fiyat farkına değer mi?
  3. Kubilayhan014

Yardım Alışveriş kredisi hakkında bilgi

Merhaba arkadaşlar Hepsiburada alışveriş kredisi faizli mi? Yoksa sadece vade farkı mı ekliyor 1711226005 Yardımcı olursanız sevinirim
  4. Kubilayhan014

Telefonun sar değeri yükselir mi?

Merhaba herkese. Cihazın içinden bir parça değiştiği içi açılıp tekrar kapandığı zaman sar değerinde yükselme meydana gelir mi? Mesala ekranı değişse bir değişiklik olabilir mi? Sonuçta orjinal hâlinden bir değişikliğe uğruyor
  5. Kubilayhan014

Yardım Netflix sürekli kod istiyor

Merhabalar Netflix sürekli olarak yeni bir kod istiyor. Bir başka TV den girdiğim zaman kod istiyor. Evde ki TV de kod istiyor bunun çözümü var mı sizce?
  6. Kubilayhan014

CNC cizim

Merhabalar CNC cizim programları sizce zor mu? Bir meslek sahibi olacak kadar öğrenmek ne kadar zaman alir?
  7. Kubilayhan014

Soru 2024 de Düz S22 alınır mı

Teşekkür ederim evet olabilir. 1708113087 Bütçem s22 için yetiyor zaten. S22 Plus modelini dahi alamaz gibiyim.
  8. Kubilayhan014

Samsung Galaxy a20

Kendime de cihaz alacağım için şu anda bütçem düşük. 1707857273 3-5 arası düşünüyorum 2. El de olabilir 1707857296 Redmi note 7 var bende de bayağı eski bir cihaz kendime de alacağım o sebeple düşük bütçem
  9. Kubilayhan014

Gerçekten bir günü bile zor mu çıkarır? Şu an kullandığım cihaz redmi note 7 ? bu cihazdan s22 ye geçince zaten gözle görülür performans farkı hissederim. Sıfır oyun oynayan birisiyim s22 nin bataryası beni kurtarır diye umut ediyorum.
  10. Kubilayhan014

Çok teşekkür ederim önerileriniz için. S22 nin tasarımı da benim çok hoşuma gidiyor haklısınız. 1707643591 S22 nin İnce çerçeveleri çok hoşuma gidiyor.
  11. Kubilayhan014

İPX8 Teşekkür ederim 1707588007 Merhaba bu cihazı da anneme düşünüyorum. A20 yenilenmiş cihaz. Sizce alınır mı 1707588030 Yenilenmiş cihazda büyük bir sorun çıkar mı acaba
  12. Kubilayhan014

Samsung Galaxy a20

Merhaba annem için a20 almayı düşünüyorum. Yenilenmiş olan bu cihazı almamı önerir misiniz? 1707587773 Yenilenmiş cihaz sorun çıkarır mı?
  13. Kubilayhan014

İpx8 sertifikası

ipx8 sertifikasına sahip bir telefon musluk altında yıkanır mı? Havuza dalınır mı?
  14. Kubilayhan014

S23 e zorlamaya gerek var mı sizce bütçeyi? Çok aşırı farkları yok gibi
  15. Kubilayhan014

Soru Yurtdışı S23 Ultra Alınır Mı?

Galaxy cihazlara IMEI müdahalesi sadece yazılımsal mı oluyor?
  16. Kubilayhan014

Soru Yurtdışı S23 Ultra Alınır Mı?

Samsung Galaxy cihazlar IMEI için sadece yazılımsal müdahale yetiyor mu? Yoksa direnç işlemi mi gerekiyor
  17. Kubilayhan014

S22 alacağım büyük ihtimalle
  18. Kubilayhan014

Teşekkür ederim
  19. Kubilayhan014

S23 FE de Snapdragonlu modeli var mı?
  20. Kubilayhan014

Soru İP68 sertifikası

Bu sertifika ya sahip bir telefon musluk altında yıkanır mı? Havuz da kullanabilir miyiz? 1706995589 Dayanıklılık seviyesi ne durumdadır
  21. Kubilayhan014

S22 de karar kıldım gibi. 1706955774 Düz s23 de güzel ama fiyatına yetişmeyebilirim. 1706955944 Çok aktif telefon kullanmıyorum. Oyun oynamam hiç 1706955990 Telefonun ekranı çok küçük değil demi? 6.1 yeterlidir
  22. Kubilayhan014

Merhabalar sizce düz s22 halâ alınır mi? Yoksa Xiaomi cihazları mı tercih etmeliyim? 1706819625 Redmi note 13 pro tarzında cihazları mı alsam yoksa s22 mi 1706819639 Ben Samsung dan yanayım sizce?
  23. Kubilayhan014

Yardım Vestel KM 96201 alınır mı?

Merhabalar. Vestel KM 96201 9 KG kurutma makinesi indirimdeymiş. Bir tanıdığımın bayisinden alacağım. Sizce bu model nasıldır? Kullanan var mı Bu model üzerinden olmasa bile sizce genel anlam da vestel nasıl
  24. Kubilayhan014

S20 FE Snapdragon mu S21 FE mi?

Çok teşekkür ederim
  25. Kubilayhan014

Türkiye de var mı sn modeli
  26. Kubilayhan014

Yardım Kurutma makinesi marka önerisi

Merhabalar. ?? Kurutma makinesi almayı düşünüyorum. Vestel marka yeterli olur mu sizce? Taksit ile alacağım bir yer olduğu için vestel düşünüyorum. Sizler hangi marka önerirsiniz?
  27. Kubilayhan014

Soru Samsung Galaxy S22

Merhaba bu ürün sizce alınır mı? Plus ile farki sadece ekran mı? Teşekkürler. 1705945383 Sizce almaya değer mi
  28. Kubilayhan014

Soru Netflix İsrail desteği?

Netflix İsrail'e destek veriyor mu? Siyonist destekçisi mi?
  29. Kubilayhan014

En iyi lastik markası

Sizce en iyi lastik markası hangisidir? Petlas fiyat olarak uygun ama değer mi sizce? Kışlık olarak Continental düşündüm ama performans olarak Çok büyük fark yoksa petlas alabilirim. Benim için hem fiyat hem performans ürünü olması önemli. Ama uzun zaman kullanmak istiyorum o sebeple bütçemi...
  30. Kubilayhan014

İkisi de eski bir cihaz ama bütçe gereği bu iki cihazdan birini almak istiyorum. Sizce hangisi? Sırf Snapdragon için S20 FE alınır mı?
  31. Kubilayhan014

Yardım 2023 de s20 FE snapdragon

Merhaba arkadaşlar şu anda s20 FE snapdragonlu modelini almayı düşünüyorum sizce yeterli olur mu? Veya bu fiyat aralığında başka bir cihaz önerme durumunuz var mı?
  32. Kubilayhan014

Redmi note 10s şebeke sorunu

Linkte ki video da göründüğü gibi şebeke full olduğu halde bazen ulaşamıyorum. 18 Kasım 2023 https://youtube.com/shorts/2mkvuiykHTI?si=bdUIxgraTXKuEv4O 1700334980 Yardımcı olursanız sevinirim.
  33. Kubilayhan014

Redmi note 10s şebeke full ama aramalarda ulaşılmıyor

Merhaba arkadaşlar. Redmi note 10s var babam da Cihaz full çektiği zamanlar da bile bazen aradığım zaman ulaşamıyorum. Sürekli değil günde 2 3 sefer oluyor. Bazen ulaşıyorum bazen ulaşamıyorum. Telefondan birini aradığımız zaman aramayı yapıyor.
  34. Kubilayhan014

Soru Troy'a geçiş

Merhaba arkadaşlar kartları mı troy a geçireceğim. Ama troy'a geçtiğimiz zaman ne gibi kısıtlamalar yaşarım. Tek kısıtlama yurt dışı alışveriş mi? 1699802167 Bilgisi olan var mı?
  35. Kubilayhan014

Soru Samsung Galaxy 23 ultra Xiaomi 13 ultra...

Teşekkür ederim sağolun 1699808819 Peki s23 plus ile Mİ'yi kıyasladığımızda hangisi iyidir.
  36. Kubilayhan014

Soru Samsung Galaxy 23 ultra Xiaomi 13 ultra...

Merhabalar ülkemizde satışı yok Xiaomi nin ama Yurt dışı almayı düşünüyorum. İki cihaz arasında kaldım sizce hangisi iyi? 1699647671 Xiaomi 13 ün düz modeli ile de kıyaslama yapılabilir 1699647687 Özellik olarak çok benzer iki cihaz sanki tek fark marka gibi
  37. Kubilayhan014

Yardım 15-17 bin TL arası akıllı telefon önerisi

Teşekkür ederim 1696276418 S20 FE Mİ daha iyi S21 FE mi? Snapdragon olması nedeniyle ön planda mı? 1696276461 Snapdragon işlemci kullandığı için s20 FE alınır mı? Exynos olan s21 fe mi alınmalı yoksa.
  38. Kubilayhan014

Yardım 15-17 bin TL arası akıllı telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar bu fiyat aralığında android cihaz önerir misiniz. Önceliğim Samsung. Teşekkür ederim.
  39. Kubilayhan014

Soru 9500 Bin TL destekli en iyi bilgisayar

Merhaba arkadaşlar devlet destekli bilgisayar almak istiyorum. Bu fiyatlara en iyi bilgisayar önerisinde bulunabilir misiniz. Bu fiyatlara çok iyi bulunmaz ama en azından bu fiyata aralığının en iyisini bulmama yardımcı olur musunuz. 1695927828 Teşekkür ederim
  40. Kubilayhan014

Yardım Bireysel emeklilik sistemi

Merhaba arkadaşlar Garanti Bankası otamatik bes açılışı yapmış işe başlayınca aslında bende düşünüyordum zaten. Bireysel emeklilik de garanti bankası iyi mi sizce? Yoksa başka bir yerden mi devam edeyim?
  41. Kubilayhan014

Yardım Huawei marka laptop

Çok güzel görünüyor Yeğenim için alacağım zaten çok oyun oynayacak biri değil. 1695147320 Fiyatı 11-20 arası olabilir 20 sınır. Bu fiyat aralığında önereceğiniz ürünler varsa hepsini değerlendiririm.
  42. Kubilayhan014

Yardım Huawei marka laptop

Merhaba Huawei'nin laptopları hoşuma gidiyor ince ve taşıması kolay. Tasarımları çok güzel. Bu markayı önerirmisiniz? Asus, dell, hp gibi markalar liderdi ama sizce tercih edebilir miyim Huawei'yi? Telefonlarını beğenmiyorum tasarımları iyi olsa da bence kalitesiz bilgisayarları da öyle mi?
  43. Kubilayhan014

Yardım Google uygulaması arama yapmıyor

Google uygulaması arama yapmıyor sebebi nedir? Güncellemeleri kaldırdım verileri temizledim. 1690461273 Böyle kalıyor başlangıçta
  44. Kubilayhan014

Yardım Sırtüstü yatarken göbek altında hafif nabız atması

Bazen bende de oluyor.
  45. Kubilayhan014

Soru Xiaomi mi wifi güçlendirici internet hızını yavaşlatıyor.

Xiaomi mi wifi pro ile wifi mi balkona taşıyorum. Ama modem de 2 nokta çekiyor mi wifi güçlendirici de full çekiyor. Full çekmesine rağmen hız testi yaptığım zaman modem de internet daha hızlı çıkıyor. Bunun sebebi nedir sizce? Çözümü var mı? Ya da böyle olması mı gerekiyor? Hız testi az olsa...
  46. Kubilayhan014

Yardım Google aramalarında alakasız sonuçlar ve tıklayınca çıkan reklamlar.

Çok teşekkür ederim.
  47. Kubilayhan014

Yardım Google aramalarında alakasız sonuçlar ve tıklayınca çıkan reklamlar.

Bu şekilde çıkan reklamlar var. Virüs mü bulaştı telefona yoksa Google'ın reklam politikası mı?
  48. Kubilayhan014

Soru Bir uygulamanın sistem günlüğünü nereden bulabilirim?⁸

Herkese merhaba. Bir Android uygulamasının sistem günlüğünü nereden bulabilirim? Böyle bir geçmiş var mı? Örneğin saat 18:30 da uygulama açıldı. Ses kaydedici uygulamasında telefon ile yaptığım konuşmalar kayıtlı. Telefonumu bir süreliğine evde unuttum. O esnada evde yabancılar vardı. Telefonun...
  49. Kubilayhan014

Soru Menemen ısıtılır mı?

Şimdi menemen soğanlı mı soğansız mı olur tartışması başlayabilir. ?
  50. Kubilayhan014

TV ekran koruyucu

Merhabalar 55 inç televizyonuma ekran koruyucu almayı düşünüyorum. Çocuklu bir ev olduğu için kırılma ihtimalinden korkuyorum. Önerdiğiniz bir marka model var mı? Ve gerçekten işe yarıyor mu kullanan var mı aranızda. Görüntü de bozulma yapıyor mu acaba?
  51. Kubilayhan014

Çocuk için sim kartlı akıllı saat

Herkese merhabalar. Çocuk için sim kartlı akıllı saat almayı düşünüyorum sağlam, özellikleri iyi olan, su geçirmeyen bir saat olması 1. Önceliğim. Lütfen bir öneri bulunur musunuz. Kız çocuğu için olacak.
  52. Kubilayhan014

Kamu işçi ilanı

Teşekkür ederim ?
  53. Kubilayhan014

Kamu işçi ilanı

Merhaba arkadaşlar kamu iş yerleri ilan yayınlamadan işçi alabiliyor mu? İlan yayınlama zorunluluğu var mı?
  54. Kubilayhan014

Clas royale ikiye iki savaş kalktı mı?

Teşekkür ederim ?
  55. Kubilayhan014

Clas royale ikiye iki savaş kalktı mı?

Merhaba arkadaşlar clas royale ikiye iki mod kalktı mı? İki kişi savaş yaptığımız? Eski bir oyun ama arada girip ikiye iki savaş yapıyordum.
  56. Kubilayhan014

Soru hat değerlerim sizce nasıl?

Sizce hat değerlerim nasıl? bir sorun var mı? 1666283462 vdsl kullanıyorum 33 indirme 6 yükleme destekliyor alt yapım. Bu hızları bu değerler ile kopma yaşamadan alabilir miyim.
  57. Kubilayhan014

Su geçirmez ip kameralar

Merhabalar evimin bahçe kapısını görecek sekilde bir adet ip kamera alıp wifi ile uzaktan izlemek istiyorum. Dış mekana dayanıklı su geçirmez sizlerin kullandığı bir ürün var mı? Yardımcı olabilir misiniz.
  58. Kubilayhan014

Yardım YouTube music indirilenler içerik bozuluyor

Merhaba YouTube music de indirmiş olduğum içerikler bir zaman sonra oynatılamaz hâle geliyor ve bozuluyor. Yaşayan ve çözüm bulan var mı aranızda? Teşekkür ederim. ?
  59. Kubilayhan014

Soru Emekli aylığını taşıyana promosyon

Babamın emekli maaşını bir başka bankaya taşıyıp promosyon dan faydalanmak istiyorum. Sizce en yüksek veren banka hangisidir? Ya da önerebileceginiz bir banka var mı?
  60. Kubilayhan014

Soru Dizüstü bilgisayar önerisi önemli.

Çok teşekkür ediyorum sağ olun. ??? 1663620266 Önerileriniz çok güzel görünüyor teşekkürler.
  61. Kubilayhan014

Soru Dizüstü bilgisayar önerisi önemli.

Bir arkadaşım acil dizüstü bilgisayar alacakmış. Bütçesini 8-10 bin arası. Hiç oyun oynamayacak. World, excel lazım olursa kullanacak. Telefonunu bağlayıp fotoğraf atacak. Film izleyecek basit işler için kullanacak. Lütfen bir bilgisayar önerir misiniz. Sıfır almak istiyor ikinci el istemiyor...
  62. Kubilayhan014

Soru video edit adobe premiere pro gibi

Bütçeniz varsa tabiki alabilirsiniz. Mac Adobe programlarını çok güzel çalıştırır. Windows gibi değildir. 1663529133 Ama toplama PC yapabilirsiniz daha sağlam bir sistem elde edersiniz.
  63. Kubilayhan014

Soru video edit adobe premiere pro gibi

Premiere pro bilgisayarı yoran bir program. Öneri de bulunacak kadar bilgim yok ama bence 8 GB ram gerekiyor size. Ya da en azından ekstra ram takılabilen bir bilgisayar alırsanız 4 GB olursa 4 GB da ekstra siz takarsiniz. 1663527037 İntel i3 i5 işlemcili cihazlara göz atın isterseniz...
  64. Kubilayhan014

Soru Monitör değişirse bilgisayqr verileri gider mi

Monitör sadece görüntüyü aktarıyor. Verileriniz bilgisayarın kasasında bulunan hard disk de duruyor. Monitör değişikliği bir sorun yaratmaz size.
  65. Kubilayhan014

Soru Puanımın Yetmediği Liseye Nakil Yapabilir Miyim?

Çok bilgim yok yanıltmak istemem ama Eskiden olsa oluyordu simdi sistem direk puana bakıyor galiba. 1663526604 Okul ile yüzyüze konuşmanın belki faydası olabilir.
  66. Kubilayhan014

Xiaomi şarj olma işlemi yavaş uyarısı

Bir başka şarj aleti ile deneyin isterseniz sonuç aynı olursa şarj soketinden kaynaklı sorun olabilir.
  67. Kubilayhan014

Soru Ryzen 3 3250U dizüstü bilgisayarlar.

Ya da bütçeyi artırıp bu resimdeki ürünü almak mı mantıklı olur? MSI nasıl bir marka sizce? 1663525990 Uzun yıllar kullanmak istiyorum ben sağlam olsun diye de düşünüyorum. 1663526315 Bu attığım ürün ile ryzen 3 olan cihaz arasında dağlar kadar fark var tabi. Aslında kendi adıma konuşuyorum...
  68. Kubilayhan014

Soru Ryzen 3 3250U dizüstü bilgisayarlar.

Ryzen 3 işlemcili bilgisayarlar sizce alınır mi? Örnek olarak resimde ki cihaz. Gündelik işler için, world, Excel işleri için.
  69. Kubilayhan014

Redmi note 11 pro

Teşekkür ederim s21 fe düşünüyorum aslında Snapdragonlu modelini ama bütçem yeterli değil zorlarsam alırım belki.
  70. Kubilayhan014

Yardım Intel Celeronlu bilgisayarlar

Herkese merhaba. Resimlerde görünen bilgisayarlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sadece ofis yazılımları, internet kullanımı, fotoğraf, video izleme gibi küçük işler için yeterli olur mu. Yoksa bütçeyi artırıp daha farklı ürünlere yönelmek mi gerekir. Teşekkür ederim. ???
  71. Kubilayhan014

Redmi note 11 pro

8-10 bin arası
  72. Kubilayhan014

Redmi note 11 pro

Redmi note 11 pro sizce nasıl bir cihazdır? Alınabilir mi? Fazla bir beklentim yok ama sorunlu bir cihaz da almak istemem.
  73. Kubilayhan014

Vestel Beyaz eşya, derin dondurucu kullananlar.

Merhabalar vestel den beyaz eşya alan var mı aranızda? Resimde ki derin dondurcuyu almayı düşünüyorum ama pişman olmaktan korkuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. ?
  74. Kubilayhan014

Soru Yeni enerji sınıfı E elektrik tüketimi

Merhabalar yeni enerji sınıfı E demek eski enerji sınıfında ki A ya mı eşdeğer oluyor? Yakıt tüketimi E olan bir beyaz eşya alınır mı alınmaz mı? 1662734968 Ve sizce vestel derin dondurucu alsam pişman olur muyum? Evinde beyaz eşya olarak vestel kullanan var mı aranızda? Teşekkürler. ...
  75. Kubilayhan014

Soru Bilgisayarıma win11 kurmamı önerir misiniz?

Oyun oynamıyorum Adobe nin ürünlerini kullanıyorum. Photoshop, premiere gibi. Sadece güncel bir yazılım kullanmak için win 11 e geçmek istiyorum. 1662296585 Bir sorun yaşamayacaksam eğer kurmak istiyorum.
  76. Kubilayhan014

Soru Bilgisayarıma win11 kurmamı önerir misiniz?

Herkese merhaba bilgisayarımın özellikleri resimlerde göründüğü gibi. Sizce Win 11 kurmam da bir sakınca var mıdır? Stabil olur mu? Ekran, ses veya başka bir sürücü win 11 ile uyumsuzluk yaşayabilir mi? Teşekkürler.
  77. Kubilayhan014

Soru iPhone Google fotoğraflar

Android den iOS a geçmeyi düşünüyorum. Yalnız ben bu zamana kadar fotoğraflarımı Google fotoğraflara yedekliyordum. iOS a geçince de sorunsuzca devam edebilir miyim? Çektiğim tüm fotoğrafları otomatik olarak yedekler mi?
  78. Kubilayhan014

Google fotoğraflar yedekleme sistemi

Herkese merhabalar. Google fotoğraflar paralı olduğu dönemde 1 yıllık almıştım. Askere gideceğim ve yıl dönümü geldiğinde asker de olacağım. Yıldönümü geldiği için tazeleme yapmam gerekecek peki ben bu sıra da askerde olacağım için akıllı telefon kullanma ihtimalim düşük. Tazeleme yapmadığım...
  79. Kubilayhan014

Soru Sistemim win11 desteklemiyor mu?

Çok teşekkür ederim sağ olun ?
  80. Kubilayhan014

Soru Sistemim win11 desteklemiyor mu?

Bu doğru mu yoksa kursam çalışır mı Windows 11
  81. Kubilayhan014

Soru Bosch marka kombi

Herkese merhaba Bosch marka kombi kullanan var mı? Servis hizmeti, kullanışlılık, parça kalitesi olarak nasıl sizce? Kullanan varsa yazabilir mi lütfen. Yeni bir kombi alacağım Bosch markayı tercih etmelimiyim?
  82. Kubilayhan014

Soru Netflix yıllık üyelik

Herkese merhabalar Netflix için bir yıllık ödeme yapabilme ihtimalimiz var mı?
  83. Kubilayhan014

Son ödeme tarihi geçmiş pandemi destek parası.

Çok teşekkür ederim efendim ☺️
  84. Kubilayhan014

Son ödeme tarihi geçmiş pandemi destek parası.

Son ödeme tarihi geçmiş görünüyor. Bu parayı alma ihtimalimiz var mı?
  85. Kubilayhan014

Soru Netflix Tarayıcımı? Win mağaza uygulaması mı?

Teşekürler ☺️
  86. Kubilayhan014

Teşekkür ederim. En net halini uygulamadan izleyebiliyoruz o zaman.
  87. Kubilayhan014

Öyle mi teşekkür ederim :) 1641319567 Uygulama çok yavaş zaten sadece daha net görüntü sunuyorsa diye uygulamayı kullanacaktım 1641319741 1641319801 Bir kaç yer de de bu resimde görünen kaliteleri desteklediği söyleniyor. Google 720p ye kadar olduğu söyleniyor. 1641320064 Bir çok forumda ve...
  88. Kubilayhan014

Netflix izlerken en net şekilde nasıl izleriz? Google Choreme 720p destekliyor diye duydum. En net halini windows mağazasında ki netflix uygulamasından izleyebiliriz sanırsam?
  89. Kubilayhan014

Yardım iPhone reels videolarını soluk paylaşıyor.

Kalite kaybından ziya de siyah efekt veriyor otomatik olarak. Ayrıca gönderiliyor yazısı kalıyor gitmiyor sürekli.
  90. Kubilayhan014

Yardım iPhone reels videolarını soluk paylaşıyor.

Instagram reels videolarını paylaştıktan sonra böyle oluyor sebebi nedir acaba? Gönderiliyor yazısı da takılı kaldı gitmiyor. ☺️ 1640890463 Yaşayan var mı bu sorunu acaba?
  91. Kubilayhan014

Soru 3. Doz aşı zorunluluğu

Teşekkür ederim ☺️
  92. Kubilayhan014

Soru Netflix 6 ay aradan sonra faturalandırma nasıl olur

Herkese merhabalar 6 ay askere gideceğim için Netflix hesabımı ödemeyeceğim. 6 ay sonunda geldiğimde kartı ekleyince 6 aylık fatura mı keser? 1640638462 6 aylık fatura mı keser yoksa geldiğim aydan itibaren sıfırdan mı başlar.
  93. Kubilayhan014

Çok teşekkür ederim ☺️
  94. Kubilayhan014

Herkese merhabalar 3. Doz aşı zorunlu mu acaba? Askere gideceğim zorunlu durumu var mı acaba? Şehirlerarası otobüs binmem de engel varmı 3. Doz olmadığım için.
  95. Kubilayhan014

Vaillant turbotec pro vuw 242/5-3

Böyle bir sorun yaşayan oldu mu aranızda acaba?
  96. Kubilayhan014

Vaillant turbotec pro vuw 242/5-3

Vaillant turbotec pro vuw 242/5-3 marka ve model olan kombimde bir sorun yaşıyorum. Lütfen başına gelen ya da bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi. Sorunumu şöyle kombi petekleri ısıtmak için bir kaç kez çalıştıktan sonra duruyor. Ne bir arıza, ne bir uyarı işareti var. Ekran da sadece o an...
  97. Kubilayhan014

Yardım 1 aylık Kredi kartı hesap ekstresi

Başlığı yanlış yazmışım 1 aylık diye. ☺️ 1 yıllık olacaktı 1639930967 Sadece 6. Aya kadar görebiliyorum öncekiler yok. Galiba bankaya gitmem gerekiyor.
  98. Kubilayhan014

Yardım 1 aylık Kredi kartı hesap ekstresi

Herkese merhabalar kredi kartım ile yapmış olduğum bir ödemeyi kanıtlamak için kredi kartımın 1 yıllık harcama bilgilerine ulaşmam gerekiyor. Bu banka tarafından saklanıyor mudur? Nasıl ulaşabilirim? Lütfen yardımcı olur musunuz. ☺️ 1639859363 Banka Ziraat Bankası.
  99. Kubilayhan014

Elektrik tasarruf cihazı

Herkese merhabalar bir tanıdığım evinde bu cihazdan gördüm. Gerçekten işe yarar bir ürün mü? Faydası oluyor mudur?
  100. Kubilayhan014

Samsung Exynos

Herkese teşekkür ederim. Ben s20 de ki işlemci gibi sorunlu sanıyordum. Ama s21 de ki işlemci daha stabil gibi.
  101. Kubilayhan014

Wifi Kamera hakkında

Evde ki internet de çok sık kopma yaşıyorum. Kopma sonrası yenidenn bağlantı kurar mı acaba otomatik olarak.
  102. Kubilayhan014

Samsung Exynos

Samsung Galaxy s21 ultra cihazının snapdragonlu modeli ülkemize hiç gelmeyecek mi? Samsung Exynos da neden çok ısrarcı sizce?
  103. Kubilayhan014

Soru bu ürüne gümrük vergisi gelirmi?

Yüksek ihtimalle gelir ama miktarı hakkında kesin bir şey söylemek zor.
  104. Kubilayhan014

Wifi Kamera hakkında

Herkese merhabalar. Resimde görünen Wifi kamerayı almak istiyorum Amacım uzaktayken evi izlemek. Bu kamera sorunsuzca bu isteğimi yerine getirir mi? Sık sık resetlemek gerekir mi? Kullanan varsa yardımcı olabilir misiniz. Statik IP ister mi? 1636236204 Güvenlik amacıyla kayıt da alması iyi...
  105. Kubilayhan014

Askerlik Celp tarihi

Herkese merhabalar. Tecilimi yeni bozdurdum En yakın ne zaman giderim Askere sizce? Sayfada Şubat 2022 yazıyor en yakın ama o tarihten önce gitme ihtimalim de var mıdır?
  106. Kubilayhan014

Soru Deel marka monitörün kapalı durması

Herkese merhabalar deel marka 27 inc monitörüm var. Askere gideceğim için küçük yeğenlerimden saklamak amacıyla kutusuna koyup kaldıracağım. 6 ay hiç açılmadan duracak. Bu süre sonunda kendi kendine ölü pikseller oluşabilir mi ya da baska her hangi bir sorun yaşanır mı uzun süre açılmadığı için?
  107. Kubilayhan014

Kullanılmayan odaların peteğini kapatmak.

Çok teşekkür ediyorum 1634924126 Aklıma takılan bir konu daha var. Kombiyi belirli bir derecede 24 saat yaktığımız da ne kadar gaz harcayacağını faturanın ne kadar gelebileceğini hesaplamanın bir yolu var mıdır acaba? Örneğin 1 saat 50 de yaksam 1 TL yakar gibi.
  108. Kubilayhan014

Kullanılmayan odaların peteğini kapatmak.

Kullanmadığım odaların peteğini kapatmak tasarruf sağlar mı? Faydası olur mu sizce? Termostatik vana değil normal vanası var resimde ki gibi. Sizce her oda açık mı dursun yoksa bazı odaları kapatıyım mı?
  109. Kubilayhan014

Bekçilerin görev yerleri

Herkese merhabalar. Bekçi olarak göreve başlayacak birinin mecburi olarak şehir dışında çalışma şartı var mı polislikte olduğu gibi? Bekçiler kendi şehirlerin de de görev alabiliyor mu?
  110. Kubilayhan014

Yardım Enerji sınıfı elektrik tüketimi

Anladım teşekkür ederim. Enerji Tüketimi olarak iyi değil o zaman.
  111. Kubilayhan014

Yardım Enerji sınıfı elektrik tüketimi

Merhabalar yeni bir çamaşır makinesi aldım. Enerji sınıfı olarak C yazıyor Yeni Avrupa enerji sınıfına göre mi değerlendirilmiş yoksa eskiye göre mi? A olması mı gerekiyordu acaba? 1633105727 Yakıt tüketimi az dedi aldığım yer ben de hiç sormadım. 1633105828
  112. Kubilayhan014

Yardım Sizce hangi laptopu tercih etmeliyiz?

Teşekkür ederim hepinize
  113. Kubilayhan014

2400 TL ye bırakacakmış tanıdığı varmış
  114. Kubilayhan014

Sizce hangi ürünü alması daha iyi olur. Arkadaşım düşünüyor bana sordu bende sizlere soruyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  115. Kubilayhan014

Öneri Xioami & Samsung

Herkese teşekkür ediyorum kararım Samsung'dan yana oldu.
  116. Kubilayhan014

Öneri Xioami & Samsung

Kararsızlık yaşıyorum gerçekten. Şu anda Redmi Note 7 kullanıyorum hangi cihazı alırsam alayım çok rahat ederim eski cihazıma göre. Bir marka değişikliği, arayüz değişikliği de istiyorum o yüzden Samsung'a daha sıcak bakıyorum.
  117. Kubilayhan014

Öneri Xioami & Samsung

Herkese merhabalar ? Xiaomi Mi 10T Pro mu Samsung Galaxy s20 FE (Snapdragonlu) Hangisi daha iyi, hangisini tercih edeyim. Sebebleri ile yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler. ? 1630248994 Yanlış bir karar vermek istemiyorum.
  118. Kubilayhan014

Yurt dışında türk markaları

Bir video izledim ve fark ettiğim bir şey oldu. Bizim kendi üretimimiz olan markaların yurt dışında birim para cinsinden düşününce Türkiye den daha ucuza satıldığını gördüm. Bunun nedenini merak ettim gerçekten ?
  119. Kubilayhan014

Yeni enerji sınıfı

Anladım teşekkür ederim ??
  120. Kubilayhan014

Yeni enerji sınıfı

Herkese merhabalar. Beyaz eşya da enerji sınıflandırması değişti diye bir duyum aldım. Beyaz eşya satın alacağım yer bana öyle söyledi Artık C sınıfı olanlar A anlamına geliyor dedi. Satış için mi söylüyor yoksa gerçekten bir değişik meydana geldi mi?
  121. Kubilayhan014

Cerrahi maskelerden toz geçer mi?

Herkese merhabalar. Virüs den korunmak için takmış olduğumuz maskeler tozdan da korur mu sizce? Örneğin Ağaç kesiminde ortaya çıkan tozlar gibi.
  122. Kubilayhan014

Soru Sizce Sony marka bu teybi almalı mıyım?

Fiyatı yüksek evet ama Sony bu işte en iyisi diye biliyorum. 1627038662 Uzun yıllar kullanmak istiyorum ve sesi hiç bozmasın istiyorum.
  123. Kubilayhan014

Soru Sizce Sony marka bu teybi almalı mıyım?

Sizce bu teyp parasına değer mi? 1627037633
  124. Kubilayhan014

Soru Covid19 Aşısı 1 Doz Yeterli Mi

Anlıyorum haklısınız aslında
  125. Kubilayhan014

Çok teşekkür ederim efendim. Aslında en çok merak ettiğim şey de buydu yan etki göstermesi mi iyi yoksa hiç bir yan etki göstermeden geçmesi mi. Bazıları hiç hissetmiyor aşı vurunduğundan haberi dahi olmuyor. 1626555988 Teşekkür ederim sağ olun.
  126. Kubilayhan014

Önerileriniz için çok teşekkür ediyorum. Sağ olun ?
  127. Kubilayhan014

Herkese merhabalar ? 1 doz SinoVac oldum ama beni çok etkiledi baş dönmesi, baş ağrısı günlerce sürdü. 2. Dozu vurunmaktan vazgeçtim neredeyse. Sizce tek doz yeterli olabilir mi? 2. Dozu vurunmadığım için vücutta ters bir şey gelişir mi?
  128. Kubilayhan014

Vodafone Faturalı Hat Değişikliği

Teşekkür ederim ?
  129. Kubilayhan014

Soru Yurtdışı Fiyatları

iPhone 12 örnek olarak vermiştim hemen çıkıyor o ama bazı telefonlar, bilgisayarlar, monitörler, kulaklık dahil her şeyi merak ettiğim için tek tek bakmak istedim b
  130. Kubilayhan014

Soru Yurtdışı Fiyatları

Yurt dışında satılan teknoloji ürünlerinin fiyatlarını nasıl öğrenebilirim. Örneğin Google ye iPhone 12 yazdığım da alışveriş e tıkladığım zaman Türkiye fiyatları çıkıyor ya ben bunun tam tersini istiyorum. Örneğin Hollanda da ki fiyatları görmek istiyorum, ya da Alman'ya gibi. Bunun bir yolu...
  131. Kubilayhan014

Vodafone Faturalı Hat Değişikliği

Herkese merhabalar Vodafone faturalı hattımı Bimcell e taşımak istiyorum. Taşıma işlemi sonrasında resimde görünen çayma bedelini ödemek zorunda mıyım? Bu miktarı ödemeden taşımam imkansız mı?
  132. Kubilayhan014

Öneri 5000₺'Ye Telefon Önerisi

iPhone 12 çok başarılı kamera konusunda. Ama çok pahalı ülkemizde. 5000 bin TL bandında bir cihaz arıyorum S20 FE De 5000 bin TL civarında ki telefonlar arasında en iyisi gibi. Xioami kullanıyorum şu anda Redmi Note 7. 1625932360 Evet o iki cihaz da başarılı ama Snapdragonlu S20 FE o iki...
  133. Kubilayhan014

SD kart ile alan genişletilebiliyor galiba değil mi? 128 yeterli bana
  134. Kubilayhan014

Soru Sizce Windows 11 Yükseltme Yapıyım Mı

Tam sürümü bekleyeceğim herkese teşekkür ederim ?
  135. Kubilayhan014

Çok teşekkür ediyorum sağ olun efendim. ???
  136. Kubilayhan014

Herkese merhabalar Windows 11 çıkmış galiba. Windows 10 son olacak diyordu Microsoft şirketi ama vazgeçmiş galiba. ? Sizce yükseltme yapıyım mı biraz daha sistemin oturmasını bekleyim mi? Windows 10 lisans kodu almıştım temiz kurulum yapıp sıfırdan win11 kurarsam yeni bir lisans kodu almam...
  137. Kubilayhan014

İşkur Askerlik Şartı

Tecilli aslında ama yapmış olma şartı istiyorlar. 2023 e kadar tecilli askerliğim 1625606484 Bilmiyorum ki kayıt olurken ilk aklıma öyle geldi ?
  138. Kubilayhan014

İşkur Askerlik Şartı

Soyadım burcu olduğu için kullanıcı ismim böyle. ? Bayan olduğum sanılıyor da ? 1625597204 Haklısınız.
  139. Kubilayhan014

İşkur Askerlik Şartı

Herkese merhabalar. İşkur dan bir belediye'ye başvurdum. Belediye ye gerekli evrakları verdim. Her şey tamamdı lakin askerliği yapmam gerektiği söylendi. İşkur tarafından böyle bir madde eklenmiş. Sizce bunun bir doğruluk payı var mı? Böyle bir madde olabilir mi? Ya da hiç başvuran oldu mu?
  140. Kubilayhan014

Yardım Windows 7 Wifi Bağlantısı Sorunu Bu

Yok telefonun paylaşımını açtığım zaman da olmuyor. Direk bağlanmadı diyor 1625524634 Modem yeni bilgisayar eski. Eski bir bilgisayarı wifi adaptör ile kullanmak istiyoruz. Sürücü yoktu yükledim wifi logosu çıkmaya başladı ardından bağlanmak istediğim de bu resimde ki hata geliyor direk. Hiç...
  141. Kubilayhan014

Onda sorun yok efendim wifi de sorun var. Modemleri alt katta duruyor aşağı da babası oturuyor. Oradan kablo çekmek yerine wifi adaptör aldılar ama bilgisayar hiç bir wifi ye bağlanmıyor 1625471996 Şifre giriyoruz bağlan diyoruz hemen ardından bağlanılamadı hatası veriyor. Hiç bir ağa bağlanmıyor.
  142. Kubilayhan014

Herkese merhabalar Windows 7 de wifi bağlantısı kuramıyor bir akrabam. Wifi adaptör aldık ama bu hatayı veriyor sürekli. Hiç bir ağa bağlanmıyor. 1625399542 Yardım eder misiniz rica etsem ?
  143. Kubilayhan014

Sizce şu anda piyasada bu fiyat bandında en iyi cihaz mı? 8 6 ram çok fark eder mi 6 GB lik olanı alsam nasıl olur?
  144. Kubilayhan014

Turktelekom Reklam Mesajı

Her hangi bir aboneliğim yok yine de e devletten kontrol ettim abonelik görünmüyor.
  145. Kubilayhan014

Kontrol ettim her hangi bir abonelik görünmüyor
  146. Kubilayhan014

Turktelekom sms göndermiş SMS'te değerli müşterilerimiz yazıyor aşağıda resmi de var. Bu reklam mı yoksa iptal olmayan bir aboneliğim felan mı var acaba anlamadım ki? Vodafone kullanıyorum üstüme başka hatta yok türk telekom neden böyle bir mesaj attı ki? Ekran görüntüsü aşağıda ??
  147. Kubilayhan014

Sizce Kene Mi? Bu Böcek Nedir Yardımcı Olur Musunuz?

Benziyor evet yavrusu olabilir mi acaba ?
  148. Kubilayhan014

Soru Covid19 Aşısı Yan Etki Göstermesi Iyi Bir Şey Mi?

Var mı bir fikri olan ?
  149. Kubilayhan014

Merak ettim gerçekten ?
  150. Kubilayhan014

Herkese merhabalar Covid 19 aşısı sonrası yan etki yaşamak mı iyi yoksa hiç hissetmemek mi? Bazıları aşıyı vurununca ateş, kol ağrısı, baş ağrısı, halsizlik gibi yüksek miktarda yan etki yaşıyor. Bazıları ise hiç bir yan etki görmüyor. Sizce yan etki gösteren vücut mu daha sağlıklı yoksa aşıyı...
  151. Kubilayhan014

Teşekkür ederim ilaçlama yaptım böcek kalmadı ama ne böceği olduğunu halâ çözemedim.
  152. Kubilayhan014

Resimde ki böcek nedir bilen var mı? Kene mi ya da kene yavrusu mu acaba? Bahçemde üremiş çok sayıda gördüm. 1624739106 Yardımcı olursanız sevinirim ?
  153. Kubilayhan014

Soru Android Reels Videoları Ile İos Reels Videoları Arasında Ki Netlik Farkı

Android telefonlardan paylaşılan reels videoları kalite olarak düşük oluyor. Her hangi bir ios tabanlı cihazdan paylaşım yapanların ki daha kaliteli oluyor bunu sebebi nedir? Apple şirketinin resmi bir anlaşması olduğunu söyleyenler var ios tabanlı cihazlar da paylaşım yapıldığın da kaliteyi...
  154. Kubilayhan014

Çok teşekkür ediyorum efendim sağ olun. Bu modeli araştırıyım o zaman. 5000 Bin TL ye alınabilecek en iyi cihaz snapdragonlu s20 FE gibi.
  155. Kubilayhan014

Xioami'yi neden tercih etmeyim kamera olarak Samsung dan düşük mü? Yoksa başka bir durum mu söz konusu acaba? Samsung'a dönmeyi düşünüyorum bende zaten xioami'yi bırakacağım. 1624305655 Şu anda piyasada yok mu hepsi burada da gördüm. Ucuzlaması için mi bekleyim? 1624305807 FE normal s20 den...
  156. Kubilayhan014

İOS tabanlı cihaz hiç kullanmadım. Bana çok uğraştirici geliyor. Sık sık bilgisayara resim video aktaran biriyim o sebeple vazgeçiyorum. Belki kullansam alışırım ama ios istemiyorum şu anlık. Sadece android önerisi istiyorum ☺️ 1624025693 Geniş açı, telephoto gibi özellikleri olan cihaz...
  157. Kubilayhan014

Herkese Merhabalar marka fark etmez Android olması yeterli. 5000 Bin tl en fazla bütçem kamera önceliğim özelikle video çekmek için alıyorum. Optik görüntü sabitleyici olması önceliğim. Bu fiyatta alınacak en iyi telefon sizce hangisi olur. Samsung Galaxy s20 listemde olan bir cihaz. Yanlış bir...
  158. Kubilayhan014

Yardım Fiber Altyapı Gelmesi Için Dilekçe Vermek

Herkese merhabalar ? Fiber altyapı gelmesi için dilekçe vermek gerçekten işe yarar mı Sizce? Muhtarın da imzası olduğu bir dilekçe yazsam işe yarar mı?
  159. Kubilayhan014

Yardım Fiber Internetim Kesildi Sorun Benden Kaynaklı Mı?

İnternet Abimgilin onların adına açtım konuyu. Ekip geldi sorun fiber dönüştürücü ye giren yeşil kısımdan dolayı olmuş hallettiler. Teşekkür ederim efendim. Ablamgilin internetiydi zaten benim yaşadığım yerde fiber yok maalesef daha. ?
  160. Kubilayhan014

Yardım Fiber Internetim Kesildi Sorun Benden Kaynaklı Mı?

Herkese merhaba fiber internetim kesildi. Modem ve dönüştürücü resimde ki gibi. Sorun modem kaynaklı mı? Kablo kaynaklı mı? Sağlayıcı kaynaklı mıdır yoksa benden kaynaklı mı? Teşekkür ederim herkese şimdiden. ?
  161. Kubilayhan014

Yardım Kyk Borç Yapılandırma

Amin sağ olun haklısınız.
  162. Kubilayhan014

Yardım Kyk Borç Yapılandırma

Herkese merhabalar aranızda KYK borcunu yapılandıran var mı? Kyk borcum 3 bin TL faiz işledi. Vergi dairesine aktarıldı benim borcum şu durumda. 2021 da yeni bir yapılandırma var diye biliyorum. İnteraktif vergi dairesine baktığım da başvuru formu kısmı gelmiyor sizce neden? 1622545998...
  163. Kubilayhan014

Xiaomi Galeri Sorunu

Xiaomiler de galeri de bir çok sorun var gerçekten. Ben de de WhatsApp, Instagram klasöründen 2 tane oluyor her zaman. WhatsApp24 ınstagram 07 adında sürekli klasörler oluşuyor.
  164. Kubilayhan014

Yardım İnstagram Reels Video Kalite Ayarı

Çok teşekkür ediyorum 60 olduysa çok iyi ?? 1622408615 Eğer en kaliteli şekilde görüntülenmesi için bir seçenek bulursanız benim ile paylaşırsanız sevinirim. Bende araştırıyorum zaten bulursam yazarım.
  165. Kubilayhan014

Yardım İnstagram Reels Video Kalite Ayarı

Herkese merhabalar hobi olarak reels videoları çekiyorum. İnsan, doğa, manzara gibi. Bunları movavi video editör de editliyorum. Maksimum ayarda h264 mp4 olarak render alıyorum. Instagram da en kaliteli şekilde gözükmesi için ne yapmam gerekiyor? başka formatta kayıt etsem daha net olur mu...
  166. Kubilayhan014

Eba Ve Zoom Için Bir Yeterli Mi?

Anladım efendim teşekkür ederim ? 1621605230 Herkese teşekkürler ?
  167. Kubilayhan014

Dağılan bir ofisin bilgisayarları bunlar. Bir de bu var bu daha mantıklı olur sanki değil mi? İlk resim de ki 1000 bu ise 1500 TL arada ki 500 TL lik farkı verip bunu almak en mantıklısı sanki?
  168. Kubilayhan014

Merhaba aşağıda özellikleri bulunan bilgisayarı yeğenimin dersleri için alacaklar. Maliyet olarak ucuz olmasını istiyoruz. Yeterli olur mu sadece. YouTube, Eba, zoom, internetten araştırma ödevleri, World bazen de excel ya da PowerPoint. Yeterli olur mu sizce? 1621594784 Fiyat 1000 TL ofise...
  169. Kubilayhan014

İnsan Sağlığı Için En Iyi Aydınlatma Türü

Teşekkür ederim led Philips alacağım. ?
  170. Kubilayhan014

İnsan Sağlığı Için En Iyi Aydınlatma Türü

Herkese merhabalar. Sizce en sağlıklı ampül çeşidi hangisidir? Floresanlar çok zararlı diye duydum evde halâ floresan var değiştirmeyi düşünüyorum. Günümüz de led kullanılmaya başladı galiba en iyisi onlar. Kıvrımlı ampuller de azaldı ?
  171. Kubilayhan014

Facebook Reklam Yöneticisinde Borçlu Durumda Gözüküyorum

Herkese merhaba arkadaşlar 2018 yılında bir reklam vermiştim instagramda tanıtım yapmıştım sadece meraktan en ucuz olanı seçip tanıtım yapmıştım. Görüntülenme felan artmıştı daha sonra bir kaç kez daha yaptım ama en ucuz seçeneği yaptım her zaman. Yeni baktım sistemde borçlu gözüküyorum bu neden...
  172. Kubilayhan014

Musluk Bataryasının Vanasını Yarım Açmak

Teşekkür ederim
  173. Kubilayhan014

Musluk Bataryasının Vanasını Yarım Açmak

Herkese merhabalar ben evdeki musluğun vanasını yarım açtım. Böylelikle su çok akmıyor. Mutfakta ki su fazla akıyordu her yere sıçrıyor basıncı yüksekti ve su boşa akıyordu. Bu şekilde yaptığım için boru da sıkışma yapıp patlama ihtimali var mı? Yaptığım faydalı mı zararlı mı sizce? 1620521176...
  174. Kubilayhan014

5 Ghz Vdsl Modem Önerisi

Asus DSL N16 kullanıyorum bu modem ile fiyatları yakın. Bu modem sadece 5 Ghz olduğu için mi tercih ediliyor acaba. Asustan işlemci olarak düşük müdür. 33 Megabit destekliyor hattım kopmalar olabiliyor. Bu modemi alırsam kopmalar çoğalabilir mi acaba. Asus modem konusunda daha iyi diye...
  175. Kubilayhan014

5 Ghz Vdsl Modem Önerisi

Çok teşekkür ediyorum sağ olun.
  176. Kubilayhan014

5 Ghz Vdsl Modem Önerisi

5 Ghz vdsl modem alacağım ne önerirsiniz? Bütçe olarak uygun fiyatlı olması önceliğim. Asus DSL N16 kullanıyorum ama Bluetooth ile çakışması yüzünden 5 ghz almam şart. Mi band 5 akıllı bileklik kullanıyorum evdeyken telefona bağlı kullanamıyorum 33 Megabit aldığım hız bir anda 2 3 megabit...
  177. Kubilayhan014

Trt Özel Radyo

Herkese merhabalar TRT markette satılan radyo dan almayı düşünüyorum bu ürünü aldığım da frekans olarak Kayseri icin de ayarlanabilir mi? Sadece İstanbul a mı özel. 1620155979 Resimde görünen en baştaki radyoyu aldığım zaman tüm şehirlere göre ayarlanabilir değil mi?
  178. Kubilayhan014

İnternet

Yanlış açılmış bir konu kilitler misiniz
  179. Kubilayhan014

Facebook Reklam Yöneticisinde Borçlu Gözüküyorum

Herkese merhaba arkadaşlar 2018 yılında bir reklam vermiştim instagramda tanıtım yapmıştım sadece meraktan en ucuz olanı seçip tanıtım yapmıştım. Görüntülenme felan artmıştı daha sonra bir kaç kez daha yaptım ama en ucuz seçeneği yaptım her zaman. Yeni baktım sistemde borçlu gözüküyorum bu neden...
  180. Kubilayhan014

Facebook Reklam Yöneticisinde Borçlu Gözüküyorum

181. Kubilayhan014

Hat Değişikliği Sonrası Vergi Borcu

Kontör yüklemedim sistem hata verdi tekrar deneyecektim vazgeçtim. Bir kişi dedi ki yeni hatta aktarılır Bimcel de turk telekom ile aynı alt yapı o yüzden geçer dedi. Yeni hat açıldı kullanıma 50 TL yükledik halâ vergi kesmedi hemen keserdi normal de anlamadım.
  182. Kubilayhan014

Maalesef 30 dan aşağı olmasına rağmen 30 yüklemem gerekiyordu.
  183. Kubilayhan014

En az 30 yükleniyor ama işte sistem de.
  184. Kubilayhan014

Ben yine de eski hatta bi kontör yükleyim geçiş onaylanmazsa 3 hafta da yasak var tekrar gidemeyiz.
  185. Kubilayhan014

Herkese merhabalar türk telekom dan bimcele geçiyor komşum. İlgilenmediği için ben uğraştım. Yalnız eski hattında vergi borcu var kontör yüklemediği için. Bu vergiler yeni hatta taşınır mı? Yoksa Bimcelle geçiş onaylanmaz mı vergi borcu olduğu için? 1619448864 Ne yapmam gerekir?,a
  186. Kubilayhan014

Xiaomi Mi Note 10 + Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Varmı yardımcı olabilecek ?
  187. Kubilayhan014

Doğalgaz tasarrufu için neler yapıyorsunuz?

Teşekkür ederim ?
  188. Kubilayhan014

Neyse ki kış bitti ?
  189. Kubilayhan014

E Ticaret Iş Teklifi Aldım

Yok şu andan atmadım ve sözü de geçmedi her hangi bir belge imzalamak için.
  190. Kubilayhan014

Başka yol yok ?
  191. Kubilayhan014

İiş tamamen belgeli olacak. Kendi fabrikası var zaten onun adına gönderim olacak. Ben sadece kargoya vereceğim site ile ilgileneceğim. 1619234244 Ben sadece elaman olacağım geri kalan herşey onun adına olacak.
  192. Kubilayhan014

Herkese merhabalar ? Bir akrabam bana şöyle dedi hazır paketlenmiş kutlanmış kargoya teslim edilecek halde olan bir çok ürünü varmış elinde. Sehpa, TV ünitesi gibi küçük mobilya türleri. Bunları E ticaret ile satmayı düşünüyormuş. Hepsi burada, n11 gibi... Bu iş için vakti yok ve bana teklif...
  193. Kubilayhan014

Google fotoğraflar yedekleme sistemi değişikliği

Teşekkür ederim ? ama Google fotoğraflar tercih ediyorum otamatik tarihli şekilde yedekliyor diye.
  194. Kubilayhan014

Bu cihazı yurt dışından getirebilecek bir akrabam var. Türkiye de nasıl kullanırım? Kırdırmak mı gerekir.
  195. Kubilayhan014

Avm Lerde Telefon Deneme Yerleri

Neden olmasın ki oluyordur.
  196. Kubilayhan014

Makarnex Noodle

Bu ürünün üretimi durdu mu acaba? Çok az var sanki hiç bir yerde bulamıyorum. Önceden çok severdim. Indomie den daha çok seviyorum aslında ama şu anda en yaygın Indomie. ? 1618685304 İsmi mi değişti acaba anlamadım ki ?
  197. Kubilayhan014

Teşekkür ederim efendim sağ olun. O zaman önceden yedeklenen fotoğraf ve videolarım güvenle kalacaktır. Ama yedekleme devam etmem için ek depolama almak gerekli.
  198. Kubilayhan014

1 Haziran dan itibaren Google fotoğraflar ücretli olacakmış. Peki benim depolama alanında eski fotoğraflarımı alacak yer yok. Ücretli seçenek alacağım düşünüyorum ama 1 Haziran'dan önce almazsam eski yedekli resim, video hepsini sistem otamatik siler mi yer olmadığı için? 1 Haziran'dan önce...
  199. Kubilayhan014

Edius programı

Merhabalar iyi forumlar aranız da edius kullanan var mı? Habercilikte çok sık kullanıldığını duydum ve gördüm. Sizce bu program şart mı? Adobe Premiere Pro bilen birisinin habercilikte çalışması için o programı öğrenmesi şart mıdır? Edius bilen kişiler aranıyor O sebeple soruyorum.
  200. Kubilayhan014

A52 ile A72 arasında telephoto lens farkı da varmış. ?
  201. Kubilayhan014

O konuda haklısınız aslında.
  202. Kubilayhan014

Bence fiyat olarak a52 ideal ve arada büyük fark yok işlemci aynı sonuçta
  203. Kubilayhan014

Bende beğendim güzel cihaz düşünüyorum. 1618063885 Bu iki cihaz arasında ben büyük bir fark göremedim? a72 almak mantıksız gibi sanki
  204. Kubilayhan014

Merhabalar Bahsettiğiniz A52 Bu mu acaba?
  205. Kubilayhan014

Teşekkür ederim yazdıklarınızı değerlendireceğim 1617983107 A52 Hoşuma gitti tasarımını da beğendim.
  206. Kubilayhan014

Herkese merhabalar iki telefondan hangisini almak mantıklı olur hangisi seçmem gerekir? Samsung veya Xiaomi düşünüyorum sadece bu iki marka içinde başka model önerirseniz de olur ama ben bu iki telefon arasında kaldım. mi note 10 u obtik görüntü sabitleyici olduğu için tercih ediyorum bunun...
  207. Kubilayhan014

Xiaomi Galeri sorunu

Tamamdır teşekkür ederim.
  208. Kubilayhan014

Türkiye kendinden küçük ülkelerden bile neden daha yavaş internete sahip?

33 download 6 upload alıyorum. VDSL Ama evime gelene kadar TurkTelekom çekmiş olduğu bir çok ek yüzünden sürekli kopma sorunu yaşıyorum. Destek kayıtı açtım Turknet kullanıyorum TurkTelekom sorunun benden kaynaklı olduğunu söyledi. ? bende kutudan modeme kadar Cat6 kablo çektim nexsans marka...
  209. Kubilayhan014

Smart TV ve WİFİ

Herkese Merhabalar. ? Akıllı TV leri wi-fi de kullanmak veri güvenliğini düşürür mü? Akıllı TV lerin koruma kapsamı düşük müdür? WiFi ağına bağlı diğer cihazların bilgilerini çalabilirler mi?
  210. Kubilayhan014

Xiaomi Galeri sorunu

Aynı devam ediyor. 2 Ay önce formatladım düzeldi ama 2 ay içinde oluşturup silmiş olduğum tüm klasörler halâ duruyor. Ayrıca şöyle de sorunum var. Bir den fazla WhatsApp ve Instagram klasörü oluşturuyor. Örneğin bir tane WhatsApp images klasörü var diyelim. Bir tane de WhatsApp images_37 klasörü...
  211. Kubilayhan014

En son okuduğunuz kitap

Jose saramago körlük ?
  212. Kubilayhan014

Dji Osmo Mobile 3 Gimbal Alınır mı?

Dji Osmo Mobile 3 Gimbal Resmi Türkiye Garantili bir ürünü Hepsiburada dan almayı düşünüyorum. Başka bir site de önerebilirsiniz daha uygunu varsa. Sizce bu ürün yeterli mi? Beklentileri mi karşılar mı? Hobi amaçlı videolar çekiyorum. Profesyonel amaçlı değil sadece titremeyi yok etmesi ve...
  213. Kubilayhan014

Kargo gönderim

Herkese merhabalar tesbih satışı yapıyorum. Kargo ücretleri çok pahalı uyguna bu isi nasıl yaparım? Kapıda ödeme, ücretsiz kargo seçenekleri sunmem alıcıya daha cazip geliyor bunu nasıl sağlarım? En uygunu PTT kargo mudur?
  214. Kubilayhan014

Bu fiyata alınır mı?

İlginiz için çok teşekkür ediyorum hepinize sağ olun.
  215. Kubilayhan014

Bu fiyata alınır mı?

Çok teşekkür ediyorum. Gönderirim arkadaşa değerlendirir ??
  216. Kubilayhan014

Bu fiyata alınır mı?

Sizler den alacağım bilgiyle göre almayı düşünüyor arkadaş.
  217. Kubilayhan014

Bu fiyata alınır mı?

Herkese Merhabalar iyi forumlar. Arkadaşım bu bilgisayarı almak istiyor; HB de bir kampanya gördüm bu fiyata bu ürün Alınır mı? Değer mi? Gündelik işler, World, ecxel, araştırma ödevleri, YouTube, Google Choreme, basit bir kaç düşük boyutlu programlar kullanılacak. Nadiren bir kaç oyun...
  218. Kubilayhan014

S20 cihazı hakkında aklıma takılan durum

Anlıyorum hocam s20 nin tasarımını daha çok seviyorum ben o sebeble düşünmüştüm ama tabi s21 daha gelişmiş.
  219. Kubilayhan014

Anlıyorum s20 plus almam daha mantıklı mi olur o zaman.
  220. Kubilayhan014

Ajanslara fotoğraf yükleyerek oyuncu olan varmıdır

Sürebiliyorum evet ehliyetim de var
  221. Kubilayhan014

Merhaba herkese. Bu gün ben Bir ajanstan arandım resim yüklemedim ama numaramı vermiştim. Yaşadığım şehirde Safak Vakti adında bir sinema filmi cekiliyormuş. Ve bu filmde araba sürmeyi bilen birine ihtiyaç duyulduğunu söylediler. Listeye beni de eklemişler sizce gidiyim mi? Kararsız kaldım. Her...
  222. Kubilayhan014

Vazgeçtim zaten bende almaktan. Ama aklıma şöyle bir durum takıldı. Bu ürünü IRAK'tan getirebilecek bir arkadaşım var. Bu cihazı getirip burada imei kirma işlemi yaparak kullanma şansım olur mu acaba? İşlemci Exynos olmaz hem de fiyatı ucuz olur diye düşünüyorum.
  223. Kubilayhan014

CAT 6 Kablo renkleri fark eder mi?

Cat6 kabloda bulunan mavi, turuncu, yeşil, beyaz, renklerden bahsediyorum. Ben turuncu ve beyazı ankastreye ardından yine turuncu ve beyazı modeme bağladım. 1615661390 Ama mesala yeşil, beyaz yapsam daha mı iletken olurdu? Ya da her hangi bir Rengin farkı olur muydu? 1615661684 Cat6 kablo ucunda...
  224. Kubilayhan014

CAT 6 Kablo renkleri fark eder mi?

Herkese merhaba arkadaşlar ? CAT 6 Kablo renkleri fark eder mi? Cat6 çektim kutudan modeme kadar ek olmadan ama düzen sağlanmadı halâ. Ben turuncu beyaz olanı ankastre kutusuna bağladım her rengin kendine ait bir iletkenliği var mıdır sizce? Yoksa aynı mı. Farklı bir renk ile yeniden çeksem fark...
  225. Kubilayhan014

Anlıyorum teşekkür ederim ?
  226. Kubilayhan014

Anlıyorum işlemci olarak ülkemizde satışı olan Exynos 990 diğerinden düşük.
  227. Kubilayhan014

Sizce parasına değer bir cihaz mı?
  228. Kubilayhan014

Qualcomm Snapdragon 865 (SM8250)Samsung Exynos 990 İki farklı işlemciye sahip olduğunu öğrendim. Ülkemizde hangisi var? Hangisi daha iyi?
  229. Kubilayhan014

TurkTelekom beni sürekli olarak arıyor

TurkTelekom doğruyu söylüyor olabilir mi gerçekten. Onlara geçersem kopma sorunu çözülürmü acaba.
  230. Kubilayhan014

Jitter değerinin yükselmesi tamamen benden kaynaklımı yoksa dışarıdan gelen bakır kablodan kaynaklı mı? Nexsans marka kablo var içeride cat6 kutudan modeme direk ek olmadan geliyor.
  231. Kubilayhan014

Herkese Merhabalar. TurkNet kullanıyorum aslında cok memnunum ama son zamanlar da aşırı sekilde kopma yaşıyorum. Bir ara yine yaşamıştım düzelmişti ama yeniden durduk yere başladı. SNR degerim 14 den 8 e düştü. İç hatta nexsans marka kablo çekili kendim çektim. Dış hat bakır kablo VDSL var. 33...
  232. Kubilayhan014

DRX Uzantılı video dosyası açma

Merhaba arkadaşalar DRX Dosya uzantısı nasıl açılır?
  233. Kubilayhan014

Hız testindeki Jitter neden yükselir?

Merhabalar hız testin de bulunan Jitter nedir? Yüksek olmasının sebebi tamamen benden kaynaklı mıdır? Modem ve eve giren kablodan mı kaynaklıdır? Ping 33 Jitter 30-60 arası son zamanlar da. İnternet kopması çoğaldı birden. Düzene girmişti ama birden kötüleşti. Kutuda eve nexsans cat6 kablo...
  234. Kubilayhan014

Sizce TikTok nasıl bir uygulama?

Uygulama iyi ama yukarıda yazıldığı gibi içerikleri kötü. Uygulama iyi olduğunu şu sekilde kanıtladı bence Instagram Rells özelliğini getirdi tiktok gibi.
  235. Kubilayhan014

Anladımm çok teşekkür ediyorum sağ olun.
  236. Kubilayhan014

Öyle mi demek ki oyuncu eksikliğini ajanslardan sağlıyorlar. ?? 1613565523 Ama dediğiniz gibi kobay olarak kullanılıyor olabilirler. Eksik oldu mu cağırılıp sonra unutuluyor demek ki ?
  237. Kubilayhan014

Herkese Merhabalar iyi forumlar dilerim. Bir arkadaşım ajansa fotoğraf yüklemiş. ? Sizce bu işe yarar mı ki? Ajansa fotoğraf yükleyerek bir dizi, film de rol alma şansı var mı? Bana da yüklemem için öneride bulundu ama ben yıllar önce yüklemiştim hiç bir gelişme olmadı. ? İsmini vermeyim...
  238. Kubilayhan014

WhatsApp sohbet yedeği

Teşekkür ederim tekrar kontrol ediyim.
  239. Kubilayhan014

WhatsApp sohbet yedeği

Herkese merhabalar 2015 yılından beridir WhatsApp sohbet yedeğini hiç silmedim olduğu gibi duruyor. 2016 ya kadar olan mesajları görüyorum ama 2015 e inemedim arıyorum mesaj içeriğini bulamıyorum. 2015 yılı tamamen silindi mi acaba? Otamatik silme ihtimali varmı? ?
  240. Kubilayhan014

Güvenlik kamerası önerisi

Herkese Merhabalar iyi forumlar dilerim. Sadece odam için harekete duyarlı bir kamera almak istiyorum. Direkt fişe takıp evde ki ağa bağlayıp uzaktan da izlenebilme şansı sunan bir kamera istiyorum. Ev de ki en değerli şeyler benim odam da sayılır. Bilgisayar, fotoğraf makinesi gibi... Evimizin...
  241. Kubilayhan014

HDMI ile bilgisayarda ki görüntüyü telefona aktarma

Merhaba arkadaşlar. Telefonda ki veya laptop da ki görüntüyü hdmı kablo ile aktarim yapıyoruz. Ben tam tersini istiyorum bilgisayar da ki görüntüyü telefona aktarmak istiyorum. Bunu yapmak istemem de ki sebep güvenlik kamerası aleti var evimde onda hdmı girişi var evde bilgisayarım yok ben onu...
  242. Kubilayhan014

ETS 2 siyah ekran hatası

Herkese Merhabalar ETS2 oyununda sürüş kısmına tıklama ile birlikte aniden kapanma sorunu var. Daha önce konu açmıştım arkadaşın bilgisayara formatı driverleri ben kurmuştum. ETS 2 Oyununu da kurdum açılıyor olunca bakmadım hiç. Ama oyunun herşeyi çalışmasına rağmen sürüş kısmına basınca aniden...
  243. Kubilayhan014

Hem dahili hem harici hoparlörü aynı anda kullanabilmek

Merhabalar başlıkta da yazdığı gibi bu mümkünmü? Realtek ses kartı var bilgisayarımda Son sürümünü yükledim ama öyle bir seçenek çıkmadı? 1613157878 Bilgisayara takmış olduğum 2+1 hoparlör ile monitörün kendi hoparlörün den aynı anda ses gelmesini istiyorum.
  244. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

Çok teşekkür ederim arkadaşın bilgisayarı zaten ismini vermeyim reklam olmasın bir siteden 10 TL ye bulmuş almış bana gönderdi kodu şu anda etkinleştirdim sorunsuzca. İlginiz için çok teşekkür ederim bu konu üzerinden çok soru sordum sizlere her şey için teşekkür ederim iyi forumlar dilerim...
  245. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

Önceden kmspicho kullanmış arkadaş ben yasa Anladım efendim kusura bakmayın ilk baş yanlış anlamışım ?? 1612620052 Denedim bilgisayarın arkasında win7 için yazan kodu olmadı. 1612620246 Bu ürünü alsam mı acaba çok uygun bir fiyatı var. Ne de olsa mail gelecek diye düşünüyorum
  246. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

Ali express de satılıyor Evet o konuya o yüzden girmiyorum hiç yasal kod alacağım. Ben kendi bilgisayarımda kullanıyorum zaten yasal kodu. Bu arkadaşımın bilgisayarı ona yeni bir kod satın alacağım önerdiğiniz ucuz bir site var mı acaba lisans kodu alabileceğim. Şu anki sistem wim10 pro.
  247. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

Bios güncellemesi yapmak istedim ama flaş içinde ki dosyayı görmedi bir türlü. 1612603194 2 farklı flaştan denedim olmadı tekrar deneyeceğim bakalım. 1612603473 Ben bu bilgisayara da kendi kullanmış olduğum bilgisayarıma yaptığım gibi İnternetten lisans kodu alıp onu girmek istiyorum. KMSpicho...
  248. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

win10 medya oluşturma aracı ile iso dosyasın indirdim rufus programı ile mbr şeklinde yazdım ve kurulumu yaptım. Şimdi driverleri yükleyeceğim
  249. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

Teşekkür ederimm
  250. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

Ben direk win10 da lk Ben win10 içinde ki home, education veya pro arasında hangisini kurmam gerekli diye soruyum bir de :) farkı var mı acaba
  251. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

Windows 10 stabil olmaz mı bu bilgisayarda?
  252. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

Bir sorum daha olacak en hafif windows hangisidir home pro hangisini kurayım sizce? bilgisayar donduğu için ssd alındı sistem de hafif olsun istiyorum.
  253. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

Teşekkür ederim ilginiz için. İyi forumlar dilerim hepinize
  254. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

Ben normal kurulum yapacağım değil mi? UEFİ Olmuyor
  255. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

Bilgisayara SSD taktırdık şu anda sistem kurulu değil o yüzden bios menüsünden arıyorum destekliyor mu desteklemiyor mu diye ama bulamadım. İşin aslı ben bu bilgisayara daha önce normal sistem kurdum UEFİ olmayan. Simdi SSD de takılınca UEFİ de kurarsam cok iyi olur diyerek araştırmaya başladım...
  256. Kubilayhan014

UEFİ Desteği varmı?

Merhabalar arkadaşım SSD Taktırdı formatı ben atacağım UEFİ düşünüyordum ama bu sistem destekliyor mu öğrenemedim bir türlü? UEFİ seçeneğini bulamadım galiba desteklemiyor ama emin olmak istedim sizlere sorarak. 1612563119 BİOS Güncellemeyi denedim dosyayı bir türlü görmüyor sistem.
  257. Kubilayhan014

paradontax dis macunu kötü tat

teşekkür ederim :)
  258. Kubilayhan014

paradontax dis macunu kötü tat

Merhabalar ? Aranızda daha önce paradontax diş macunu kullanan var mı? Ben ilk kez aldım tat alarak çok kötü geldi. Pembe bir rengi var ve karbonat miktarı fazla çok acı bir tadı var. Olması gereken böyle mi yoksa bu benim aldığım macun mu bozulmuş acaba? ?
  259. Kubilayhan014

Türk net Şube

İnternet üzerinden başvuru yapabilirsiniz şube ye gitmeden oluyor. 1612206459 Eğer bir tanıdığınız TurkNetli varsa da onun kodu ile başvuru yaparsanız 1 ay hediye internet kazanırsınız
  260. Kubilayhan014

Format sonrası ya da normal kullanım da Driver güncelleme yükleme

Hepinize Teşekkür ediyorum. ASUS X556UF kullanıyorum kendi sitesinde yazılımlar mevcut oradan indiririm tek tek güncel olanları. 1612096836 Driver Booster kullanmam artık.
  261. Kubilayhan014

Format sonrası ya da normal kullanım da Driver güncelleme yükleme

Merhaba herkese :) İyi forumlar dilerim. Bilgisayar format sonrası driver yüklemenin en güvenilir en doğru şekli nedir sizce? Ben her formattan sonra Driver Booster ile yükleme yapıyordum bunun bir zararı olur mu sizce? Format sonrasında driverleri de güncel tutmak adına yine driver booster...
  262. Kubilayhan014

Grafik tasarım eğitimi

Herkese Merhabalar iyi forumlar dilerim. Radyo ve televizyon okuyorum bu alana da ilgiliyim. Fotoğraf, video konusunda kendimi geliştirdim. Grafik tasarım konusunda kendimi geliştirmek istiyorum. Basit tasarımlardan ziyade profesyonel olarak bu işi yapabilecek kıvama gelmek istiyorum. Yüzeysel...
  263. Kubilayhan014

IPS Ekranlı monitörüm de ışık sızması mı var?

Anlıyorum çok abartı bir durum yok evet normal gözüküyor. Artmadığı taktirde hiç göze bile batmaz zaten sadece siyahlarda belli olan bir şey.
  264. Kubilayhan014

Çok teşekkür ederim sağ olun. Zaten zamanla çoğalabilen bir şey değil ışık sızması galiba o yüzden sorun olacağını düşünmüyorum.
  265. Kubilayhan014

Herkese Merhaba iyi akşamlar dilerim. :) Dell s2721d 27 inç ıps monitör kullanıyorum çok kısa bir süre önce aldım. Monitör den çok memnumum forumda önerildi ve aldım öneren herkese teşekkür ederim. 2 adet resim yüklüyorum sizce ışık sızmasımı yoksa normal bir durum mu? Fotoğraflar da parlaklık...
  266. Kubilayhan014

Windows 10 Güncelleştirmeleri

Teşekkür ederim efendim
  267. Kubilayhan014

system firmware nedir

Merhabalar aygıt yöneticisinde bulunan system firmware de ünlem işareti var. Güncelleme yaptım düzelmedi bu nedir sizce? Ne yapmam gerekiyor? 1611582349
  268. Kubilayhan014

Windows 10 Güncelleştirmeleri

Herkese merhabalar Win10 enterprise kullanıyorum. Win10 güncelleştirmeleri açık bir şekilde duruyor. Arka planda indirme yapıyor. Bazı Kullanıcılar güncellemeleri kapatmış sizce açık mu durmalı kapalı mı?
  269. Kubilayhan014

SSD Uyumluluk

Çok teşekkür ederim Sağ olun. 1611501089 Uyumlu olduğunu da öğrendiğimize göre hemen sipariş versin. 1611501130 peki fiyat olarak sizce nasıl Amazondan alayım mı?
  270. Kubilayhan014

SSD Uyumluluk

SSD Takılacak HDD de cd rom yerine takılacak. Formatını felan ben atacağım zaten bilgisayarına çok sayıda virüs bulaştı.. SSD alacaksan eğer hiç uğraşmayalım direk format atayım dedim.
  271. Kubilayhan014

SSD Uyumluluk

Herkese merhaba ben kendi kullanmış olduğum SSD yi arkadaşıma önerdim ama onun bilgisayarına uyumlumu bilmiyorum sizlerden yardım almak istedim. Aşağı ya iki adet resim yüklüyorum birinde bilgisayarın ismi, modeli var diğeri ise SSD nin modeli. Siz uyumlu derseniz alacak arkadaş. Ve SSD yi...
  272. Kubilayhan014

Win32.Sality adlı virüs

Arkadaşımin bilgisayarına TeamWierver den bağlantı kuruyorum. Virüs ağ yolu ile bana bulaşmaz değil mi? Düşük ihtimal ama emin olmak istedim. Ondan her hangi bir dosya almıyorum.
  273. Kubilayhan014

Win32.Sality adlı virüs

Bir sorum daha olacak. Windows Defender işe yarıyor mu? Açık durması gerekir mi? normalde ben kendi bilgisayarımda hiç antivirüs kullanmıyorum win defender de kapalı durumda açsam mı diye sormak istedim?
  274. Kubilayhan014

Win32.Sality adlı virüs

Çok teşekkür ederimm.
  275. Kubilayhan014

Win32.Sality adlı virüs

Teşekkür ederim hemen tarayacağım
  276. Kubilayhan014

Win32.Sality adlı virüs

bana atmış olduğu ilk resim :) Windows defender ciddi yazmış yanına 1611411494 Silmemiş ama Win Defender gerçekten işe yaramıyor galiba :)
  277. Kubilayhan014

Win32.Sality adlı virüs

Merhabalar :) Bir arkadaşımın bilgisayarına Virus.Win32.Sality adlı virüs bulaşmış sanırım. TeamWierwerden bağlandım kaspersky yükledim ve tam tarama yaparak temizledim. Ama sizce temizlenmişmidir? Nasıl bir virüstür bu? Kendisi hiç bilmiyor kullanmayı önüne geleni yüklüyor virüs bulaşmama...
  278. Kubilayhan014

#PingsizBirTürkiye tagı gündemde

Zor olduğunu düşünüyorum TurkTelekom şirketinin başına gelmeyen kalmadı zaten kendini anca toparladı.
  279. Kubilayhan014

PUPG emülatör Gameloop

Teşekkür ederim ??
  280. Kubilayhan014

PUPG emülatör Gameloop

Merhaba arkadaşlar PUPG de emülatör olarak sadece gameloop mu var. Önceden ismi değişikti galiba uzun zamandır oynamıyorum bir bilgisayara kurmamı istediler ben de sadece gameloop buldum o doğru mu acaba?
  281. Kubilayhan014

Kış aylarında internet etkilenir mi?

1611257018 Şimdi yükledim
  282. Kubilayhan014

Kış aylarında internet etkilenir mi?

Merhabalar evime gelen alt yapı çok iyi değil hız olarak yeterli ama kopma sorunu oluyordu zamanla düzeldi gibi ama yeterli değildi. Son zamanlar da hava eksilere düşünce SNR değerim 8 e kadar düştü. Bunun gerçekten kış ile alakası var mı sizce? Kutudan evime ÇAT6 kaplo çekmiştim Nexsans marka...
  283. Kubilayhan014

Dns kullanmak gerekli mi sizce?

Merhaba arkadaşlar bilgisayardan bağdaştırıcı ayarlarından DNS ayarları yapmak gerekli mi otamatik al seçeneğinde mi durmalı? Sizce Dns kullanmak faydalı mı? Faydalı ise önerdiğiniz en iyi DNS nedir acaba?
  284. Kubilayhan014

Anladım efendim 1610486947 @SENİOR_53, Evet vana var resimde ki gibi onları yarım açarsam daha iyi olur o zaman bazı odalarda.
  285. Kubilayhan014

Merhaba arkadaşlar herkese iyi günler dilerim. Kış ayı hafif geçiyor olsa da doğalgaz tasarrufu yapmak her zaman aklımızda olan bir şey. ? Siz neler yapıyorsunuz acaba öğrenmek istiyorum. Evimiz güneş gördüğü için gündüzleri düşük derecede yakıyorum Ardından aksam yükseltip gece yine düşüyorum...
  286. Kubilayhan014

windowsu nereye yüklemek istiyorsunuz

Evet bende öyle yaptım. Temiz kurulum içinde bence öyle olması gerekli. Zaten diğer alanları kendi otamatik yapıyor. Eger silinmesini istemediğiniz veriniz yoksa bütün diskleri silerek kurulumu yapın. Yerel Disk D gibi ikinci alan istiyorsanız ona da yer ayırın. Eğer bu aşamada yapamaz iseniz...
  287. Kubilayhan014

Monitör alacağım ikisi arasında kaldım.

İlginiz için çok çok teşekkür ediyorum efendim sağ olun. Kararımı verdim ürün tükenmeden siparişimi vereceğim. Gerçekten siz olmasanız yanlış bir karar verirdim diye düşünüyorum. ??
  288. Kubilayhan014

Anladım en kısa zamanda kararımı verip siparişi vereceğim. Ama sanki aklım yine Philips'te kalır gibi ?
  289. Kubilayhan014

Çok teşekkür ediyorum efendim sağ olun. Gerçekten güzel bir öneri yaptınız ürün çok güzel görünüyor. Philips monitöre de tasarım, incelik olarak benziyor. Sizin önerileriniz çok isabetli oluyor. ?? Bu Dell monitörü almayı düşünüyorum gerçekten. Philipsi aratmaz gibi sanki? ?
  290. Kubilayhan014

Çok teşekkür ederim hepinize. ? :) Görkem bey daha önceden de bana Philips'si önerdi ama ben maddi durumlardan dolayı uzun zamandır alamıyorum. :( Phılıps çok uygun bir fiyata düşmüştü ama ben kaçırdım Hepsi burada da 2499 TL ye düşmüştü 1 gün sonra 3499 oldu sebepsiz yere ona da ayrı bir...
  291. Kubilayhan014

Curved istemiyorum efendim.
  292. Kubilayhan014

İlk tercihim; Philips 276C8 27'' 75Hz 4ms (HDMI+USB-C) QHD IPS WLED Monitör ikinci tercihim; Viewsonic 32" vx3276-2k-mhd 75hz2k ips 4ms hdmi dp ultra ince çerçevesiz monitör Özellikleri resimde ki gibi. Hangisini önerirsiniz acaba? 32 inç büyük mü olur sizce görüntü dağılır mı? 1610207081...
  293. Kubilayhan014

Bir günde bin TL Fiyat değişikliği

Teşekkür ederim ? bakıyım sağ olun ?
  294. Kubilayhan014

Umarım olur gerçekten ihtiyacımız var. 1610051700 1610051791 Evet bu konuya değinmeniz doğru tasarım ödüllü bir monitör Philips. 1610052390 Hepinize teşekkür ederim sizleri de yordum kusura bakmayın. Philips gibi kafama yatan bir monitör bulamadım gerçekten. İndirim beklemeyi düşünüyorum.
  295. Kubilayhan014

Aktüel ürünler ve şubelere gelen ürünler

Teşekkür ederim :)
  296. Kubilayhan014

32 İnç çok mu büyük olur acaba? ? 1610050430 Evet maalesef öyle haklısınız. Bilgisayar bileşenleri konusunda tamamen dışa bağımlı bir haldeyiz.
  297. Kubilayhan014

Anlıyorum doğru denetleme aslında şart.
  298. Kubilayhan014

Eski konulara nereden bulabilirim forumda? Önceden açmış olduğum bir kaç konuya ulaşmak istiyorum bulamadım. 1610049784 Önceden sepette eklerdim ürünleri 10 tane ekleyince tükendi uyarısı çıkardı. Şimdi 7 tane ekleyince tükendi uyarısı çıkıyor. Yani halâ ürün var satıcının elinde. Ama fiyat...
  299. Kubilayhan014

Çok teşekkür ediyorum efendim bakıyım hemen.
  300. Kubilayhan014

Aktüel ürünler ve şubelere gelen ürünler

Öyle mi merak ettim aslında. Bir kişi ile konuştuk ben her şubeye eşit geldiğini savunmuştum öyle tahmin ediyordum ? 1610049310