Arama sonuçlarınız

1. bahadirmert

Ekran Kartım

2. bahadirmert

Ekran Kartım

orta derken arkadaşın söylediği Walhalla gibi oyunlar değil fakat LoL'de +75 FPS alıyordum geçen yı.
  3. bahadirmert

Pubg Lite

pubg lite oynamak istiyorsan bu kadar masrafa gerek yok ortalama 3k lık APU sistemlerde rahat oynarsın
  4. bahadirmert

Ekran Kartım

dostum benchmarka falan hiç baktın mi ? :) bundan 7 8 sene önce topladığım sistem bana ortada 80 fps veriyor ama sen bilirsin yinede :)
  5. bahadirmert

Ekran Kartım

Overclocklu Asus GTX 1650 SUPER ve i5 10400 içeren bir sistem topladım. Oyunlarda ortalama kaç fps alırım ve rahatlıkla oynayabilir miyim? ( ram 8x2 3200 mhz GSkill )
  6. bahadirmert

Sistemim Hakkindaki Yorumlariniz - Önerileriniz

yanında 240'lık M2 aldım ekstra eklemeyi unutmuşum. 1606733338 evet evet anakartın farkındayım
  7. bahadirmert

İtopya Kargo

hocam zaten sitesinde monte gerektirmeyen siparişler 3-5 gün arası yazıyor. 2 kere 3-5 iş günü olmuş oldu 1606732933 bi fotograf birakabilir misin?
  8. bahadirmert

İtopya Kargo

sen ne aldın sistem mi topladın ve senin kargo durumunda ne yazıyor ?
  9. bahadirmert

İtopya Kargo

kanka zaten ilk 5 gün siparişi iptal et butonu vardı. bu saatten sonra siparişiniz cumartesi akşamından beri iptal edilemez diyor şu an. ama kargo yok ortada 1606732396 Biliyorum fakat siparişi vereli yarın 9 gün olmuş olacak
  10. bahadirmert

İtopya Kargo

Sipariş Tarihi ve Saati 22/11/2020 15:01:47 belirttiğim bu tarihte İtopyadan bir sistem topladım. İlk 5 6 gün ürün hazırlanıyordu. Hazırlanması bittikten sonra Kargoya Hazır ibaresi ile karşılaştım. UPSa girincede Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir ibaresi ile karşılaşıyorum...
  11. bahadirmert

Tarihi Eser PC

Merhaba arkadaşlar..Einde bayağı eski eskilerin toplaması bir pc var. Üzerindeki parçalar o kadar eski ki dünya üzerindeki marketlerde yedek parçasını bulamadım. Proje olarak satabilir miyim?
  12. bahadirmert

iCloud Sorunsalı.

50$''dan başlıyor. dolar ülkemizde mağlum. 1585567458 Touch ID tekrardan takılabilir mi ? öyle duymuştum sanki
  13. bahadirmert

iCloud Sorunsalı.

evet tam olarak böyle
  14. bahadirmert

iCloud Sorunsalı.

Selam arkadaşlar. iCloud'a düşmüş Apple iPhone cihazlarını iCloud'a düşmemiş yani telefonumuzu açtığımız zaman iCloud istemeyen bir anakart ile değiştirdiğimiz zaman telefon direk normal olarak açılır mı? iyi forumlar.
  15. bahadirmert

Kurt hakkında bilmeniz gerekenler

Lol
  16. bahadirmert

Sultan papağanı

Dostum dişi olan papağan yumurtladigi için gergindir. Yani tabiri caizse hamile olan kadınlarımız gibi. Endiselenme en gec 1 ay sonra eski haline döner..
  17. bahadirmert

Yaralı kediye ilk yardım

Dostum kendi başına müdahale etme. En kısa zamanda veterinere götür .
  18. bahadirmert

Orjinal Batarya?

Hayır iPhone bataryaları gibi. Sabit.
  19. bahadirmert

Xiaomi Mi 8 özellikleri // SadistYazar

Dostum insanlar ismini görebiliyor. Konu başlığına keşke nicknameni yazmasaydın.
  20. bahadirmert

7000 - 8000TL Masaüstü Bilgisayar

E-PTT avmye bakmani öneririm dostum.
  21. bahadirmert

Papağan almadan önce son altın kural!

Papağanınız ilk eve geldiğinde ve size alışmaya çalıştığı süreçte sizi ısırabilir. Önemli ve büyük yaralar açacağını söyleyemem ama ısırdığı yer kanayabilir. Bu durum birkaç sefere mahsustur. Size alıştığında bu durum, hırçınlık geçecektir. Unutmayın siz bir papağan değil bir çocuk alıyorsunuz...
  22. bahadirmert

Papağan Almadan Önce Bilmeniz Gereken 3. Kural ! (İlgi )

Az öncede belirttiğim gibi papağanlar yeni doğmuş bir bebek gibi sürekli olarak ilgi isterler. Kedi, köpek yada diğer bütün hayvanlardan daha fazla ilgi. Papağınız evde yalnız bile kalacaksa TV radyo gibi ses çıkaran cihazlar açık olmalıdır. Papağanlar yalnız olduklarını hissetiklerinde...
  23. bahadirmert

Papağan almadan önce bilinmesi gereken 2. kural! (Gürültü)

Bu da papağan almadan önce bilinmesi gereken 2. kuralımız.. Papağanların bir diğer özelliği ise şarkı söylemeyi (gürültü çıkarmayı) fazla sevmeleridir. Özellikle sabah uyanırken papağının ötmesiyle uyanabilirsiniz bu durum gece uykunuzu da bölebilir çünkü papağanların en çok şarkı söylemeyi...
  24. bahadirmert

Papağan almadan önce bilinmesi gereken ilk kural!

Selam öncelikle bu konuyu 5 başlık altında inceleyeceğiz. Bu ilk altın kuralımız. Eğer 5 kuralı okumayıp kısa kes diyorsan bir video hazırladım YouTube kanalıma koydum. Onu da bu metnin altına ekliyorum. İyi forumlar SDN ailesi.. Papağan almadan önce bilmeniz gereken en önemli şey -1. KURAL-...
  25. bahadirmert

Kediler katımıdır sıvımı ?

Lol ?
  26. bahadirmert

Evcil Hayvan Sahibi Olmanın 10 Faydası

+1 doooztuuummmm.... beslemek güzel ??
  27. bahadirmert

4k video oynatabilen telefonlar hangileri?

Tüm telefonlar 4k çözünürlükte. Bunun için telefon değil YT'nin güncelleme yapması lazım
  28. bahadirmert

Orjinal Batarya?

Selam dostlarım telefonumun pil ömrü dolduğu için 2.5 senedir kullanıyorum telefonu ve yüzde 50den sonra otomatik olarak 1 saat içinde 0a iniyor. Alacağım bataryanın orjinal olup olmadığını nasıl anlarm ?
  29. bahadirmert

Samsung S10'a Gece Modu Geldi!

+1?
  30. bahadirmert

Samsung S10'a Gece Modu Geldi!

Samsung Galaxy S10, gece çekilen düşük ışıklı fotoğraflar için Bright Night mod güncellemesini almaya başladı. Evet, bir süredir beklendiği ve sizlere daha önce de bahsettiğimiz gibi Samsung, gece düşük ışıkta çekilen fotoğraflar için Bright Night fotoğraf modunu kullanıma sundu. Yeni mod...
  31. bahadirmert

Yarın p30 alıcam sizlere tecrübelerimi aktarırım.

TR'de telefonlar ismine göre alıyorlar dışının büyüklüğüne göre alıyorlar bilirsin. Araştırarak değil ?
  32. bahadirmert

AMD, Zen 3 Mimarisi ile Şaşırtacak!

AMD'nin Zen 3 mimarisiyle ilgili ilk bilgiler geldi! Parolayı "güç ve verimlilik" olarak belirleyen AMD, Zen 3 ile oldukça iddialı. AMD, Ryzen platformuyla işlemci pazarında takdir toplamaya devam ediyor. Bunun en önemli sebebi ise, elbette işlemcilerin mimari oluyor kuşkusuz. Ryzen...
  33. bahadirmert

Yarın p30 alıcam sizlere tecrübelerimi aktarırım.

Dostum LG4 tarzı telefonlar çokta kötü değil ?
  34. bahadirmert

7.sınıf için telefon

Selam dostum GM5 önermem ama sana Galaxy M önerebilirim ?
  35. bahadirmert

Rx 570 g5400 Yayın yapabilirmiyim?

Kanka işlemciyle çok alakası yok. Internetine de bakmak lazım ?
  36. bahadirmert

Twitter hesabım kitlendi

Moruk sabir işi bu3 gün içinde dönerler merak etme. Fazla atarsan kimlik be form hesabı tamamen kitlersin sabırlı ol sabrın sonu selamet ?
  37. bahadirmert

Pil Kullanımım, Batarya sorunu

Selam arkadaşlar cihazim A5 2016'dır. Son 7 8 aydır batarya sıkıntısı cekiyorum bu da şöyle oluyor. Şarjım 100'ken ekranı hiç kapatmadan 4.5 saat %50ye kadar geliyor normal olarak. ( ilk aldiğimda 8 saatde geliyordu %50ye). Yüzde 50den sonra yarim saat içinde %30 %25 civarlarına iniyor. Maks 5...
  38. bahadirmert

Apple'den beklenmedik haraket! Süpriz iPhone XE!

Galaxyapple..
  39. bahadirmert

Ac unity indirme hızı 0 Byte

Oyun indirirken internet hızın düşmüş olabilir. Programı kapatıp açtıktan sonra düzelmiyorsa son çare indirmeyi yeniden başlat.
  40. bahadirmert

Allahin 99 ismi ile ilgili sifatlar

Dostum adı üzerinde 99 isim.. Evet yer yüzündeki tüm sıfatlar Allah'a ait ama 99'u özel..
  41. bahadirmert

Allahin 99 ismi ile ilgili sifatlar

Unutma ki sadece cennette Yüce Rabbimizle konuşmaya hakkın olacak mahşerde değil..
  42. bahadirmert

5000-9000Tl Arası Sistem Tavsiyeleri!

Dostum iyi malzeme kalitesi ve iyi oyuncu bilgisayarı yada render için bilgisayar istiyorsan kesinlikle e-PTT Avm'ye bakmanı öneririm.
  43. bahadirmert

E-sporcular Tahmini Ne Kadar Kazanıyor

Anladım dostum. Lol tarzı oyunlar oynuyorsan twitter üzerinden takım menajerlerine mesaj at. Kısa süre içinde dönüş yapacaklardır.
  44. bahadirmert

Hiç tavsiye etmem.. kendine güzel ve kaliteli işler bul.. sosyal hayatı olan
  45. bahadirmert

Apple'den beklenmedik haraket! Süpriz iPhone XE!

Apple'ın, iPhone 11 serisi ile birlikte, sürpriz bir iPhone modelini daha sahneye çıkartacağı iddia edildi: iPhone XE... Apple 2016 yılında SE ( special edition ) 'u öne sürerken amacı yüksek meblağlı fiyatlara oranla ulaşabilen daha küçük ve alternatif modeli raflara çıkarmaktı.Ama o zamandan...
  46. bahadirmert

Selam ben uzun zaman e-spor takımlarına oyuncu bulmak üzere çalıştım. Bunu e-spor camiasında beya her hangi bir mecrada söylemek yasak ama yaklaşık olarak bir fiyat verebilirsek ülkemizde 5 sene oyun oynamış bir e-sporcu bir milletvekili maaşına değer bir para alıyor. ??