Arama sonuçlarınız

1. S

Pardus 17.5 Yeni Başlayan Eğitim Seti

?? Pardus 17.5 Yeni Başlayan - 017 - Unutulan Parolayı Sıfırlama başlığı eğitim listemize eklenmiştir, bilgilerinize. ? (0:35) kullanıcılar ve gruplar uygulamasını açma ? (0:53) kullanıcı hesabının parolasını değiştirme ? (1:45) parola kurtarma girizgah ? (2:53) pardus çalışan ile bilgisayarı...
  2. S

?? Pardus 17.5 Yeni Başlayan - 016 - Kullanıcı Yönetimine Giriş başlığı eğitim listemize eklenmiştir, bilgilerinize. ? (0:45) kullanıcılar ve gruplar uygulamasına giris ? (1:11) kullanıcı hesabı oluşturma ? (3:30) profil resmi ekleme ? (5:13) yönetici yetkisi verme ? (11:22) kullanıcı...
  3. S

?? Pardus 17.5 Yeni Başlayan - 015 - Dosya ve Dizin Arama Yöntemi eğitim listemize eklenmiştir, bilgilerinize. ? (0:41) metin belgesi oluşturma - hatırlatma ve giriş ? (3:36) dosya gizleme konusu - hatırlatma ve konu tekrarı ? (4:01) dosya ve dizin arama uyulamasını inceleme - kedibalığı ...
  4. S

?? Pardus 17.5 Yeni Başlayan - 014 - Disk Yönetimi konusu eğitim listemize eklenmiştir, bilgilerinize. ? (0:45) diskler uygulamasını açma ? (0:54) diskler uygulaması ile yeni bölüm oluşturma ? (3:11) diskler uygulaması ile bölüm biçimlendirme ? (4:11) bölüm silme ? (5:20) bölüm adını...
  5. S

?? Pardus 17.5 Yeni Başlayan - 013 - Ağ Bağlantıları konusu eğitim listemize eklenmiştir, bilgilerinize. ? (0:26) bilgisayarın ip adresini öğrenmek ? (0:56) etkin pencerenin ekran görüntüsünü yakalamak ? (1:28) bilgisayarın ip adresini sabitlemek ve değiştirmek ? (3:49) bilgisayarın dns...
  6. S

Pardus, 17.5 sürümü ile daha kararlı geliyor!

e-imza da tubitak kamusm sorunsuz çalışıyor fakat diğerlerinde sorunlar olabilir.
  7. S

Pardus, 17.5 sürümü ile daha kararlı geliyor!

merhaba hocam, sadece komutlar ile değil gerektiği zaman komutlar ile kullanabilirsiniz. arayüze alışmak ve yeni kullanıcılar için bir eğitim serisi başlattım. ?? Pardus 17.5 (Video) takip ederseniz beni mutlu ederseniz. yakında "Pardus 19" gelecek ve bizlerde heyecanlı bir şekilde bu gelişi...
  8. S

?? Pardus 17.5 Yeni Başlayan - 012 - Thunderbird ile Yandex.Mail Kurulumu konusu eğitim listemize eklenmiştir, bilginize. ? (0:13) thunderbird ile neler yapabiliriz ? (1:06) thunderbird'e e-posta hesabı ekleme ? (2:47) thunderbird ile gelen e-postayı silme ? (3:01) thunderbird ile yeni bir...
  9. S

?? Pardus 17.5 Yeni Başlayan - 011 - Yazıcı Kurulumu konusu eğitim listemize eklenmiştir, bilginize. ? (0:27) yazıcı ayarları ? (0:40) brother "HL-5350DN" ağ yazıcısının kurulumu ? (2:37) canon "iR-ADV C2220" ağ yazıcısının kurulumu ? (4:18) tanımlı yazıcıların sistemden kaldırılması #linux...
  10. S

VirtualBox'ta, Kali Linux Yüklemesi Sonrasında Yaşadığım Sıkıntılar

Olumlu geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Yeni kullanıcılar için Pardus'u destekliyor ve tavsiye ediyorum. Kendilerini daha iyi geliştirmelerine fırsat vermeliyiz ve ekibi motive edecek paylaşımlarda bulunmalıyız. Ülkece özgür yazılıma ağırlık vermenin bizi olumlu bir şekilde...
  11. S

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Toplum gelenelinde başarız ya da kullanımı konusunda olumsuz bir algı söz konusu. Merak ediyorum, karşılaştırdığınız da yapamadığı ya da eksik bulduğunuz noktalar neresidir? Mesela daha iyi sistemler mevcut dediniz bu görünüm ile mi alakalı performans ile mi...
  12. S

?? Pardus 17.5 Yeni Başlayan - 010 - Dosya Gizleme konusu eğitim listemize eklenmiştir, bilginize. ? (1:03) pardus dosya gizleme ? (1:37) pardus klasör gizleme ? (2:02) pardus gizli dosyaları ve dizinleri görüntüleme #linux #pardus
  13. S

Neden kimse Pardus'u tavsiye etmiyor :)
  14. S

Eğitim Listemize ?? Pardus 17.5 Yeni Başlayan - 009 - Dosya ve Dizin Yönetimi eklenmiştir, bilginize. ? (0:32) dizin oluşturma ? (1:25) metin dosyası oluşturma ? (2:22) resim ve müzik indirme ? (4:35) dosya adını değiştirme ? (5:45) dosya kopyalama ? (6:23) dosya taşıma ? (7:12)...
  15. S

Merhabalar Hocam, Kurulumu yaparken belirlediğimiz işletim sisteminin Tipini "Microsoft Windows" versiyonunu da "Windows 7 ; 8.1 ya da Windows 10" seçerek Kali kurulumu tekrar yapabilir misiniz?
  16. S

Herkese Merhaba Arkadaşlar Olumlu ve teşvik edici eleştirileriniz ile Pardus eğitim içeriğini ve kalitesini herzaman artırıyor olacağım. Saygılarımla, Faydalı olması dileğiyle. #linux #pardus