Arama sonuçlarınız

1. TheLastWarrior

Öneri Max 5300 Tl Telefon Önerisi

Reder tablet kullanmistim bu markanin bütun cihazlari yazilim sorunlu
  2. TheLastWarrior

Teşekkürler ama şuan 2 elle ugrasmak istemiyorum
  3. TheLastWarrior

Arkadaşlar kardesime telefon alicam max bütce 5300 Tl Biliyorum Bu Fiyata Telefon Kalmadi Ama Öğrenci Olduğu İcin Günlük İhtiyaclari Karsilayabilecegi İdarelik Birsey Arıyorum Aklimda Redmi 10 var 64gb'lık version siz ne önerirsiniz 2. El Düşünmüyorum Şuanda.
  4. TheLastWarrior

Yardım Twitter Limit Kısıtı Sorunun Çözümü Var mı?

Elon bildiğiniz üzere kafasına göre diktatörlük uyguladi ve Twitlere okuma limiti getirdi bunun bir çözümü var mı?
  5. TheLastWarrior

Yardım 15 bin tl Sistem Önerisi

Teşekkürler inceleyecegim 1681045764 Teşekkürler hocam inceliyecegim 1681045780 Teşekkürler inceleyecegim 1681046019 Hocam anakart biraz düşük degilmi 1681046435 Anakart ve işlemci uptade yaptim 15.650 oldu sence anakart performasa etki edermi ileriye dönük kullanimda 1681046544 Hocam 15...
  6. TheLastWarrior

Anket En sevdiğiniz film serisi?

John Wick Serisi Hizli ve Öfkeli Serisi Sherlock Holmes Serisi Labirent Serisi Karayip Korsanları Serisi Bunlarda Eklenebilir Listeye Benim Tercihim Bunlar Arasinda Nolan Batman
  7. TheLastWarrior

Yardım 15 bin tl Sistem Önerisi

Arkadaşlar kardesime bilgisayar almak istiyorum zaman zaman bende kullanicağım sistem oyun için genelde kullanılacak. Max Bütçem 15 bin tl varmi söyle önerebileceğiniz sistem yada özelleştirme yaparak 15 bin tlyi geçmeyecek fp bir makina kendim tek tek toplamak istiyorum ama şuan zamanim yok...
  8. TheLastWarrior

Soru Xiaomi kamerasında belge tarayıcı var mı?

Kastın buysa var
  9. TheLastWarrior

Öneri Bu bluetooth Kulaklık alınır mı?

Qcy t13 239 tl dusmustu hepsiburadada keske onu alsaydin bundan iyi bn 2 gun once siparis verdim lenovo kulakliklar berbatt indirimleri takip edin blki yine duser t13
  10. TheLastWarrior

Soru Bir telefonu premium amiral yapan detay ne sizce?

Hepsinin tek bir telefonda toplanmis olmasi
  11. TheLastWarrior

Soru Twitter'ın Sonu Nereye Sizce?

Daha elit kesimin kullanacagi bir ortam olmaya baslayacak gibi sanki twitter oyle bi hava seszdim
  12. TheLastWarrior

Haber Youtube Efsane Özelliği Test Etmeye Başladı.

Anlanmayacak bisey yok atıyorum adam rus dilinde icerik üretiyor ses parcasi bölümüne videonun farkli dublajlarinida ekleyebilecek film gibi dusun dublajli izleyecen kendi dilinde yeni kanal acan yine acar kanal acmasina engel olcak birsey yok
  13. TheLastWarrior

Haber Youtube Efsane Özelliği Test Etmeye Başladı.

Youtube güncellenmeye ve yeni özellikler kazanmaya devam devam ediyor. Youtube şimdide farklı dillerde etkileşimi arttırmak için efsane dublaj özelliğini test etmeye başladı. Şimdilik sadece amerika bölgesinde test edilen bu özellik ileriki zamanlarda daha çok bölgeyi ve dilleri kapsayacak...
  14. TheLastWarrior

Telefon almak istiyorum ama bu fiyatlar çok pahali olmak zorunda mı?

Suan en ideal cihaz bu zaten alınabilecek
  15. TheLastWarrior

Sifirini almak varken ikinci ele yonelip temiz cihaz arıyoruz gelde cik isin icinden 1667123779 Suanki cihazim zaten mi9t 3 senedir kullaniyorum bni idare etti bi sure zaten farkli seceneklerde bulunmuyor suan en ideali samsung gibi gözüküyor ama o kadar fiyat vermisken icim el vermiyor insan...
  16. TheLastWarrior

Arkadaşlar telefon almak istiyorum ama orta seviye cihazlar bile neredeyse 10 bin bandina çıkmış durumda biz neden verdigimiz paranin karşılığıni alamiyoruz ben neden 10 bin tl vermisken üst seviye klasmanina giren bir cihaz alamiyorum neden alt seviye cihazlara mahkum ediliyoruz simdi ben...
  17. TheLastWarrior

sıkı bir android kullanıcısının apple fanboyu olma süreci

Ben ikisinede sicak bakıyorum ayrim yapmam isteklerimi hangisi karsiliyorsa onu alma taraftariyim yanliz fiyat konusunda ios malesef android almaya yönlendiriyor
  18. TheLastWarrior

Öneri 6000 Tl Öneri.

Valla amoled olsaymış tam ayarinda olurmus suan en alınabilir m33 gözüküryor
  19. TheLastWarrior

Öneri 6000 Tl Öneri.

Tft panel ekran sikinti yaparmi neden amoled degilde Tft yapmislar
  20. TheLastWarrior

Öneri 6000 Tl Öneri.

M52 butcemi asiyor 10s de 60hz var 11s de 90hz
  21. TheLastWarrior

Öneri 6000 Tl Öneri.

Amerika darbe vurduktan sonra eski populeritesi ve kalitesi kalmadi
  22. TheLastWarrior

Öneri 6000 Tl Öneri.

2. El almıyorum hocam saolun
  23. TheLastWarrior

Öneri 6000 Tl Öneri.

Huaweiyimi kaldi hocam 1660571233 M33 bnmde gzüme carpti redmi note 11s nasil peki m33 mü note 11s mi?
  24. TheLastWarrior

Öneri 6000 Tl Öneri.

Slm Arkadaslar yeni bir telefon almaya karar verdim bütcem 6000 Tl bu butceye alabilecegim en iyi cihaz hangisidir? 2. El Önermeyin sıcak bakmıyorum. Oyun Oynarim Oyunlarda Sıkıntı Yaratmasin Bataryasi iyi olsun Günü Cıkartsa yeter ekran yenileme hizi en düşük 90hz olursa daha iyi olur. Video...
  25. TheLastWarrior

Öneri 2700 Tl Kadar Öneri

Temiz bulmak lazim canli incelersem belki dusunurum
  26. TheLastWarrior

3 sene once bu fiyata en iyi orta seviye cihaz alabiliyodun, :(
  27. TheLastWarrior

Hocam boyle markalarin bozulunca parcalari bulunmuyor bn daha once bu sıkıntilari yasadim
  28. TheLastWarrior

Düz gm 21 plus new edition nasil? 1659975000 Hocam bu markayi hic duymadim boyle markalar pek sicak gelmiyor
  29. TheLastWarrior

Arkadaslar kardesime yeni bir telefon almak istiyorum butcem 2700 tl biliyorum bu butceye pek uygun cihazlar kalmadi ama öneri almak istedim yinede. Kardesim oyun oynamayi seviyor bu yuzden max 4gb ram ve 64gb hafizali modeller önerebilirseniz daha iyi olur birde bataryasi günü cikartsin kamera...
  30. TheLastWarrior

Anket Sizce en iyi SPIDER-MAN Hangisi?

Tobey > Andrew > Tom
  31. TheLastWarrior

Anket Sizce en iyi SPIDER-MAN Hangisi?

Tobey
  32. TheLastWarrior

Haber Yeni asgari ücret belli oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı.

Asgari ücrete yapilan yüksetmenin bi anlamı yok
  33. TheLastWarrior

Soru 100 Bin TL Var Elinizde Her Teknolojik Üründen Bir Tane Almak Şartıyla Hangi Ürünleri Alırdınız?

Vestel dışında gerisi iş yapar 1654795608 Almak şart 1654795649 Hangi bilgisayari
  34. TheLastWarrior

Soru 100 Bin TL Var Elinizde Her Teknolojik Üründen Bir Tane Almak Şartıyla Hangi Ürünleri Alırdınız?

Ben Şu Sekilde Bir Liste Yapardim: Galaxy S22 Ultra ve İpad Pro M1 256gb Toplam Fiyat : 44 Bin Tl Bilgisayar Toplardim: 35 bin Tl'ye (ekipmanlar dahil monitör kulaklık, klavye, maus vsvs) 4k Oled Tv Alırdim 14 bin Tl'ye Galaxy Watch 4 Alırdım 3.500 Tl'ye 3500 Tl'ye Fotoğraf Makinasi...
  35. TheLastWarrior

Arkadaşlar merak ettim elinizde 100 Bin Tl Olsa Aşağıdaki Teknolojik Ürün Gruplarından Hepsinden 1 tane alarak bu parayi nasil degerlendirirdiniz 100 bin tl'yi Gecmeyecek aldıklarınız ve şuanki fiyatlarıyla hesaplayacaksiniz atiyorum. iphone 13 pro max alirdim 1 tane fiyati xxx tl Bilgisayar...
  36. TheLastWarrior

Soru Teknolojide icat edecek olsanız, neleri icat ederdiniz?

Şarjı bitmeyen telefon
  37. TheLastWarrior

Haber Warzone Mobile'den ilk Sızıntı Geldi! Oyun Pc ve Konsol Versiyonuyla Aynı!

Activision bir süre önce mobil cihazlara popular battleroyale oyunu olan Warzonu getireceğini duyurmustu. Bugün ilk kapali betası basladi ve sızintılarda baslamiş oldu. Twitterda kullanıcılar oyunun kısa bir videosunu paylaştı. Oyuna bakıldığında pc versiyonudan aşağı kalır yanı yok. Özellikle...
  38. TheLastWarrior

Google’a rakip olacak: Apple kendi arama motorunu geliştiriyor!

Atı alan üskudarı gecti bencede
  39. TheLastWarrior

Anket Hangisini tercih edersiniz; Xiaomi 12 Pro mu, İphone 13 Pro mu?

Sorumu bu o kadar para veriyosam tabiki elmaya basarım parayi
  40. TheLastWarrior

Haber Rockstar Games Mobile 25 Tane Oyun Çıkartabilir!

Sdn Haber yapmis bugun Take Two Zyngayi Satin Almis Heran Hersey Olabilir haberde rockstar oyunlarini mobilde gorebilecegimiz soyleniyor https://shiftdelete.net/gta-5-mobile-ufukta-buyuk-anlasma-tamamlaniyor 1653333135 Al buda bnm kanitim yorum yaptigin sitenin haberi heran hersey olabilir...
  41. TheLastWarrior

Haber PUBG Mobile Türkiye Haritası mi Geliyor

Bu bitik oyunu oynayan kaldimi hala
  42. TheLastWarrior

En son hangi diziyi seyrettiniz?

En Sevdigim 3 Marvel dizisinden biri oldu.
  43. TheLastWarrior

Anket Dolar artıyor... Sizce Apple tekrar zam yapar mı?

Keske tek derdimiz Applenin zam yapmasi olsa hocam dolar yükseldikce hersey yukseliyor muhtemelen zam yapar
  44. TheLastWarrior

Soru Netflix'te yayınlanan Cem Yılmaz'ın yeni dizisi Erşan Kuneri beğendiniz mi?

Goradaki Ersan Kuneriyi Yakalayabilseydi izlerdim acıkcasi bana Arif v 216 hatirlatti sanki devami gibi espiriler zorlama geldi fragmanlarda ve paylasilan sahnelerde izlemiycem büyük ihtimalle
  45. TheLastWarrior

Haber Uzayda et üretilebilir mi?

Aklıma Marslı Filmi Geldi
  46. TheLastWarrior

Kimse size konuyu baltalama hakki vermez. Duzgunce fikrini belrt gec ne demek baltama hakkim var? Demekki kasitli yapıyorsun buda senin durusunu ortaya çıkarttı belliki tartisma kavgadan hoslaniyosun. Istedigim fikri istediğim sekilde belirtirim konu bnm degilmi sanane rahatsiz oluyosan...
  47. TheLastWarrior

Burda alti ustu bir haberi baltalayarak kendinizi soktugunuz su halde kimin acinasi halde oldugu belli kendinizle celisen sizssiniz bende size yukarda kanıt sundum kivirdiniz gidin benim uygulama haber basligi altindaki diğer haberlerime bakin daha 1 tanesi bile yanlis cikmadi burda mobilden...
  48. TheLastWarrior

Her haber %100 dogru cikacak diye bir kuralmi var bakin ben basliktada yazdim garanti konuşmadim cikartacak veya cikartiyor gibi kesin konusmadim cikartabilir diye yazdim var sayim denen birsey var siz gelip atladiniz ve hala kesin konusuyorsunuz cikartmaz, yapmaz, etmez diyorsunuz. Madem...
  49. TheLastWarrior

Ben umitlendirmedim okudugum haberi paylastim. Bikac yabanci kaynaktanda gordum rockstar 25 oyun mobil basligiyla oyunu bn cikartmiyorum sonucta senin anlamadigin nokta pc ve mobili bir tutman mobilde isler farkli ayrica konuyu okumadan atladiginiz belli bakin orda resmin gercek olup olmadigi...
  50. TheLastWarrior

Bak yine ayni yere geldin ?
  51. TheLastWarrior

Getirdigi parayi gorsen boyle demessin ubisoft sirketi rainbow six oyununu diretti kac sene cikartmadi mobile bak ne oldu tipis tipis geldi parayi gorunce bu bir ornekti sadece daha cogu var
  52. TheLastWarrior

Olabilir aaa sirketi olupta mobile sirf pc deki oyun ismiyle küçük oyunlar cikartan cok sirket var mobil farkli bir pazar
  53. TheLastWarrior

Hocam neden pc ve mobili bir tutuyosun?
  54. TheLastWarrior

Size gore cikmaz bu oyunlar bana gore cikar sen uzatiyosun hala anlatıyorum anlamiyosun napim
  55. TheLastWarrior

Ne biliyon (mobile) oyun gelistiriyor sanki pcye gelistiriyorda 8 senede cilartack ayrica oyunlarin aaa olacagi ne malum
  56. TheLastWarrior

1652607740 Hocam bisyi savundugum yok bilmislik yapiyosunuz mecbur cevap yazıyorum
  57. TheLastWarrior

Bekleyip gorelim o zman baklim ne olacak resim zaten sizinti dogruluk payi bilinmiyor ama mobile basligi altinda oldugu icin biseyler olabilir
  58. TheLastWarrior

Tek seferde degil zaten hocam 23-25 yillari arasinda diyor ayrica bu oyinlar belkide daha onceden hazir olamaz mi hicbir sirket hazirlamadigi oyunu onceden pazarlamaz
  59. TheLastWarrior

Hoacm hala ayni kafadasin bakin sirket mevzusu degil ortadaki oyunu t2 gelistirecek mobile rockstar pazarliycak mobil pazarda geliri ortaklasa cukkalayacaklar
  60. TheLastWarrior

O yuzden baska studyoya oyunu gelistirdiyor (mobil) icin artik hangi oyunlar gelecekse mobile
  61. TheLastWarrior

Bn mobil adina konusuyorum hocam bakin anlamiyosunuz atiyorum gta 4 mobile gelecek ama bunu rockstar kendi yapmiyorda take two stuyolarina gelistirdiyor. Ayni mantigi ea ve aktivisionda yapti isim haklarini verdi mobile tencent gelistirdi. Ayni mantikta rockstarda mobile bir oyun geliştirecekse...
  62. TheLastWarrior

En yakin duyurulan gta trilogy hatta ios magazasinda sayfasida var
  63. TheLastWarrior

Bayadr izliyor zaten hocam piyasayi gta trolgy gelecek buyuk ihtimalle mobile ama daha fazlasida var bnce 1652606710 Oyunu rockstar adina gelistirmiyormu sonucta? Belki mobil adina rockstara gelistirecek tipki tencentin yaptigi gibi?
  64. TheLastWarrior

Bende take twonun hepsi rockstarin demedim zaten hocam rockstara calisan alt sirketlerden biri belli olmz rockstar mobile bayadir oyun cikartmiyor piyasayi izliyor suan akim mobil tarafta oldugu icin rockstarda hamlesini yapabilir belli olmaz bu isler take two konferansindan sizmis zaten resim
  65. TheLastWarrior

Soru Online mobil oyun lazım

Rocket League Sideswipe
  66. TheLastWarrior

Öneri Kim hangi uygulamayı seviyor.

Twitter - Gündem Takip İnstagram - Eglence İçin WhatsApp - İletisim Youtube - Zaman Gecirmek İçin Firefox - Tarayici Olarak Capcut - Video Resim Edit
  67. TheLastWarrior

Haber Call Of Duty : Warzone Mobile Beta Testleri Başlıyor!

Activision bu senenin baslarinda pc ve konsollarda oynanan Call Of duty Warzone oyunun Mobil Versiyonunun Gelistirme Aşamasinda olduğunu duyurmuştu. Activisionun dün yayinladiği bir blog makalesinde oyunun kapalı alfa testlerinin sınırlı kullaniciya davetiye kodu ile başladığıni bildirdi...
  68. TheLastWarrior

Gta ve Red Dead Redemption serileri ile oyun piyasasını domine eden Rockstar Games görünüşe göre mobile yoğunlaşacakmış gibi gözüküyor. Gta serileri ve birkaç ünlü rockstar oyunu mobilde hali hazirda oynanabilir durumda. Rockstar Stüdyolarindan biri olan Take-Two İnteractive Konferasindan sizan...
  69. TheLastWarrior

Haber Need For Speed Online Mobile Geliyor!

Henuz tam Bilinmiyor ama haritasina bakildiginda acik dunya olduğu anlaşılıyor 1652296073 Mobilde dirilebilir yeniden
  70. TheLastWarrior

Arkadaslar ilk oyun ici gameplay geldi çin tarafinda soylendigi gibi oyun acik dunya fena gözükmüyor
  71. TheLastWarrior

Soru iPhone 13 Pro fiyatına değer mi?

Valla su zamanda telefona 5 bin tl'den fazla vermem o bile cok 25 - 30 bini hic bir telefon hak etmiyor ozellikle ulkemiz icin ha sen diyorsunki param var almisken en babasini al 13 pro max al
  72. TheLastWarrior

Haber Elon Musk, 'tamamız yok olacağız' dedi, kurtuluş yolunu açıkladı

Bunu Elon abimizin demesine gerek yoktu zaten insanoglu kabuguna sıgmiyor dunyadan tasinilacagi bilniyor
  73. TheLastWarrior

Soru 10 senedir Samsung Note kullanıcısıyım. İPhone'ye geçmek istiyorum. Sizce mantıklı mı?

Olabilir dogrudur ama yinede pro modeli daha cazip geliyor bana
  74. TheLastWarrior

Soru 10 senedir Samsung Note kullanıcısıyım. İPhone'ye geçmek istiyorum. Sizce mantıklı mı?

Iphonlarda goruntu oldugu gibi işliyor diye biliyorum sosyal medyada sikinti andrioid tarafinda bence alabilmisken pro modelini alin
  75. TheLastWarrior

Haber Suriyeli kaçak ile bir Türk kadınının aşk hikayesi filmi “müjde”

Ben bizim ulke kadar multecilere yatirim yapani gormedim daha ne anlasmasi birak ya hangi ülke kendi halkindan mültecileri ustte tutmuş bizim kadar atalarimizin bi atasözü var eşeğin kulagina su kacirdilar.
  76. TheLastWarrior

Ne gerek var multecilere bu kadar ozgurluk tanımaya bende ayırmıyorum ukranyali o bu su butun multecilere kisitlama getirilmeli kendi ulkenin insaniyla esit tutamazssin
  77. TheLastWarrior

Ben irkci felan olmadım ülkem icin gerekn neyse onu konusuyorum amerikan cinli ingliz o bu su gelip senin ulkende multeci degilki film veya muzik cikartamasin niye gennelleme yapiyorsun ben ulkedeki multeciler icin konusuyorum sen o bu su diyosun sen diyosunki insanlik olsun diye adamlara hersey...
  78. TheLastWarrior

Hocam biraz empati kurun. Senin ulken ayni durumda isgal altinda olsa kacip onlarin ulkesine siginsan onlarda senin gibi dusunurmuydu sence? Kusura bakma ama yüz verdik astar istiyor mülteciler. Mesele insan olmaksa o zaman herseye goz yumalim senin mantiginla o zaman multeciler muzikte cikarir...
  79. TheLastWarrior

Ukemize bu kadar yerlesmelerini saglayanlara teşekkürler bide ustune film cekmisler ne ara bu kadar rahat hareket eder hale geldi bunlar filmlere konu alir hale geldik birde..
  80. TheLastWarrior

Soru Süper Lig'de Şampiyon Trabzonspor! - Gelin Sezonu Değerlendirelim

Trabzonspor hak etti sonuna kadar tebrik ederim bir Galatasarayli olarak.
  81. TheLastWarrior

Haber Rainbow Six Siege Mobile Geliyor!

Yeni Gameplay Oyun 3 Mayista Amerika Kıtasına Alpha Testlerine Başliyacak..
  82. TheLastWarrior

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Yine Fena Bir Tema buldum
  83. TheLastWarrior

Haber Mobile En Detaylı Açık Dünya Yarış Oyunlarından Biri Geliyor!

Eski oyunlarda grafik yoktu kalte muazzamdi yeni oyunlarda grafik muazzam kalite sifir
  84. TheLastWarrior

2D pek sarmaz eskide kaldi onlar
  85. TheLastWarrior

Mobilde ve Pc'de Yarış Oyunları ile taninan CarX Technologies 'CarX Street' oyununu pc ile birlikte mobil platformlarada taşıyor. Oyunun bir Steam versiyonuda bulunacak. Mobilde henüz elle tutulur bir açık dünya yarış oyunu bulunmuyor. CarX Street bu açığı kapatacak gibi gözüküyor. Oyunun...
  86. TheLastWarrior

Öneri Bana bir araba ismi söyle

87. TheLastWarrior

Soru Redmi Note 10s Tavsiye tema ve İnternetsiz offline oyun

Tema olarak Legit Oyun Modern Combat 3 - 4 Nova 3 Gta San Andreas Bully Nfs Most Wanted
  88. TheLastWarrior

Eski futbolcu Ahmet Dursun'un Almanya'daki market hesabı...

700 - 800 euro ne harciyonki allah kurtarsin o zman
  89. TheLastWarrior

Eski futbolcu Ahmet Dursun'un Almanya'daki market hesabı...

Aylik 1600€ Askeri ücret alan bi adam 3-5 euronun hesabini yaparmi orasida mechul
  90. TheLastWarrior

Soru Hangi PSU markaları alınır?

Onu pek bilmiyorum
  91. TheLastWarrior

Haber Altay tankı için beklenen adım: Güney Kore motorları teslim etti!

Savunma sanayisi iyidir bosverin yerli yersizi tepemizde ukranyanin hali ortada ülkemizi savunmak icin yapilan hersey kardir. Suanki yonetimi 2 yönde seviyorum bir dış ülkelerle icraatini iki savunma sanayisine yapilan yatirimlari. Savunmadan zarar gelmez
  92. TheLastWarrior

Soru Hangi PSU markaları alınır?

Corsair, XPG,Termaltake, Zalman, Seasonic, Evga, Asus, Msi, Fsp, CloorMaster, Gigabyte Aklima gelenler bunlr
  93. TheLastWarrior

iPhone XR'dan S21 Veya S21FE'ye Geçilir Mi?

Eger iphoneden kapali sistem olmasi yuzünden sıkıldıysan gecilebilir. 4 - 4.5 sene kullanırsın. İphonelerin akıcı olmadigini senden duydum. 90hz ve 120hz bataryayi iyi etkilemiyor bu arada.
  94. TheLastWarrior

Haber Galatasaray'ın teknik direktörü Nuri Şahin oluyor

Okan Buruk olsun be nuri daha yeni başladi az tecrübe kazansin
  95. TheLastWarrior

Haber Ukraynalılar, Antalyalılara çöp toplayarak ‘teşekkür’ etti

Simdi ukranyalilarin görmüşlüğünemi sevineyim bizim illerimizin kirli oluşunamı üzüleyim Bunada iyi yine bir isin ucundan tutmuşlar faydali olmak icin calismislar suriyeli ve Afganlar gibi hazirci degiller
  96. TheLastWarrior

Haber Valorant Mobil'den Yeni Sızıntılar Geldi!

Sizintilar devam ediyor yakin zamanda global beta testleri başlarmis gibi duruyor
  97. TheLastWarrior

18gb ramli neredeyse 7000mah bataryali 165hz ekranli fanlı rgbli oyun telefonlari cikti daha ne kadar guclenecekler telefon bu yapsalar ne olacak alamadiktan sonra
  98. TheLastWarrior

Cs go kopyasi cok mobilde ama orijinalini valve yapar belki onunda cok söylentisi dolasiyor
  99. TheLastWarrior

Bende gelecek demistim zaten senin konuda 1649459722 hatta r6s bekliyorum demistim o bile duyuruldu ?
  100. TheLastWarrior

Kisa oynanis videosuda sizdi hersey ayni gözüküyor neredeyse pc ile yanliz cok tuş var baya refleks ister yinede fena gözükmüyor @Emre Özdoğan
  101. TheLastWarrior

Banada cok tus varmis gibi geldi. Mobilde kazandiklarini diger platformlarda kazanamiyolar bide herkesin elinde bir telefon var rahat erisimi var oyuna herkesin mobil sektor yeni trend oldu artik oyun sirketleri oyun yaparken mobilide dusunuyor.
  102. TheLastWarrior

Birkaç gün önce ubisoftun Rainbow Six Mobile açıklamasi ve daha önceden Activisionun Warzone Mobile duyurmasi üzerine mobil sektor yükselmeye devam ediyor. Bir süredir gündemde olan ve merak edilen Valorantın Mobil versionundan ilk sizintilar ortaya çıkti. Oyunun bir çin versiyonuda olacaği bu...
  103. TheLastWarrior

7 Nisan 2022 itibariyle Starbucks ürünlerine de zam geldi

2 si 1 aradada olur ?
  104. TheLastWarrior

iphone 11 pro 2. el almak mantıklı mıdır

Temiz kullanilmissa neden olmasin
  105. TheLastWarrior

7 Nisan 2022 itibariyle Starbucks ürünlerine de zam geldi

Starbucksda icmeyin nescafe 3 ü 1 arada için diyolar
  106. TheLastWarrior

'Tık' uğruna rezalet! Vaktinden önce ezan sesi dinletip oruç bozdurdular

Türkiyede Tiktoku Niye yasaklamiyorlar anlamıyorum
  107. TheLastWarrior

Pubg ve Apex kadar karmasik oyunlar mobilde cok oynaniyorsa daha sakin taktik stratejiyi önemseyen raibowda bi sekilde oynanir mobile suanda pc ve consol tarafindan gelen oyunlarin deli gibi kitlesi oluyor.
  108. TheLastWarrior

Hocam ayni tarzdalar aslinda ikisindede operator kombinasyonlari cok fazla bu oyunda fazlaca oynanir tahminimce
  109. TheLastWarrior

İlk alpha beta oynanis videosu bu sekilde
  110. TheLastWarrior

Oyun Erken Duyuruldu! Alpha testleri başlıyor Resmi Fragmani!
  111. TheLastWarrior

S20fe vs a73

Snapdragonlu Fe
  112. TheLastWarrior

Öneri 10.000₺'ye kadar telefon önerisi

Bence hiz onemli ise iphone tercih edin
  113. TheLastWarrior

S21 plus mı S21 Fe mi

Hemen hemen aynilar kamera ve batarya konusunda ufak farklar var s21 plus daha iyi sanki s21fe snapdragon ile gelseydi al derdim
  114. TheLastWarrior

Öneri Bu telefon alınır mı?

Elektronik işi sans işi birazda
  115. TheLastWarrior

Tcl 10L kardesim kullanıyor senesi dolmadan sarj yuvasinda sıkıntı oldu sarj zor aliyor garanti sıkıntili ve parcasi bulunmuyor bu sarj sikintisi cok yasaniyormus arastirin iyice
  116. TheLastWarrior

Haber Doğal gaza konutta yüzde 35, sanayide yüzde 50 zam yapıldı

Bu zamlar gözlerimizdeki ışığı arttiriyor
  117. TheLastWarrior

Haber Fenerbahçe'nin Genç Yıldızı "Arda Güler" Çok Konuşulacağa Benziyor!

Galatasarayli olarak beğendigim bir oyuncu aranilan 10 numara profilinde tam insallah şımarmaz yolu acik olur bu gencler kluplerin kurtulus yollari keske her sene 3-5 cikarabilsek böyle devamlilik yok
  118. TheLastWarrior

Haber Dün 6,50 TL'ye aldığım çikolatalı kruvasan bugün 10,50 TL! Bu zammın nedenini bilen var mı?

Zammin nedeni kiskanilan ekonomimiz gözlerimizdeki ışıktan anlaşılmaşi lazim :D
  119. TheLastWarrior

Yeni bir telefon almak istiyorum, hangisini önerirsiniz?

Bi fiyat yazmamisiniz simdi her segmentin kendine göre ucuzu var
  120. TheLastWarrior

General Mobile Gm 22 Plusa Bakabilirsiniz biraz daha iyi bir model
  121. TheLastWarrior

Soru Arkadaşımın pubg mobile ile alakalı saçma sözleri

Pubg Mobile tencent batirdi iyi oyunduda pubg mobile oynamak yerine new state oynayin pc pubg daha yakin
  122. TheLastWarrior

Anket Galatasaray Yeni Başkanı Kim Olmalı?

Son durum Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu Adayliklarini açıkladılar. Ünal Aysal ve Dursun Özbek kararsızmışlar. Albayrak birinin ekibine girebilecegi konusuluyor. Ve birde sürpriz bi adayda olabilirmiş.
  123. TheLastWarrior

Xiaomi kullanıcıları müjde! Yeniliklerle dolu MIUI 13.5 yolda

Mi9t kullanıyorum daha 12.5 vermediler miui 13 alacak diyolar nasil olacak bilmiyorum simdi bide 13.5 cikti
  124. TheLastWarrior

İphone’dan daha iyi fotoğraf çeken bir telefon çıksa

Huawei kamera konusunda appleden iyi bence ama kullanan yok hersey kamera degil iphonenin artilari cok o yuzden tercih ediliyor
  125. TheLastWarrior

Haber 2022 yılında Android için çıkması planlanan FPS-TPS oyunları listesi - (Güncelleniyor)

Cs:Go Kopyasi Alpha Ace Yayinlandi! https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arm.game.alphaace
  126. TheLastWarrior

Haber WhatsApp'ta yeni özellik

Bu iyi oldu ya 100mb ne
  127. TheLastWarrior

Haber Son Dakika! Asgari ücret ve emekli maaşına zam geliyor!

4 kisilik bir ailenin gecinmesi icin minimum askeri ücretin bu pahalilik durumunda 5000-5500 olmasi gerekiyor yapilan zam 200 tl artar tahminimce cunku bu sene baya artti askeri ücret bi ise yarayacagini sanmıyorum yapilan zam oranının
  128. TheLastWarrior

Albayrak tahminimce 2. Baskan olarak birinin ekibinde yer alir baskan olursa surpriz olur.
  129. TheLastWarrior

Bildiğiniz Üzere Burak Elmas Yönetimi idari yönden ibra edilmedi. Tüzük gereği 1 ay içinde seçime gidilmeli. Gündemdemdeki başkan adaylarından hangisinin başkan olmasını istersiniz?
  130. TheLastWarrior

Soru Android yazılımını en iyi kullanan marka hangisi ?

Oneplus
  131. TheLastWarrior

Soru Mi 9T cihazımın pilini nerede değiştirebilirim ?

Garanti
  132. TheLastWarrior

Cayir cayir yanan bir telefon görüyorum.
  133. TheLastWarrior

O zaman ust seviye bir telefon hayirli olsun
  134. TheLastWarrior

Oynamassan sorun olmaz ?
  135. TheLastWarrior

Bn klonunu oynamistim mobilde pc olmadigi icin mobili bekliyorum.
  136. TheLastWarrior

Hocam piyasa büyük suan apex legends betasi bile deli gibi oynaniyor pubg ve cod eskidi artik ki kaldiki Activision Warzonu gelistiriyor mobile codm bitecek. Suan herkesin elinde bir telefon oldugu surece tutmayacak oyun yok ozellikle pc'den gelen oyunlarda. Mobildeki ciro pc'den ve konsoldan...
  137. TheLastWarrior

Nasil tutmaz hocam oyunun klonu olan area f2 bile yayindan kaldirilmasa oyuncu rekoru kiriyordu mobilde ubisoft telifledi
  138. TheLastWarrior

2022 mobil oyun sektörünün zirve yılı olacak! Popular oyun sirketleri birer birer mobil platformlara dogru yelken acmis durumda. Call of duty: Warzone Mobile, Apex Legends Mobile, Battlefield Mobile, Need For Speed: Online Mobile, Valorant Mobile gibi buyuk oyunlari 2022 yılı içinde görecegiz...
  139. TheLastWarrior

Öneri Sırt veya vücut mantarı için tavsiyeler

Mantarlar Ter ve Sıcaktan beslenir terlemememye dikat et mantarli bolgeyi temiz tut sık sık ic camasiri degis değiştigin elbiseleri yikattir. Serin yerlerde olmaya dikkat et. Kremi ve spreyi kullandiktan sonra hemen giysileri giyme terleme yaptiriyor.
  140. TheLastWarrior

Anket Apple uygulamaları mı Google uygulamaları mı

Ios servisleri daha kaliteli google servislerinin tek avantaji youtube
  141. TheLastWarrior

Soru Bergen filmine gittiniz mi? Nasıl buldunuz, sizce gidilir mi?

Gitmedim. Ülkemizde yasarken degeri bilinmeyen sanatcilarin öldükten sonra prim kasmak icin yapilan hic bir filme gitmedim. Bunada gitmiycem.
  142. TheLastWarrior

Şuan mobildeki Nfs Most Wanted bile bir cok yaris oyunundan güzel grafikleri gelistirip o dinamiklerde bi oyun gelse güzel olur
  143. TheLastWarrior

İşin icinde tencent varsa zaten güvenlik duvari leş PubgM ortada apex legends mobile betada bile hile var onuda tencentin sirketi lightspeed gelistiriyor tencent hile konusunda pasif
  144. TheLastWarrior

İsin icinde tencent olunca biraz çekniyorum ama güzel olabilir bencede acik dünyanin nasil olacagi onemli insallah dandik bisey yapilmaz. Oyun ici etkilesimi nasil yapacaklar oda önemli bnce.
  145. TheLastWarrior

Tencentin alt sirketlerinden olan Timi Studios Çinde yayinladiği bir iş ilaninda yeni bir Need For Speed oyunu icin tasarimci aradiğini belirtmiş. Ayrica timi studiosun Need for Speed: Online Mobile haklarinida lisansladığı görülüyor. Görünüşe göre Tencent ve Ea yeni bir mobil nfs oyunu icin...
  146. TheLastWarrior

Xiaomi kullaniyorsan Bonku fontun ismi
  147. TheLastWarrior

@MrtAltg Tema ismi : Abstraction Aynı gelistiricinin Legit isimli Temasinida öneririm oda güzel
  148. TheLastWarrior

Xiaomi Temalari cok iyi bee harici app gerek yok..
  149. TheLastWarrior

Soru Açık lise mezunu askerlik tecili?

Acik lise tecil ettiriyor belge ile askerlik subesine gidince tecil ediyorlar diye biliyorum bnm zamanimda 3 sene tecil ediliyordu simdi ne durumda bilmiyorum
  150. TheLastWarrior

Haber Galatasaray - Barcelona Maç Sonucu Belli Oldu!

Cok panik oynadilar cok rehavete cok cabuk kapildilar oyun kontrolunu kaybettiler
  151. TheLastWarrior

Haber Galatasaray - Barcelona Maç Sonucu Belli Oldu!

Mostafa ve Morutanla baslamamiz bizi bitirdi ilerde topa hakim degildik gomis ayakta duramiyordu cicaldao desen vasatti ortadan cok yüklendiler ilk golu bulduktan sonra rehavete kapildik biraz tez canli olunca golü yedik. 2 yari anholt sakatken 10 kisi kaldik o sirada savunma yerlesemedi...
  152. TheLastWarrior

Soru Spor Yaptığımızda Hayatımızdaki 4 Mükemmel Değişim! Kaç Kişi Düzenli Spor Yapıyor?

Spor olarak oturma odasindan mutfaga gidiyorum hergun duzenli olarak
  153. TheLastWarrior

Haber Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 seçimlerinden sonra mültecileri göndermeyeceğiz!

ülkeyi mülteci kampina cevirdiler resmen öyle bir cografyadayizki sagimiz solumuz savas, karisiklik kacan göcen bize sıgıniyor. İpin ucu bastan kacti.
  154. TheLastWarrior

Haber Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 seçimlerinden sonra mültecileri göndermeyeceğiz!

Göndermeyelim göndermeyelim ülkemiz bakacak zenginlikte zaten
  155. TheLastWarrior

Haber Galatasaray-Barcelona maçının hakemi belli oldu!

Bu maci almaliyiz baska yolu yok.
  156. TheLastWarrior

Soru Android'in bitme olasılığı?

Zaten bi anda geçmezler belkide fuchsiayi begenmeyip projeyi sonlandirabilirlerde belli olmaz hic 1647158871 Bnde satar demedim zten samsungla aralari iyi android konusunda sikinti cikacagini sanmıyorum
  157. TheLastWarrior

Sanmam oyle birsey olsa haberi cikardi kaldiki google sirtini donmezler
  158. TheLastWarrior

Ben nokiya cok kizmistim zamaninda android piyasya daha yeni surulmus elinde MeeGo gibi isletim sistemi var bunu gelistirseydi simdi ios kadar kaliteli bir sistemi olacakti ve ilk 3 şirketten biriydi ahh nokia ahh hep kendi bacagina sıktın
  159. TheLastWarrior

Atı alan üskudarı gecti yapilacak isletim sisteminin android ve hele iosla bas edebilecegini sanmıyorum ha diyince isletim sistemi yapilacak bisey degil android ve iosun 15 senesi var sence yeni cikacak isletim sisteminin androidle iosun geldigi noktaya kaç senede gelir?
  160. TheLastWarrior

Gec kaldi artik zor
  161. TheLastWarrior

SD888'li Amiral Gemisi: Meizu 18

Meizu cok şık cihazlar yapiyor kac senedir takip ediyorum cihaz tasarimlari mühendislik harikasi
  162. TheLastWarrior

Her marka isletim sistemi yapamaz huawei denedi sonuc ortada ki kaldiki her marka yapsa isletim sistemi ortalik cöplük olacak hangi isletim sistemine gelistiriciler uygulama oyun gelistirecek. Androide muhtaclar suan cunku zamaninda gereken atilimi yapip işletim sistemi gelistirmeyi tercih...
  163. TheLastWarrior

Bende hemen demedim zaten daha zamni var
  164. TheLastWarrior

Eko sistem icin gelistirildi bu isletim sistemi telefondan tut tablet saat robot tv herseyde kullanacak ama zamani var android projesi bitecek illaki androide rakip aramıyoruz bitip bitmeyecegini tartışıyoruz
  165. TheLastWarrior

Bitecek google FuchsiaOS ortak isletim sistemi yapacak
  166. TheLastWarrior

Haber 2022 yılında Android için çıkması planlanan FPS-TPS oyunları listesi - (Güncelleniyor)

Call Of Duty : Warzone Mobile (Activision) Activision pc ve konsollarda oynanan popular battle royele oyununu resmi olarak mobil platforma geliştirildigini acikladi. Oyun hakkinda henüz fazla bilgi bulunmuyor. https://www.taptap.io/app/232311
  167. TheLastWarrior

En beğendiğiniz 5 Akıllı telefon markasını sıralayabilir misiniz?

Apple Samsung Oneplus Sony Xiaomi Oppo
  168. TheLastWarrior

Anket En sık alışveriş yaptığınız alışveriş siteleri neler?

N11, Hepsiburada, arada birde trendyol
  169. TheLastWarrior

Soru God of War dizisi geliyor! Peki sizce Kratos'u kim canlandırmalı?

Silvester Stalone Yaşlanmasaydi yapardi bu işi john cena veya Dwyane Jhonsona Verirler
  170. TheLastWarrior

Activision cevapladı! Call of Duty: Warzone mobile gelecek mi?

Gelicek hatta yazin sonunda oyunun betasi duyurulacak diye biliyorum ama o kadar buyuk oyunu nasil optimize edecekler bilmiyorum Tencentte Rainbow Six Siege gelistiriyormus bu arada mobile
  171. TheLastWarrior

Soru Ciddi ciddi xiaomide ok Google yok mu?

Var ok google diye biliyorum
  172. TheLastWarrior

Anket Telefonunuzdan memnun musunuz?

Mi9t kullanıyorum 3 sene olacak nerdeyse isimi goruyor memnunum
  173. TheLastWarrior

Rehber Barcelona-Galatasaray maçı nasıl ücretsiz izlenir?

Cbc sportsta ucretsiz tvden kesintisiz izlerim genis genis exxen hem reklamli yayin veriyor hemde kesinti cok oluyor. Ertem seneri ozetinde dinlerim artik belki ertem seneri kesmez cbc sports naklen yayin olabilirmiş
  174. TheLastWarrior

Rehber Barcelona-Galatasaray maçı nasıl ücretsiz izlenir?

Cbc Sport Azerbaycan Kanali Naklen veriyor exxenden ben ayarladim tvden izlicem
  175. TheLastWarrior

Haber Yeni Apple ürünlerinin Türkiye fiyatları!

Cok uygun fiyatlarmis gerçekten
  176. TheLastWarrior

Haber Uygun Fiyatlı iPhone SE 2022 5G Tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

Kucuk ekran severler icin ideal islemci ve kamerasi icin parasi olanlar alabilir bi artisi yok bnm icin islemci ve kamera disinda
  177. TheLastWarrior

Haber BEIN Sports, Yayın Sözleşmesini İmzalamadı

Saran Grup bu isi hakkiyla yapiyor alsin bence
  178. TheLastWarrior

Soru Bu kadar pahalı olmamalı dediğiniz neler var?

Saymakla bitmez ki
  179. TheLastWarrior

Soru Sokakta insanların halini iyi görmüyorum fark eden var mı?

2015'den bu yana hic biseyin tadi yok ülkede
  180. TheLastWarrior

Soru Telefonda eskiyi getir yeniyi götür nasıl oluyor?

Onu bilmiyorum varsa oyle program kurup kendi silsin ordan oyle satsin o zaman
  181. TheLastWarrior

Hard reset atinca hepsi silinmiyor mu zaten bnmi yanlis biliyorum resim, video, telefonun beynine kayitli telefon numaralari bile siliniyor diye biliyorum
  182. TheLastWarrior

Telefona hard format attiktan sonra telefon fabrika cikisli olmuyor mu?
  183. TheLastWarrior

Yariyariya fiyati dusuyor hatta daha fazlasi dusuyor telefonculara sorun ikinci el alan yada sahibinden veya let go gibi yerlere fiyat koyup satmayi deneyin 2600 den fazlaya satabilirsiniz bence oradan satip ustune ekleyip alin cihaziniz temiz ise 3500 tl gibi fiyatlara okutabilirsiniz bnce
  184. TheLastWarrior

Benim bildigim her marka kendi modellerine kampanya uyguluyor xiaomiyi getir iphonu götür olmuyor diye biliyorum bazi internet siteleri yapiyordu ama diger modellerde gecerli örnegin hepsiburada ve vodafone yapiyordu butun modelleri kapsayan eskiyi getir yeniyi götür simdi ne durumda bilmiyorum
  185. TheLastWarrior

Markalara bagli ornegin samsung telefonun durumunu inceliyor sorunu varmi yokmu hasarlimi degilmi, kronik sorunlari varmi diye kontrol ettikten sonra sana eski cihazina fiyat biciyor o fiyati yeni modelin fiyatindan dusup kalan fiyati taksit yaptirip veya pesin olarak ödetiyordu. Degismediyse...
  186. TheLastWarrior

Haber Zincir marketler daha pahalıya satmak için zeytinyağı stoğu yapıyor(Bim)

Bizim ilcedede ayni bugun zam gelcek diye bi soylenti cikardilar millet 3 er 5 er almaya basladi nerden cikti bu zam isi ben almadim ama insanlar kıtlıktan cikmislar gibi saldiriyolar
  187. TheLastWarrior

Öneri Apex Legends Oynayamıyorum

Mobil Sürümu Cikacak Mayista Mobil surumu daha kolay oynaniyor. Telefonunuz iyiyse mobili deneyebilirsiniz..
  188. TheLastWarrior

Soru Gta San Andreas Definitive Edition Mobil'e ne zaman çıkacak

İlk ios'a cikacak hatta marketinde gözüküyor diye biliyorum. Androidde port zor oldugu icin iostan belli bir süre sora cikar. Tahminim Yazın Sonlarina dogru cikar 2022 icinde kesin cikacak. Taptap sayfasindan takip edebilirsin.. https://www.taptap.io/app/224745/review?hreflang=en_US İos...
  189. TheLastWarrior

Öneri Samsung S21 ultra mı S22 mi yoksa iPhone 13 mü?

O kadar para verebiliyosaniz ip13
  190. TheLastWarrior

Moderncombat4 mod apk yüklenirken alınan Uygulama yüklenmedi hatası

Oyun sorunlu degil apk modlandigi icin muhtemelen eksik dosyasi vs var ondan yuklenmiyor yada cihaz sürümüyle veya telefon modelinizle uyumlu degil oyun
  191. TheLastWarrior

Soru Mobilden genshin impact oynamak telefonun ömrünü kısaltır mı

Aynen oyun 8-10 gb yer kapliyor bide ram ve depolamayi sömürüyor bn kurmadim hic bu oyunu
  192. TheLastWarrior

Hitman Sniper 2 Ücretsiz olarak Yayınlandı. Hitman Sniper: The Shadows - Apps on Google Play
  193. TheLastWarrior

Soru SE 2020 stock duvar kağıtları nerden bulabilirim HD

https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1QzlLJbL7Vib-uRhEAYEFBQgOtji2tJ35?usp=sharing
  194. TheLastWarrior

Soru SE 2020 stock duvar kağıtları nerden bulabilirim HD

https://photos.google.com/share/AF1QipOMZYn0X4blIghVxw1e8JNUctEcgFVxe2ePB1rZhEk3Iv8NZup2IO8BGcwQbJcqwg?key=eEtXaEpER285Tkd6QXM2SUt1RGhrQXExR21FbFZR
  195. TheLastWarrior

Soru Filmi bulamıyorum..

Yarının Sınırında Olabilir mi?
  196. TheLastWarrior

Mi 11 Lite 5G NE duvar kağıtları nı nereden bulabilirim?

Stock duvar kagitlarini ariyorsan https://drive.google.com/drive/mobile/folders/18H2VOS61G-LmRElfx5aRCXJI4arELfOP?usp=sharing
  197. TheLastWarrior

Overwatch Mobile (Söylenti) Pc ve Konsollarda Begenilen fps oyunlarindan olan Overwatch serisi gelistirme aşamasinda olabilir. Bilizardın yayinladigi iş ilanlari ortaya çıkan söylentileri oyunun mobil için gelistirme aşamasında oldugunu dogrular nitelikte. Destiny Mobile (Söylenti) Bir...
  198. TheLastWarrior

Moderatörlerin Denetimsizliği ve Keyfi Hareketleri

Siz bence siyaset konusmayin.
  199. TheLastWarrior

Haber Galatasaray'ın rakibi Messi'siz Barcelona oldu!

Çölde gezerken kutup ayısına denk geldik çekilecek en zoru cektik
  200. TheLastWarrior

Haber Sahnedeki Tiyatro Oyunları.. En Son Ne Zaman Tiyatro'ya Gittiniz?

Birgün insallah ?
  201. TheLastWarrior

Haber Sahnedeki Tiyatro Oyunları.. En Son Ne Zaman Tiyatro'ya Gittiniz?

Hiç gitmedim desem ?
  202. TheLastWarrior

Haber Merakla Beklenen Yeni Diziler... Siz Hangi Diziyi İzlemeyi Düşünüyorsunuz?

Moon Knight Bekliyorum insallah daredevil ve loki seviyesine çıkar
  203. TheLastWarrior

Soru 5000 TL ile 7000 TL arasında alınabilecek akıllı telefon tavsiyesi

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s20-fe-128-gb-snapdragon-samsung-trkiye-garantili-p-HBCV00000Q71QT?magaza=Avrupa&url_src=and-product-detail
  204. TheLastWarrior

Haber Rusya Askerleri Çernobile Girdi!

Zelenski, "Rusya işgal güçleri Çernobil Nükleer Santrali'ni ele geçirmeye çalışıyor. Askerlerimiz 1986'daki trajedinin tekrarlanmaması için can veriyor" dedi. https://www.aa.com.tr/tr/dunya/zelenskiy-rus-isgal-gucleri-cernobil-santralini-ele-gecirmeye-calisiyor/2513283# Santral zarar görürse...
  205. TheLastWarrior

Soru Recep İvedik Karakteri ile Sizce Dizi Serisi Yapılmalı Mı?

İlk 3 film sonrasi zorlama senaryo ile yapilmis bir film serisi zaten dizi yapsalar nasil senaryo uyduracaklarlar filmlerde bile seneryo bulamayip civik civik sahneler koyuyolar.
  206. TheLastWarrior

Soru Sizce Türkiye Ukrayna'ya yardım etmeli mi?

Taraf tutmamali kesinlikle
  207. TheLastWarrior

208. TheLastWarrior

Haber Ve Korkulan Oldu! Savas Basladi. Ulusa Seslenen Putin, Ukrayna'ya Girdiğini Açıkladi.

Bogazlar anlasmasi var montrömüydü neydi orda yaziyordu sanki yada bn yanlis hatırlıyorum
  209. TheLastWarrior

Haber Ve Korkulan Oldu! Savas Basladi. Ulusa Seslenen Putin, Ukrayna'ya Girdiğini Açıkladi.

Nato ulkesi oldugumuz icin tarafa gerek yok bogazlar nato ülkelerine açık diye biliyorum
  210. TheLastWarrior

Soru Omix Galeri sorunu

Marketten harici galeri uygulamasi indirebilirsin
  211. TheLastWarrior

Soru POCO X3 PRO'nun ömrü ne kadar?

Kullanim sekline bagli yogun kullanirsan hep internet, oyun, kamera seklinde zorlayacaksan 1.5 sene sonra performans kayıpları yasmaya baslarsin normal kullanimda 4 senesi var
  212. TheLastWarrior

Öneri Samsung M21 Mi M22 Mi Almalıyım

M22 alin yeni cihaz biraz daha iyidir
  213. TheLastWarrior

Öneri 600 TL Akıllı Saat Önerisi.

Arkadaşlar yakin bir arkadasim birine hediye olarak akilli saat alicak. Bütçesi 600 tl bu fiyata en iyi akıllı saat onerileriniz nelerdir?
  214. TheLastWarrior

Öneri 10.000 TL telefon önerisi

O kadar para verebiliyosaniz tercihiniz iostan yana olsun
  215. TheLastWarrior

Gunfire Reborn Mobile (Duoyi (Hong Kong) Interactive Entertainment) Pc ve Konsollarda severek oynan macera oyunu gunfire reborn oyunun yapimcisi tarafindan mobile gelecegi duyuruldu. Fps bakis acisindan oynan bu oyun. Takim halinde ve solo mucadeleleri konu aliyor. Grafikleri, Çizgi...
  216. TheLastWarrior

Yardım Doktor Strange 2 önce izlenmesi gerekenler

Belki dedim zaten hugh jackman felanda gozukacakmis soylentileri varda o yuzden
  217. TheLastWarrior

Tarkan'ın yeni şarkısı Geçcek hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sarkida eski tarkan kalitesi yok ama sarki ülkemiz kötü günlerden gecerken azda olsa eglendirmek icin yapilmis. Ne iyi ne kötü cok takilmamak gerek olayi siyasete dokuyor bazilari.
  218. TheLastWarrior

Soru YouTube izlerken durduk yere video değişimi oldu hack veya virüs mü var

Xiaomilerin ekranlari hassas bnm kilifta bile aynisi oluyor ufak carpmada temas algiliyor şüphen varsa tarat
  219. TheLastWarrior

Haber Erdoğan: "Türkiye ekonomide tarihinin en güçlü dönemine girmektedir"

Hersey günlük gülüstanlıkmışta bizim haberimiz yok.
  220. TheLastWarrior

Soru Sizce Ne kadar Oyun bağımlısısınız?

Gunde 1-2 defa can sikintisina giriyorum toplasan 35-40 dkdir
  221. TheLastWarrior

Haber 1.671 TL’lik uygulama ve oyun geçici süreyle ücretsiz oldu

Icon paketleri güzelmis indirdim teşekkürler
  222. TheLastWarrior

Soru akıllı telefon için ayırabileceğiniz maksimum bütçe

Türkiye sartlari hocam artik alt orta seviyeye mahkumuz
  223. TheLastWarrior

Haber Cumhurbaşkanı: müjdeler veriyoruz alkışlayan yok

Bizde hergun zamlar ve faturalarla müjdeleniyoruz ama alkislayan yok :)
  224. TheLastWarrior

Sim kart içinde çarpı işareti gözüküyor. Sim kart başka telefonda çalışıyor.

Onu siz degistiremezssiniz garantilik iş muhtemelen yere dusup hasar aldi garantiye gonderin. En dogrusu o sekilde olacaktir.
  225. TheLastWarrior

Sim kart içinde çarpı işareti gözüküyor. Sim kart başka telefonda çalışıyor.

Bu sorun yenimi basladi? 2 sim kart yuvasinida denediniz mi ayri ayri? Sim karti yuvaya düzgün oturttunuz mu? Ters Sekilde Yuvaya sokarsaniz okumaz. Son Günlerde Sim Kart yuvasini zorladinizmi? veya Yere düşürdünüz mü? Yuvaya zarar vermis olabilirsin. Yukardakileri denediniz sorun...
  226. TheLastWarrior

O listedeki filmler mcunun 3. evresi 4.evresi Black Widowla basladi ve o listede diziler yok diziler sinema filmleri ile baglantili.
  227. TheLastWarrior

Dr. Strange 1 Birkaç X-Man Evreni Filmlerine Bakilabilir Mesela (Logan, Deadpool, Fantastic Dörtlü vs vs) Xman Karakterleride Gözükebilirmis. Wanda Vsion What if Loki Spiderman No Way Home Filmin 2 yarisi cizgi roman odakli gidecek muhtemelen bnde cizgi romanlari okumadim illimunati...
  228. TheLastWarrior

Öneri En iyi Hızlı ve öfkeli filmi?

1-2-3-5-7
  229. TheLastWarrior

Hitman Sniper 2 : The Shadows Ön Kayıta Açıldı. Birinci oyun gibi ücretli olup olmayacagi bilinmiyor. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.squareenixmontreal.hitmansniper2
  230. TheLastWarrior

Haber Z Kuşağının Yüzde 73'ü Türkiye Dışında Yaşamak İstiyor

Yabanci ulkede yasamak ister a b c d alfabe imkanim olsa simdi kacarim
  231. TheLastWarrior

Haber Z Kuşağının Yüzde 73'ü Türkiye Dışında Yaşamak İstiyor

Sadece z kusagimi a b c d alfabe yasamak istiyor ?
  232. TheLastWarrior

Haber Rusya'nın Ukrayna'yı işgal etmesi Türkiye'yi nasıl etkiler?

İnsallah kizlari bizim ülkeye kacar göcmen alacaksak boyle gocmen alalim ?
  233. TheLastWarrior

Haber Activision bombayı patlattı: İki Call of Duty oyunu yolda!

2023 de cikartirlar belki suan mobil pazari revacta Activision aciklama yapmis sadece 2021'de 1 milyar dolar getiri yapmis call of duty mobile az para degil mobile yönelmeleri dogal ama soyle birsey var Activision Mobil bölümu oluşturdu sirket satin aldi mobil icin pcye ayri mobile ayri oyunlar...
  234. TheLastWarrior

Dogru olabilir o zaman
  235. TheLastWarrior

Oyun sizintilari ile ünlü Tom Henderson 2023 sonuna kadar 4 call of duty oyunu gelecegini twit atmis 3 pc 1 Mobile ne kadar dogru bilmem
  236. TheLastWarrior

Sıkınti yok olur oyle seyler
  237. TheLastWarrior

Bende diyorumki 2 oyundan biri mobil bnce sahsi fikrim
  238. TheLastWarrior

Activision Mobil icin sirket satin aldi aldığı sirketin attigi twitt harika call of duty mobil oyunlarin gelecegine katiliyoruz ve başlıyoruz. Warzone Mobile Gelistirme asamsinda cloud sunucularina yuklendi sonra kaldirildi.
  239. TheLastWarrior

Bence gelecek oyunlardan biri mobile gelecek suan call of duty warzone mobile soylentileri dolasiyor
  240. TheLastWarrior

Rp vermezler bence bp, silah kaplamasi ve belki 1 tanede karakter verirler
  241. TheLastWarrior

Project Stars (Our Planet) (Geliştirici Tencent - Xiaojiao Zhang) Gecen senenin sonlarına dogru tencent çinde yaptigi etkinlikte our planet isminde yeni açık dünya oyunu duyurmustu mobil için şimdi ise oyun globale geliyor. Oyun uzayda geciyor çeşitli gezegenleri kesfedip kesfettigimiz bu...
  242. TheLastWarrior

Soru Şu zamana kadar oynadığınız en iyi oyun?

2005 yapimi olan oyun
  243. TheLastWarrior

Soru Şu zamana kadar oynadığınız en iyi oyun?

Gta San Andreas
  244. TheLastWarrior

Soru İddiasına oynanabilecek oyun önerileriniz neler olur ?

Mobilden Rocket League Sideswipe, Shadow Fight 3 , Asphalt 9
  245. TheLastWarrior

Soru S21 FE kronik sorunu var mı?

Cihaz daha yeni sorunlar hemen gün yuzune cikmaz ki yeni olduğu icinde alan azdir
  246. TheLastWarrior

Öneri Akıllı Telefon Tavsiyesi

S21 FE 5G https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s21-fe-5g-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV000014RQQI?magaza=gazigsm&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=130&wt_pc=cimri.c.130.pc
  247. TheLastWarrior

Galatasaray'da Diagne'nin sözleşmesinin feshedilmesi

Adam akilli bir 8 numara alirlar yerine insallah
  248. TheLastWarrior

Mi 9 t

Yedek alin formatlayin duzelir kasmalar garantilik durum yok bnce bn garantiye gondermedim hic bilmiyorum nasil oldugunu
  249. TheLastWarrior

Soru Bully 2 oyununda görmek isteyeceğiniz şeyler?

Telefonuma yeniden kurabilirim bende guzel oyun
  250. TheLastWarrior

Ben bu oyunu mobildende cok oynadim mobilde bile cok zevkliydi. Rockstar gec kaldi sanki bully icin ama yapilsa yine cok oynayani olur.
  251. TheLastWarrior

Bully 2 Üniversitede gecsin bildigim kadariyla lisede geciyordu. Bullyin kendine ait bir evi olsun disardan okula gelsin hergun sivil hayatindada gorevler olabilir. Üniversite haritasi daha büyük olabilir. Okullardaki Çete gruplari daha fazla olabilir, Gta'daki gibi sevgili roleplayi olabilir...
  252. TheLastWarrior

Mi 9 t

Mi9t kullanıyorum bnde 2.5 seneden fazladir donma kasma yok bnde oyunlarda felan ama pil durumu sıkıntisinin bnde çekiyorum 4 - 5 saatlere dustu
  253. TheLastWarrior

LİFE AND DEATH 2 MOBİLE Pc ile birlikte mobile çıkması beklenen bu fps oyunu gelismis grafikleri ve dinamikleri ile dikkat çekiyor. Oyunun pvp modlari bulunmakta (Team Deathmatch, Bomba İmha, Alan Savunma vs) Bunun yanında Devasa bir battle Royale haritasında var. Oyun pvp yönünden call of...
  254. TheLastWarrior

Haber Taraftar Tepkisi Büyüyor! #GedsonuGetirElmas Tagi İçin 86 Bin Twit Atıldı..

Yapacak bişey yok hayırlısı olsun
  255. TheLastWarrior

Haber Taraftar Tepkisi Büyüyor! #GedsonuGetirElmas Tagi İçin 86 Bin Twit Atıldı..

Adamlar önümüze taş koymak için bide rizeye vereceklermiş transfer çalımı denen bisey türedi kulüpler birbirlerine zarar veriyorlar farkında değiller ama gedson Galatasaray taraftarınin çok istediği oyunculardandi
  256. TheLastWarrior

Helal olsun adamlara iyi bağlamışlar bizde bu yönetim varken daha çok oyuncu kaptiririz..
  257. TheLastWarrior

Transfer süresinin bitmesine az kala Galatasaray taraftarı Gedson Fernandesi İstiyor. #GedsonuGetirElmas Tagi An itibari ile 86 Bin Twiti buldu ve artmayada devam etmekte türkiyede birinci Avrupa gündeminde ikinci sirada yer alıyor. Sizce Gedson Fernandes Transferi Yararlı olur mu?
  258. TheLastWarrior

Soru Şuan Elimdeki Telefonu Bırakıp Yeni Telefon Almak Mantıklı mı?

Hocam xiaomi tarafında zaten temalar felan olmasa iyice bunalıcam çoğu şeyi özellestirme biliyosun o yönünü seviyorum zaten o şekilde idare ediyorum. Para biriktirmek mantıklı olabilir.
  259. TheLastWarrior

İphone hiç kullanmadım açıkçası zaten 2 el cihazlarada sıcak bakmıyorum pek
  260. TheLastWarrior

Satmam büyük ihtimal hocam kardeşimin telefonu eskidi ona bırakıcan yinede saolun
  261. TheLastWarrior

Yurt içi tr garantili hocam şuan garantisi bitmiştir muhtemel 3800 bandını göreceğini düşünmüyorum 2.5 senelik cihazin
  262. TheLastWarrior

Cihaz isteklerimi karşılıyor hocam iyi kötü. Malesef o cihazlara o kadar para veremem. Tek sıkıntı artık xiaomi kullanmak istemem sıkıldığımı farkettim.
  263. TheLastWarrior

Arkadaşlar şuan elimde 2.5 seneden fazladır kullandığım mi9t 128gb var 2850 tl almıştım tr garantili şuan cihaz her işimi görüyor performansıda iyi oyunlarda, uygulamalarda felan sıkıntı yaşamıyorum şarj konusunda 2.5 seneden fazladır yoğun kullanmanın verdiği yorgunluk var pil ömrü max 5...
  264. TheLastWarrior

265. TheLastWarrior

Kylian Mbappe, Real Madrid ile anlaştı!

Halandida alirlar valla bunlar
  266. TheLastWarrior

Haber Mobil Browser Kullanım Oranları

Brave kullaniyorum kac aydir isimi görüyor
  267. TheLastWarrior

Bafetimbi Gomis tekrar Galatasaray'da

valla bu adama yasina ragmen güveniyorum bizim 3 santrafordanda cok is yapar gomisin bizden gitmesine uzulmustum simdi gittigi donemin yarisi kadar oynasa bana yeter
  268. TheLastWarrior

Soru Instagram bildirimleri tekrarlanıyor

Buyuk ihtimal facebook grubun uygulamalarinda sikinti var Facebook uygulamasida ayni 2 kez gönderiyor bildirimi muhtemelen etkilesim kasmak uygulamaya girdirmek icin 2-3 kez gönderiyor bndede mi9t var
  269. TheLastWarrior

Soru Epic Games Yönetimi Sizde Olsaydı ?

Ayda 2 kere AAA oyun vermeye calisirdim
  270. TheLastWarrior

Soru Dostlar aşırı pişmanım iphone se2020 sattığıma

Dostum malesef telefon fiyatlari xiaomi almaya zorluyor gonul ister ki herkes iphone alabilsin yada üst sinif bir amiral android ama olmuyor iste herkes kaliteli cihaz kullanmak ister
  271. TheLastWarrior

Soru Instagram bildirimleri tekrarlanıyor

Bendede ayni sikinti var
  272. TheLastWarrior

Haber iPhone’ların kullanım ömrü belli oldu! Android'e fark atıyor

Ayni noktaya cikiyoruz zaten bu dediginizle baska markalara acmadigi icin bu kadar optimizasyonu ve guncelleme destegi cok uzun yillar koruyor aplle android cihazlarinin 3 sene almasının nedeni ara cihaz alt cihaz ust cihaz derken hepsine optimize edemiyor aslinda isteseler ederler ama...
  273. TheLastWarrior

Haber iPhone’ların kullanım ömrü belli oldu! Android'e fark atıyor

Senelerdir bu boyle zaten android max 3 sene veriosa iphoneler 6 sene görüyor burda ios sisteminin sadece kendi cihazlari olması nedeniyle en eski cihazlarina bile verebiliyor ios eko sistemini baska markalara acsaydi acaba bu kadar destek verirmiydi
  274. TheLastWarrior

Telefon Alacağım Çok Kararsız Kaldım

A32 daha iyi diye biliyorum yanlisim olabilir
  275. TheLastWarrior

Telefon Alacağım Çok Kararsız Kaldım

Az daha cikip A32 veya M32 Alabilirsin
  276. TheLastWarrior

RF Project (Netmarble) Gelecekte gecen bu oyunda dünyamizi isgal etmeye calisan uzaylilara karsi savas veriyoruz. Oyun açık dünya olacak gelismis robotlar, dev boss uzaylilar, gelismis silahlar ve teknolojik giysiler icerecek. Pc ve Konsolarda oynanan titanfall oyununu andiriyor icerik...
  277. TheLastWarrior

Xiaomi CEO’su görevinden istifa etti!

Xiaomiyi baya iyi yükseltti niye biraktiki bu adam
  278. TheLastWarrior

Öneri 4000tl altı telefon önerisi

Fazla bir secenek yok zaten telefon fiyatlari ucmus Galaxy A32 Galaxy M32 Redmi Note 9 Pro Önerebilirim..
  279. TheLastWarrior

Galatasaray 2-6 Tuzlaspor

Marta kadar güme gideriz hocam 3-4 oyuncu disinda hepsi koca bir çöp yigini doldurdular çöpleri takima adamlarda Galatasaray ruhu yok capsizlar.. Galatasaray formasinin agirligini bilmiyorlar. Bu takima bu oyunculari aldiran terime sormak lazim..Birde pasif yönetim var madem terimi gonderiyon...
  280. TheLastWarrior

Öneri 4000tl altı telefon önerisi

Performans Telefonumu istiyosunuz yoksa Günlük kullanim ve kamera icinmi?
  281. TheLastWarrior

Galatasaray 2-6 Tuzlaspor

Fatih Terim ve Burak Elmas el ele verip koca takimi ne hale soktular. Acil kongre yapilmasi gerekiyor ve yönetimin degismesi lazim taze kan gelmez ise daha beter olacagiz..
  282. TheLastWarrior

Soru Xiaomi yeni telefonda özellik düşürmeyi nasıl başarıyor?

Zoomun bi amaci yokki bence ne kadar zoom o kadar görüntü kirliligi sahsen ben binde bir kullanıyorum fiyattan dolayi özellik Düşürüyor