Arama sonuçlarınız

1. A

Gigabyte P55 Ud3r bulamıyorum.

Hocam açıkçası düşündümde pek positif bakmadım.
  2. A

Eski pc önerisi

Ben biraz eski bir sistem topluyorum. İşlemci Xeon x3450 Anakart: Gigabyte P55 Ud3r (Bulabilirsem ben alacağım) Ram: 1333 ddr 3 4x2 Ekran Kartı: 1050 düşünüyorum. (ilerde oc ile daha güçlü bir ekran kartı takabilirim) Kasa power 2. el bulursun xeon x3450 diğer 3440 dan daha ucuz ve daha...
  3. A

Gigabyte P55 Ud3r bulamıyorum.

Arkadaşlar anakart arıyorum 1156pinli oc yapabilceğim bir anakart beni üzmezse iyi
  4. A

Eski pc önerisi

Ben toplamak üzereyim sadece bir tane anakart arıyorum onu bulsam. 1050 li pir pc topluyorum
  5. A

Pc Upgrade

Mantıklı geldi. En azından beni uzun süre idare eder. Belki 1030 u aldıktan sonra xeon bir işlemciye bakabilirim
  6. A

Pc Upgrade

İşlemcim darboğaz yapmaz mı? 1606573272 Biraz zorlarsam bir ihtimal çıkabilirim.
  7. A

Pc Upgrade

Peki ne kadar yükseltmeliyim bütçemi
  8. A

Pc Upgrade

Ddr2 1606572756 Maks 500
  9. A

Pc Upgrade

Şuanda elimde lenovo nın kasalı bir pc si var ve ben bunu en azından ets lol pc bulding simulatör vs oyunlar oynuyacağım seviyeye getirmek istiyorum. Pc nin özellikleri: intel core 2 duo e4500 lga 775 bir anakart 3 gb ram 350 power sup Asus monitör 500 gb hdd (ekran kartı yok) sizce hangi...
  10. A

Türkcell Superonline' a Geçmeli Miyim ?

Şuan anda evde kullandığım internet Türknet 35 lik kullanıyorum. Modemim eski olduğu için internetim sürekli dalgalanıyor. Sizce yeni modem alıp türknette kalmaya devam mı etsem yoksa gidip Superonline mı üye olsam. (Modem Fiyatı 380 TL)
  11. A

İphone 11

Peki iphone 11 in fiyatının düşme ihtimali var mı?
  12. A

İphone 11

Sayın okurlar ve yazarlar sizce iphone 11 mi yoksa iphone 12 nin çıkmasını bekleyeyim mi?
  13. A

Bilgisayar açılmıyor

burada düzenle diye bir şey çıkmıyor Beni uyardığınız İçin teşekkür ederim
  14. A

Bilgisayar açılmıyor

Bilgisayarım ile oyun oynarken birden leptop şarj olmamaya başladı bende direk şarj aletinin kokladım ve yoğun şekilde yanık kokusu geldi. sonra ben bunu değiştirdim. bu sefer leptop şarj olmamaya başladı. Bu pc yi alıp pc ciye gönderttim. (Not: Bu bilgisayar bataryada hiç sıkıntısısz çalışmaya...
  15. A

Usb girişim çalışmıyor

öyle bişi göremedim. 1555790257 biraz geç cevap verebiliyorumz özür dilerim.
  16. A

Lg garanti

lg nin hala garantsi var alacak isen telefonu teknosadan al
  17. A

4500 TL ye kadar telefon önerisi

Bence de mi 9 adamlar sanat eseri yapmış nerdeyse gerek snapdragon 855 i olsun bütün telefonlara meydan okudu bana sorar isen mi 9 al keyfine bak
  18. A

Usb girişim çalışmıyor

şimdi biosa girdim ama öyle bir seçenek bulamadım.
  19. A

Usb girişim çalışmıyor

Konu hakkında bilgisi olan yok mu?????????
  20. A

Usb girişim çalışmıyor

Dün bilgisayardayken kablomda kısa devre oldu ve hemen kabloyu çıkardım sonra çalışıyor mu diye flash taktım pc okumadı sonra maus klavye taktım çalıştı. flashı başka bir girişe taktım çalıştı sorun neden olabilir.