Arama sonuçlarınız

1. marko_despair

Otomatik güç ayarı yapma

Arkadaşlar benim eski bilgisayarım (windows 8-laptop) prize takılınca otomatik yüksek performansa geçiyordu çıkarınca da dengeli moduna geçiyordu. Şimdiki bilgisayarımda (windows 10) böyle bir ayar bulamadım. Nasıl yapılıyor yardım edermisiniz. Evdekiler açınca genelde yüksek performansta...
  2. marko_despair

Mi band 3 güncelleme hatası

Merhaba arkadaşlar bugün aldım bilekliği. Güncelleme yaparken hata veriyor. Uygulamayı sildim telefonu kapadım açtım ancak düzelmedi. Yardım eder misiniz 1559581425 Yakında da tutuyorum ancak olmuyor 1559592215 çözdüm beyler tamamdır 1559592219 1559592240 isteyen olursa nasıl çözdüğümü...
  3. marko_despair

Samsung kulaklığım bozuldu

Merhaba arkadaşlar 7-8 ay önce Almanya'dan aldığım EO-EG920BWEGWW kulaklığım bozuldu. Ses gelmiyor kulaklıktan ancak mikrofonu çalışıyor. Bu konu hakkında ne yapabilirim. Garantisi yoktu galiba varsa da kağıdı kaybettim. Servise götürsem yapabileceği bir şey varmıdır. Fiyatı 12 veya 20 Euroydu...
  4. marko_despair

Akıllı Bileklik

Arkadaşlar merhaba akıllı bileklik istiyorum arkadaşımda mi band 2 vardı çok hoşuma gitti. Onun gibi saat kalp atışı gibi özellikleri olan akıllı bileklik önerirmisiniz bütçe kısıtlı biraz maks 100 tl belki 125-130 a çıkabilir
  5. marko_despair

Iphone 6s mi galaxy s7 edge mi

Merhaba arkadaşlar 3 yıla yakın temiz kullanılmış bir iphone 6s var bende. Şimdi s7 edge 32gb alma imkanım var ancak yanlardan dolayı kolay kırıldığını duymuştum öyle bir şey varmı ? İnternette bakınca iphone 55 puan s7 edge 77 puan gibi bişi alıyor ama iphonun grafik işlemcisi daha iyi galiba...