Arama sonuçlarınız

1. ಥ‿ಥ

Öneri Geometri için hangi kaynağı seçeyim

12. sınıfa geçtim ve geometriye başlayacagım temelim biraz var kenan karanın kampı ile ilerleyeceğim fakat hangi kitaptan başlayacağımı bilmiyorum elimde eis ve bilgisarmal yayınları var hangisi ile başlamalıyım hangisi daha basittir teşekkürler
  2. ಥ‿ಥ

Soru pubg mobile emulatorde sorun yasıyorum

öncelikle merhaba, gameloop emulatorunde pubg mobile oynamak istedim, daha önce indirip oynamıstım fakat simdi indirip kurdugumda ''yükleme listesi güncellleniyor'' adında sorunla karsılasıp pc başından kalkmıstım geri döndüğümde cihaz kendini uyku moduna almıştı açtım ve oyunda uyarı vardı...
  3. ಥ‿ಥ

Soru hdmı görmüyor pc

sıfır pc aldım ilk geldiğinde içinden vga kablosu çıktı hemen onla bağladım ama 75hz monitörüm olduğu için hdmı istedim bağladım açılmadı vga ile de bağlayıp ayarlardan hdmı seçtim gene olmadı pc teknıbiyotik a2
  4. ಥ‿ಥ

Soru Bir Key'le Kaç Pc Kullanılabilir

benim laptobumda orijinal win 10 kurulu onda ürün kimliği key ini yeni alacağım free dos PC sinde kullanabilir miyim
  5. ಥ‿ಥ

Soru Hangi̇ Si̇stem Daha İyi̇

arkadaşlar pc toplayacağım hangisi daha iyidir ikiside aynı fiyata denk geliyor 1 . SİSTEM AMD Phenom II X4 970 işlemci Gigabyte GA-78LMT-S2 AMD FX DESTEKLİ anakart Zotac Nvidia Geforce GT 730 2gb 128bit 8gb (4+4) Kingston DDR3 ram WD Green 320gb hdd Lg DVD rom Asus kasa. 2 ...
  6. ಥ‿ಥ

Soru Bu Pc Nasıl Rei̇sler

İ3-3220 4 GB RAM 2 GB Ekran Kartı GT 630 500 GB harddisk sistem bu csgo valo tarzı oyunlar oynarım benim için kalite önemli değil 800x600de oynarım ama kasmasın bu sistem nasıl ? monitör dahil 1300 hele şuan ekran kartları uçtu ilerde biriktirip değiştirmeyi düşünüyorum
  7. ಥ‿ಥ

Soru Kaç Fps Gelir Bu Ekran Kartı Ve Işlemciye

İŞLEMCİ : İNTEL E8400 3.0GHZ EKRAN KARTI : HİS AMD HD 4850 512 MB. arkadaşlar böyle bir pc alacağım 1.100TL fiyatı nasıl bir de cs valo falan kaç fps alırım şimdiden teşekkürler
  8. ಥ‿ಥ

Yardım Ghz Arttırma Nasıl Yapılır

Herkese merhaba, laptopum Asus X507MA işlemcisi İntel n4000 Processor ve 1.30 ghz ama kendi özelliklerinde 2.60 arttırabilir diyor ben afterburner ile hız aşırtma denedim ikiside olmadı dahili die sanırım peki bu nasıl olur kendi sitesinde yazıyor arttırılabilir 2.60 diye
  9. ಥ‿ಥ

Yardım 1000Tl Pc

Herkese merhaba, 1000TL bütçem var ve 2.el pc arıyorum ve bu toplama işlerinden pek anlamam doğrusu, sizce neleri almalıyım (fiyatı biraz arttırabiliriz)
  10. ಥ‿ಥ

Gyroscope Sensörü

Herkese Merhaba, Telefonum General Mobile GM 20 Telefonumda jiroskop özelliği yok ve takmak istiyorum gm'in kendisine mail attığımda bunun mümkün olamayacağını söylediler, belki başka bir çözümü vardır diye buraya yazıyorum, şimdiden cevap yazanlara teşekkürler
  11. ಥ‿ಥ

Yardım Multi Touch 5 Alıyorum Ama Oyunda 3

Arkadaşlar herkese öncelikle merhaba, telefonum General Mobile GM 20 telefonumda multitouch 5 alıyorum testleri yaptım ama oyuna gelince 3 oluyor nedenini söyleyebilir misiniz şimdiden teşekkürler not : oyun pubg mobile ve ben nedense damlaçentikten şüpheliyim ama sadece şüpheliyim neden bilmiyorum
  12. ಥ‿ಥ

Pubg Mobile Multi Touch Sorunu

Herkese merhaba telefonumda Multi touch test uygulamasında 5 alıyorum ama pubg mobile girince bu 3e düşüyor nasıl düzeltebilirim şimdiden teşekkürler
  13. ಥ‿ಥ

Multi Touch Sorunu Pubg Mobile

Herkese merhaba telefonumda Multi touch test uygulamasında 5 alıyorum ama pubg mobile girince bu 3e düşüyor nasıl düzeltebilirim şimdiden teşekkürler
  14. ಥ‿ಥ

Vites kolu değiştirirken yağ gerekir mi?

3tane biiskletçiye gittim vitesi min bozuk olduğunu söyledim hepside bana kol ve arttırıcı değişmesi gerek dedi ve bana yaklaşık 80tl civarlarında fiyat sundular. Bende bana sunulan parçaların daha iyilerini internetten yorumlara bakarak aldım ve yanında Alyan seti de aldım toplam 68tl tuttu ama...
  15. ಥ‿ಥ

Valorant Fps Arttırtma

selam, valorantta fps'imi arttırmak istiyorum.oyuna 2.raunda giriş yapıyorum donmalar 5-6.raundda bitiyor Ama ben o oyuna direk kasmadan başlamak istiyorum. Oyun ayarları : 1024/768 en düşük görüntü kalitesi config ayarı falanda yaptım ama bişi değişmedi 5.raunddan sonra 0kasma ama ondan önce...
  16. ಥ‿ಥ

meslek lisesi mi ?, Anadolu imam hatip lisesimi ?

meslek lisesi mi ?, anadolu imam hatip lisesimi. aslında bu soruyu sormak için biraz geç ama tercih dönemleride bitti. Bana anadolu imam hatip lisesi çıktı. Sizin tercihiniz ne olurdu ?, neden ? (okul proje okulu) Bu arada hedefim Bilgisayar Mühendisi Olmak
  17. ಥ‿ಥ

Bu ağa bağlanılamıyor

arkadaşlar herhangi bir ağa bağlanmaya çalışırken çok uzun süre bekliyor ve bu ağa bağlanılamıyor diyor. Çok uğraşıyorum kapat aç yapıyorum olmuyor. Yaklaşık 20dk'de bağlanıyorum nasıl hızlıca bağlanabilirm lütfen yardım edin şimdiden teşekkür ederim. PC : Asus X507MA
  18. ಥ‿ಥ

oyunlar çok donuyor fps arttırma

pc fps nasıl arttırabilirm oyunlar çok donuyor, bu arada pc'nin ram'i 2 slot , ilk slot4 gb ikinci slotada ram koysam fps artarmı veya fps başka nasıl yollarda artar ? pc : asus x507ma
  19. ಥ‿ಥ

windows 10'da 'fn' tuşuna basmadan nasıl ses açabilirim

windows 10'da 'fn' tuşuna basmadan nasıl ses açabilirim