Arama sonuçlarınız

1. CALISKAN16

Ryzen 5 2600X ve GTX 960 4GB Rust FPS Drop

Bilgisayarınızla alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum tek sorun Rusta adlı oyunun optimize özürlüsü olmasıdır.
  2. CALISKAN16

CS GO da 21 level olunca seckin hesap olur mu

Madalya ve drop olayı olmaz ama yinede seçkin olursun.
  3. CALISKAN16

Paskalya İndirimleri olucakmı?

Genelde her sene oluyor yakın zamanda olabilir belki 25 nisanda felan başlıyabilir.
  4. CALISKAN16

Yakın zamanda birden fazla talepte bulundunuz. Lütfen bekleyin ve talebinizi daha sonra tekrar yineleyin.

Belirli süresi oluyor spamdan ban yemişsiniz heralde süre belirten bi kısım yok mu hiç?
  5. CALISKAN16

ıdle master

Merhaba,her oyunda kart düşme olayı malesef yok steam mağazasında oyunun sağ tarafında rozet kartı yazısı yoksa düşmüyor.
  6. CALISKAN16

Cs Go

Valla orası arkadaşa kalmış 3 kuruşa 5 köfte yok malesef :D
  7. CALISKAN16

The Forest 2.Oyun

Getirceklerini sanmıyorum getirselerdi 2015 yılından bu yana illaki getirirlerdi.Fakat yapımcıları başka oyun yapar ama forestin hikayesinden devam eder mi bilmiyorum.Bir sorum olucak 2 defa the foresti aldım fakat hiç girmeden iade ettim arkadaşlarla gerçekten güzel oluyor mu oyun?
  8. CALISKAN16

Cs Go

Hayır giremezsiniz ya 21 level olacaksın yada prime status yani paralı sürümü alacaksın.
  9. CALISKAN16

Pc pubg kaldırır mı?

Tahminimi üstte belirttim.
  10. CALISKAN16

Pc pubg kaldırır mı?

Pubg Mobileden bahsediyorsan 45-55 arası fps alır diye düşünüyorum.
  11. CALISKAN16

Pc pubg kaldırır mı?

Nekadar sağlıklı bir oynanış sergileyebilir ki? Bundan bahsediyorum.
  12. CALISKAN16

Steam Yaptığımız Şeylerin Tarihini Bulma

Bahsettiğiniz şey mümkün değil.Ama şöyle birşey var silmediğin kişiyse aradığın takas teklifi yollama ekranına geldiğinde en üstte .. tarihten beri arkadaşsınız diye yazar.
  13. CALISKAN16

Pc pubg kaldırır mı?

Pubg Mobileyi daha sağlıklı oynarsın ekran kartı ram malesef düşük kalıyor.
  14. CALISKAN16

Rocket League Steam ne zaman indirime girer ?

Bu ay düşebilir paskalya indirimi tarzı bir indirim vardı.Girmezse de 2 ay sonra yaz indirimleri başlıyacak.
  15. CALISKAN16

Steam İçin ShiftDelete.Net Teması

Güzel olmuş fakat üstteki logo biraz büyük kaçmış sırıtıyor elinize sağlık.