Arama sonuçlarınız

1. HYÇ

monitör tavsiyesi lazım

Öncelikle merhaba. Günlük kullanım ve oyun için monitör alacağım. Göz yormayacak, görüntüsü güzel bir monitöre ihtiyacım var. 144 hz olması şart değil, keyfi oyunlar oynuyorum. İki modelden birini alacağım muhtemelen, tavsiyenize ihtiyacım var. Philips 242V8A/01 - Asus VZ249HEG1R Karşılaştırması...
  2. HYÇ

Mi 9T Kullanıcı Deneyimi

Merhaba arkadaşlar. İki gün önce aldığım Mi 9T ile ilgili kısa bir deneyim yazısı yazmak istedim. Gördüğüm kadarıyla forumda birçok insanın ilgisini çekmiş bir model ve çok fazla almayı düşünen var. Videolu anlatım yapamadım elimde ikinci bir kamera olmadığı için. Kısa süreli kullanım deneyimimi...
  3. HYÇ

Redmi Note 7 mi Mi 8 Lite mı?

Arkadaşlar merhaba, bu iki cihazdan sizce hangisi daha iyidir? Günlük kullanımda üzmeyecek, kamerası iyi ve kulaklıkla müzik dinleme açısından değerlendirirsek sizce hangisi ağır basar? Xiaomi ve Huawei gibi markaların telefonlarında kulaklık performansı nasıl mesela? Samsung'da Dolby var, LG'de...
  4. HYÇ

2500 TL'ye kadar telefon önerisi

Öncelikle herkese merhaba. Telefonda oyun oynayan biri değilim, kamera ve müzik performansı iyi, stabil çalışan, güncelleme sorunu olmayan, 2-3 yıl kullanabileceğim bir cihaz arıyorum. Mümkünse hızlı şarj özelliğinin olması ve bataryasının çok sıkıntı olmaması da tercih sebebidir. Daha önce LG...