Arama sonuçlarınız

1. T

Soru Xbox oyun kilitlendi hatası

Merhabalar,Xbox da Palworld oyununu oynuyorum.Geçen gün birden 'Oyun Kilitlendi' hatası verdi ve oyuna giremiyorum.Bütün yolları denedim ama bir türlü sorunu çözemedim :( Aranızda bu sorunu çözen oldu mu acaba?
  2. T

Haber Hogwarts Legacy neden bu kadar pahalı

Merhabalar, be zamandır beklediğim oyun ve her sene ertelenen oyun sonun ön siparişe açıldı.Bilin bakalım fiyatı ne kadar 10,000 tl .10k nedir ya o praya Harry potter olurum.Aşırı abartı bnce,oyunun oynanis videolarini dort gozle bekliyorum.
  3. T

Soru mousenin içi nasıl açılır

Merhabalar,mousemin markası aerox 3 .İçinde bir şey sallaıyor ve içini açmak istiyorum.Kırarım diyede korktum bilgisi olan biri varsa yardımcı olabilir mi?
  4. T

Soru İnternet satış sitesi nasıl kurulur?

merhabalarr,bi oyun haritasi yaptım ,bunu sergilemek videosunu göstermek ve satmak için bi site açmak istiyorum.Nasıl açabilirim nasıl video ve satın alma butonu ekliyebilirim.Ücretsiz kurabilir miyim siteyi?
  5. T

Soru SteelSeries Aerox 3 mouse

Merhabalar, SteelSeries SSM62599 Aerox 3 bu mouseyi almayı düşünüyorum sizce değer mi.Ya da bu fiyat civarında önerebileceğiniz rgb mouse var mı.
  6. T

İstanbul Golf fiyatları

Merhabalar, istanbul civarında golf sahalarına giden oldu mu acaba fiyatları ne kadar, eğlenceli oluyor mu?
  7. T

Soru Xbox Hitman 3

Merhabalar, bildiğiniz üzere Hitman 3 Xbox a geldi oyunu indirdim ama açmıyor.Hiç tepki bile vermiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
  8. T

Sezen Aksu dan sonra Serdar Kuzuoğlu

Merhabalar, edilen hakaretlerin ardı arkası kesilmiyor.İnsanlar gündeme oturmak için niye illa dini işlerinine alet ediyorlar anlamıyorum.Buna sanatçılık denmez ukalalık denir yani.Ülkenin büyük bi çoğunluğu müslümansa snde bu değerlere saygı duymak zorundasın.Lütfen bunu unutmayın insanlardan...
  9. T

Soru YouTube'a giren tuşlu telefon

Merhaba arkadaşlar,youtube ye girebilen internette gezebileceğim tuşlu telefon öneriniz varmı dır?
  10. T

Soru Conan Exiles de oyundan atma

Merhabalar, Conan exiles indirdim hem indirirken sorun yaşadım hem de oyunu oynarken. Oyun sonunda indi ama oyundan atıyor ve aşşağıdaki uyarıyı veriyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz?
  11. T

Soru fifa tuş atayamama sorunu

iyi akşamlar. fifa 20 de yön tuşları atanmıyor bunun sorunun çözümünü bilen varmı acaba?
  12. T

Soru kulaklık önerisi

İyi akşamlar.https://www.hepsiburada.com/jbl-t460bt-kulakustu-kablosuz-kulaklik-siyah-p-hbv00000ia47k jbl nin bu kulaklığını telefon için almayı düşünüyorum fakat pc de de kullanabilirmiyim dc den falan konuşabilirmiyim?
  13. T

Soru ETS 2 edit harita şehirlar arası kargo sorunu?

Merhaba ETS 2 de harita yaptım fakat haritayı açınca sadece şehir içi kısa kargolar çıkıyor. Şehirler arası kargo yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim veya daha iyi bir destek alabileceğim yer var mı?
  14. T

3500 TL AMD sistem tavsiyesi

Merhaba. Kuzene 3500 üst limitte bir PC toplayacağım. AMD'ye daha araştırmadım ama Intel için kafamda bir sistem var. i310100F işlemci, H410M A-PRO anakart ve ikinci el ekran kartı (1050 Ti) şeklinde. Bu sisteme denk AMD'den nasıl bir sistem kurulabilir. PUBG ve Call of Duty'yi açması onun için...
  15. T

60 tl masue pad önerisi

İyi akşamlar,60 tl mause pad önerisi olan var mı?
  16. T

ekran kartları fiyatları düşer mi ?

herkese merhaba yaklaşık 1800 tl bir bütçem var ekran kartını yükseltmek için. 2.el rx 580 düşünüyorum. sıfır ürünlerin fiyatları da baya yüksek beklesem 2 -3 aya fiyatlar eski seviyeye döner mi sizce ? 1800 e rx 580 den iyisini sıfır olmasada ikinci elini bulabilirmiyim sizce ?
  17. T

Rx 580 e high power 80+ 500w yeter mi ?

merhaba. rx 580 nitro + oc / armor almayı düşünüyorum yada 1060 6 gb elimde high power hp-500-a12s 80+ psu var iş görürmü yükseltmeme gerek var mı ? Psu yeterliliği için olan sitelere bakınca 350w çıkıyor bu sonuç doğru mudur ? Diğer donanımlar: h410m a pro ana kart i310100f işlemci 16gb...
  18. T

ubisoft 3032 hatası?

merhaba. ubisoft dan valhalla yı almaya çalışıyorum ama "3032: Sorry, the payment cannot be completed now. Please try again later or contact Xsolla customer support" böyle bir hata ile karşılaştım daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı nasıl çözebilirim ?
  19. T

1050ti itx 'i1650'ye yükseltmek mantıklı mı

Herkese merhaba. Şu anda sistemimde 1050 Ti ITX modeli var. Çalışmadığım için fazla yükseltemiyorum. İkinci el 1650 almayı düşünüyorum performansta belirgin bir artış olur mu? İkinci elde 1000 TL'ye yakın bir fark var aralarında değer mi sizce?
  20. T

Görüntü problemi ?

Herkese hayırlı akşamlar. Resimlerde de az çok belli olduğu gibi oyunlarda görüntüde bozulmalar var bu sorunun kaynağı ne olabilir nasıl halledebilirim?
  21. T

iphone 6s 16 gb ?

Merhaba şuanda redmi note 7 64 gb kullanıyorum telefondaki sıkıntılar yüzünden satıp iphone 6s almayı düşünüyorum 1200 civarına o fiyata da 16 gb var. oyun oynamicam toplamda indiriceğim uygulama boyutu en baba 2 gb olur. 16 gb bana yeterli olur mu depolamada sıkıntı çekermiyim. sistem ne kadar...
  22. T

Ekrana görüntü gelmiyor ?

Bilgisayar çalışırken yanlışlıkla power supply dan kapattım ve yaklaşık 1 saat sonra açtığımda görüntü gelmedi. Anakartta herhangi bir ışık da yanmıyor herşey normal gözüküyor. Ramı takıp çıkarttım ama olmadı sorun ne olabilir?
  23. T

ram ve ssd öneriniz var mı

Merhabalar...300 TL civari ssd önerisi olan var mı [SAMSUNG 860 EVO nasıl] bide yine aynı şekilde 300 civarı 8 gb ram
  24. T

Sistemim Beni İdare Eder Mi?

i3 10100f işlemci gtx 1050ti ekran kartı (2.el) H410M A-Pro ana kart 8gb ram Aerocool VX Plus 600W Güç Kaynağı (AE-VXP600) [PSU İŞ GÖRÜR MÜ] Patriot 240 GB Burst SSD toplam 2800 e yakın tutuyor kasa şimdilik düşünmüyorum. Bu sistem 1 2 seneliğine iş görürmü. İlla high ayarlarda oynamam şart...
  25. T

Düşük bütçeli sistem tavsiyesi ??

İyi akşamlar. Geçici olarak (yaklaşık 1-2) yıllığına sistem toplamak istiyorum 2800 bütçem var. İkinci el alıcam ekran kartını ve rami. aşağıdaki sitemi almayı düşünüyorum pek fazla anlamıyorum sistem toplamakdan darboğaz yaparmı yada yerine alabileceğim önerileriniz var mı ? i3 10100f...
  26. T

5000 tl kasa toplama tavsiye

5000 bütçem var kasa toplamak istiyorum. kafam da şuan da altta ki sistem var. Üst düzey oyunları orta ayarlarda kasmadan oynamak niyetindeyim. ileride de ekran ve anakartı rahatlıkla güncelleyebileceğim bir istem olsun istiyorum daha iyi bir ekran kartı ve işlemciyle değiştirebileyim sizce bu...