Arama sonuçlarınız

1. Yeninoob|Eray

Scss Dosyasını Html Ana Dosyaya Nasıl Eklerim

Scss dosyasını html nasıl bağlarım <link rel="stylesheet" src="scss/scssdosyası1.scss"> diye bağladığımda bağlanmıyor Lütfen Yardım ediniz.
  2. Yeninoob|Eray

Site içi belli bir yerdeki metin arama

Siteme arama motoru yerleştirmek istiyorum. Ama belli bir alana kadar arasın örneğin menülerin olduğu ve footer olduğu kısmı okumasın Şimdiden yardım edenlere Teşekkür Ederim
  3. Yeninoob|Eray

PHP ile ilgili bir kaç soru

Soru 1 Dosya ekini nasıl kaldırabilirim örneğin shiftdelete.net/forum.php değilde shiftdelete.net/forum gibi Soru 2 Üyelik Sistemi nasıl yapılır ? (Küçükten bilgi verir seniz mutlu olurum) Soru 3 İletişim Forumunu yapıyorum e postanı ekliyorum ama e postama gelmiyor gmail ayarı yapmam...
  4. Yeninoob|Eray

İletişim Forumu PHP

Acemiyim Kusura Bakmayın. Siteme php'i olarak iletişim forumu yapmak istiyorum ancak gelen mesajları sitenin dosyalarında bulunmasını istiyorum. Ne yapmam gerekmektedir ? Şimdiden yardımcı olanlara Teşekkür ederim
  5. Yeninoob|Eray

İletişim Forumu

Siteme php'i olarak iletişim forumu yapmak istiyorum ancak gelen mesajları sitenin dosyalarında bulunmasını istiyorum. Ne yapmam gerekmektedir ? Şimdiden yardımcı olanlara Teşekkür ederim
  6. Yeninoob|Eray

İninal migros

ininala migrostan 135 ₺ yatırabilri miyim?
  7. Yeninoob|Eray

Scss dosyası nasıl siteye bağlanır?

Scss dosyası nasıl siteye bağlanır ?
  8. Yeninoob|Eray

İletişim Forumu

Merhaba almış olduğum hosting yeri phpyi desteklemediğini öğrendim. İletişim forumu yapabilmem için php şart mı ? Eğer Şart Değilse Nasıl Yaparım. Herhangi bir site varmı bunu sağlayan Şimdiden Teşekkür Ederim
  9. Yeninoob|Eray

Gta 5 social club hata veriyor.

Sildim yükledim geçmedi yardım eder misiniz 1589644262 Çözüm yolu yok mu ?
  10. Yeninoob|Eray

Donma

Grafikleri çok düşük olamasına rağmen oyunum kasıyor. Arabaya Binince Donuyor. Nasıl düzeltebilirim -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------...
  11. Yeninoob|Eray

İnternet nasıl hızlandırırım

Merhaba ben İnternet hiçbir ücret ödemeden nasıl hızlandırırım veya hızlandırabilir miyim? Modem : Zyxel VMG3312-B10B İnternet Sağlayıcısı Türk Telekom
  12. Yeninoob|Eray

Bilgisayarımı açtığımda site açılıyor !

Bilgisayarımı açınca random siteler açılıyor. Yardım eder misiniz ? Şimdiden Teşekkürler
  13. Yeninoob|Eray

Yazılım yapmak istiyorum

Nasıp Program yapılır Windows pro 10 Ram : 8 gm Ekran kartı : AMD Radeon RX 580 İşletimci : AMD Ryzen 5 2600 Pc bu ama nasıl program yapıcamı bilmiyorum Program önerir misiniz