Arama sonuçlarınız

1. F

5 saat sonra sinavim var basit bi soru bakabilirmisiniz

Cok saolun, pardon konuyu yanlis yere acmisim bilidirebilirsiniz kaldirsinlar
  2. F

5 saat sonra sinavim var basit bi soru bakabilirmisiniz

TC Kimlik numarası şeklinde verilen bir veri, veri türü olarak hangi kategoriye girmektedir? A)Sayısal veri B) Karakter veri C)Karakter dizisi D)Mantıksal veri E)Sözel veri
  3. F

Minecraft dungeons 40lvl char ım gitti

Arkadaşlar gecen sene windows store dan minecraft dungeons almistim laptopuma yukleyip uzun bir sure oynamistim 40lvl falandım simdi yeni pc ye gectim eski laptoptan oyunu tamamen sildim hesaplari kaldirdim ve suan yeni pc den oyuna girdigimde oyun 0 dan basladi ve 40lvl lik char ım ortalıkta...
  4. F

AOC 24" C24G1 144Hz 1ms FreeSync FullHD DPport HDMI Pivot Curved Oyuncu Monitörü ile G-SYNC Çalıştırma

1660s li bi pc almaya kara verdim fakat başlıkta yazan monitörü almak istiyorum ama nvıdıa nın gsync destek listesinde gozukmuyor ben ayarları yapıp sıkıntısız bi şekilde g sync i çalıstırabılırmıyım yoksa sorun vs. çıkarırmı veya beni çok uğraştırırmı eğer sıkıntı falan çıkarıyorsa bıraz daha...
  5. F

şöyle bi pc toplamak istiyorum parçalar arasında uyumsuzluk olurmu?

ssd yi hyperx le değiştiririm ama r5 3500x yerine 10400f almak ne kadar mantıklı 2666mhz ve oc yapılmıyor, anakartı neden önermediğinizi merak ettim
  6. F

şöyle bi pc toplamak istiyorum parçalar arasında uyumsuzluk olurmu?

8500 monitör dahil 1608392038 birde seçtiğim anakarta bıos update atmam gerekiyormu yoksa güncel olarak mı geliyor
  7. F

parça parça pc toplamak istiyorum ama fazla bilgim yok yardım edebilirmisiniz

vatan bilgisayardan pc toplama robotundan bir pc topladım parçalar şunlar WD 500GB Blue NVMe M.2 SSD (2400MB Okuma / 1750MB Yazma) MSI RADEON RX 580 ARMOR 8G OC 8GB GDDR5 256bit AMD GIGABYTE GA-A320M-S2H A320 Socket AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+(OC)Mhz Anakart Crucial 16GB (1x16GB) Ballistix Sport...
  8. F

Amazon 1100 Dolar asus laptop (Gumruk Vergisi)

Arkadaslar Amazondan 1100 dolara bir laptop alsam gumrukte ne kadar vergi kesilir ?
  9. F

1tb hdd + 16gb optane mi 480 gb ssd mi?

Teşekkürler optane den bende vazgeçtim
  10. F

Peki 1tb hdd + 128 gb ssd olurmu sizce
  11. F

Arkadaslar bilgisyar almayi pilanliyorum fakat 1tb hdd+16gb optane mi 480gb ssd mi daha iyi bilemedim yardimci olabilirmisiniz