Arama sonuçlarınız

1. C

Soru Hangi 50 cc alınır ?

Arkadaşalar merhaba. 50 cc bir motor almak istiyorum kullanan, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Yakıt olarak en az yakan model hangisi ve en fazla 80 cc mi oluyor yükseltmeleri ?
  2. C

12 Mi 13 Mü Alınmalı ?

Sizce önümüzdeki 3-4 ay içinde iphone 12 mi alınmalı yoksa biraz daha bekleyip 13 mü ? Bakıldığı zaman 13 daha mantıklı duruyor fakat 13 ün hem çok fazla bir farkı olmayışı ve en az 1,5 2 k fazla fiyata çıkacağını düşünürsek bence 12 daha mantıklı duruyor. Fikirleriniz nelerdir ? Yoksa hepsini...
  3. C

İphone 11 Almak Için Erken Mi ?

Şuanda iphone 11 almak istiyorum fakat bi yandan da muhteşem cumada indirime girer diye düşünüyorum. Sizce beklemek mantıklı mı yoksa şuan alınır mı ne dersiniz ?
  4. C

İphone 13 Ne Zaman Alınmalı ?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere iphone 12 ailesi ilk çıktığı zamanki fiyatlarına göre bazı sitelerde çok daha uyguna satılıyor. Bende 12 almak üzereyken karar değiştirip 13 almaya karar verdim fakat sizce 13 ailesinde de böyle bir indirim söz konusu olur mu ? olursa ne kadar süre içerisinde olur ...
  5. C

poco f2 pro vs mi 10 lite vs mi note 10 lite ?

Arkadaşlar 3 telefon arasında kaldım sizce hangisi ve neden ?
  6. C

S10 lite vs S20

İki telefon arasında kaldım s20 ekran yönünden daha iyi fakat işlemci kötü s10 lite hem sd işlemcili hemde ekranı daha büyük sizce hangisi
  7. C

iphone 12 vs 11 pro max

Merhaba arkadaşlar, iki telefon arasında kaldım ya 12 128 gb olanı yada 11 pro max 64 gb olanı tercih edicem ama kafamı çok karıştırıyor. sizce hangisini almalıyım kendinizce artı ve eksilerini söyler misiniz ?
  8. C

Etiketlendğimiz twetler ?

Arkadaşlar merhaba etiketlendiğimiz twetleri nasıl silebiliriz ? Hesabı kapatmış olmama rağmen ismimi girip arattığımda hakkımda yazılan her tivit görünüyor ?
  9. C

İOS 13,7 YE GEÇEBİLİR MİYİM ?

Arkadaşalar iphone 7 cihazımı ios 14.3 e güncelledim ama çok kötü bir tepki verdi tekrar ios 13 e döndürebilir miyim ?
  10. C

11 Pro Mu 12 Mini mi ?

Arkadaşalar merhaba bir konuda fikrinizi istiyorum. iphone 11 pro almayı düşünüyorum fakat 12 mini ile fiyatları çok benzer olduğu için arada kaldım. Sizce 11 pro mu almalıyım yoksa 12 mini ?
  11. C

iPhone kaç güncelleme daha alır

Merhaba arkadaşlar iphone 7 kullanıyorum ios 14 e geçemeyi düşünüyordum fakat geçen arkadaşlarım tavsiye etmediler daha tamamlanmadığını söylediler şunu sormak istiyorum ios 14 ne zaman tamamlanır kaç düzeltme daha gelir ve sizce ne zaman geçmeliyim ?
  12. C

Telefonumu Takas Etmeyi Düşünüyorum

İphone 11 128gb kullanıyorum alalı daha 2 hafta oluyor. Airpods ile beraber almıştım fakat telefon bana çok büyük ve ağır geldi. Airpods ve telefonumu takas etmek istiyorum ama ikinci ele çok sıcak bakmıyorum. Sizce kapalı kutu 11 pro ile takas yapabilir miyim yoksa xs ile mi yapmalıyım ? Yada...
  13. C

Müzik Uygulaması

Herkese merhaba arkadaşlar, uzun bir süre android kullandım ve iphone geçtim. Fakat radyo ve spotify dışında çevrimdışı kullanabilecek bi uygulama bulamadım. Varsa önerilerinizi almak istiyorum.