Arama sonuçlarınız

1. Playizm

Kıvanç ve Burak kanalındaki oyunun adı ne?

Merhaba kıvanç ve Burak kanalında bir oyun gördüm eskiden çok oynadığım bir oyun fakat şimdi ismini bile hatırlayamıyorum. . 1601030065 Kimse Yokmu
  2. Playizm

Photoshop CS6'Da Yazı Yerine Çizgi Var

Merhaba Evet Yanlış Duymadınız Yazı Yerine Çizgi Var Ayrıca Yazı Fontum Çok Kalın Bu Font Olayı photoshop cs5 cs6 ve utorentte oluyor
  3. Playizm

Bu Bilgisayara Mac OS Kurulurmu

Merhaba Altta Verdiğim Resimlerdeki Pc'ye Mac OS Kurabilirmiyim Kurarsam Hangi Sürüm Kurabilirim
  4. Playizm

PhotoShop Cs6 Font Çok Kalın

Merhaba Başlıkta Yazdığı Gibi Photoshop Cs6 Fontu Çok Kalın Cs5 Yüklüydü Önce Onda Oldu Sonra Cs6'da
  5. Playizm

Plunker "beautify your code" hala var mı?

Merhaba ben eskiden beri plunker kullanıyorum. Bir ara bıraktım tekrar başladım fakat çok şey değişti :D En kötüsü "beautify your code" gitti hala var mı acaba?
  6. Playizm

Gta 5 Gerçek Hayat Modu

Merhaba Bildiğiniz Gibi Gta 5 Bedava Oldu Ve Yakında Script HookV Epic Games İçin Uyumlu Olucak Bende Enes Baturun Eski Videolarına Baktım Ve Şöyle Bir Video Buldum Bu Videodaki Modu Nasıl İndirebilirim...
  7. Playizm

Not Tonight

Merhaba Bildiğiniz Gibi Not Tonight Adlı Bir Oyun Var Nette Türkçe Yama Aradım Ama Bulamadım Lütfen Bunla İlgilenen Arkadaşlar Varsa Yardım Etsin 1586018861 biriniz cevap versin
  8. Playizm

Telefonum odin mode Kaldı

Merhaba telefonum (galacy c7 sm-7000) oynarken birden kapandı şarja taktım dün root atmaya çalıştım fakat başarısız oldum pek takmamıştım bugün geldi ve odin mode kalmış telefonum nasıl kapatıcam?
  9. Playizm

Galaxy C7 Root Nasıl Atılır?

Merhaba ben c7 sm-7000 kullanıyorum root atmak istiyorum fakat çok aramama rağmen bulamadım Lütfen ayrıntılı şekilde nasıl atacağımı anlatın
  10. Playizm

Custom binary blocked by frp lock Hatası

Selam ben telefonuma root atmak istiyordum c7 kullanıyorum tam odin ile giriyodum Custom binary blocked by frp lock dedi lütfen çözüm bulun
  11. Playizm

Lucky Patcher Hata (root)

Selam Arkadaşlar ben Lucky Patcher'da Uygulama içi ve LVL emulasyonlara yardımcı yama dediğimde böyle bir hata alıyorum ve olmuyor 1567589906 arkadaşlar yazıyormusunuz çünkü konuyu kapatıcam 1567590233 aradaşlar konuyu nası kapatıcam bari onu söyleyin da
  12. Playizm

Two Point Hospital Türkçe Yama İsteği

arkadaşlar Lütfen Artık Bu Oyunun Türkçe Yaması Çıksın 1 Yıl Önce Çıktı Ama Hala Türkçe Yaması Yok Yazılımcı Arkadaşlar lütfen Artık Yapın