Arama sonuçlarınız

1. H

Beste yapmak

Öncelikle merhaba. Beste nasıls yapılır müzik bilgisi olarak neler bilmem gerekiyor bilmiyorum. Müzik bilgim yok. Gitar çalıyorum. Youtubedan öğrendim çalmayı teorikte bir bilgim yok pratik olarak akor nasıl basılır ritim nasıl olarak öğrendim. 300 şarkı biliyorum bazılarının solosu internette...
  2. H

Lenovo S130 Celeron n4000 sadece ders için yeterli mi ?

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-s130-celeron-n4000-1-1ghz-4gbram-128gb-ssd-14-int-w10-notebook.html Bu linkten bütün özelliklerine bakabilirisniz. Benim şuanki laptopum asus x552ep-sx007h modeli. 5yıl önce almıştım. sadece 2 dk açılması sürüyor. Ve chrome office gibi...
  3. H

Kalkülüs Matematiği

Bu sene işletmeye başladım. Matematiğim zayıf. Yani kalkülüs matematiği için gerekli olan limit türev integral fonksiyon trigonometri gibi konuları bilmiyorum. Eğer bunları bilmeden nasıl işletme kazandın diye sorucak olursanız 3 ayt 4 tyt matematikle kazandım işletmeyi. Soruma gelirsek bu limit...
  4. H

İşletme okumuş biri sınava tekrar hazırlanıp TIP Diş veya Veterinerlik okursa bu kilinik açmasında ona bir avantaj sağlar mı ?

Merhaba. TM öğrencisiyim. Daha önce TM'den MF'ye mezuna kalıp geçmek başlığıyla bir soru daha sormuştum. TM öğrenciyim.Bu sene liseyi bitirdim. Mezuna kalıp MF geçip Tıp Diş gibi bölümler düşünüyordum ama bunun 1 senede olma ihtimali çok düşük ve ne maddi ne manevi 2. veya 3. Kez mezuna kalma...
  5. H

Ders için hızlı küçük taşıması kolay bi diz üstü arıyorum

Rahatbir biçimde youtubeden pdflerden dersimi çalışabileceğim Taşiması kolay küçük şirin hafif 1000 TL civsarında (fiyatı uygun) Hiç öyle oyun derdim filan yok oyun açmasın ama hızlı olsun. Gogleye, youtuba, ders için kullanabileceğim programlara( microsft offie gibi) onlarda 5 saat bekletmesin...
  6. H

Mezuna kalıcam ama ne yapmama gerektiğini bilemiyorum yardımcı olabilir misniz ?

Merhaba. 11 ve 12 de tm okumuş ama kararsızlık yüzünde tsden sınava girmiş çalışmadığı içinden netleri şuanda berbat durumda olan ve mezuna kalıp sayısal çalışmayı isteyen biriyim. Temelim zayıf Antremanlarla Matematk ve Geometri bir an önce bitirmeye çalışıcam. Onun dışında hedefim il 60 ile...
  7. H

TM veya TS'den MF Olarak Mezuna Kalmak

NOT: Lütfen hepsini okuyun. Uzun oldu biraz ama yapıcak bişi yok. 12. sınıf TM öğrencisiyim. Bu sene sınava az çalıştığım için çalışma yükümü hafifletip AYT matematikten kurtulucam düşüncesiyle TS çalışmaya karar vermiştim 2 ay önce, kazanırsam edebiyat fakültesi okurum demiştim kendime ama o...
  8. H

TM den mezuna kalıp MF ye geçmek

TM öğrencisiyim. Bu sene çalışmadım. Mezuna kalmak istiyorum. Yönlendiren olmadığı için Fenden korkup TM seçtim ama yinede çalışmadım. İstemesemde mezunum yani. Aklımda Diş Hekimliği, Mimarlık gibi bölümler var. Temelim gerçekten yok. 0 yani. Günde 10 saat gerekirse dahada fazla çalışmya...