Arama sonuçlarınız

1. bahariye

İstegelsin isimli market uygulaması

Komisyon derken? Herhangi bir şey için ekstra para almadılar ama, komisyon yok yani sanırım
  2. bahariye

İstegelsin isimli market uygulaması

Bilbordlarda görüp indirdim. İstediğim saatte getirmeleri çok iyi. Deliler gibi mesaili çalışıyorum. Çoğu hafta sonu da. Sepeti önceden oluşturuyorum, saati ayarlıyorum, eve geldiğimde arkamdan geliyor. Benim gibi zamanı olmayan insanlar için yapılmış bir uygulama resmen. Ürün çeşitliliği ve...
  3. bahariye

Visual Basic Öğrenmek

Ben de Visual basic öğrenmeye başlıyorum. Youtube videoları haricinde güncel kaynak bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  4. bahariye

Grafik Tasarımcılar İçin Font Tavsiyesi

Düz yazıda: Georgia Rakam ve Sayılarda: Arial Rounded MT Bold Başlıklarda: Nougatine Geared Moonshiner Favori fontlarım
  5. bahariye

yeni üyelerimize beğeni kazandırıyoruz!

Bu nasıl :D
  6. bahariye

Durun beğenmeniz için şiir yazıyım Benim üyeliğim çok eski değil Yazıyorum yeni mesaj bilfiil Ne hallere düştük şu yaşımızda Bu mesajı da beğenin çok acil
  7. bahariye

Beni de beğeninnn :D
  8. bahariye

Bir Dörtlük De Sen Bırak

Elbet olacak hikaye tamam Acele yok kafadan atamam Seni bu yolda asla satamam Çok geçti bir daha aksatamam
  9. bahariye

Bir Dörtlük De Sen Bırak

Her gecenin bir sabahı Her kusurun bir izahı Her darlığın bir ferahı Her zalimin bir eyvahı
  10. bahariye

TM den mezuna kalıp MF ye geçmek

Yani ne kadar saçma bir soru. Mümkün mü değil mi ne demek. Tabi ki mümkün ciddi bir çalışmayla yapılamayacak bir şey yok ama bu tamamen sana bağlı. Doğru bir yönlendirmeyle ve ciddi bir azimle kazanırsın.
  11. bahariye

Ucuz Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

Kargo şirketlerinin şubeleriyle alakalı bir durum. Şube müdürüyle aranızı iyi tutarak güzel anlaşmalar yapabilirsiniz
  12. bahariye

Bir Dörtlük De Sen Bırak

O an içinden ne geldiyse dök şiire Sevinç, hüzün, özlem, heyecan vesaire Kullan zekanı da getir dörtlük haline Bırak buraya, ol şair veya şaire (Nisan, 2019)
  13. bahariye

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

Kemal Sunal'ın bir filmi vardı Almanya'da bir fabrikaya işçi olarak girip sonradan orayı ele geçiriyordu :D adı neydi hatırlayan var mı?
  14. bahariye

En son okuduğunuz kitap

Sevda Dolu Bir Yaz - Firuzan
  15. bahariye

Satın alınan ürünün 2 gün sonra indirim olması

Kötü olmuş
  16. bahariye

Elektrikli süpürge

Sulu süpürgeler koku yapabiliyor dikkatttt
  17. bahariye

Bim, A101, Hakmar, Şok, Tedi Aktüel Katalogları

Aktüeldeki ürünler orjinalinden biraz farklı olabiliyor dikkat edin. Yani üreticisi yine aynı marka oluyor ama aktüel ürünleri için bir miktar daha ucuz malzemelerle üretilebiliyor