Arama sonuçlarınız

1. K

Yardım Bilgisayardım Da Performans Düşüşü Var Nasıl Düzeltebilirim ?

Öncelikle merhaba, benim sorunum sistemimle ilgili eskiden oyun oynarken iyi FPS'ler alıyordum son zamanlarda bilgisayarımda problemler var oyunu ilk açtığımda 100 FPS alıyorum aradan 1 saat geçiyor 60 FPS oluyor ve FPS dropları girmeye başlıyor termal macun sürdüm sürücüleri güncelledim virüs...
  2. K

Yardım Reboot And Select Proper Boot Hatası

Merhaba bilgisayarımı normal bir şekilde açarken reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key hatası alıyorum ama bilgsayarımı açarken Boot Menüye girip Windows Boot Manager'i seçersem normal şekilde açılıyor ve istediğimi yapabiliyorum bu...
  3. K

Ekran Kartım Kutudakiyle Aynı Değil

Merhaba bu gün çok garip bi olay fark ettim ya çok normal bi durum yada uzun zamandır fark etmediğim bir hata. Zamanında Media Markt'tan bilgisayar toplamıştı o zamanlar bilgisayar konusunda çok bilgisizdim bu gün ekran kartım bozuldu ve biraz inceledim kutusunu depoda tutuyordum ekran kartımın...
  4. K

Soru Ekran Kartım Çizildi

Bu gün ekran kartıma termal macun sürmek için içini açmaya çalıştım ama vida çok sıkı olduğu için açmakta zorlandım ve ekran kartını fotoda göründüğü yerden çizdim ekran kartının pervanesi çalışıyor monitör takıldığını algılıyor ama aşağıdaki fotoğrafta göründüğü üzere beyaz kalıyor. Monitörün...
  5. K

Bilgisayarım Oyunlarda Bir Süre Sonra Kasıyor

Arkadaşlar oyunu ilk açtığımda hiçbir problem olmuyor ama 1 saat sonra FPS 100'den 60'a 60'dan 30'a düşüyor aynı zamanda FPS dropları giriyor FPS düşmeye başladığı zaman ekran kartı sıcaklığım 71 işlemci sıcaklığım 68 derece oluyor Kaspersky anti virüs ile virüs taraması yaptım ama hiçbir şey...
  6. K

Fıfa 21 Gamepad Sorunu

Öncelikle merhaba uzun zamandır gamepad ile bilgisayarda FIFA 19 oynuyorum FIFA 19'dan sıkılınca FIFA 21 aldım ama aynı gamepad FIFA 21 de sürekli durduk yere random tuşlara basıyor ve oynayamıyorum. Belki gamepad de sorun vardır diye FIFA 19 da ve başka oyunlarda test ettim ama sadece FIFA 21...
  7. K

Geforce Experience Ikinci Monitördeki Ekranı Kaydediyor

GeForce Experience ile uzun zamandır kayıt alıyorum, hiç sorun çıkarmamıştı ama bu gün 2. monitörüm durduk yere kapandı ve tekrar açıldı. Sanırım kablosunda temassızlık oldu. Bu olay olduğundan beri GeForce Experience 2. monitörümü kaydediyor. NVIDIA Denetim Masası'ndan monitör ayarlarımı...
  8. K

USB Bluetooth Adaptörü bozuldu nasıl düzeltebilirim

Merhaba, çok önceden bilgisayara kol takıp oynamak için USB Bluetooth adaptör almıştım kolu kullanabilmek için adaptöre driver falan indirmem gerekiyordu olmayınca birkaç ayar yapmaya çalıştım ilk aldığım zaman adaptörde sorun yoktu driver falan yükleyince kulaklık olarak gözükmeye başladı...
  9. K

Elektrik kesintisinde PC zarar görmüş olabilir mi?

Merhaba, bu gün oyun oynamak için bilgisayarı açtım oyuna girdikten kısa süre sonra elektrikler kesildi o an fazla kafaya takmamıştım elektrik gelince PC'yi tekrar açtım ve oyuna tekrardan girdim oyunda inanılmaz bir FPS düşüklüğü vardı. Ayrıca bilgisayarda bayağı yavaşlamıştı, ilk başta virüs...
  10. K

Discord ses kanalından çıkınca bilgisayarın sesi gidiyor

Öncelikle merhaba, bu sorun bende önceden yoktu format attıktan sonra başladı sorunu kısaca açıklamaya çalışıcam. Discord da bir ses kanalındayken arkada müzik dinliyorum ve ses kanalından çıkınca 3-4 saniyeline bilgisayarın sesi tamamen gidiyor aslında 3-4 saniye beklerim bu sorun değil ama en...
  11. K

Fivem ekran sorunu

Merhaba, Fivem oynarken ekranımın sağ köşesinde siteleri aşağıya doğru kaydırmaya yarayan şeyi görüyorum arkadaşlarımla beraber oynuyorum onlara sorduğumda böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını söylediler ayrıca oyun içinden çözünürlük değiştirmeye çalıştım ama herhangi bir fayda sağlamadı bunu...
  12. K

geforce game ready driver 7z.exe hatası

1050 ti ekran kartı kullanıyorum son gelen güncellemeyi indirdim ama kurmaya çalıştığımda böyle bir hata alıyorum sebebi ve çözümü nedir ?
  13. K

UserBenchMark testim

https://www.userbenchmark.com/UserRun/36407150 Öncelikle Merhaba beyler eserbenchmark testim de gördüğüm kadarıyla ekran kartım berbat durumda aslında böyle şeylerden fazla anlamıyorum eğer anlayan varsa neden böyle olduğunu ve ne yapmam gerektiğimi anlatır mısınız ?
  14. K

Windows 10 antimalware service executable kapatma

Bu şekilde rami harcıyor ve hiçbir şeye de yaramıyor aslında bu konu hakkında Youtube da çok fazla içerik var ama artık hiçbiri işey yaramıyor güncel bir kapatma şekli var mı? Format attım ama hâlâ çalışıyor.
  15. K

Rdr 2 %50 save

Merhaba, bilgisayarıma az önce format attım RDR2 save dosyam gitti aslında yedek alacaktım ama Steam zaten save alıyor diye almamıştım ama Steamın aldığı save %42 save i ben format attığımda %53 filan cıvarlarındaydım şuan kendi oynuyor olan biri yada elinde save bulunan biri bana %50 save...
  16. K

Open hardware monitor işlemci Mhz değeri sürekli değişiyor

Open hardware monitorün nasıl kullanıldığını bilmiyorum bu yüzden bu konuyu açtım eklediğim fotoğraflardan da gözüküğü üzere Mhz değerli bilgisayarımda hiçbir değişiklik yapmazasmda kendi kendine değişiyor bu normal mi ? 1599899636 Not: sıcaklık değerleri 1-2 derece fark ediyor mesela şuan 35...
  17. K

fırında kremalı patates kalorisi?

fırında kremalı patates için çok bi bilgiye sartlayamadım bir tane var o da bana çok mantıklı gibi gelmedi. Krema bildiğimiz gibi kalorili bişey ve diyet yapanlara önerilmez ama fırında kremalı patatesin diyet yapanlar için sorun olmadığı söyleniyor. Bilgili arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim
  18. K

Microstf store yedekli oyunu indirme

Microstf Flight simulator oyunu harddiskimde yüklü Microstf storedan indirmiştim bilgisayarımda bağlı olan ssd yi sıfırladım yani Microstf Flight simulator harddiskimde hala yüklü .exe dosyasını bulamadım o yüzden oyunu açamıyorum mağazadan zaten yüklü olan yeri seçip yüklemeye çalışıyorum...
  19. K

HDD'nin sürekli bağlantısı kopuyor

Merhaba, bundan 1 ay önce oyun indiriyordum ve PC'yi açık bırakmıştım o arada PC durduk yere harddiski algılamamaya başlamış HDD kablosu bağlıyken. Oynamış olamaz çünkü ben PC'ye dokunmadım ve PC'ye dokuna bilecek başka biride yoktu. PC HDD'yi algılamamaya başlayınca bende biglasayarı kapatıp...
  20. K

Trendyol 10 TL

Merhaba Trendyol cüzdanımda 10 TL param var 10 TL'lik ürün önerir misiniz ne olursa fark etmez.
  21. K

İphone 7 plus tamir

İphone 7 plus telefonum var kamerası bozuk garanti süresi bitti bir telefoncuya götürüp tamire vericem. Bilgisarda yaptıkları gibi içindeki parçaları orjinal olmayan parçalarla değiştire bilirler mi ?
  22. K

Vr gözlük

arkadaşlar deneyimlemek istediğim bazı şeyler var :D Orijinal Zore G06A VR Shinecon 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü (VR Box) Özel Tasarım Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu gözlük iyi midir ? Daha önce kaliteli vr gözlük kullanan var mı gerçekten ordaymış gibi hissediyor musunuz ? 1591379943...
  23. K

İnstagramadaki tüm yorumları silme

İnstagramda bu güne kadar yaptığım tüm yorumları silmek istiyorum yapmanın bir yolu var mı ?
  24. K

SNOPY USB-V19 Oyun Direksiyonu Dreksyon

Merhaba snopy usb-v19 direksyonum var bayadır kullanmıyodum bodrumda buldum. Drkesyon dönerken zorlanıyor ve gıcırdırıyor bu sorunu nasıl çözerilm.
  25. K

Uygun fiyatlı direksyon seti

Korona yüzünden evde çok canım sıkılıyo bu aralar bende direksyon alıyım belki oyun oynarım dedim 150-350tl arası öneriniz var mı ?
  26. K

Windows 10 format atarken siyah ekranda kalıyor

beyler format atmak için yapıcağım işlemi seçiyorum yeniden başlatılıcak yazıyo %100 e geliyor yeniden başlatıyor ama tekrar açılırken siyah ekranda kalıyor ne yapmam lazım
  27. K

Arma çubuğunu nasıl küçültebilirim ?

Arma çubuğunu nasıl küçültebilirim ?
  28. K

Rainbox siege hazır verme

Oyunu yeni yükledim rasgele oyna katılıyorum spawn olucağım yeri filan seçiyorum ama hazır veremiyorum hazır verme tuşu nedir
  29. K

Uplay oyun inerken inen oyununu oynama

Merhaba Rainbox siege indiriyorum bir kısmı indi şuanda oyuna girip görevlerin bir kısmını yapabiliyorum ama o zaman indirme duraklatılıyor hem indirme devam ederken hemde oyun oynaya bilir miyim ? Bf1 gibi
  30. K

Garry's Mod harita açma

Steamdeki Garry's Mod oyununu herkes biliyordur atölye kısmına girip arkadaşlarımla oynayabileceğim haritaları indiriyorum eklentiler kısmında gözüküyor ama nasıl açıcağımı bilmiyorum. Kısacası atölyeden indirdiğim haritaları nasıl açıcam
  31. K

MorphVox ses değiştirme

Merhaba, benim sorunum şu MorphVox dan ses değiştirdiğimde kelimem daha bitmeden ses git gel yapıyor internetde araştırdım ama bununla ilgili bir şey bulamadım