Arama sonuçlarınız

1. DonPoldo

Soru Google Mail hesabıma yönetici eklemek

İyi günler bir çok kişi gmail hesabına arkadaşını yönetici olarak ekliyor nasıl yapıldığını bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ihtiyacım var
  2. DonPoldo

Soru Gmailime başka birini eklemek

İyi günler YouTuber'im ve mailime gelenleri editörümün de görmesini istiyorum onu nasıl ekleyebilirim?
  3. DonPoldo

Yardım Twitch 1080P Sürekli Kasması

hayır 12 bin TL civarı sistemim var hız konusunda sorun yok
  4. DonPoldo

1080p izleyemiyorum ve kör olucam
  5. DonPoldo

nasıl geçiş yapabilirim detaylı anlatabilir misiniz?
  6. DonPoldo

çözümü var mıdır?
  7. DonPoldo

İyi günler ben canlı yayınları kayıt alıyorum ve paylaşıyorum fiber internetim var 24mb download fakat yükselticem, 6mb upload var, ama hangi tarayıcı da denersen deniyim hepsinde 1080p de drop yiyorum. Fakat telefondan aynı şekilde wifi den izlerken hiç bir sorun yok bilgisayarım kablolu ve...
  8. DonPoldo

Zyxel Vmg3625-T20A Wifi Sürekli Kesiliyor

İyi günler Zyxel VMG3625-T20A modem kullanıyorum her ayarı yapılı fakat Xiaomi telefonlara sürekli bağlantısı kesiliyor durmadan yapıyor 2 dakika da bir bağlantı kesiliyor. Xiaomi telefon bulunuyor 2 tane sürekli kesinti yaşıyoruz ikisinde de MIUI 12 bulunuyor. Sebebini bilen yardımcı olabilir...
  9. DonPoldo

Zyxel 3625 T20A bağlantı sorunu

başlıkta belirttiğim gibi ADSL den VDSL ye geçtiğim gün internetim gitti hem adsl olarak broadband dan ayarını yaptım hemde VDSL olarak denedim iki türlü de çalışmıyor wifi den bağlanınca modemi yanlış kurdunuz diye bildirim düşüyor
  10. DonPoldo

NFS Heat 6K'lık kasam var yine de drop yiyor

Arkadaşlar iyi günler 6500 tl civarı sağlam 1660 super ekran kartlı 8gb ramlı bilgisayarım var rdr 2 de 80 fps sıfır kasma gta v de 90 fps yüksek grafiklerde sıfır kasma fakat nfs heat da düşük ayarlarda bile durmadan anlık drop yiyorum bir ayarı var mıdır ondan 4 5 kat büyük oyunlar da olmuyor...
  11. DonPoldo

GTA 5 menüde kasıyor oyunda kasmıyor

Zamlanmış fiyatını söyledim oyun korsan değil vsync açıp deneyeceğim 1608378914 Deneyip dönüş yapıcam hemen teşekkür ederim. 1608379243 Sizin orada yüksek performanslı nvidia işlemcisini seçtiğiniz seçenek bende çıkmıyor.
  12. DonPoldo

GTA 5 menüde kasıyor oyunda kasmıyor

Merhaba arkadaşlar 8 bin TL'lik 1660 6Gb lık çok güzel bir kasam var CS:GO da falan 400 FPS alıyorum GTA 5 yükledim ultra grafiklerde sıfır kasma yağ gibi akıyor fakat esc ye basıp menüyü açınca menü deli gibi kasıyor arka planda hiç bir şey açık değil sadece menü de kasıyor çözümü var mıdır
  13. DonPoldo

Her şeyi HDD'ye kurarsam hız azalır mı

Bir de şey sormak istiyorum zaten yayıncılarda öyle yapıyorda mesela bugün HDD yı takıcam taktıktan sonra dosyaları c den kopyala yapıp direkt yapıştırsam konumunu değiştirir mi yoksa öyle kalır mı aktarma işlemini nasıl yapmam gerek
  14. DonPoldo

Her şeyi HDD'ye kurarsam hız azalır mı

İyi günler arkadaşlar ben 6 bin TL lık bir kasa aldım her şeyi tamam fakat SSD 240gb mış ve farkında değildim şimdi alanım kalmadı ve eski kasamda 500gb HDD var onu bu bilgisayara takıp Windows dışında ki her şeyi ona kursam yani oyun gibi şeyleri hız değişir mi yavaşlama olur mu?
  15. DonPoldo

Xiaomi Mi 9T Pro Arama ve Rehberi değiştirme

Arkadaşlar iyi günler Mi 9T Pro EU ROM kullanıyorum MIUI 12.0.3 kullanıyorum arama ve rehber yeri Google ve değiştiremiyorum telefonun orijinal arama uygulamaları daha güzel APK indirip deniyorum ama durduruldu hatası alıyorum root atmadan mümkün müdür böyle bir şey?
  16. DonPoldo

Xiaomi Mi 9T Pro WhatsApp klavye gelmiyor

Tamamdır teşekkürler
  17. DonPoldo

MIUI 12.0.3 ü aldıktan sonra
  18. DonPoldo

İyi günler arkadaşlar her yöntemi denedikten sonra buraya başvurdum hiç bir yerde sorun yok fakat WhatsApp da klavyem gelmiyor sohbete girdiğim de klavye yerine bastığımda WhatsApp sanki 15 saniye donuyor ve açmıyor 15 saniye bekliyorum sonra basıyorum öyle açılıyor silip yükledim fakat olmadı...
  19. DonPoldo

Fiber internet alyapı talebi bakarsanız sevinirim

Yani orası doğru ama konuştum bu bölgede fiber altyapı çalışması varmış zaten ama tarih belli değilmiş vdsl çekseler bile yeter yani sıkıntı yok
  20. DonPoldo

Fiber internet alyapı talebi bakarsanız sevinirim

İyi günler ben oturduğum yerden yani siteden bir alt mahalleye taşındım eski evimde fiber altyapı vardı yani sitede ve şu anki mahallenin girişinde fiber var fakat benim yeni mahallemde yok ben mahallenin girişinde oturuyorum Türk Telekom'dan talep edicem yani altyapı talep edipte onaylanıp ne...
  21. DonPoldo

Modem tavsiyesi?

İyi günler ben 400 TL civarı modem alıcam da Asus ac-51 i düşünüyorum ne önerirsiniz bu fiyata daha iyisi var mıdır fiyat aynı olursa sevinirim
  22. DonPoldo

Curved mi Flat mı

İyi günler arkadaşlar ben viewsonic in 144hz 1ms 27inç monitörü den almayı düşünüyorum da genellikle oyun oynayacağım curved mi daha iyidir yoksa Flat mı?
  23. DonPoldo

6 Bin liralık toplama PC önerisi verebilir misiniz ?

İyi günler ben Haziran da bilgisayar toplayacağım o zamana kadar dolar tahminimce 6.80 ya da 6.90 a düşer gibi geliyor bir nebzede olsa ucuzlamiş olur parçalar bana toplama PC parça önerir misiniz yani toplam Max 6bin TL olması lazım şimdiden teşekkürler kasa RGB olursa sevinirim
  24. DonPoldo

AMD mi, Intel mi?

İyi günler ben 6bin liralık bir kasa toplayacağım Haziran da fakat işlemci de arada kaldım ben genelde oyun oynayan ve after effect le cs6 ile uğraşan bir insanım hangisini önerirsiniz 6bin liralık fiyata göre diğer parçaları da hesapa katarsanız sevinirim
  25. DonPoldo

Türknet Türk Telekom'un altyapısın dan mı destek veriyor yoksa kendi altyapı mı çekiyor

Tamamdır teşekkür ederim ben geçmeye karar verdim referans kodu nu kullandığım zaman size haber veririm müşteri temsilcisiyle konuştum gayet güzel aydınlattı altyapı konusunda ben kullanmaya başladığımdan 1 ay sonra gibi altyapı çalışmalarını baslatiyorlarlarmış ve zaman içinde örneğin 16mbps...
  26. DonPoldo

Türknet Türk Telekom'un altyapısın dan mı destek veriyor yoksa kendi altyapı mı çekiyor

Arayıp ta altyapı isteyebileceğim bir numara bulunuyor mu ?
  27. DonPoldo

Çok Çok teşekkürler ben bu konuşmamızdan sonra geçmeye karar verdim zaten şu an altyapım 10mbps sağlıyor görünüyor arayıp altyapı başvurusunda bulunucam çıkarsa geçerim sizden teşekkür ederim iyi günler dilerim.
  28. DonPoldo

Kablonet ile alakalı sorularınızı alabilirim

İyi günler yeni internet düşünüyorum da KabloNet altyapı başvurusu yapsam kendileri mı hat çekiyor yoksa Türk Telekom'un altyapısını mı kullanıyor ? Ha diyelim kullandı nasıl Türk telekomdan daha iyi internet hizmeti sağlıyor ?
  29. DonPoldo

İyi günler arkadaşlar TTNet kullanıcısıyım hiç memnun değilim Türk net e geçmeyi düşünüyorum da mesela türknet altyapı başvurusu yaptım onlar yeni hat mı çekicek yani turknet e ait altyapı mı çekicek yoksa Türk Telekom un altyapısından mı vericek? Ha diyelim türk Telekom'un altyapısından vericek...
  30. DonPoldo

Instagram fotoğraflar görünmüyor

İyi günler bugün telefondan dosyalarım dan bir kopyalanmış olan yani aynisindan olan fotoğrafları sildim ama yani duruyor o fotoğraflar fakat Instagram da tüm fotoğraflar beyaz oldu yani görünmüyor ama tıklayınca görünüyor depolama dan verileri temizle yaptım olmadı yardımcı olabilecek var mı ?
  31. DonPoldo

Twitch internet sorunu

İyi günler arkadaşlar ben Twitch de yayın izliyorum fakat 720p de bile donuyor internet hızım 16mbps fiber altyapısı var diğer hiç bir platform da olmuyor sadece Twitch de videolar donuyor yardım yada çözümü var mı pingim Max 50 oluyor 1586044521 360p de bile kasıyor eklemeyi unutmayayım
  32. DonPoldo

Instagram Video Otomatik Başlamıyor

İyi günler arkadaşlar son 2 gündür Instagram da videolar otomatik başlamıyor hiç bir şey yapmadım verileri sildim telefonu yeniden başlattım ama olmuyor şöyle diyor videoları başlatmak için veri bağlantısı kullan diyor
  33. DonPoldo

Android de font oluşturma

İyi günler ben ios fontu yapıyorum fakat Xiaomi ve Huawei Lerde ş ve i harfleri yani Türkçe de bulunupta ingilizce de bulunmayan harfler kare görünüyor bende bu fontu düzenlemek istiyorum o harfleri düzeltmek istiyorum nasıl yapabilirim ?
  34. DonPoldo

Instagram e posta mi unuttum telefon numaram kayıtlı nasıl bulabilirim

İyi günler arkadaşlar ben hesap açmıştım 4 ay önce kullanmıyordum bugün lazım oldu hesapta bir e posta kayıtlı bu hesap bende vardı fakat silindi telefon numarası ve Facebook bağlantısı bulunmuyor ben bu hesapı nasıl alabilirim e posta telefon numaram üzerine kayıtlı ve bilmiyor nasıl bulucam
  35. DonPoldo

Instagram unutulan e posta yı bulma

İyi günler arkadaşlar ben hesap açmıştım 4 ay önce kullanmıyordum bugün lazım oldu hesapta bir e posta kayıtlı bu hesap bende vardı fakat silindi telefon numarası ve Facebook bağlantısı bulunmuyor ben bu hesapı nasıl alabilirim e posta telefon numaram üzerine kayıtlı ve bilmiyor nasıl bulucam
  36. DonPoldo

Xiaomi TV box hakkında

İyi günler Xiaomi TV box alicam da aklıma bir şey takıldı mesela ben şimdi bunu aldım kurdun ve hdmı ye taktım TV giriş yerine. Ben bunu her açmak istediğim de menü den hdmi1(örnek) girişini mi seçicem mesela yani yoksa o ana televizyonun üstüne mi kuruluyor. Anlamamış olabilirsiniz yani diyorum...
  37. DonPoldo

Xiaomi TV box kurulumu nasıl oluyor

İyi günler Xiaomi TV box alicam da aklıma bir şey takıldı mesela ben şimdi bunu aldım kurdun ve hdmı ye taktım TV giriş yerine. Ben bunu her açmak istediğim de menü den hdmi1(örnek) girişini mi seçicem mesela yani yoksa o ana televizyonun üstüne mi kuruluyor. Anlamamış olabilirsiniz yani diyorum...
  38. DonPoldo

Smart TV olmayan TV yi smart TV yapma

Teşekkürler mesela chromecast da her özellik oluyor mu google gibi diğer şeyler Google play
  39. DonPoldo

Smart TV olmayan TV yi smart TV yapma

İyi günler başlıkta yazdığım gibi bende Beko TV var ayarlarında smart tour yazıyor fakat televizyonun hiç bir özelliği yok ne wifi ne görüntü aktarma sadece USB girişi ile USB bağlanıyor ve hdmı var ben bu TV yi smart TV yapabilir miyim öyle bir şey mümkün mü mesela yazılım yüklenince android...
  40. DonPoldo

PlayStation 3 e android uygulamasi yüklemek

Peki telefon bağlanıyor mu playstation 3 e
  41. DonPoldo

PlayStation 3 e android uygulamasi yüklemek

PlayStation 3 e android uygulaması yüklenir mi ?
  42. DonPoldo

PlayStation 3 telefona bağlama

İyi günler PlayStation 3 var elimde kırık yaptım multiman var yani bunu nasıl telefona bağlarım yani telefonun ekranını veririm PlayStation a
  43. DonPoldo

Google klavye emoji stili kendi kendine değişti

Ben Google klavyeyi kullanmak istiyorum fakat sadece onda emojiler değişiyor normal klavyesinde değişmiyor
  44. DonPoldo

Normalde android 8.1 emojileriydi bir anda böyle oldu normal klavyesi de yani orjinal klavyede 8.1 emojileri var ama google klavye de böyle
  45. DonPoldo

46. DonPoldo

İyi günler 1 hafta önce Google klavye kendi kendine emojilerini değiştirdi garip bir şekil aldılar önceden sistem emojileri şeklindeydi yani oreo 8.1 şeklinde şimdi ise çin emojileri şeklini aldı
  47. DonPoldo

İngilizce videolar daki kelimeleri yazıya dökme

İyi günler ben ingilizce videolara alt yazı olarak Türkçe yapıcam fakat videolar seçiyorum Instagram dan bazı videolar da çok aksan olur bazılarında bağırıyorlar Google ses dinleyici algılayıp çıkaramıyor bunun için nasıl bir yöntem uygulayabilirim ?
  48. DonPoldo

Xiaomi mi 9t pro ile xiaomi resmi k20 pro aynı telefon mu

Tamamdır çok sağolun
  49. DonPoldo

Yani ikiside aynı telefon,kılıf alıcamda k20 pro ismi çıkıyor sıkıntı olmaz yani. YouTube de k20 pro vs Xiaomi mi 9t pro seçenekleri kafamı karıştırdı
  50. DonPoldo

Arkadaşlar bu iki telefon aynı şey mi ben Xiaomi mi 9t pro alicam da sürekli k20 pro diye çıkıyor mesela ikiside aynı mı ? İki isimli mi yani
  51. DonPoldo

Spotify müziğini fotoğrafın üstüne ekleme

Bu konuyu buraya açmayı uygun buldum sonuçta edit oluyor. Benim demek istediğim aşağıdaki fotoğraf gibi bir şey nasıl yapabilirim
  52. DonPoldo

Google'dan yüklenen temalar telefona nasıl uygulanır ?

Öncelikle iyi akşamlar ben j7 prime 2017 kullanıcısıyım telefonuma googleden yada başka yerden tema indirdiğim de yani samaung themes dışında yerden indirdiğim de onu telefonuma nasıl kurabilirim öğrenmek istiyorum Samsung themes de denemeyi indir diyor ama satın alınmıyor telefonum 8.1 oreo...
  53. DonPoldo

Android 9.0 güncellemesi yapma

İyi günler benim telefonum j7 prime 2018 8.1 oreo şu an fakat j7 core falan farklı telefonlar 9.0 güncellemesi ni almış bende yapmak istiyorum çünkü bir çok özellik var fakat nasıl yapabilirim rootsuz falan telefon üzerinden yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  54. DonPoldo

Twitter ifşalarım olan hesap nasıl çalarım

Uzun süre önce Twitter de hesabım vardı fotoğraf falan paylaşıyordum ama hesabı kaybettim telefon numaramı değiştirdim e-posta mi değiştirdim hesabı geri alamıyorum bunun için bana yardımcı olabilecek var mı çalabilicek yada hesapı kapattırabilecek lütfen yardımcı olursanız sevinirim Saygılarımla.
  55. DonPoldo

J7 prime 9.0 pie güncellemesini alacak mı?

Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar başlıkta sorduğum gibi j7 prime 2017 9.0 güncellemesini alacak mı ?
  56. DonPoldo

İnstagram eski kullanıcı adını süreyi beklemeden alma

İyi günler arkadaşlar mesela ben 10 gün önce Instagram da kullanıcı adımı değiştirdim fakat beğenmedim geri almak istedim 10 gün süre verdi eski kullanıcı adımı almak için bu süreyi nasıl kaldırabilirim yani bug falan var diyolar hatta daha bugün gördüm bir gün içinde nick değiştirip eski...
  57. DonPoldo

ADOBE AFTER EFFECT 2019 LYRİCS EDİT İLE İLGİLİ YARDIM ACİL!

Öncelikle Selamun Aleyküm hayırlı akşamlar bu konunun yeri burasımı bilmiyorum ama en uygun yeri burası buldum. Ben instagramdada popüler olan lyrics edit yapıyorum adobe after effect 2019 dan fakat yazı geldiği zaman sadece bir kelimeyi renkli yapmak istiyorum fakat olmuyor.Deniyorum şey oluyor...
  58. DonPoldo

Adobe After Effects DLL Hatası Hakkında

Özelden atılsa olur mu ?
  59. DonPoldo

Ben cracklı indirmiştim parasız arıyorum da bulabilir misin lütfen?
  60. DonPoldo

Öncelikle Selamun Aleyküm bu konuyu buraya açmam yanlış ama açacak yer bulamadım sizden yardım istiyorum ben adobe after effects 2017 2018 2019 sürümlerini tek tek indirdim ama hepsindede dll hatası veriyor verdiği hata olan dll yi indirip bilgisayarı yeniden başlatıyorum tekrar deniyorum bu...
  61. DonPoldo

Instagram Hesap Kapattırma

Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar bugün sizden yardım istiyorum Instagram hesap kapattirma yada çalma konusunda bir sapik dayandı sürekli yaziyor farklı hesaplardan arkadaşlarıma falan kapattirmam yada çalmam gerekiyor ciddi olanlar yardım etsin lütfen
  62. DonPoldo

Package Disabler Pro Çalışmıyor !!!

Nereye yazmam lazım
  63. DonPoldo

Package Disabler Pro Çalışmıyor !!!

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır package Disabler Pro kullanarak bedava tema yapıyordum ama telefona format atmıştım 4 5 aydır uygulama çalışmıyor açılıyor key i kırıyor ama sistem uygulamalarını devre dışı bırakmıyor yardımcı olur musunuz lütfen
  64. DonPoldo

İnstagram Seni Takip Edenleri Yoplu Çıkarma

Öncelikle Selamun Aleykum arkadaşlar başlıkta olduğu gibi konudan bahsedicem benim ınstagram hesabim var 5k takipçisi var bana biri bot yolladı 4k sı bot bunları toplu temizlemek istiyorum nasıl yapicam lütfen yardımcı olun.
  65. DonPoldo

Telefon Önerisi

Öncelikle Selamun Aleykum arkadaşlar babama telefon bakıyoruzda şu an samsung istiyor başka tercih etmiyor 5-5.5 inç telefon arıyoruz fiyat aralığı 1000-1380 tl olucak en iyi önerilerinizi bekliyorum xiaomi ye ikna etmeye çalışıyorum ikna olmuyor xiaomi için önerici yorumlarınızı bekliyorum ikna...
  66. DonPoldo

Google Alan Adı Değistirme Önemli Başlıga Bakıp Yargılamayın

Selamun Aleyküm Arkadaşlar ben 2017 de bir gmail yani e posta açmıştım ozamanlar adını umursamamıştım şu an tüm hesaplarim ve görüşmelerim o mail de örnek veriyorum mailimin ismi: [email protected] ben bunu değiştirebilir miyim mesela şöyle: nasılsı[email protected] olarak yapabilir miyim açıl yardım...
  67. DonPoldo

Instagram Telefon Numarası Doğrulama Hatası

Merhaba arkadaşlar telefonum j6+ instagram da Doğrulama istiyor yazıyorum telefon numarasını kodu girerken mesela kod 713 604 ama yazıyorum o 713 064 yazıyor doğru yazmama rağmen yada doğru yazdığım zaman bir hata oluştu diyor çözümü bilenler lütfen bakabilir mı
  68. DonPoldo

Telefonum rootlu degil ama kök dizinine erisildi hatasi aliyorum

Evet bu uygulamayı yaptıktan sonra her şey gitti
  69. DonPoldo

Doğrusu anlatayım root atmıştım 2 gün sonra telefon hiç açılmadı bende üstüne yükledim
  70. DonPoldo

Ben telefonu garantiye gönderecektim anlarlar mı yani format atsam geçer mı tekrqrdan
  71. DonPoldo

Merhaba arkadaslar ben telefonumu 2 ay önce roottan çıkarmıştım yanı orjinal stock rom yüklemiştim telefonum j7 prime 2017 samsung pass samsung health gibi uygulamalar açılmıyor nasıl cozerim lütfen yardımcı olun
  72. DonPoldo

Telefonu Rootladıktan Sonra Roottan Çıkarmak İçin Orjinal Stock Rom Yükledim Garantisi Gitmişmidir

Öncelikle Selamun Aleykum arkadaşlar ben telefonu geçenlerde rootladim fakat beğenmedim ve internetten telefonumun orjinal rom unu indirip kurdum tabi bu arada telefonumun garantisi var di gitmismidir root ile alakalı bir dosya kalmadı. Telefonumun Markası:Samsung Galaxy J7 Prime 2017
  73. DonPoldo

2012 de formattan dolayı silinen dosyalarımı geri alabilir miyim ?

Tamam hepinize çok teşekkürler ben yine bir uğraşayım bu topluluğu çok sevdim anında cevap veriliyor mağdur birakilmiyor herkese hayırlı akşamlar Saygılarımla
  74. DonPoldo

Kısacası alamıyorum dimi
  75. DonPoldo

Merhaba ben üstüne sadece format atmissimdir bugüne kadar max 10 kere formatlanmistir üzerine yazılıp yazılmadığını nereden anlarım yani yardımcı olur musunuz geri alabilirmiyim
  76. DonPoldo

ETS2 MP oyun açılmıyor yardım

Truckers MP yükledin mi
  77. DonPoldo

Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar ben 2011 den beri pc kullanıcısıyım ozamandan bu zamana kadar 2012 de pc de kalan fotoğrafları ve dosyaları almaya çalışıyorum üstüne çok format atıldı bilgisayarın ama sabit diski(hard diski) EasyRecovery Professional le taratırsam o dosyaları kurtara bilir...
  78. DonPoldo

Google Hesap açarken ssl.gstatic.com bağlanılamadı hatası

Bugün bluestacks indirdim ona girerken google hesap açma yerine geldi sonra hesap açma yerine giderken ssl.gstatic.com ile bağlantı kurulurken bir sorun oluştu dedi uygulamayı sildim başka uygulamadan girdim yine öyle dedi biligisayarı yeniden kapatıp açtım düzelmedi internetten araştırdım...
  79. DonPoldo

Bilgisayarda Google Oturum Açma Tuşuna Basılmıyor

yok öyle olmuyor işte e posta girsem bile tuşa basılmıyor ilerlemiyor sanki böyle sadece gösteriş için varmış gibi tıklamıyo
  80. DonPoldo

Bilgisayarda Google Oturum Açma Tuşuna Basılmıyor

Google oturum açma yerine girince e postamı yazıyorum ileri tuşuna basınca ilerlemiyor öyle kalıyor şifrenizi mi unuttunuza eposta adresinizimi unuttunuz tuşlarınada basılmıyor yaklaşık 2 haftadır bu sorun var bilgisayarim windows 8.1