Arama sonuçlarınız

1. HugoBoss

SDN tüm sorularınızı cevaplıyor! SDN Cevaplıyor #173

iphone 6 dan p20 lite a geçtim. iphone 7 geçsem üzülür müyüm?
  2. HugoBoss

SDN tüm sorularınızı cevaplıyor! SDN Cevaplıyor #172

huawei p20 lite mı iphone 7 mi sizce.. stabilite önemli..
  3. HugoBoss

Kalça ve Göğüste Yağlanma

Katılıyorum,bizzat kendim kickbox ve muay thai ile uğraşmıştım. Vücuttaki kasların çoğunluğu aktif olarak kullanıldığı için güzel güzel yağlanmalar gidiyor ve kaloriler harcanıyor :)
  4. HugoBoss

Kalça ve Göğüste Yağlanma

Ergenlik döneminde her iki cinsiyette de kilo ve boy artışı mevcuttur.Kızlarda ergenlikte yavaşlar ve kadınsı özelliklere sahip olmaya başlarlar,erkeklerde ise yükselişe geçer ve ses kalınlaşması,kas kütlesinde artma,kıllanma gibi erkeksi özelliklere sahip olmaya başlanır. Beslenmeniz nasıl bir...
  5. HugoBoss

16 yaşındayım boy 1.69

Anne ve babadan alınan verilere göre boy uzunluğunuz beslenmene,sağlık ve hastalık durumuna göre yükseliş göstermeye devam edecektir. Ergenliğin sonuna kadar sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya devam etmelisiniz. Sağlıklı günler dilerim :)
  6. HugoBoss

Augmentin Antibiyotik kızarıklık yaptı

Kullandığınız ilaç alerjik reaksiyon göstermiş. İlacı kullanmayı derhal bırakın ve doktorunuza belirtilerini söyleyin. Daha ileri kullanımında nefes darlığı ve şoka girebilirsiniz.
  7. HugoBoss

Geç ergenlik tam olarak nedir?

Geç Ergenlik(Geç Adölesan) Dönemi, 18-21 yaşlarında yetişkin ilişkiler geliştirme ve yetişkin rollerini üstlenmeyi içeren döneme geçişle karakterize olan dönemdir. Yeni bir kimlik geliştirerek yetişkinliğe adım atmak sayılabilir. Kıllanma ve tüylenme genetik katılımı da ilgilendirir,genetik...
  8. HugoBoss

Sakallarım uzamıyor !

Daha hormonlarının yeni arttığı gelişmenin ortasında olduğun dönemdesin,bedenini rahat bırakmalısın,vakti gelince çıkacak ve gürleşecektir. Şimdiden ilaç kullanmana gerek olduğunu düşünmüyorum. :)
  9. HugoBoss

Böyle mi öleceğim..

Rica ederim. :)
  10. HugoBoss

Böyle mi öleceğim..

Eğer soluk alıp vermede etkili değilsen böyle bir problemin olması normal. Müsait olduğun bir ara hastanede veya sağlık ocağında EKG çektirmeni ve aile hekimine sonuçlarını göstermeni tavsiye ederim.
  11. HugoBoss

Böyle mi öleceğim..

Ne gibi kalp sorunların var? Yardımcı olabilirim biraz.
  12. HugoBoss

Böyle mi öleceğim..

En başında şöyle düşünelim,en büyük zenginliklerden birine sağlığa sahipsin. Binlerce milyonlarca insan bunun için dua ediyor ve buna sahip olmak istiyor. Eğer sosyal hayatından ve hayatından sıkıldığını hissediyorsan en başında eline kağıt kalem alıp bir terazi çizmeni isterim. Hayatının...
  13. HugoBoss

Deprem korkusu

Korkunu yenmek için deprem çantası hazırlamayı düşündün mü? Çoğumuz deprem bölgesindeyiz,korkmana gerek yok tedbir için deprem çantası hazırla :)
  14. HugoBoss

Sosyalleşmede endişe duyuyorum

Eğer okulda sosyalleşmekten çekiniyorsan halk eğitim merkezlerinin ve belediyelerin ücretsiz kursları var her alanda,onlardan birisine kayıt olabilirsin ve üzerindeki özgüvensizlik gibi çekingenlik duygunu atmak için başlangıç yapabilirsin. Şuan kendi kimliğini oluşturma yaşlarında/dönemindesin...
  15. HugoBoss

Sakal çıktıktan sonra boy uzar mı?

Adölesan(ergen) yaşındasın. Ergenliğin döneminde kemiklerinin epifizleri(boy uzaması için kemiklerin açık olan uçları diyelim.) açıktır,ergenliğin bitiminde epifizler kapanır. Sakal çıkması cinsiyet hormonlarının arttığını ve ergenlik döneminde olduğunu gösterir. Korkmana gerek yok merak etmen...
  16. HugoBoss

Halk eğitim kursları ücretsiz mi ücretli mi?

Halk eğitim kursları ücretsiz fakat bazen sizden almaya hak kazandığınız sertifikayı teslim almak istediğinizde bağış gibi bir ücret istiyorlar,vermeyin sertifikayı alın direk.
  17. HugoBoss

Renk körlüğü

Kesin ve güncel bilgi için pilotluk için başvuracağınız okulların sağlık testlerini ve açıklamalarını okuyun.
  18. HugoBoss

Özel bir diş hastanesin de bu fiyat normal mi?

Aldığınız sağlık hizmetine verilecek maximum tutar için gerekli hesaplamayı Ilave Ucret Hesaplama Ekranı adresinden yapabilirsiniz. Daha fazlasını ödemeyin ödendi ise geri alınız buna hakkınız var.
  19. HugoBoss

Sağ meme de şislik ve acı 16 yaşındayım

Lütfen en kısa zamanda aile hekiminize başvurun. Erken tanı ve teşhis çok önemlidir. Erkekler de meme kanseri olabilir ve oran hızla artmakta.
  20. HugoBoss

16 yaşındayım boyum 1.65 yardımcı olursaniz sevinirim bıktım artık

Türkiyede gelişim ve büyüme açısından yapılan araştırlamalarda boy ve kilo yüzdeleri çıkartılmıştır. %3 ila %97 arasında olan kişilerin incelemesi yapıldığında %3 ile %10 arası incelenme ve takip gerektiren(genetik faktör harici) %10 ile %50 arası normal kabul edilir. Sizin yaş ve boy yüzdeniz...
  21. HugoBoss

1500 - 2000 TL Arası Telefon Önerileri

Yaklaşık 1 haftadır migros markette 1850tl p20 lite var. Gerçekten benim için f/p ürünü tavsiye ederim incelemeleri de mevcut.
  22. HugoBoss

Gribe yakalanmadan ne kullanmalı?

Eğer viral bir hastalığa yakalandıysanız (bakınız: kırmızı ve şişmiş bademcik gırtlak yutak ve boğazda kızarıklık) antibiyotik kullanmayın. Ağrı kesici ve bağışıklığı güçlendirici c vitamini içeren ibuprofen c gibi ilaçlar için. Tabiki aile hekimi eşliğinde. Bakteriyel bir hastalık ise hekim...