Arama sonuçlarınız

1. northampton

Tek Tıkla Sözlükte Arayın

ya kardeşim tamma kurdumda çeviriyi yine ingilizce yapıyor bu ne anladık ki? :D türkçeye çevirisini nasıl sağlıcaz bunu?
  2. northampton

Pardus 2008.2 versıon

aslına bakarsanız hiç linux kullanmadım daha önce söylediğim gibi,ve linux un nasıl çalıştığını bile bilmiyorum,sizce direk başlamakla doğrumu ediyorum? veya yanlışsa nasıl yapmalıyım ne tavsiye edersiniz? yardmınız için teşekkür ederim..
  3. northampton

Pardus 2008.2 versıon

Selam arkadaşlar,pardusu bilgisayarıma kurmak istiyorum ama nasıl yapacağım hakkında hiçbir bilgim yok,sadece çalışan cd'yi bir cd ye yükleyip çalıştırmak gerektiğini biliyorum,şimdiye kadar hiç linux programıda kullanmadım,kuruluştan oluşuma kadar safhalar olsa gerek,,yardımcı olabilirmisiniz?
  4. northampton

Pardus 2008.2 versıon

Selam arkadaşlar,pardusu bilgisayarıma kurmak istiyorum ama nasıl yapacağım hakkında hiçbir bilgim yok,sadece çalışan cd'yi bir cd ye yükleyip çalıştırmak gerektiğini biliyorum,şimdiye kadar hiç linux programıda kullanmadım,kuruluştan oluşuma kadar safhalar olsa gerek,,yardımcı olabilirmisiniz?
  5. northampton

XP'yi bırakamayanlar hesabını verecek!

en iisi pardus abi,yerli malından şaşmamak lazım..
  6. northampton

Youtube'dan küçük ama önemli bir değişiklik

youtube un nede hassasiyeti varmış öyle ya,şimdi aklına gelmiş demek..
  7. northampton

22nm'lik işlemciler 2 yıl içerisinde bize merhaba diyecek

bu nanoteknolojiden de neler yapılıyo bööle ya,boşuna bu bölümü seçmedim :D
  8. northampton

Kablosuz internetteki tehlike

abi türkiye hala aşamadı u problemi yaa bütün kamu binalarında ücretsiz wireless internet olması şart insan çok rahat ediyor,amerika da hiç öyle bir problem yok..
  9. northampton

3G'nin hız sorununa uzaman açıklaması

walla 3g telefon yoktu bende hiç denemedim bu hafat bir familyplan yapacam college da da kullanırım artık,wireless tan indiririm herşeyi 3g telefonlar da ucuz aslında 100-150 dolar bişi Iphone da 200 dolar..
  10. northampton

Google Translate Artık Türkçe

ya hakkaten bide video'ları da çevirse ii olacak ben bazen hocaların dediğini anlamıyorum onları çevirirmi acaba? :D
  11. northampton

Google Translate Artık Türkçe

the best fenerbahçe, deyince gramamri bozuk olduğundan yanlışlık olma ihtimali var bence,demek istediğini :the best is fenerbahce veya fenerbahce is the best diye ingilizce yazılabilir.
  12. northampton

Davos Destanı!(Şiir)

Daha önceleri türkiyenin ekonomik gücü az olduğu için konuşmasını başkalarının takmamamsı da normaldi bu yüzden devlet başkanları da zarar görmüyelim ters konuşmayalım diye korkuyorlardı anlaşılabilir bir durum tabii ki cüsseye göre davranmak lazım ,ha bunun arkasında devleti ekonomik ve güç...