Arama sonuçlarınız

1. woreN

minecraft sunucuya bağlanılamıyor hatası

server lara katılamıyorum internetim yok gözüküyor çözümü nedir
  2. woreN

assassin's creed valhalla

ekran kartım gtx 750ti internette test videolarına baktım dirext 12 desteklemediği için oyun açılmıyor ama 750ti dirext 12 destekliyor gözüküyor kafam karıştı ben alsam oynayabilir miyim valhalla yı?
  3. woreN

oyunlarda kılıç mı yoksa silah mı daha çok seversiniz? (ANKET)

oyunlarda kılıç kalkan kullanmayı mı yoksa m16 ak kullanmayı daha çok seversiniz
  4. woreN

ios 14 yüklenmiyor

ios 14 ü kurmaya çalışırken güncelleme doğrulanuyorda kalıyor ve günelleme yüklenemedi ios 14 yüklenirken bir hata oluştu hatası alıyorum çözümü nedir
  5. woreN

steam kütüphane kasma sorunu

steam kütüphanesinde kasma sorunu yaşıyorum donmuyor ama aşırı derecede kasıyor nedeni nedir çözümü var mıdır
  6. woreN

fallout 3 açılmıyor

oyna ya basıyorum launcher dan play e basınca oyun açılmıyor çözümü var mıdır?
  7. woreN

Horizon Zero down

Horizon Zero down ı benim bilgisayarım 720P Low ayarlarda 30FPS açıyor böyle grafiklerle oynanmaya değecek bir oyun mu yoksa bilgisayarımı güçlendirdikten sonra mı oynamalıyım sizce? 275 lira çünkü çok pahalı oynarsam zevk almak istiyorum.
  8. woreN

assassin's creed odyssey vs metro exodus

epic games store indirimlerinde bu iki oyun arasından birini almayı düşünüyorum ama bütçem kısıtlı hangi oyunu almalıyım çok kararsızım ikiside çok güzel
  9. woreN

rise of the tomb raider türkçe yama

oyunun yamasını kurdum beta sürümünü notdaki gibi seçtim ama bi türlü oyun türkçe olmuyor. çözümü var mıdır acaba?
  10. woreN

the witcher 3 başka büyük yok görevi

the witcher 3 blood and wine dlc sini oynuyorum. başka büyük yok isimli bir yan görev var erdemlerle ilgili bi şeyler yapıyoruz anlaşılan 5 erdemin 3 ünü daha önce oyun sırasında yapmıştım ama diğer 2 erdem olan onur ve bilgeliği nerde yapacağımı bulamadım haritada da göstermiyor nasıl...
  11. woreN

gta 5 save

gta online oynarken oyun yükleme ekranında takılı kaldı ve ben oyunu kapatıp açtığım zaman bütün save dosyam silinmişti neden oldu ve çözümü vardır inşallah %100 save im çöp olursa kafayı yerim
  12. woreN

witcher 1

witcher 1 de görev yapısı nasıl işliyor lütfen biri bana açıklasın oyundaki her göreve 1 saat harcıyorum ya oyundan resmen soğudum bu giriş kartı gibi bi şey nasıl alınır lütfen açıklasın biri oyun silip direk 2. oyuna geçicem abi bu kadar nefret ettirdi oyun kendinden
  13. woreN

the witcher 1

the witcher 1 oynarken yer altı mezarı gibi bir yere giriyoruz ve ordaki gulyabanileri kesmemiz gerekiyor ama içerisi çok karanlık ve oyun benden cat potion yapmamı istiyor ama bende o iksirin tarifi yok ve yapamıyorum takıldım kaldım nasıl yapılıyor bileniniz var mı
  14. woreN

en sevdiğiniz müzik türü ne?

merak ettim :)
  15. woreN

Müzik dinlemek haram mıdır?

internette müzik dinlemenin haram olduğu hakkında yazılar gördüm fazla da bilgim yoktur bilgisi olan arkadaşlar bana açıklayabilir mi
  16. woreN

gtx 1660 a ddr3 anakart takmak

gtx1660 super gaming x ekran kartı almayı düşünüyorum ama şu anki anakartım ddr3 sıkıntı yaratır mı? işlemci olarak ryzen 5 3600 düşünüyorum
  17. woreN

skyrim ve eso

bu iki oyunu almayı düşünüyorum. eso ya bugün yeni bi şey çıkmış. eso zaten online bir oyunda skyrim de seneryo modu gibi bi şey var mıdır? iki oyun hakkında da hiçbir fikrim yok
  18. woreN

Halo 5

Halo 5 pc ye çıkar mı? çıkarsa steam e gelir mi sizce?
  19. woreN

duvar

yükseltme yaparken önce duvarlar mı yükseltilmeli yoksa savunamalar mı
  20. woreN

cs go fps sorunu

1-2 hafta öncesine kadar 1080p çözünürlükte yüksek grafik kalitesinde 100-150 fps arası alırken 2 gündür 30-40 fps alıyorum. çözümü var mıdır?
  21. woreN

fps sabitleme

monitörüm 60hz fps sabitlememe gerek var mı? ne tür yararı olur benim için?
  22. woreN

star wars jedi fallen order vs trine,witcher serisi ve rise of tomb raider

iki seçenek arasında kaldım. hangisini tercih edersem daha iyi olur sizce
  23. woreN

star wars jedi fallen order

star wars indirimlerinde 239 liraya düşmüştü %40 ile. yaz indiriminde indirime girer mi? girerse %50 kadar indirim olur mu?
  24. woreN

windows 10

2004 güncellemesini nasul kurabilirim?
  25. woreN

GTX 1660 Ti ekran kartı için işlemci

Şu an sistemde AMD FX6300 var. 1660 Ti'la uyumlu çalışır mı? Çalışmazsa hangi işlemciyi önerirsiniz?
  26. woreN

rust uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası

oyunu yeni indirdim ve bu hatayı alıyorum. çözümü var mıdır? var ise nedir?
  27. woreN

FPS-grafik

Düşük grafik yüksek FPS mi? Yoksa yüksek grafik düşük FPS mi? Örnek olarak: Orta grafik 60FPS / yüksek grafik 30 FPS. Hangisini tercih edersiniz?
  28. woreN

hz-fps ilişkisi

monitörüm 60hz ve oyunlarda fps sabitleme olayı var (hepsinde olmasada). monitörüm 60hz diye gördüğüm fps kaç olursa olsun 60fps gibi mi gözükür? yoksa fark olur mu fps değerleri arasında? cevabını merak ediyorum :)
  29. woreN

RDR 2 FPS Değerleri.

pc im maalesef 1080p low ayarlarda 25 fps rdr2 oynatabiliyor izlediğim test videolarına göre. 25fps oynamaya değer mi? 900p veya 720p de fps artışı oluyor bi 10 falan 900p de 30-40 arassı 720p de 40 küsür fps bu değerlerde rdr2 oynamaya değer mi acaba?
  30. woreN

sims 4

sims 4 indirirken ss deki hatayı alıyorum. çözümü var mıdır?
  31. woreN

sims 4

sims 4 ü indirirken bu hatayı alıyorum. çözümü var mıdır acaba?
  32. woreN

işlemci

şlemcim 3.5 GHz. 4.2 GHz'e kadar çıkabiliyor. 4.2 GHz'e çıkartırsam PC'de bir sıkıntı çıkar mı?
  33. woreN

vergi

ps4 pro ve xbox one x in yüzde kaçı vergi?
  34. woreN

Windows renk düzeni hakkında

attığım ss deki gibi görülen mavi kısımların rengini kırmızı yapabilme durumu var mı? varsa nasıl yapılıyor?
  35. woreN

red dead redemption 2

rdr 2 yi almayı düşünüyorum ama hikayeyi tam anlamıyla anlamak için önce rdr 1 i oynamaya gerek var mı?
  36. woreN

the long dark

the long dark şu an %50 indirimde ve 28 ekimde sonbahar indirimleri başlıyor. oyunun bazen 12,50 tl ye düştüğü oluyor. büyük indirimden hemen önce kişisel indirime girdiği için sonabar indiriminde indirime girmeyebilir. beklemeli miyim yoksa almalı mıyım?
  37. woreN

kulaklık

vatan computer den zamanında alıp kardeşime verdiğim kulaklık olan sn-r2 marka iğrenç kulaklığın sol tarafından ses gelmiyor. atıcaktım ama garanti süresi daha dolmamış. garanti kapsamında girer mi bu arıza?
  38. woreN

Turkcell vs vodafone

Turkcell salla kazanda ne gibi ödüller var? Vodafone salla kazanda ne gibi ödüller var?
  39. woreN

Vodafone va turkcell

Vodafone: 7+7 +1000dk+ sınırsız whatsapp 45tl Turkcell:25+5+750dk+Sınırsız bip 49tl Hangisi alınmalı?
  40. woreN

netflix almaya değer mi

netflix almaya değer mi
  41. woreN

750 ti

sistemim 750 ti 4 gb , 8 gb ram ve amd fx tm 6300. gta 5 oynayabilir miyim?
  42. woreN

iphone 7 kullanan biri hangi iphone modelini almalı?

Arkadaşım iphone 7 kullanıyor. yenisi almak istiyormuş. android e hiç bakmıyor boşuna yazmayın :) hangi iphone modeli alınır bende aılırm belki.
  43. woreN

Silmiş olduğum hesabın DM'leri nasıl geri alabilirim?

instagram da dm de arkadaşımın hesabını sildim. mesajlar gitti. geri nasıl getirebilirim
  44. woreN

Iphone 7 plus vs iphone 8

Android telefon yazmayın lütfen. Onu daha sonra sorucam
  45. woreN

iphone 8

ilk defa iphone alıcam. 8 almalı mıyım?
  46. woreN

steelseries rival 105 mi g102

steelseries rival 105 mi g102
  47. woreN

Rampage howl vs logitech g300s

Fare alıcam. Başlıktaki gibi rampage howl mu g300s mi
  48. woreN

ps4

ps4 ün içinden çıkan kulaklığı dualshock a bağladığımız zaman mikrofonda çalışıyor mu?
  49. woreN

Playstationa eçmeyi düşünüyorum

oyun oynamaya başladığımdan beri ps üzerinden oynuyorum oyunları. bütün seriler var hatta. pc ye geçmelimiyim oyun konusunda yoksa ps devam mı
  50. woreN

battlefornt 2

star wars battlefront 2 hala alınır mı? yoksa battlefront 3 mü beklenmeli?
  51. woreN

ps4 ümü monitörümün altına koyarsam zarar görür mü?

zamanla zarar görür mü?
  52. woreN

Xbox one s alacakken fikir değiştirdim ps4 alacağım

xbox one s almayı düşünüyordum. gayet iyi gidiyodu. sonra live gold fiyatlarına baktım.. arkadaş insaf ya 450 tl ne ya. kulaklık için ayırıcı alıcaktım. ps4 den çıkıyomuş zaten kulaklık! fikrimi değiştirdim ps4 alıyorum.
  53. woreN

kablo

https://www.vatanbilgisayar.com/s-link-sl-hvs20-hdmi-to-vga-audio-usb-power-cevirici.html?OM.zn=alternative_products-w2&OM.zpc=SL-HVS20 daki dönüştürücüde bir adet jak girişi var. ben kulaklığımı ona mikrofonumu da xbox ın jak girişine taksam çalışır mı? yoksa ayırıcı alıcam
  54. woreN

fortnite

xbox için özel olan fortnite skin ini özel paket olarak mı yoksa xbox live alarak mı alıyoruz?
  55. woreN

win10 bluetooth

aygıt yöneticisinde bluetooth yerine bağlan var. sıkıntı olur mu bir cihaz bağlarken?
  56. woreN

vga

vga girişli monitörüm var. Buna dönüştürücü alıp xbox one s imi takabilir miyim?
  57. woreN

iphone 7 mi yoksa xbox one s mi

bu yaz ya iphone 7 ya xbox one s alıcam. Kararsız kaldım birde size sorayım dedim. direk iphone 7 vs xbox one s 1tb +sea of thieves + pes 2018 + fifa 19 + 2. kumada
  58. woreN

alt tab

alt tab yapınca, ayar yapıp uygula dediğim zaman masaüstüne atıyor. Geri oyuna dönemiyorum. Görev yöneticisincen kapatıp yeniden açmam gerekiyor.
  59. woreN

digital vibrance

bu ayar normalde %50 de. Bu ayarı %100 yapanlar var. yapmalımıyım sizce bende
  60. woreN

windows u hangi renkte kullanıyorsunuz?

Ben kırmızıda kullanıyorum
  61. woreN

win10 da pc yi her açtığımda nvidia denetim masası gözükmüyor

hizmetlere gidip kapat aç yapmam gerekiyor. Bunun bir çözümü var mı?
  62. woreN

windows 10 u microsoft un sitesinden indirince süreli mi oluyor?

1 yıl ücretsiz diyenler var? Süreliyse indirmicem de
  63. woreN

arama çubuğuna yazı yazamıyorum

Çözümü var mı? bayaadır uğraşıyorum
  64. woreN

windows 8.1 pro kullanıyorum. windows 10 a geçmelimiyim?

Oyunlar bakımından düşük perfornmansı var diyolar.
  65. woreN

huwaei p20 lite mı iphone 7 mi

Kararsız kaldım. p20 lite mı iphone 7 mi diye. Cevaplarsanız sevinirim.