Arama sonuçlarınız

1. Elxan252

Öneri Toyota avensis 2007 nasıldır

Merhabalar babam almanhadan araba bakıyor toyota avensis 2007 2700 euro ya buldu onu almak istiyor nasıl bi arabadır fikri olan varmı alternatif olarak hangi arabaları önerirsiniz Bütçe olarak 4k euro yu geçmesin Km olarak 350 bini geçmesin Yıl olarak 2007 üstü olsun Almak istediği arabanın...
  2. Elxan252

Miui 12 aramayı kaydetme

Merhabalar aramaları kaydetmek istiyorum store dan indirdiğim programlar çalışmıyor da telefonu kurcalarken böyle birşey buldum ama o da çalışmıyor fotoğrafda gösterildigi gibi bir menu yok
  3. Elxan252

Soru Nike air max 720 kaç numara almam gerek?

Merhaba herkese nike air max 720 slip obj almak istiyorum fakat ayağıma olmaz diye korkuyorum ayağım 26.6 cm 42.5 alayım diyorum yardım ederseniz sevinirim
  4. Elxan252

Bershka dan ayakkabı alınır mı?

Merhaba arkadaşlar bershkadan bi ayakkabı beğendim de alınır mı sizce?
  5. Elxan252

Soru Ryzen 5 5500U VR ile Assetto Corsa açar mı?

Merhaba arkadaşlar. Lenovo Ideapad 3 Ryzen 5 5500u laptopum var bir yandan da Oculus Quest 2 alacağım. VR'ı laptopa bağlayıp Assetto Corsa oynatır mı en düşük grafiklerde falan?
  6. Elxan252

Yardım Modemimde wan portu yok

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda Wi-Fi 6 router almak istiyorum. Şu an Huawei HG8546m cihazınl kullanıyorum. Bu modemin arkasında 4 LAN portu 1 de ev telefonu için port bulunuyor. WAN portu yok. İnternetten biraz bakınca bu LAN portunu WAN portu yapılıa bildiğini gördüm ama arayüzde böyle yer...
  7. Elxan252

Yardım Ev telefonu router e nasıl bağlanılır?

Merhaba arkadaşlar yeni cihaz almak istiyorum oculus quest 2 alacağım hemde wifi 6 lı cihazlarım olduğundan wifi 6 5ghz destekli cihaz lazım tplink ax21 e bakıyorum da bende ev telefonu var cihazın üstüne bağlı arkasındaki mavi ise internet bildiğim kadarıyla tplink ax21 de ise sadece wan girişi...
  8. Elxan252

Soru Oculus quest 2 hala alınır mı?

Selam arkadaşlar oculus quest 3 ne zaman çıkar sizce? Quest 2 almak istiyorum da bu black friday de sizce napayım quest 3 beklemelimiyim? Önceki konuyada bakarsanız sevinirim
  9. Elxan252

Soru Laptopda vr oynamak olur mu?

Selam arkasaşlar oculus quest 2 alacağım black Friday i bekliyorum Aynı zamanda lenevo ideapad 3 aldım ryzen 5 5500u vega 7 li laptop şimdi ben bildiğim kadarıyla type c ile bilgisayar bağlayıp daha büyük oyunları oynamak oluyor İki sorum var sizce indirimlerde düşer mi düşse kaça düşer...
  10. Elxan252

Soru Ldac dan tam performans alıyormuyum?

Selam arkadaşlar sony xm3 + redmi note 9 pro kullanıyorum müzik dinlemek için Ldac açık bi şekilde ldac ayarlarının fotosunu atacayım bide denedeğim şarkıları belki flaclar sahte ola bilir de ben spotify la bi fark hissedemedim spotify free bide bende Bide ldac ayarlarında ses kalitesine...
  11. Elxan252

Soru Laptop la vr da oyun oynanır mı

Selam arkadaşlar bu yakınlarda oculus quest 2 almayı düşünüyorum ama merak ettiğim bişey var bende ryzen 5 5500u vega 7 li bi Lenovo laptop var type c ile bu laptopa bağlayıp bişeyler yapa biliyor muyum mesela asette corsa açar mı? Veya daha düşük hangi gerçek dünya benzeri direksiyonlu oyun oynanır
  12. Elxan252

Soru Oculus quest 2 hala alınır mı?

Selam arkadaşlar biliyosunuz black Friday yaklaşıyor bende oculus alayım diyorumda şuan 300 dolar sizce kaça düşer ? Bide hala alınırmı sizce çıkalı baya oldu sanırım
  13. Elxan252

Yardım Lg televizyonum Bluetooth höparlörü bulmuyor

Selam arkadaşlar lg televizyonum sony höparlörümü bulmuyor sanırım sadece lg ürünlerin buluyo bilgisi olan varmı
  14. Elxan252

Yardım Sony xb33 kapakı tam kapanmama sorunu

Selam arkasaşlar sony xb33 ümün içini açayım dedim çok kolay açılıyodu kapatınca duymeler olan kısımda boşluk kaldı bunu nasıl düzeltirim ? Yardım ederseniz sevinirim 1635329693 Bu arada attığım fotolar gözüküyo mu bende gözükmüyo 1635329987 Kapağında sorun yok gibi her hansı bi girişi yerine...
  15. Elxan252

Yardım Sony xb33 hoparlörüm bluetoothdan çıkmıyo

Selam arkadaşlar yeni xb33 aldım ben açınca buldu bağlandım sorusnuz sonra babam bağlanmak istediyinde bulmadı ama nfc le bağlandı sonra başka telefonlar bağlanmak isteyince de yine çıkmıyo hemde nfc yok telefonlarında nasıl çözerim bunu?
  16. Elxan252

Soru İndirimden laptop aldım güzel mi? İade etmeli miyim?

Hepinize merhaba arkadaşlar.ben Azərbaycan da yaşıyorum ve burda tekneloji ürüner amerika amazonundan sağlıyorum ucuz oluyo diye nerdeyse hergünde amazon indirimlerine bakıyorum bu gün lenovo ideapad 3 gördüm r5 500u işlemcili 610 dolardan 410 dolara düşmüşdü banada bilgisayar lazımdı indirim...
  17. Elxan252

Soru Wirless kulaklıkla iem kulaklık farkları nelerdir?

Selamlar arkadaşlar ben aktif olarak sony wh 1000xm3 kullanıyorum ama dışarda kullanmak için çok büyük geliyor bana kafa üstüler kulak içi kulaklık lazım onun içinde şimdi kafamda 2 seçenek var ya wf xm4 almak yada fiio q3 amfisiyle dunu sa3( kulaklık değişe bilir ) kulaklıka bu kadar para...
  18. Elxan252

Yardım 70 dolar altı kulaklık tavsiyesi

Selam arkadaşlar bi akraba için online exam dersleriniçin kulaklık lazımda normal hayat için hem tabi. Şimdi istedikleri padleri büyük olsun kulağı saran jbl t510bt önerdim ama pedlerine göre beğenmedi . Pasif gürültü engellemesi iyi olsun gürültülü bi ortamda oluyor ve 1 yıl gitsin 1 yıl sonra...
  19. Elxan252

Soru Sony wh-1000xm3 için yeni padler

Herkese merhaba arkadaşlar 2019 da aldığım xm3 ümün pedleri eskidi derisi soyulmaya başladı(spirtle silmem yüzenden) kötü koku gelmeye başladı yenisiyle değişmek istiyorum da dekoni den alacağım pedleri ama dekoninin xm3 için 2 pedi mevcut biri Choice Leather biride Choice Suede hangisin tercih...
  20. Elxan252

Soru Lg tv ye 2 tane höparlör bağlama

Selam arkadaşlar dün oontz angle 3 pro dual satın aldım Bluetooth bi hoparlör kendi kendilerine bağlanıp birisi left birisin right yapıb kullanmak oluyor öyle şimdi bunları tv ye nasıl bağlarım ? Nasıl bi kabloya ihtiyacım var? Hoparlörün arkasında aux girişi var tv nin arkasında aux, şu kırmızı...
  21. Elxan252

Soru Hoparlör seçimi

Selam arkadaşlar ameriakdan gelen akrabanın bi hoparlörü vardı babam alak dedi ama eski bi hoparlör yenisininde fiyatı 150 dolar Oontz angel 3xl 70 dolara satılıyo sony 20w bu 21w tavsiye edermisiniz alınır mı?
  22. Elxan252

Soru Yazılım için windows mu macos mu?

Selam arkadaşlar yazılım için asus r9 9000h rtx 3070 li laptop mu yoksa yeni çıkacak 16 inç macbook prolar mı? Oyun da oynarımda eger macbook ciddi farklar varsa oyundan vazgeçerim
  23. Elxan252

Soru Eski telefon la ne yapılır

Selam böyle xperia z2 telefon var elimde çalışmıyo bununla en fazla ne yapa bilirim? (Ucuz yatırımlar da olur) 1631131832
  24. Elxan252

Soru Razer Viper mini ? Deathadder V2 Mini?

merhaba bu iki mouse arasinda tasarimdan başka ne farklar var?
  25. Elxan252

Soru Online ders&küçük oyunlar için laptop

Selam arkadaşlar deniz ulaştırma isletme kaptanlık okuyorum derslere girmek için laptop lazım bide arada cs oynarım çok önemli degil olmasada olur bu laptopu gözüme kestirdim varmı öneriniz şimdiden teşekkürler...
  26. Elxan252

Soru Fender stratocaster

Selam arkadaşlar ben Azərbaycan da yaşıyorum ve burda fender stratocaster ilanı gördüm bu gitarı alınca parayı vermeden önce nelere dikkat etmem gerekli ? Bide fiyatı iyi gözüküyo türkiyede nasıl bilmem ama fender stratocaster+ fender amfi+kemer +kablo 3k tl ye veriyo adam Kullanmadığından...
  27. Elxan252

Soru Telefonda hi res müzik

Selam arkadaşlar ben daha iyi müzik deneyimi için fiio q3 + dunu sa3 + redmi note 9 pro kullanacağım bu kombinasyonda bi sıkıntı varmıdır?
  28. Elxan252

ram tavsiyesi

benim laptopda 1 ci slot da 2gb 2 ci slotda 4 gb var toplam 6gb ram gozukuyor ben 2 gb yi cikarip yerine 8 gb koyarsam ramim 12 gb olcakmi normal calisicak mi yoksa 4 gb de 8 yapmam gerek 1577001253 bide bu rami alirsam uyumlu olurmu US $28.8 52% OFF|Bilgisayar ve Ofis'ten RAM'de Kingston ram...
  29. Elxan252

dönüşdürücü ile hızlı şarj olur mu?

selam benim bi hızlı şarj aletim var ama dönüşdürcüyle kullaniyorum telefon hızlı şarj oluyormu?
  30. Elxan252

onedrive nasil kapatirim

selamlar simdi onedrive var ya Windows 10 da onda sorunlar yasıyorum bisey kurunca yeri bulumadi diyor ve onedrive da kayitli oluyor mesela dun oyun indirdim hata aliyor oyun save etmiyor yardim ederseniz sevinirm 1574510394 onedrive i sildim bu arada hala var silip yukleyimmi oyunu?
  31. Elxan252

wifi cart dun calisiyordu simdi calismiyor

selamlar ben intel ac dual band 7260 wifi cartini aldim dun sorunsuz calisiyordu bluetooth falan simdi pc yi actim ne wifi var ne bt laptopum hp pavilion g7 yardim ederseniz sevinirim 1574421471 cevap nolur 1574421756 boyle kaldi napcam yardim
  32. Elxan252

Sony xperia z2 açılmıyor ekran geliyor ama açılmıyor

Selamlar benim emakdar z2 im var doğum günüm günü kapanmış bir şekilde buldum sarja taktım açılmaya koydum loading ekranında kalarmış gibi açılmıyor dönüyor dönüyor açılmıyor aynı sorunu yaşayanlar varsa yardım ederse sevinirim
  33. Elxan252

Harici usb Ses kartı tavsiyesi

Selamlar benim laptop ses kartında sorun var sanırım cızırtı yapıyor harici ses kartı alacaktım en iyi 20 dolları geçmiycek aliexpresden usb ses kartı önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  34. Elxan252

Bu laptopa bu adaptor gidermi?

Benin HP pavilion g7 laptopum var Wi-Fi bozuldu degisdircem degistirincede Wi-Fi 6 la degisim dedim bunu alirsam sorunsuz calisir Demi yoksa bu pc icin mi? cunki anten ciktigini gordum Интернет-магазин 2400 Мбит/с двухдиапазонный 802.11ax Intel Wifi 6 AX200NGW M.2 беспроводной Wlan Wi-Fi карта...
  35. Elxan252

Ses kartı önerisi

Benim sony wh 1000xm3 üm var (ses hakkında cahilim biraz yanlışım varsa sorry) Ana kart üstündeki ses kart en iyi kaliteyi alamam diye düşünüyom uygun fiyatlı en iyi kalite alacağım ses kartı önere bilirmisiniz gitar falan kullanmıyom
  36. Elxan252

10-11k pc önerisi

Selamlar benim 10 11k bütcem var rtx 2070 i5 9600k düşündüm bunlara hangi ana kart iyi olur tavsiye ederseniz sevinirim ana kart bilgim yok soğutucuda falan tavsiye ederseniz sevinirim
  37. Elxan252

amazonda alis veris edemiyorum

selamlar herkese ben amazondan kulaklik alcam ama alamiyorum herseyi yazdim kredi karti bilgilerini yeri falan satin aliyorum aliniyor kartimda 0.00 dollar cikiliyor ynai hic bisey satin alinmis gozukuyor sonra mail geliyor mailde bunlar yaziyor Hello, There was a problem processing your...
  38. Elxan252

ekran karti algilamiyor

selamlar benim amd radeon hd 7600m series var laptopda bide intel hd 4000 simdi esas ekran karti olan amd ni algilamiyor ekran karti yok diyor intelden baska o yuzden oyunlarda fps dustu bu ariza yazilimsal mi donanimsal mi? yardim ederseniz sevinirim
  39. Elxan252

fps sorunu

selamlar arkadaşlar bende bir fps sorunu var bir oyunda normalda 150 fps oluyordu simdi 40 fps olyor sebebinide bilyorum simdi benim ekran karti driverimi yuklerken sorun yasiyorum amd nin ekran karti var bende amd catalyst control center programinda ekran kartinin ayarlarina erismiyom yani yok...
  40. Elxan252

Huawei HG8546M modeminden TP-LINK TD-W8951ND e gecmelimiyim hangisi daha iyi

selamlar ilk once benim Huawei HG8546M modemim var ama dayim gilde eskiden kullandigi simdi kullanmadigi TP-LINK TD-W8951ND modemi var simdiki modemimle degismelimiyim daha iyi mi?
  41. Elxan252

Formatdan sonra fps dususu

selam komik gelecek ama ben gta 5 de 25 fps aliyordum formatdan sonra 15-16 alyorum sorun nerde yardim ederseniz sevinirim
  42. Elxan252

Kulaklık önerisi

Öncelikle selamlar benim ihtiyacım olan kulaklık bluetooth desteği olcak minimum 6 sat batarya ömrü olacak kabloluda takıla bilecek bir kulaklık ve 120 doları geçmeyecek bir fiyat benim bulduğum bir kulaklık var ve amazonda 82 euro ama normal sitesinde çok daha pahalı acaba amazonda kullanılmış...
  43. Elxan252

Tv ye usb ile telefon kamerası bağlamak

Bizim televizyonda kamera ile güzel şeyler yapmak olyor mesala elini sallayarak kanal değişme gibi ama bunun için kamera lazım kamera pahalı biraz onun için telefonun kamerasını televizyona usb ile bağlamanın bir yolu varmı? Yardım ederseniz sevinirim not:ben Azərbaycanlıyım yazılarımda bir...