Arama sonuçlarınız

1. MEHcker

Adminleri Çıldırtan Üyeler

ya tam moralim bozuktu çok iyi geldi ya gülme krizine girdim :D
  2. MEHcker

İşte bittiğimiz resmidir yani!!!

mrb ben geçen yıl bu virüsle karşılaştım ve baya uğraştım ama sonunda antivürüssüz sildim.dedigin gibi .exe uzantılı klasör oluşuyodu , pc açılıyor bir kaç dk geçttikten sonra kilitleniyordu. bunun çözümü tam hatırlamıyom çünkü aradan 1 sene geçti c: document setting klasörü içerisine...
  3. MEHcker

Az Sistem Kaynağı Harcayan Antivirüs

Benim eski pc 32 mb ram vardı ve ona antivir kurmuştum yani onda bile kasmıyodu pc yi ona göre bana göre en güvenilir kaspersky ama ben nod32 kullanıyorum o fazla pc yi kasmıyo kasperskyıda kurmuştum ama çok işlem yaptığım için pc kasılıyodu o yüzden nod32 yi kurdum ve memnunum...;)
  4. MEHcker

Flash Disk Başıma Bela Oldu...

Bilgisayarıma sağ tıklayarak yönete gir ordan disk yönetimine daha sonra flashın bulunduğu bölümün üzerine gelerek sağ tıkla ve birimi sil de ve silinir olmazsa format sırasında bölümü sil diye seçenek vardır ordan silebilirsin..
  5. MEHcker

Bilgisayar Açılmama problemi

Geçmiş olsun kardeş :(
  6. MEHcker

Bluetooth dosya transferi yöneticisi [Java]

programları türkçeleştiriyorum ama hiç cep telefon programlarını türkçeleştirmeyi düşünmemiştim.biraz uğraşıp yaparım teşekkür dostum..
  7. MEHcker

Tamam kardeş bekleyecem türkçe yapmanı bu arada türkçe yapmak için hangi programı kullanıyorsun.Bari bende uğraşayım;)
  8. MEHcker

Kardeş gerçekten harika bir uygulama teşekkür ederim telefonum sony ericsson w810i böyle bir dosya menejeri arıyodum hem görsellik olarakta süper ama 16 tane dil desteği var türkçede bunların içinde olsaydı süper olurdu yanii
  9. MEHcker

Bilgisayar Açılmama problemi

dıt sesi bir kez mi çıkıyor bir kez çıkıyorsa ekran kartı sorunudur bir ihtimallede power dan kaynaklanabilir...eger aralıklı çıkıyorsa ram olabilir böyle hatalar kontrol edilerek bulunur..
  10. MEHcker

Windows Vista Service Pack 2 YayınLandı [ DownLoad ]

Vista ultimate kullanıyorum ama bunu indirmeyecem kararlı sürümünü bekleyecem
  11. MEHcker

Windows Vista mı? Yoksa XP mi?

Bana kalırsa vista görünüm açısından çok güzel performansı çok kullanıyor ama.ama windows 7 beta sürümünüde kullandım süper bir işletim sistemi onun kararlı sürümünü bekliyorum
  12. MEHcker

CyberProtest : Güneş Operasyonu ( Terorist Sitelere )

Bunları duyunca gögsümüz kabarıyor. Ne mutlu türküm diyene...
  13. MEHcker

System Volume Information Dizininde Hangi Dosyalar Saklanır ?

winrar ile de System Volume Information klasorünü görebilirsin. Bir ara bende bununla çok uğraştım daha oradakilerini sildim ve bilgisayarı kapatıp açtığımda açılmadı.Ona göre dikkat et!!!