Arama sonuçlarınız

1. boikot

Ethernet Bağdaştırıcısı İlginç Sorun

Evet arkadaşlar dell marka laptopumda realtek ethernet bağdaştırıcı var fakat ethernet kablosu takılı değilken aygıt yöneticisine baktığımda aygıt görünmüyor fakat kabloyu ethernet girişine taktığım zaman aygıt görünüyor bunun sebebi ne olabilir format attım düzelmedi
  2. boikot

Online Müzik Dinle

Geniş bir veritabanına sahip bir site şarkı veya sanatçı adı yazıyorsunuz anında istediğiniz şarkıyı dinleyebiliyorsunuz o şarkıya ait klip varsa onuda izleyebiliyorsunuz. Site bir Türk tarafından yapılmış olup new york times ta haberi çıkmıştır. Google,Yahoo gibi dev şirketlerden teklif...
  3. boikot

Ubuntu

Ben denemek için xp nin yanına ubuntuyu kurdum iki tane harddisk var pc de birisinde xp kurulu diğeri boştu bende ona ubuntuyu kurdum kurulum bittikten sonra açılışta hangi işletim sistemiyle başlamak istiyorsunuz diye herhangi bir şey çıkmıyor direk xp açılıyor zaten xp açıldıktan sonra ubuntu...
  4. boikot

40 Gb IDE,250 GB SATA HDD

Bilgisayarımda 250 Gb SATA2 7200 rpm Hdd var ben bunun yanına 40 Gb IDE 7200 rpm Hdd taksam herhangi bir performans sorunu olurmu.