Arama sonuçlarınız

1. D

Anket Katılımı - Satın Alma Davranışı

Merhabalar, Hafta sonu etkinliği olarak 6-7 dakika süren satın alma davranışı ile ilgili bilimsel amaçlı olarak hazırlanmış anketime katılım sağlarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim. Satın Alma Davranışı
  2. D

Merhabalar, Hafta sonu etkinliği olarak 6-7 dakika süren satın alma davranışı ile ilgili bilimsel amaçlı olarak hazırlanmış anketime katılım sağlarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim. Satın Alma Davranışı
  3. D

Teşekkür ederim.
  4. D

Merhaba Arkadaşlar, Anketime katılım sağlarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.
  5. D

Merhabalar, Bilimsel bir çalışma için hazırlamış olduğumuz satın alma davranışı ile ilgili 7-8 dk. kadar süren anketimize katılım sağlar mısınız? (Mobil telefonla katılım telefonun yan çevrilmesi ile daha kolay olmaktadır) İçten cevaplarınız ve katılımınız için teşekkürler. Satın Alma Davranışı
  6. D

Ankete Katılım

Merhaba arkadaşlar, instagram kullananlar çalışmam için oluşturulmuş linkteki Sosyal Medya anketini değerli vaktinizi ayırarak doldurup çalışmamın tamamlanıp analiz aşamama geçmeme katkıda bulunabilir mi? Ankete katılımın artması konusunda da yardımcı olursanız sevinirim. Katkınız ve ilginiz...
  7. D

Ankete Katılım

Bilmediğiniz bir konu olduğu çık açık. İyi günler.
  8. D

Ankete Katılım

Bilip bilmeden yorum yapmasanız keşke. Sallamanızı isteyen mi oldu? Okuduğunuzuanlayamamış olabilir misin? Akademik çalışma diyor? Para kazanmakmış.. Pehhh. Çok yazık gerçekten çok yazık. 1581449969 Üsyelik yapmış olduğunuz atmasyon cevaplar yüzünden analiz yanlış sonuç verecek!!!
  9. D

Ankete Katılım

Arkadaşlar, çalışmam için çok önemli bir anket yardımcı olursanız çok sevinirim... Yapan kişinin hızına göre 8-14 dk kadar sürüyor, bir iyilik yapabilir misiniz istediğim sayıya ulaşmam için. Katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederim. Sosyal Medya
  10. D

Ankete Katılım

Merhaba arkadaşlar, instagram kullananlar çalışmam için oluşturulmuş linkteki Sosyal Medya anketini (yaklaşık 10 dk.nızı ayırıp) doldurup katkıda bulunabilir mi? Ankete katılımın artması konusunda da yardımcı olursanız sevinirim. Katkınız ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim... Sosyal Medya
  11. D

Ankete Katılım

Yine de çok teşekkür ederim. Tüm soayal medya kanallarını alamazdım birini almak zorundaydım. Katılım o kadar az ki çaresiz kaldım. Yine de ilginiz, niyetiniz için tekrar teşekkğr ederim.
  12. D

Ankete Katılım

Arkadaşlar, çalışmam için çok önemli bir anket yardımcı olursanız çok sevinirim... Sosyal Medya
  13. D

Ankete Katılım

Yine de teşekkürler.
  14. D

Ankete Katılım

Arkadaşlar, çalışmam için çok önemli bir anket yardımcı olursanız çok sevinirim... Sosyal Medya
  15. D

Transferwise ile Uluslararası Para Transferi

Birine/ kuruma transferwise kullanarak uluslararası para transferi yapan var mı? Varsa nasıl yapılıyor anlatabilir mi? Yanlış bir şey yapmak istemiyorum.
  16. D

Ankete Katılım

17. D

Ankete Katılım

Merhaba arkadaşlar, instagram kullananlar çalışmam için oluşturulmuş linkteki Sosyal Medya anketini (yaklaşık 10 dk.nızı ayırıp) doldurup katkıda bulunabilir mi? Ankete katılımın artması konusunda da yardımcı olursanız sevinirim. Katkınız ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim... Sosyal Medya
  18. D

Anket Yardımı

Merhaba arkadaşlar, iPhone, Samsung, HTC, LG, Huawei ve diğer cep telefonlarını kullanan arkadaşlar, benim için önem arz eden çalışmam için oluşturulmuş linkteki anketi (10 dk.) doldurup katkıda bulunabilir mi? Katkınız ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim...