Arama sonuçlarınız

1. Mate40pro

Game+ mail'i

Garip ? çözemedim bende premimum hep açıktı zaten şaşırtıcı
  2. Mate40pro

Game+ mail'i

Ne dalgası güzel kardeşim bu da mı dalga
  3. Mate40pro

Game+ mail'i

Arkadaşlar bana böyle bir mail geldi ne olduğunu da çözemedim zaten premium herkes alabiliyordu ücretsiz mi sundular vs dedim ama alakası yok nedir bu acaba?
  4. Mate40pro

Dizi Yabancı dizi öneri

Merhaba arkadaşlar, the100, dark gibi diziler önerdiler ama ben pek ısınamadım.. izleyip beğenediğiniz bir dizi önerirseniz sevinirim.
  5. Mate40pro

0x00000007b hatası

64 bite 32 bit kurunca zarar veriyor diye biliyorum
  6. Mate40pro

Windows a yüklenmesi gerekenler

O isimlerle bulabilir miyim internette. Teşekkürler
  7. Mate40pro

Girdiğiniz yerde bunlar var bende sanırım sıkıntı yok anlamına geliyor
  8. Mate40pro

16 gb ram amd 2400g b450m pro anakart 4133 mhz
  9. Mate40pro

Merhaba arkadaşlar, Toplama bilgisayarıma windows 10 pro 64 bit yükledim, bazı sitelerde windows attığınız da işte fireworks bilmem ne bir dünya driver kendiniz kurmanız gerektiği yazıyor bu doğru mudur? Ve nereden indirebilirim indirmem gerekenleri veya isimleri nedir bilen yazarsa sevinirim
  10. Mate40pro

0x00000007b hatası

Merhaba arkadaşlar, Toplama bir pc dizdim ve bütün driverleri vs kurdum windows 10 pro 64 bit. Orjinal. Ama ne indirsem , d3dx9.dll yok 000007 abuk sabuk hatalar alıyorum ve bu dll ler hep yüklü. Çözüm bulamadım dll programları vs hiçbir işe yaramıyor ve her oyun da program da hata alıyorum...
  11. Mate40pro

Sizce hangisini almalıyım asus rog mu lenovo legion mu

Benchmark ve yurt dışı karşılaştırma sitelerine baktım hocam. 5 10 puanla öndeydi ve bir kaç video izledim..
  12. Mate40pro

Ben işlemci performansına baktığım da tam tersi olarak gördüm ama siz daha iyi bilirsiniz ?
  13. Mate40pro

5000₺ Telefon Önerisi | S20 FE Alınır Mı?

S10+ kullanıyorum bugüne kadar da hep samsung kullandım ve tecrübelerime göre bir samsung en fazla 3 4 yıl gidiyor.. bunu bilmeniz de fayda var. S20FE ye gelirisek ben samsung un fan edition telefonlarına pek ısınamadım ve bahsettiğiniz sorunlarla karşılaşan insanlar da evet var.. bahsettiğiniz...
  14. Mate40pro

Lenovo iyidir ya ben yıllarca lenovo aldım. Şuan asus kullanıyorum 4bintl verdim aldığım ay kasmaya başladı asustan nefret ettim.. lenovo asla üzeceğini sanmıyorum. 1616090175 1616090209 Ek olarak özellik bakımından da daha iyi hem ram hemde işlemci benchmark vs gibi testlerde ve oyun...
  15. Mate40pro

650W - 750W Arası F/P PSU Önerileriniz

2 seriyi de kullandım, bir bilgisayar toplama firmasında çalışıyor idim bundan 3ay evvel çokta satılan ürünlerdi ve bize geri şikayeti vs. Olmuyordu. İlk kez sizden duyuyorum.
  16. Mate40pro

Mobil Oyun Önerisi?

Pubg mobile, LoL Wild Rift, CoD, world of tanks
  17. Mate40pro

Monitörlere overclock nasıl yapılır

Arkadaşım kimse overclock demez Hertz'e çünkü 2 si farklı şeyler. Bilmeyen arkadaşlarımız yani sizler overclock şeklinde hitap ediyorsunuz ve bu yüzden cevap bulamıyorsunuz.. Sdn forumluk birşey değil yani.
  18. Mate40pro

Overclock değil bahsettiğiniz Hertz yükseltmek bu yüzden doğru cevabı bulamamanız normal...
  19. Mate40pro

İlk kez duyuyorum ?
  20. Mate40pro

Nedir bu "Konu dışı" ısrarı? Tüm üyelerin dikkatine

Bkz; @Mate20piro ??
  21. Mate40pro

Ghz düşermi

Ghz düşmez diye biliyorum. OC destekli işlemciler de bios üzerinden kısılıp yükseltiliyor diye biliyorum..
  22. Mate40pro

Adınızı tersten yazın

orip02etam
  23. Mate40pro

Pubg Mobil i pc kaldırır mı

Pek bilgim yok yalan olmasın pubg in kendi emülatörünü kullanıyorum gameloop mudur nedir
  24. Mate40pro

aramalar meşgule düşüyor

Arayanı beklet özelliği kapalıdır muhtemelen.. Müşteri hizmetlerinden açtırabilirsiniz deneme amaçlı..
  25. Mate40pro

yaşınızı ters yazın bakalım kim daha yaşlı?

73 yaşında mısın ??
  26. Mate40pro

Baya oynuyorum işte en yüksek performansa alıyorum biraz fazla ısınıyor ve sarj su gibi gidiyor ama en kötü 1 2 el atılıyor yani 2020 model bir laptop i5 işlemcisi var kaçıncı nesil pek bilmiyorum öyle yani
  27. Mate40pro

4gb Ram li laptop ile oynuyorum çok da ahım şahım bir bilgisayar da değil. Sabit 40 50 alıyorum
  28. Mate40pro

iPhone için babamı nasıl ikna ederim?

Uzun yıllar başka telefon almazsın de iş görür belki..
  29. Mate40pro

aramalar meşgule düşüyor

Eğer o sırada biriyle konuşuyorsanız arayanı beklet özelliği kapalıdır. Eğer konuşma da değilken de oluyorsa spam a almış olabilirsiniz kişileri.
  30. Mate40pro

Pubg mobile'ın emülatörü ile oynarsan azıcık kasar ama oynarsın..
  31. Mate40pro

Yurtdışı alışverişinde kargo hangi kargoyla geliyor?

Benim bildiğim gönderilen firma türkiye de bulunuyorsa o devralıyor. Örneğin, ups, dhl vs. Ha başka firmaysa Ptt alıyor diye biliyorum.
  32. Mate40pro

Askerlik teslim zamanları

Merhaba dostlar, Benim arkadaşımın oğlu bu sene başında askerliğini 6 yıl tecil ettirmiş. Ama şimdi de gitmek istiyor. En yakın tarih nedir 2021 de ne yapılması gerekir en son başvurma tarihi nedir bir türlü bulamadık. Asgeriyeden açanda yok malum.. bilgili arkadaş varsa bilgi verirse sevinirim.
  33. Mate40pro

Otg kablosu önerisi

Merhaba dostlar, Spigen steadi 27w adaptörüm var. Hızlı sarj destekli kablom da var ama maalesef adaptör usb c girişli olduğundan benim kabloda standart usb olduğundan kullanamıyorum. Elimde bir otg var ama kablo sarjı olarak veriyor ve inanılmaz yavaş şarj ediyor...
  34. Mate40pro

Hangi monitörü almalı

Bu ile msi arasında kaldım bu msi den daha iyi ama daha ucuz nedenini çözemedim
  35. Mate40pro

F1 nereden izlenir

Merhaba arkadaşlar, Eskiden yabancı kanallardan f1 izlerdim şuan türkiyede de epey yayıldı bazı kanallar veriyor ama absürt fiyatlara. Bunun farklı bir izleme yolu var mı acaba? Veya ücretli önereceğiniz
  36. Mate40pro

Hangi monitörü almalı

Bu baya iyi görünüyor. 165hz ve 0.5 ms
  37. Mate40pro

Hangi monitörü almalı

Merhaba arkadaşlar, Oyun amaçlı bir monitör arıyorum. 144hz 1ms Freesync teknolojili. Fiyat bandı maximum 2k. Ben bir kaç adet buldum ama tam anlamam açıkcası bu işten eke bıraktım bulduklarımı sizlerinde bunlardan daha iyilerini biliyorsanız link bırakırsanız sevinirim. veya yoksa hangisi...
  38. Mate40pro

0xc00007b hatası

Merhaba arkadaşlar, 1 hafta evvel pc topladım ve tüm driverlarını vs güncelledim. Bazı programlar ve oyunlarda zırt bırt d3dx9.dll eksik gibi hatalar alıyorum o dll yi indirdim sonra bitmedi 0xc00007b bu hatayı almaya başladım. Dll düzeltme programlarını indiriyorum onları da açamıyorum hata...
  39. Mate40pro

Bluetooth kulaklık önerisi

Bende baya araştırdım onu aslında ama kullanım süresi az diyorlar 3 4 saat diyenler var gerçi bu değer az mı onu da bilmiyorum ama bana az geliyor.
  40. Mate40pro

Bluetooth kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar, Hem android hem ios cihaz kullanmaktayım ve işim gereği çok görüşme yapıyorum haliyle kablolar da beni boğuyor. Tabi ayriyetten müzik de dinliyorum haliyle. Bütçeme uygun, Müzik dinlerken dış plan sesi almayan, telefon görüşmelerinde karşıyı rahatsız etmeyen bir mikrofon ve...
  41. Mate40pro

İşlemci ısınma

@atkaksoy501, bende anlamıyorum. Ram frekansını düşürünce işlemci sabit 40 50 derece de ve 0 sesle çalışıyor ama ram frekansını 2133 den örneğin 2400 yapsam hemen başlıyor ne hikmetse.
  42. Mate40pro

İşlemci ısınma

Merhabalar arkadaşlar, 2400g li apu sistem topladım. 16gb 3200mhz ram, msi b450 m pro max 4133mhz anakart, 650+ 80plus psu. İle kullanmaktayım. İşlemcinin termal macunu yeni soğutucu da temiz. Ama ona rağmen soğutucusu inanılmaz ses yapıyor ve pc daha yeni açılırken 40 50 dereceyle açılıyor...
  43. Mate40pro

Dp to hdmi kablo

Merhaba arkadaşlar, Bir yerinde display port girişi olan ve çıkışı hdmi olan kablo arıyorum ve bulamadım bilen varsa link atabilir mi
  44. Mate40pro

İnstagram engel komedisi

Bahsettiklerinizi yaptım umarım kalkar artık..
  45. Mate40pro

İnstagram engel komedisi

@margarin, bağlı uygulama yok 2ad nedir? 1613736606 @undefined, @undefined, genel olarak aynı şeyler.. teşekkür ederim hemen deneyeceğim
  46. Mate40pro

İnstagram engel komedisi

@ozciceky, takip bırakanlar kullanmıştım 1 kere 1613733645 @Assad Najjar, @grimes08, Evet saçmalık ötesi umarım düzelir yani can sıkıcı bir hal almaya başladı.
  47. Mate40pro

İnstagram engel komedisi

@Creative, teşekkür ederim
  48. Mate40pro

İnstagram engel komedisi

Merhaba arkadaşlar, İnstagram hesabım şu1 hafta da garip bir şekilde aşağıda ki görselde ki uyarıyı veriyor birini takip ettiğim de. Araştırmama göre çok takipte bulunursan oluyormuş ama gelin görün ki son 2 3 hafta da 10 kişi takip ettim.. bu saçma şeyden nasıl kurtulabilirim. Sorun bildir...
  49. Mate40pro

Fps sorunsalı WR

Arkadaşlar selam, Can sıkıntısına LoL Wild Rift oynuyordum 2 ay gibi bir süredir. Telefonum s10+ yani ultra da bile 60fps kasmadan oynayabiliyordum. Ne hikmetse 1 hafta evvel android 11 geldi oyun zehir zıkkım oldu. Fps kafasına göre 30 a düşüyor 40a düşüyor ve en düşük ayarlarda.. Sorunu...
  50. Mate40pro

CS6 Disk hatası

merhaba dostlar, Cs6 yı açtığımda 1 2 gündür disk alanı dolu hatası alıyorum. ama diskim de totalde 60gb boşluk var. Adobe cs6 yı açtığımda o 60gb ne hikmetse 1gb a düşüyor. Kapayınca cs6yı tekrar 60 a yükseliyor. Bu nedendir? Temp dosylarını herşeyi temizledim.
  51. Mate40pro

Cs6 template

Tam olarak nedir?
  52. Mate40pro

Cs6 template

Merhaba arkadaşlar, Resim de gördüğünüz örnek bir template. Bu tarz bir psd nereden bulabilirim? Baya araştırdım ama hiç bulamadım kendim de pek bu tarz işlerden anlamıyorum. Bu yüzden template arıyorum. Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.
  53. Mate40pro

Adobe cs6 disk dolu hatası

Merhaba dostlar, Böyle bir hata almaya başladım cs6 da. 2021 sürümü kullanıyorum ve diskim de 50gb boş yer var. harici tek disk kullanıyrum ne yapsam düzeltemedim sorunun çözümü nedir? 1613063945 Sorunu çözdüm. Cs6 2021 de bir sıkıntı var. Cs6 2019 indirdim sorun çıkarmıyor..
  54. Mate40pro

Samsung telefon numarası sorunu

@grbzz, düzelmiypr maalesef 1612975501 @grbzz, sim kart numarası olarak gördüğünden izin vermiyor ellememe
  55. Mate40pro

Samsung telefon numarası sorunu

Merhaba arkadaşlar, Samsung s10+ kullanmaktayım. Telefonum da bir sorun var ne yapsam düzelmiyor. Rehberde samsung telefonlae otomatik olarak sizin profilinizi oluşturur bkz: Shiftdelete Numara: 5555 Şeklinde ben numaramı değiştirdim ama oradaki numara hala eski numaram ve bir türlü...
  56. Mate40pro

Galeride fotoğraf gözükmüyor

Merhaba dostlar. Benim galerimde ki fotoğraflar DCIM de kayıtlı. Hepsi görünüyor galerim de ama instagram dan kayıt ettiklerim Pictures dosyasına kayıt oluyor otomatik ve galerimde gözükmüyor. Nasıl çözebilirim. Telefon S10+ 1612892232 Dipnot olarak bu sorun sadece instagram da oluyor. Ve tüm...
  57. Mate40pro

İç içe yazı yazma

Merhaba dostlar, İnternet üzerinde çok fazla logo görüyorum örneğin; S ve B harfi var 2si içe içe. Ne yapımı ile ilgili video bulabildim ne de cs6 da öyle bir font. nasıl yapılabilir yardımcı olursanız sevinirim
  58. Mate40pro

İnternet paket hızı hakkında

Teşekkür ederim yorumlarınız için
  59. Mate40pro

Yani 24mb denilen şey aslında birnevi 4 5mb işte yani 20leri görmek için 100mb almam gerek..
  60. Mate40pro

Merhaba arkadaşlar Ben türktelekom fiber kullanıyorum, 24mb dowload paket kullanıyorum ve alt yapım 100mb kadar destekliyor. Sormak istediğim konu şu; 24mb dowload ile steamdan veya chrome dan oyun indirirken 3 ila 5 mb arası indirme hızı alıyorum neden 24 alamıyorum? Destek de var ama indirme...
  61. Mate40pro

En az ram tüketen tarayıcı

Ben dünden beri opera gx kullanıyorum ortalama denecek kadar iyi ama ram tüketimini minimum 1gb a indirebiliyorum o yüzden yine arada chrome gibi 600mb tüketiyor o da ofis tipi bir laptopu delirtiyor. MS EDGE de biraz yavaş ama max şuana kadar 300mb gördü baya iyi yani aslında.
  62. Mate40pro

Ayarlayınca da ağırlaşmaz mı ? ve Edge önermişsiniz, edge de baya ağır çalışıyor
  63. Mate40pro

Merhaba arkadaşlar, Laptop'um da ram çok yüksek değil 4gb yani o da bir laptop için hiç iyi değil. Google chrome kullanırken deliriyor çünki youtube dan 1 video bile izlesen 500mb kullanıyor kendisi. Opera gx önerdiler oda 480 tüketiyor çok farklı değil. Düzgün bir tarayıcı öneriniz var mı...
  64. Mate40pro

Modem 5Ghz sorunu

Merhaba arkadaşlar, Bundan 2 ay evvel türktelekom fiber'e geçtim bana verdikleri modem 2 frekansı da verebiliyor. Ben aldığım gün hem 2.4 hemde 5ghz i aktif ettim son 1 hafta ya kadar kullandım. 1 hafta evvel durduk yere internet kesildi ve o günden beri 5ghz sürekli wifi den kopuyor kayboluyor...
  65. Mate40pro

Amazon vergi

@Lyraa, öncelikle rica ederim, evet direkt kapıma ulaştı 1 hafta bile sürmedi gereken ücreti alırken ödüyorsunuz amazon sizin yerinize uğraşıyor o işlerle.
  66. Mate40pro

Fiber yavaşlama

Merhaba arkadaşlar, Ben türktelekom fibernet kullanmaktayım alt yapı daha 1 aylık tertemiz. 1 aydır sıkıntısız 24mb alıyordum 4k video sıkıntısız izliyordum. Geçen bir kesildi internet geri geldi o günden beri 720p izleyebiliyorum 1080p kasıyor ama speedtestler de hız aynı çıkıyor hiçbirşey de...
  67. Mate40pro

Amazon vergi

@Lyraa, evet sipariş verdim. Sipariş verirken vergisi vs hepsini amazona ödüyorsun zaten hızlıca geliyor herşeyi dört dörtlük denebilir.
  68. Mate40pro

Neden mac almalıyım?

Bütçem 20k civarı m1 işlemceli almak neden mantıklı? farkı ne intel'e göre Hakkı bey beğenmemişti sanki
  69. Mate40pro

Neden mac almalıyım?

Arkadaşlar merhaba, Ben hem işlerimi görecek (Cs6,ae vb.) Hemde oturup film vs izleyebileceğim standart sayılır bir laptop arıyorum. Arkadaşlarım uzun bir süre Macbook önerdiler macOs daha iş görür vs dediler. Hayatım da hiç kullanmadım sizce almalımıyım, neden almalıyım ve hangi modelini...
  70. Mate40pro

WhatsApp'a son

Bir anket açalım da topluca geçelim bari :)
  71. Mate40pro

WhatsApp'a son

Çok güzel görsel olmuş ama bence Türkiye C. De ki ilgili bakanlar bir açıklama yapsa şuna geçin vs. Diye daha iyi olacak gibi herkes koyun gibi bir yere dağıldı arkadaş :)
  72. Mate40pro

WhatsApp'a son

Çok yorucu bir seçenek. Telegram mı signal mı çözemedim
  73. Mate40pro

Whatsapp benzeri

Merhaba dostlar sizce hangisine geçmek daha mantıklıdır
  74. Mate40pro

Türktelekom ping sorunu

Merhaba dostlar, İnternetim çok sorunlu ama yine de 1080p vs. Video izlerken sorun çıkarmıyor. Lakin herhangi bir mobil oyuna girdiğimde ( Pubg, Wildrift) Sürekli ping sürekli kırmızı wifi de oynuyorum ve modemin dibinde olmama rağmen. Wifi satabilizer diye bir uygulama kullandım çok az işe...
  75. Mate40pro

İnternet hızlandırma teknikleri..

Şimdi bende arafta kaldım dostum çünki ankastre kutusu paramparça kablolarda. ek olarak ankastreden daireme gelen kablo da 15 yıllık ttnet zamanından neredeyse yani 2sinden şüpheleniyorum ben ama değiştirmekde nafile yani binayı yıkıp yenisini dik
  76. Mate40pro

Banlanmış sanırım
  77. Mate40pro

Hat değeri nasıl atılıyor arayüzden? 1610013294 ADSL Training Status: Showtime Mode: ADSL2+ Annex A Traffic Type: ATM Mode Link Uptime: 3 days: 11 hours: 7 minutes ADSL Port Details Upstream Downstream Line...
  78. Mate40pro

Laptop kapanma sorunu

Örneğin 15 dakika da %1 %3 arası gidiyor max. Ki mini bir laptop yani 1609939154 Dediğinizi yapacağım servisine götüreceğim sanırım
  79. Mate40pro

Laptop kapanma sorunu

Ama ek olarak batarya da iyi gidiyor yani ömründe sorun yok çözemedim
  80. Mate40pro

Laptop kapanma sorunu

Herşey en güncel halinde güncelledim dün ama nafile.. bende batarya da vs sorun var diye düşünüyorum
  81. Mate40pro

Laptop kapanma sorunu

Merhaba dostlar 2 yıldır hp laptop kullanmaktayım sadece ders amaçlı yani çok yormuyorum ama bu ay durduk yere sarj %30olunca kapanmaya başladı otomatik yani hep tam 30 olunda ayarlara da baktım anlayamadın yardım ederseniz sevinirim
  82. Mate40pro

16mb paketini kullanıyorum adsl. Ankastre kutusu diyorlarmış o kutuya ve ilgilenmiyorlarmış ki ilgilenmediler.
  83. Mate40pro

Merhaba dostlar, İstanbul'un merkezi bir notkasında ikamet etmekteyim. Türktelekom kullanıcısıyım ( sadece o veriyor interneti) 10 yılı devirdim ve 10 yıldır çektiğim çile bitmedi.. Binam da yaşayan bazı arkadaşlar modemin kapıda bulunan kutusuna zarar verdiğinden kablolar hep yamalı servis...
  84. Mate40pro

Kimlik ve Ehliyet de ki imzayı değiştirme

Aynen öyle
  85. Mate40pro

Amazon vergi

Herhangi bir ek işle uğraşmıyoruz yani
  86. Mate40pro

Amazon vergi

Arkadaşlar merhaba, Ben daha evvel hiç amazon kullanmadım. Bugün bir ürün alacağım ama vergi muhabbeti nedir ne kadar öderim nasıl olur bilmiyorum hiç amazon kullanmadım bir bilgi verir misiniz? Kaç güne gelir gümrükle uğraşıyor muyuz vs
  87. Mate40pro

Kimlik ve Ehliyet de ki imzayı değiştirme

Arkadaşlar ben bizzat görüştüm hatta bu hafta hallediyorum :) hiçbir sorun yok yenileme için ücretleri yatırıyorsunuz nüfüs müdürlüğü sitesinde yazıyor zaten ücretler kimlik için 25tl ehliyet için ise 300 400tl gibi bir vergi ödemesi var. Sonrası basit normal yeniler gibi sizden imza, parmak izi...
  88. Mate40pro

Samsung s10+ kılıf arıyorum.

dostum farketmez çerçeve olmasa da olur ön arka cam taksam çizilmesini engellese kafi kılıf çok rahatsız ediyor ya çok kalın oluyor ya çok kaygan yani kılıfsız da iyi geliyor bana
  89. Mate40pro

Samsung s10+ kılıf arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, samsung s10plus telefonum var ama ben bu samsung s10+ kılıflarından nefret ediyorum. kılıfsız kullanıyorum ama çiziliyor o yüzden ön arka film arıyorum ve yan çerçeveleri sadece kapsayacak plakalar oluyor çerçeve koruyucu bu 3 seti arıyorum öneri de bulunabilirseniz sevinirim
  90. Mate40pro

Ryzen serisi kapıştırma

bahsettiğim işleri kaldırır mı sizce? ve 3700x den o kadar iyi yani 5600x fiyatları neden aynı çözemedim hala :D
  91. Mate40pro

Ryzen serisi kapıştırma

O zaman 5600x e upgrade edeyim ben teşekkürler :)
  92. Mate40pro

Ryzen serisi kapıştırma

Peki yayın ve oyunu aynı anda kaldırabilir mi ? 3700x den eminim çünki
  93. Mate40pro

Ryzen serisi kapıştırma

Yayın ve oyun odaklı çalışıyor sistem 2 sini tek pc de yani işlemci eksik sadece karar veremedim
  94. Mate40pro

Ryzen serisi kapıştırma

Merhaba, Ryzen 7 3700x işlemci alacaktım ama amd bu yeni çıkardıkları arasında ryzen 5 5600x sanırım işlemci 3700x ile aynı fiyatta ama incelemelere baktığımda 5600x 20 30 fps kadar daha performanslı ve daha az ram tüketiyor. sizce hangisini almam mantıklı olur?
  95. Mate40pro

s10+ wp mikrofon sorunu

Denediniz mi acaba sadece ses atarken oluyor arada ya anlamadım gitti mesela 5 sesin 2 sinde çöp oluyor benimde işim bu zor oluyor yani teknik servisde uzak yazılımsal mıdır nedir anlamadım
  96. Mate40pro

s10+ wp mikrofon sorunu

merhaba dostlar, s10+ telefon kullanmaktayım 2.el aldım. bu telefon ile 2 3 saat görüşme sağladığımda hiçbir soruna rastlamadım ama saçma bir şekilde whatsapp da işlerimle ilgilenirken 3 dakika ve üzeri bir ses atarsan 3 dakika dan sonra ses klonlaşıyor veya kesiliyor yani sıkıntıya uğrıyor...
  97. Mate40pro

Türknet v turktelekom

Yorumunuz için teşekkürler, alt yapımdan ötürü bu 2 seçenek var sadece bende biraz türknet düşünüyorum.
  98. Mate40pro

Türknet v turktelekom

İstanbul ümraniye civarında sizce en iyi fiber ve genel olarak destek vs. hangisini tercih etmeliyim?
  99. Mate40pro

Türktelekom fibernet hk.

Aynen öyle türknet'in kötü olacağını düşünmüyorum 100mb sonuçta üzmez diye düşünüyorum. eğer olursa da zaten taahütsüz olması cabası dener geçiş sağlarım. Zaten pek şansım da yok ya türktelekom ya türknet :)
  100. Mate40pro

Türktelekom fibernet hk.

Bana da mantıklı geldi türknet'i bir çok yayın yapan arkadaş da görmüştüm zaten türktelekom dan hertürlü iyidir zaten fiyat vs bir başvurayım iletirim davet kodunu teşekkürler
  101. Mate40pro

Türktelekom fibernet hk.

şimdi benim alt yapı destekliyor türknetin 100mb dowload 4mb upload paketine85tlmi vermek mantıklı yoksa türktelekom'a 25mb internete 100tl vermek ve taahüt vermek mi
  102. Mate40pro

Türktelekom fibernet hk.

mesela türktelekom bana diyor ki 25mb al 100tl ver türknet de bana 100mb al 80tl ver diyor ve taahütsüz?
  103. Mate40pro

Türktelekom fibernet hk.

Merhaba arkadaşlar, Ben 8 yıldır falan süperonline kullanıyorum ve çokta mutluydum adsl olmasına rağmen. şuan taşındığım binada türkcell'e ait bir hizmet yok öylece kala kaldım. türktelekom'un fiber altyapısı varmış sadece. kullanan bilen varmı türktelekom fiber nasıldır? ben türktelekomu 3 5...
  104. Mate40pro

Bu bilgisayarı sıfırla

Merhaba dostlar, Benim kullandığım laptop bir hayli kasmaya donmaya başladı. aldığımda freedos değildi yani içinde win10 vardı etkinleşmiş şekilde ben bunu windowsun kendi sıfırlama seçeneğinden sıfırlasam benden etkinleştirme vs ister mi? Veyahutta öncesinde birşey yapmam gerekir mi dosyaları...
  105. Mate40pro

Superbox yavaşlığı

4.5G de modem üzerinde öyle yazıyor sıkıntı şu eskiden kablolu superonline kullanıyordum 16mblik paketini ve 3mb dowload alıyordum 10mb superbox dan 1 bile alamayıp 60tl fazla vermem çok üzücü eldem birşey gelmiyor sanırım 1600975412 4.5G de modem üzerinde öyle yazıyor sıkıntı şu eskiden...
  106. Mate40pro

Superbox yavaşlığı

Arıyorum beyfendi yeniliyoruz düzelir diyip kapatıyorlar son çarem bu yoksa 6 ay daha mecburum
  107. Mate40pro

Superbox yavaşlığı

10mblik paket ve güya evinizde turkcell hattı ne verir o kadar verir diye kekliyorlar milleti turkcell evde 90mb veriyor 4.5g mobilde superbox vaat ettiği 10mbin 10 da 1 ini veremiyor
  108. Mate40pro

Superbox yavaşlığı

Merhaba dostlar Evimde yaklaşık 6 aydır superbox kullanmaktayım. İstanbul da merkezi bir yerde oturmama rağmen evin neresine koyarsam koyayım günün her vakti 1mb 0.8kb dowload alıyorum kısacası rezalet ötesi bir internete 140tl veriyorum. Bunu hızlandırmanın bir yolu var mı panelden?
  109. Mate40pro

Freedos pc ye macos kurma

Laptop tam olarak detaylı bilmiyorum ama teknik olarak 4gb ram 2gb ekran kartı 250gb ssd şeklinde biliyorum
  110. Mate40pro

Freedos pc ye macos kurma

merhaba dostlar, Freedos bir pc mevcut elimde macos atmak düşüncesindeyim ne kadar mantıklı olur ve stabil olur mu? Bilgili arkadaşlar yardımcı okursa sevijirim
  111. Mate40pro

Microsoft hesap kaldırımı

Merhaba dostlar, bilgisayarıma kendi iş yeri mail adresimi bağladım, şuan kaldırmak istiyorum ama kaldıramıyorum. yönet kısmındna outlook'a gidip bilgisayarı kaldırıyorum cihazlardan ama bu kısımdan silemiyorum. yardımcı olabilecek var ise sevinirim. iyi forumlar
  112. Mate40pro

Q switch ile dövme sildirme hk.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler, Alerjim olabilir hiç test yaptırmadım ve doktora gözükmedim en iyisi iyi bir cildiye uzmanına gitmek gerekli
  113. Mate40pro

Q switch ile dövme sildirme hk.

merhaba arkadaşlar Hiç beğenmediğim ergenlik dönemlerinde bir hefesle yaptırdığım şöyle bir 10 cm civarında dövmem bulunmakta dövme çok yeteneksiz ellerde yapıldı öyle ki yapımı 15 dakika sürdü :) Dövmeye dokunduğum da bir kabarıklık hisediyorum buna skar dediler ama profesyonel bir insana...
  114. Mate40pro

internet serveri

arkadaşlar selam Uzun süredir malum covid kol gezerken bende memlekete yazlığa gittim. İnternet burada rezalet. Benim eski çalıştığım iş yerinde nterneti hızlandırmak kuvvetlendirmek için server vardı diye hatırlıyorum. Bu serverlerin fiyat performans bakımından en iyisi hangisidir öneriniz...
  115. Mate40pro

1600 tl bandında telefon önerileri

y evet farkettim, yedek alacak olmasam alırım da çokda harcamak istemiyorum yedek telefona ama değerlendireceğim teşekkürler
  116. Mate40pro

1600 tl bandında telefon önerileri

Merhabalar, 1600 TL maximum bütçem var 64 gb bir telefon modeli bakıyorum ama bulamadım, önerileriniz varsa yorumlara bekliyorum :)
  117. Mate40pro

Devlet işleri

merhaba arkadaşlar Kimlik yenileme için randevu aldım kimlik ehliyet de imza farklı diye şimdi aktif araç kullanmıyorum hatta hiç kullanmıyorum ehliyeti sonra yenilesem sorun teşkil eder mi? Sadece kimliği yenilesem
  118. Mate40pro

Nikon d5000 almaya değer mi

Merhaba 500₺ ye sıfır gibi nikon d5000 alacağım almay değer mi ve hani lens almak istesem ilerde kaliteli uyumlulukta sorun yaşar mıyım bilgili arkadaşları bekliyorum
  119. Mate40pro

Kimlik yenileme

Merhaba arkadaşlar imza değişimi için kimlik yenileyeceğim amma velakin ehliyetin de var şimdi kimlik yenileme 25₺ ama ehliyet 370₺ ve araç kullanmıyorum sadece kimliği yenilesem sorun teşkil eder mi çünki 2 sinde imza farklı olucak ama ehliyet evde rafta duruyor yani bilgisi olan varsa sevınırım
  120. Mate40pro

Otg

Şimdi benim spigen hızlı sarj adaptörüm var adaptör usb c girişli ama ysb c girişli kaliteli kablolar aşırı pahalı ve dayanmıyor da usbc den usb 3.0 a dönüştürücü otg alırsam hem daha makule kutudan çıkan kabloyla hızlı sarj yapabiliyorsun hemde iyi oluyor yani ama 3.0 olan usb girişine 2.0 usb...
  121. Mate40pro

Otg

Merhaba usb3.0 dan usb c ye otg kablo alacağım da sarj aleti orjinal apple olan 2.0sorun olur mu?
  122. Mate40pro

Hangi samsung?

Merhaba dostlar sizce hangisi alınmalıdır özellik bakımından
  123. Mate40pro

Garanti bbva

benim aldığım zamanlar öyle değildi ben yaşlandım sanırım ??
  124. Mate40pro

Garanti bbva

Merhaba kardeşime garanti de hesap açtıracağımda ben velisi olarak artırabilir miyim? İlla anne baba mı şart yok reşit değil kardeşim 17 yaşında bilginiz varsa sevinirim
  125. Mate40pro

Ekran koruyucu

Spigen xs için var 100₺ buf ile aynı fiyat da spigenş neden tercih etmeliyim
  126. Mate40pro

Ekran koruyucu

Merhaba, iphonexs için ekran koruyucu bakıyordum ama kararsız kaldım markalar çok çeşitli genelde buff öneriyorlar sağlamlık açısından ama ben böyle kalın ekranı yansıtan parlatan vs koruyucuları sevmiyorum önerileriniz nedir
  127. Mate40pro

iPhone 12 beklemeye değer mi?

Muhtemelen 5G destekli gelecektir 11 de yok diye biliyorum ek olarak ben 11 i sevmediğim xs aldım çerçeveleri en ufak şeyde döner oluyor bence bekle
  128. Mate40pro

Router ne işe yarar

ben araştırdım normal modemlerin işlemcileri birden fazla işi zor kaldırıyormuş router haliyle pahalı alırsan ek güç olur interneti sonuna kadar daha verimli kullanıyormuşsun öyle diyorlar ama 20mb lik paketin 2mb sini alabildikten sonra ne anlamı var
  129. Mate40pro

Router ne işe yarar

Superbox a router alıcam çok işe yarar diyorlar ama şöyle bir durum söz konusu bu aldığım hızla ilgili alt yapın desteklemiyordur diyip duruyorlar. ne alt yapısı arkadaş diyorum bende hat dan alıyor sadece bir güç kablosu var ne desteklemiyor anlam veremiyorum. almam gereken 20mb download 45mb...
  130. Mate40pro

Router ne işe yarar

asus un 1200 tl lik bir modeli var onu almayı düşünüyorum olmayan özelliği yokmuş sanırım. peki şimdi benim superbox 20mb lik en üst paket yani ek olarak 25mb upload ile kullanıyorum ama ben bunun 3 4 mb sini zor alıyorum nedendir bu? router alınca bu sorun kalkar mı? hani kablodan desem...
  131. Mate40pro

Router ne işe yarar

Arkadaşlar merhaba aklımda 2 soru var ben superbox kullanıyorum. Aldığım hız 10mb gözüküyor download ama 2mb alıyorum. Bunun sebebi nedir? İkinci olarak bu modem kutuları harici böyle 1000₺ ye router alan insanlar var bu ne işe yarıyor interneti mı hızlandırıyor
  132. Mate40pro

Superbox lte

Arayüzden yaptım ben modeme 2 seçenekli biri 2.4 biri 5.0
  133. Mate40pro

Superbox lte

Merhaba arkadaşlar evde superbox kullanıyorum LTE modem. arayüzde güya 5 ghz destekliyor ama bir türlü ne açabiliyorum ne aktif edebiliyorum. 5 ghz e nasıl geçirebilirim?
  134. Mate40pro

Bu ne biçim karaktersizliktir!

Çok saçma bir kıyaslama olmuş. Ama ordu gibi de anmaya gitmek mantıksız olmuş insanlara karşı aktarımı bakımından. Örnek olmak için yetkililer yanında 3 5 koruma ile gidebilirdi mesela
  135. Mate40pro

Hangi kredi kartı iyidir

Merhaba dostlar ben aktif olarak 2 banka ile çalışıyorum mecburi isim vermek zorundayımki onları önermeyin ? garanti ve ziraatı aktif kullanıyorum 3 bir karta ihtiyacım var mecburi yapıkredi den nefret ediyorum. Geriye iş bankası akbank ve finansbank kalıyor sanırım sizce hangisi mantıklıdır
  136. Mate40pro

Altın hesabı

sevmediğim yanı seninbankana 3 hafta oldu başvuralı dönüp bakmadılar bile hayır desem ki ne kredi notu vs alakası yok olsada koşa koşa gelmeliler
  137. Mate40pro

Altın hesabı

Yorumlarınız için teşekkür ederim ek olarak bende öyle hedefliyorum tavan yaptı iyice şöyle az düşsün hemen alacağım banka olarak da devlet bankalarını hedefliyorum zaten ziraatbank hesabım var zaman kaybı olmadın diye onu hedefliyorum ama belki sizlerin daha iyi fikirleri vardı
  138. Mate40pro

Altın hesabı

Merhaba arkadaşlar 20.000₺ param var kenarda ve harcayacak birşeyim de yok altın hesabına yatırmak istiyorum ama en iyi banka hangisi bu konuda bilemedim garanti çok pahalı diyorlar kuveyttürk önerdiker ama onu da ben sevmiyorum. ziraatbank vs devlet bankaları nasıldır bu konuda?
  139. Mate40pro

Apple mac

Edit photoshop vs vs.
  140. Mate40pro

Apple mac

Ne kadar ne yeterli bilmiyorum işletim sistemi farklı çünki mesela android ram im ve depolamının yarısını alıyor çoğu zaman eindıws da öyle
  141. Mate40pro

Apple mac

Merhabalar Arkadaşlar ben apple macbook serilerinden bir model almayı düşünüyorum. Böyle ne dandik olsun ne de en üst segment olsun istiyorum ama ilk kez alacağımdan apple işletim sistemi nedir windows gibi ağır mı vs vs. Ne kadarı bana yeterli olur bilemedim. Bir model önerirseniz sevinirim...
  142. Mate40pro

Önmli parçalar

yorumlarınız için çok teşekkür ederim hepinizinkine itinayla bakacağım. ve yorumun güldürdü :D
  143. Mate40pro

Önmli parçalar

15bine kadar çıkarım sorun yok ? düzgün olsunda sağol
  144. Mate40pro

Önmli parçalar

Teşekkür ederim. İtopya hakkında bilginiz var mı istanbulda oturuyorum kadıköy de mağazaları varmış sanırım oradan toplamak ne kadar mantıklı olur?
  145. Mate40pro

Önmli parçalar

10.000₺ 1587283045 Sadece kasa ama monitör dahil değil o var
  146. Mate40pro

Önmli parçalar

Merhaba dostlar bir bilgisayar da yayınve aynı zamanda oyun oynamak için en önemli parçalar nelerdir? Mesela işlemci hızı veya ram gibi gibi ve en iyi toplama bilgisayar sitesi öneriniznedir? İncehedap itopya vs?
  147. Mate40pro

yayın ve oyun odaklı bilgisayar toplaması

bu sistem götürür mü diyorsunuz
  148. Mate40pro

hayır
  149. Mate40pro

Merhaba dostlar, ilerleyen zamanlarda işim gereği hem yayın yayıp hemde oyun oynayabileceğim bir bilgisayar toplamak istiyorum. ammavelakin bu konuya dair bilgim 0 yani toplamaya. sizlerden nacizane ricam, maximum 10.000TL ye ideal bir kasa toplamanız. beklentilerim; 1080p yayın veya en kötü...
  150. Mate40pro

İphone kılıd önerileri

Merhaba arkadaşlar iphone xs uyumlu bir kılıf arıyorum Şu lansman kolıflarına baktım çok uçuk çakmaları da çok garip bir türlü beğenmedim öneriniz varsa yoruma yazarsanız sevinirim
  151. Mate40pro

Airpods 2 vs pro

Merhaba dostlar airpods almayı düşünüyorum iphon xs kullanıyorumve kulaklık kablosu öldürüyor beni ? Pro ile 2 arasında hb gibi sitelerde 2 katı fiyat farkı var sizce değer mi pro almaya?
  152. Mate40pro

En iyi marka

Benim işim youtube a video yüklemek çalıştığım firma gereği şu aralar uzun süre homeoffice çalışacağım ve taahüt de bitti değiştireyim diyorum hani 1000tl vs çok mebla değil benim için mesela kablonet fiber paketleri nedir veya hangi fiber iyidir
  153. Mate40pro

En iyi marka

Merhabalar dostlar evim istanbulda ama ben türkiye geneli için soruyorum. mesela yayın yapan ve video paylaşan insanlar fiber veya çok iyi hızda internete ihtiyaç duyuyorlar. onların kullandığı internet gücünü sağlayabilecek marka nedir? paket vs. kablonet harika diyorlar ben kendim superoline...
  154. Mate40pro

Apple hızlı sarj

Watt farkı ile daha iyi olması gerekmez mi? Apple alacak para da var da hani watt düşük gibi
  155. Mate40pro

Apple hızlı sarj

Peki şuan spigen mi apple mı ?? 1586847672 Yani iyi diyorsunuz
  156. Mate40pro

Apple hızlı sarj

Merhaba iphonexs telefonuma hızlı sarj alacağım şimdi kendi sitesindeki18W set 400₺ civarı kablosuyla. Ama spigen stadia 27Wkablosuyla beraber 200₺ şimdi apple almayıp riske atmaya değer mi veyahutta sizce ne yapmalıyım?
  157. Mate40pro

hangisi iyidir

Yedek alıyorum :) android lazım bir yandan
  158. Mate40pro

hangisi iyidir

Merhaba dostlar anket de 5 farklı telefon modeli var sizce hangisi iyidir fiyatları birbirine yakın ben oppo yu terchi ettim ama siz bilirlerin yorumları da önemli benim için 1586673075 nedenini de yazarsanız sevinirim
  159. Mate40pro

Max. 3.000₺ telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar şöyle 3.000₺ yi geçmeyecek kamerası vs güzel olan bir telefon öneriniz varsa yorumlara bekliyorum
  160. Mate40pro

İphone xs batarya ömrü uzatma

Arka planda uygulama yenilemeyi kapayınca bildirim geliyor mu peki
  161. Mate40pro

İphone xs batarya ömrü uzatma

Merhaba arkadaşlar iphone xs kullanıyorum sarj ömri uzatmak için ne yapabilirim mesela dark mod veya true tone özellikleri sarj tüketirmivs vs
  162. Mate40pro

SDN Forum mu Donanım Arşivi mi?

benim gördüğüm en aktif platfrom ve kullanması da kolay forumu sdn
  163. Mate40pro

400TL'ye değer mi?

link var mı usta ve sorun çıkarmaz mı semnce
  164. Mate40pro

400TL'ye değer mi?

Merhaba arkadaşlar, iphone xs kullanıcısıyım, malum bildiğiniz üzere iphone kutusundan çıkan adaptör rezalet en azından benim için öyle. 18W hızlı sarj kendi sayfasında 400tl kablosuyla beraber. Bu mebla bir adaptör ve kablo için çok uçuk geliyor bana ama telefon 7000tl ki indirimli hali 10bin...
  165. Mate40pro

2.4ghz den 5.0 ghz’e

Merhaba arkadaşlar evimde senelerdir 2.4ghz internet kullanıyorum. Çevremdeki insanlar 5.0 ghz neden kullanmıyorsun diyor bu işlemi superbox kullanıcısıyım panelden yapıyorum otomatik tekrar 2.4 eçekiyor modem mi desteklemiyor bu işin aslı astarı nedir? Yüksek internet hızı için ne yapmalıyım
  166. Mate40pro

İphone xs pil sağlığı

Bugün 20 dk oynadım sadece 1586553938 Sırf ondan mı oldu yani
  167. Mate40pro

İphone xs pil sağlığı

Merhaba dostlar iphone xs kullanıcısıyım daha 1 ay oldu alalı pil sağlığı 99 a düşmüş sebebi nedir? Günde 1 kez tam sarj ediyorum çokda yormuyorum veya normalmi?
  168. Mate40pro

Powerbank

Örnek cerebilir misiniz alacağım fiyat sorunum yok da hani şöyle hızlı sarjı vs olan
  169. Mate40pro

Powerbank

Merhaba dostlar şu 2 powerbank arasında kaldım hızlı sarj desteği xiaomi de var mı bilmiyorum ama hangisini aldam bilemedim herkes xiaomi diyor yorumlarınızı bekliyorum Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 3) Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah (İnce ve Hafif Kasa) Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 3) Taşınabilir...
  170. Mate40pro

Kılıf ve powerbank

Model önerisi var mı powerbank de ve neden xiaomi herkes beğenmiş
  171. Mate40pro

Kılıf ve powerbank

Merhaba arkadaşlar Tek konuda 2 mevzuya da açıklık getirmek istedim. iPhone xs kullanıyorum elbet aramızda kullanan vardır telefonu tank gibi göstermeyecek siyah bir kılıf arıyorum bir türlü bulamadım kalite de olsun istiyorum öneriniz varsa bekliyorum. Bir diğer olaya geçersek hızlı sarj...
  172. Mate40pro

Samsung iPhone

Merhaba dostlar ben uzun sene samsung kullandım s3s6 note serileri vs vs. Hayatımda kullandığım tek iphone 4 dü. Uzun lafın kısası ben samsung da sanki bi rahattım fotoğraf atma müzik atma vs vs her türlü konuda hızlı şekilde çözüm yapabiliyordum yedekleme olsunvs ama iphone hiçbirşeye izin...
  173. Mate40pro

Samsung v Huawei

Değişim değil yedek alacağım ama hani iphone yi mi yedek yapsam diye düşündüm çünki fotoğraf vs atma yedekleme vs işleri android de çok kolay malum iPhone da güvenli ama işte icloud vs uğraştırıyor gibi
  174. Mate40pro

Samsung v Huawei

S20 serisini düşünmedim hiç fiyatları da yakın aslında düşünülebilir
  175. Mate40pro

Samsung v Huawei

Merhaba dostlar, iPhone xs kullanıcısıyım ama android telefona ihtiyaç duyuyorum haliyle şimdi kafamı kurcalayan 2 telefon var önceliğin hızlı sarj olması güzel fotoğraf çekmesi ve batarya ömrü sizce bu 2 modelden hangisi alınır 1585505951 Ve sizce iphone xs mi bu seçenektekiler mi daha iyi ben...
  176. Mate40pro

Eski numara öğrenme

yok öyle değil şirket hattımdı numarayı unuttum öğrenmem gerek geçmişte aramıştım o numarayı çok kez de vodafone 6 aylık arama geçmişi veriyor 1 senelik verse bulacam da sim kart da sıfırlandı sim kartda biryerde kalıyor mu acaba numaralar
  177. Mate40pro

Eski numara öğrenme

bulamadım maalesef en son işte siz bilir kişilere sormaya karar verdim çünki hatırlıyorum eylül ağustos 2019 da aramıştım numarayı ama vodafone 6 aylık gösteriyor ekime kadar yani...
  178. Mate40pro

Eski numara öğrenme

Firmaya kayıtlıydı sorun orada ?
  179. Mate40pro

Eski numara öğrenme

Merhaba dostlar, eskiden iş yerimde kullandığım cep telefon numaramı unuttum kendi numaram da kayıtlıydı sildim geri de getirilir mi bilmiyorum getirme yolu varsa nasıl olur ve o numara adına kargo da yollamıştım sorgulatsam ptt den söylerler mi acaba? 1585422585 Ve ek olarak eskiden kendi...
  180. Mate40pro

iPhone'a resim aktarma

baya açıklayıcı olmuş elinize sağlık olayı anladım yani sınır yok telefon kapasitesi dolana kadar tabi :) icloud yedeklemesi kapanıyor mu peki? gereksiz çünki ben zaten başka bulut uygulamalar kullanıyorum da 1585164423 documents diye bir uygulama ile atabildim sorun yaratmadı birde şu icloud...
  181. Mate40pro

iPhone'a resim aktarma

Merhaba dostlar, benim önce bir sorum olacak ve sonra sorunu anlatacağım. İphone xs kullanıyorum ios a yeni geçtim hiç kullanmadım öncesinde şimdi ben fotoğraf çekiyorum fotoğraflara düşüyor ama bana bir uyarı geldi icloud fotoğraflar kapisten doluyor 6 tl ile 50gb yap vs tarzında? çektiğim...
  182. Mate40pro

iPhone xs için kılıf önerisi

Bu modelin komple siyah olanı var benimde hoşuma gittiydi fiyatı da makul ve ben bu kılıfı s6 edge de kullandım baya sağlamdı
  183. Mate40pro

Peki öneriniz var mı acaba? Spigen tarafında
  184. Mate40pro

Evet Hakkı bey, shiftdelete.net youtube hesabın da görüyorum zaten daha önce de spigen kullandım armor modellerinden biriydi sanırsam hoşuma gitmişti 1584476656 Bu gereksiz yorumlarınızı lütfen kendinize saklayınız arkadaşlar
  185. Mate40pro

Merhaba dostlar iphone xs aldım yeni malum fiyatlar uçukkırılsa gitse sıkıntı. Ekran koruyucu olarak Buff aldım bilenler bilir en sağlam ekran koruyucu ama arkası kaldı spigen kılıfları iyi diyorlar ama bir türlü beğenemedim şöyle elması gözüken cinsten bir kılıf önerirseniz siyah sevinirim ?
  186. Mate40pro

İphone xs hızlı sarj etme

18 w olansa nasıl acaba performansı kaç saat de doluyor vs
  187. Mate40pro

iOS'da ses seviyelerini nasıl kontrol ederim ?

Zaten kapalı açmam mı gerekiyor acaba? 1583916841 Şuan açtım sesle oynayınca yukarı da zil sesi yazıyor eskiden yanda çıkıyordu sadece ses
  188. Mate40pro

İphone xs hızlı sarj etme

Merhaba dostlar yeni xs aldım ve şunu farkettim ki kendi sarj aletiyle 1.5 2 saat de zor fulleniyor. Güvenilir ve hızlı sarj eden bir alet öneriniz var mı mesela apple store 18w apple orjinal ürünü var iyi midir önerirseni sevinirim
  189. Mate40pro

iOS'da ses seviyelerini nasıl kontrol ederim ?

Merhaba dostlar İphone xs kullanıyorum ve yeni bir ios kullanıcısıyım. Şimdi şarkı dinliyorum kısıkta dinlersem telefonun normal sesi de kısık ta kalıyor android de hepsi farklı mesela müzik telefon sesi alarm vs ios da bunu ayırma yolu var mı acaba?
  190. Mate40pro

Apple hızlı sarj

Yan sanayi sanırım aynı set 300 500 lira apple da sıkıntı olmuyor mu
  191. Mate40pro

Taşınabilir powerbank

Merhaba dostlar iPhone xs kullanıcısıyım hızlı sarj desteği olan şöyle 5000 mah civarı ince cepe sığıyıp ağır olmayan fazla bir powerbank bakıyorum tabi varsa önerilerinizi bekliyorum
  192. Mate40pro

Apple hızlı sarj

Merhaba dostlar iphone xs kullanıyorum ama farkettim ki çok yavaş sarj oluyor eskiden samsung kullanıyordum 30 dakika da %50 oluyordu iphone ise 2 saat de zor fulleniyor bunun için ayrı adaptör de toplam 500 tl kablosu vs ayrı satılıyor malum bunun uygun yolu nedir spigen öneriyorlar sadece...
  193. Mate40pro

iPhone kıyaslaması, hangi iPhone'u almalıyım ?

11 seçenek te yok ama herkes 11 demiş ? 11 iyi de arada 1 bin lira var değer mi acaba bilmiyorum
  194. Mate40pro

iPhone kıyaslaması, hangi iPhone'u almalıyım ?

Fiyatları yakın sizce hangisi?
  195. Mate40pro

En sağlam web site kurma sitesi

Merhabalar, firmam için websitesi açmam gerekiyor profesyonel tabi ki.. bunu için bir şirket bulamadım en güveniliri kimdir en sorunsuzu vs. bu işler nasıl yürür bilgisi olan veya önerebilecek bir firması olan varsa sevinirim. (örneğin shiftdelete serverini veren firma kim kendi serveri değilse...
  196. Mate40pro

Kredi kartı

Şube ile görüşmedim hiç şubeye gitsem düzelir mi acaba durum
  197. Mate40pro

Kredi kartı

Akbank da bakması yüzüme
  198. Mate40pro

Kredi kartı

?? Ondanmış demek
  199. Mate40pro

Kredi kartı

Enpara kredi kartı mı? 1581261126 2 si de güzel firma ama vakıf daha iyi sanırım devlet bünyesi diye biliyorum
  200. Mate40pro

Kredi kartı

Merhaba dostlar, ihtiyaç tan ötürü kredi kartı çıkarma kararı aldım. Ama 2015 den beri kullandığım bankalar bile red etti sebebi nedir? Maaş düzenli alıyorum borcum vs yok. Herhangi bir kişiye de bakmıyorum çalışıp yiyorum ? garanti ve yapıkredi den denedim. 2 side red verdi acaba başka bir...
  201. Mate40pro

En uygun pc toplama sitesi

Vallahi kafam karışmadı değil. Ammavelakin zaten sizlerin söylediği sitelerden aynı sistemi toplayıp değerlendireceğim en uygunu hangisi çıkar o şekilde fiyat babında misal benim şuan kafamda ki fiyat ile bir pc topladım incehesap da harika oldu fiyatı ise 8bin tl ama diğer siteler de toplayınca...
  202. Mate40pro

Hangisi daha iyi

Anket ve soru açık cevaplarınızı bekliyorum. 1575620094 Fiyat olarak sapphire xt olmasın rağmen 3000tl bandın da ama asus xt 4bin sanırsam arada fark var.
  203. Mate40pro

Peşinciyim ben genelde fiyat olarak en iyileri bunlarsa bakayım ben en iyisi teşekkürler
  204. Mate40pro

Yayın için uygun ekipman

Teşekkürler tekrardan çok yardımcı oldunuz.. ?
  205. Mate40pro

Yayın için uygun ekipman

Hocam ben bu sisteme 2-3 parça ekledim kendimce fiyatı 8 e çektim ama dedim bir kere alıyoruz adam gibi olsun. Güç kaynağı 750w corsair 80+ ekledim extra zaten sistem de sıvı soğutucu yoktu onu ekledim toplam 8k yı buldu ? bu sistem şimdi o işlemleri yapabilir mi? Yani içimizde ki şu düşünce...
  206. Mate40pro

Yayın için uygun ekipman

Çok teşekkürler zahmet verdim çok güzel duruyor şimdiden ?
  207. Mate40pro

Yayın için uygun ekipman

Vallahi çok iyi olur 3-5 ay içersinde almayı düşünüyorum 1575560902 Bütçe olarak da 7 kyı zorlarım en fazla ? 1575561094 Ve sistem de benim arkadaş yayın açmayı düşünüyor. Pubg steam düşük ayarlar da oynuyor kendisi 1080p yayın açmayı planlıyor ona göre toplayabilirsek çok iyi olur bende klasik...
  208. Mate40pro

Yayın için uygun ekipman

Merhaba dostlar Örneğin bir pubg oyuncusu bir yayını tek kasadan açması için nelere ihtiyaç duyar mininum? (8gbram 4gb ekran kartı vs.) 1575560724 Bu sistemi kendim 6.200₺ ye topladım uygun mudur misal.
  209. Mate40pro

Teşekkürler
  210. Mate40pro

Merhaba dostlar Yakın zamanda şöyle pubg için bir sistem toplayacağım. Bunun için hangi site daha uygundur? Böyle vatanpc veya medimarkt gibileri çok uçuk oluyor incehesap itopya gibi siteler daha uygun oluyor sizce ne uygun site hangisi?
  211. Mate40pro

İmza konuları

? Teşekkürler
  212. Mate40pro

İmza konuları

Merhabalar dostlar Devir elektronik devir malum e imzalar vs vs. Benim biraderin kimliğin de ki imzası adı soy adı yani kolay taklit edilir cinsten bu bir sorun teşkil eder mi acaba? Bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum
  213. Mate40pro

Xiaomi en iyi pubg telefonu hangisi mi9t hariç

Pop up kamerasından dır muhtemelen su geçiriyor vs vs ve kameraya bazen çok toz ve kumaş kaçabiliyor çıkarması epey zor arkadaş da var da ?
  214. Mate40pro

Xiaomi en iyi pubg telefonu hangisi mi9t hariç

Mi 9t pro nun var diye biliyorum zaten pek de farkları yok ve evet mi9 pro nun satışı yok. en iyi mi 9t pro bence. Sonuç olarak işlemci ve ram yeterli sd855 var 9t pro da
  215. Mate40pro

Pubg mobile googleplay sorunu

Merhaba dostlar Benim google hesabıma bağlaydı hesabım. Hesabımı dondurdum ve sonra geri açtım oyuna girerken gördüğünüz hatayı veriyor ağ ayarlarını sıfırladım başka telefonla denedim bana mısın demedi farkettim ki play oyunlar kimliğim gitmiş bunu nasıl geri kurtarırım?
  216. Mate40pro

Pubg mobile aim kayma sorunu

Diğerlerin de yok reis zaten sadece zoom açıp nişan alınca yapıyor namert ? 1575231245 Baya uğraştım da olmuyor ya usta 1575232293 Antreman modun da denedim adamlara yaklaşınca sıkıyorum kafayı yiyor adamlara kendisi dönüyor ama adam yokken sprey atıyorum nir gram sıkıntı yok sanki aimbot var ?
  217. Mate40pro

Pubg mobile aim kayma sorunu

Merhaba dostlar Şöyle arada pubg oynuyordum telefon s10+ dı dedim onda iş yapayım casper telefon var ona kurdum oyunu ne alakysa oyunda aim kayıyor tam sıkacakken sağ sola sapıtıyor sildim yükledim tekrar dosyaları tamir ettim hatta telefonu sıfırladım ama banmısın demedi ilgilenen de yok malum...
  218. Mate40pro

hangi müzik platformu daha iyidir

Öyle bir uygulama mı var? Farkı ne
  219. Mate40pro

hangi müzik platformu daha iyidir

Soru gayet açık düşünceliriniz nedir?
  220. Mate40pro

4000-5500₺ kıyaslama

Seçenek olark xr ekleseydim kararlarınız değişir miydi? 1574663119 O marka yurt dışından getirtilmiyor mu türkiye garantili yok biliyordum 1574663149 O marka yurt dışından getirtilmiyor mu türkiye garantili yok biliyordum
  221. Mate40pro

Oyun ve yayın tek bilgisayar da

Fiberi var site teşekkürler alıcak
  222. Mate40pro

4000-5500₺ kıyaslama

Sizce hangisi alınmalı. Beklenti: güzel arka kamera+uzun pil ömrü+oyun vs 1574625947 Benim düşüncem mi 9t pro daha iyi gibi çift hat vs olması harici olarak işlemcisi kamerası vb. Ama sizler daha bilgilisiniz sizlere bırakıyorum kararı.
  223. Mate40pro

Zaten pubg en düşük ayarlar da daha iyi oynanıyormuş öyle dedi en düşük ayarlar da 720 p yayın açmayı düşünüyorum dedi yani sizin topladığınızı alabilir sanırım.
  224. Mate40pro

Teşekkürler anlamıyorum pek ama güzel gibi duruyor ? 1574588544 Teşekkürler göstereceğim bakalım
  225. Mate40pro

Reis bilgiliysen ve dediğim gibi hem 720p yayın hemde düşük ayarlarda pubg yi aynı anda daralmadan yapabilecekse topla sana zahmet olmazsa ama bütçe max 6bin ama 5 olursa iyi olur dedi
  226. Mate40pro

Merhaba dostlar Yakın arkadaşım yayın açmaya başlamayı düşünüyor internet üzerinde bir pc bulmuş ünlü bir youtuber ın topladığı bir pc güya bu pc hem yayın açıp hemde pubg vs tarzı oyunları takılmadan yapabiliyormuş am bakıldığında çoğu yayıncı 2 bilgisayarka veya 15 bintl lik pcler ile yapıyor...
  227. Mate40pro

Android ve iOs farkları

Yorumlarınız için teşekkürler
  228. Mate40pro

Android ve iOs farkları

Merhaba arkadaşlar Geçenlerde bir arkadaşla laflarken kafamıza şu takıldı iphone x veya 11 2 3 gb ram ile bir çok işlemi sorunsuz yapıyor ama bazı android modeller o işlemi 6 8 gb ram ile yapıyor bu arada ki fark nedir? Bakıldığında işletim sistemi gibi gözüküyor çünki benim samsung s10+ da...
  229. Mate40pro

Hangi Bankanın Kartı?

Bende o tarz bankaları hoş buluyorum diğerlerine göre ince kıyakları var eft yok havale yok ücreti vs vs. Ama çok bulaşmak istemiyorum 1 tane olsun adam akıllı olsun bu 2 bankanın şubesi çok fazla ve 2 side kamu bankası yinede Yorumun için teşekkürler.
  230. Mate40pro

Hangi Bankanın Kartı?

Bilgili olanların oylarını bekliyorum.
  231. Mate40pro

Hangi banka daha kullanışlıdır?

Türkiyenin en büyük bankası ziraat zaten bankkart combo vs dikkatimi çekmişti ben şimdi iş bankası ziraat ve enpara arasında kaldım enpara düşük kredi vermese iyi aslında ilerde ne olur ne olmaz ev vs almaya kalksan 60binden yukarı vermiyor gördüğüm kadarıyla o sebepli ziraat ile iş bankası daha...
  232. Mate40pro

Reis bu enparanın atmsi vs var mı Qnb ye bağlı sanırım o atmlerde kullanılıyor mu ücretsiz 1573997821 Evet öyle.. ama işte hani faiz oranları var malum bonus garanti 2.0 faiz ile en yüksek faize sahip en düşük ing qnb iş bankası vs ama işte sadece oda yetmiyor 1573998399 Ve extra olarak limit...
  233. Mate40pro

Merhaba dostlar Forumla ilgisi yok ama ben bu yaşıma kadar hiç kredi kartına bulaşmadım ama bu aralar ihtiyaç duydum. Bilgili olan var ise en kullanışlı hangi bankanın hangi kartıdır acaba. Bana iş bankası maximum kart önerdiler faiz oranı çok az diye. Yorumlarınızı bekliyorum
  234. Mate40pro

Pubg mobile sorunsalı

Hala güncel bir çözüm yok yaşayan çok insan mevcut..
  235. Mate40pro

10.000 TL'ye kadar Telefon Önerisi

S10+ Da olabilir ben kullandım bir ara baya iyiydi. Extra olarakta oyun vs çok oynuyorsan OnePlus 7 Pro öneririm ithalatçı ama harika cihaz fiyatına göre
  236. Mate40pro

Pubg mobile sorunsalı

Bundan önceki cihaz da olmuyordu bakalım inşallah biri yol bulur ben bulamadım..
  237. Mate40pro

Pubg mobile sorunsalı

Evet kapalı onunla alakalı sandım bende ama değil 1573585752 Bu sorunu baya yaşayan var telefona özel değil sanırım
  238. Mate40pro

Pubg mobile sorunsalı

Merhaba dostlar Arada şöyle 1 2 saat oyun keyfi yapıyorum. Yeni bir telefona geçtim Redmi note 8 pro önceki telefonda gayet normal oynuyordum ama bu telefonda sanki jiroskop açık gibi kendi kendine sağa sola dönüyor başkasına sıkarken arkaya dönüyor vs. Sebebini bilen varsa yazarsa sevinirim.
  239. Mate40pro

Sene 2020 hala iphone 7 plus alınır mı?

Ben vardım bir samsung bilirdim diğer markalara güvenmiyordum ? baya iyi oldu bende s10+ vardı 2 ay kullandım sattım bir müddet s6 edge ile devam ettim derken oda göçtü rahmetli oldu şimdi sayende rn8 pro aldım memnunum bunu şirket için kullanacağım sanırım işlemleri çok akıcı diğer telefonu da...
  240. Mate40pro

En iyi f/p

Biliyorum başka başlık bulamadım kısaca en iyisi hangisi denebilir
  241. Mate40pro

En iyi f/p

Oylarınızı bekliyorum. Oy verenler nedenlerini de yazarsa sevinirim.
  242. Mate40pro

Reis öncelikle sağolun rn8 pro aldım dün akşam telefon harika yani ben androidi s6 dan kötü gördüm sanırım. Çok akıcı oyun vs kamera da fiyatına göre çok iyi yani memnun kaldım sarj bana çok iyi gitti dün fulledim sabah 7 den belli elimde sarj 52 daha baya memnun kaldım tavsiye ederim alacaklara
  243. Mate40pro

Zorlayabilirsem mi 9t pro alacağım zorlayamazsam rn 8 pro sanırım mi 9t ye baktım da epey de rn8 pro puanlama da va önde aralarında çok fark yok gibi
  244. Mate40pro

Bende kendimi zorlayıp mi 9t pro almayı düşünüyorum olmadı rn8 pro alıcam sanırım
  245. Mate40pro

Teşekkürler yorumlarınız için
  246. Mate40pro

Yani mi9 lite mı redmi note 8 pro mu yoksa mi 9 t mi benim icin pop up falan farktmez
  247. Mate40pro

Peki reis sana göre o 3ünden hangisi en iyisi kamera performans vs konusunda
  248. Mate40pro

Trendyol da 2500tl bütçeye şu 3 modeli buldum. Xiaomi redmi note 8 pro Samsung a9 2018 Xiaomi mi 9 lite 1573376178 Redmi note 8 pro yani 1573376507 Mi 9 lite da sn 710 var ama rn 8 pro da mediatek var tabi ben bilmem sizler daha bilgilisiniz karar sizin ben tipleme olarak 2sini de çok beğendim
  249. Mate40pro

Ne önerirsiniz rn8 pro 6gbram vs diyor fiyatina gore ozellikleri cok iyi? 2500tl butceye ne onerirdiniz
  250. Mate40pro

Haklısınız öyle de olabilir. Çünki samsung s6 edge kullandım 2015 de ciktığında almıştım uzun süre kullandim ilk seneler iyiydi sonra delirtti bataryası 5 saati zor görüyordu gün boyu iş guç olunca bana rn8pro ile mi 9t pro onerdiler mi 9 t pro hakkında ne dersiniz
  251. Mate40pro

Reis ben ekrana pek takılmıyorum ya işten güçten yani anca mailler web site vs. Fotoğraf yani oyun vs ekranla pek işim olmuyor takmıyorum ama android nedense sevmiyorum 2 sene ios kullandımi iphone 5 ilk çıktığı vakit aldıydım 2 sene kullanıp mecburi samsung a geçtim ama hiç memnun kalamadım...
  252. Mate40pro

Merhaba dostlar uzun süredir ios cihaz almak istiyorum ama fiyatlar malum tofaş parası neredeyse en orta bütçe 8 ve 7 plus hala alınır mı?
  253. Mate40pro

4000-5500 TL arası telefon

Merhaba dostlar Belirttiğim bütçe aralığında genel olarak iş ve not vs için ve arada şöyle pubg vs oynadığında sıkıntıya sokmayacak bir model önerirseniz sevinirim.
  254. Mate40pro

2.5ghz ile 5.0ghz in farkı nedir?

Olmuyor zaten reis ya superbox kutusun da var panelden yapıyorum uyguluyorum tekrar 2.4ghz e çekiyor..
  255. Mate40pro

Uygun fiyatlı kulaklık

Jbl daha iyi gibi kablosu daha kalın sanki
  256. Mate40pro

Uygun fiyatlı kulaklık

Merhaba dostlar Şöyle bi 80 100tl civarı şöyle 1 2 ay da çöp olmayacak bir kulaklık önerirseniz sevinirim çok basslı vs şarkı da dinlemiyorum
  257. Mate40pro

Modem'i 5ghz frekans a çıkarma

Merhaba dostlar Evimde superbox var panelde 2.4ghz den 5.ghz e yükseltebiliyorum ama yapıp onayladığım da kendini tekrar 2.4ghz e atıyor nedenini bilen var mıdır
  258. Mate40pro

2.5ghz ile 5.0ghz in farkı nedir?

Merhaba dostlar Evime superbox aldım alt yapı olmadığından panel de 2.5ghz ve 5.0ghz diye 2 seçenek gördüm bunların farkı nedir işlevi nedir? 5.0ghz e almaya çalıştım da iyidir belki diye almıyor olayı nedir acaba bilen var mo
  259. Mate40pro

5.000TL foto kamera

Yok estağfurullah sorun değil o da iyi bir öneri oldu düşünüyorum hala
  260. Mate40pro

Uydunet mi kablonet mi?

Merhaba dostlar Ümraniye istanbul da oturuyorum uydu ile internet alabiliyorum sadece çünki alt yapı yok 2 sene anca gelir dendi hangi paketi ve bu 2sinden hangi markayı önerirsiniz 1571149366 Türknet de olabilir
  261. Mate40pro

5.000TL foto kamera

Lens sormuştum ama kameraları da değerlendieceğiö
  262. Mate40pro

5.000TL foto kamera

Merhaba dostlar 3bintlye canon 200d alacağım Güzel bir lens almak istiyorum şöyle 2bintlye önerebileceğiniz var mı o kameraya uyan. İyi birşey
  263. Mate40pro

iPhone 7 Plus 2019'da alınır mı?

Değerlendireceğim efendim sizler daha iyi bilirsiniz 2 milyar ekleyip xr alabilirim sanırım peki o nasıl
  264. Mate40pro

Herkes alınmaz demiş ama kullanan 2 3 arkadaş harika diyor bir tanesi baya yakın arkadaşım kararsız kaldım sizlerde işin bilenlerisiniz
  265. Mate40pro

Site sorusu

Reis millet alınmaz diyip duruyor ama kullanan arkadaşlar harika diyor sen ne dersin
  266. Mate40pro

Site sorusu

Çok iyi olur ben android den sıkıldım artık 7 plus almaya bütçem var hala alınor mı bilmiyorum yani gayet kullanışlı oluyor ios yani 5 6 sene rahat gidiyor memnun mu sorarsanız sevinirim
  267. Mate40pro

Soru başlıkta mevcut sizce hala alınır mı?
  268. Mate40pro

Site sorusu

Apple iPhone 7 Plus 128 GB – EasyCep En Kolay Garanti! link bu yani bilemedim 1 2ünlü de reklam yapmış
  269. Mate40pro

Site sorusu

Reis sıkıntı olmason
  270. Mate40pro

Site sorusu

Merhaba dostlar İnternet de iPhone model telefon bakarken ea*ycep diye bir sayfaya denk geldim isim tam vermeyeyim de hepsiburada gibi sayfalar da 4.500 5bintl olan iphone 7 plus 128gb i 3.800tl ye satıyorlar? Bu ne kadar güvenilirdir. Alan deneyen vs varsa yazarsa sevinirim
  271. Mate40pro

iOs sürüm sorunu

Merhaba dostlar Elimde eski iPhone 4 var. Şimdi evet nerden baksanız 10 yıldan yaşlı telefon ama bazen yedek veya çoluk çocuğa al takıl diyebileceğim bir telefon olsun istiyorum. Ama geçenlerde sıfırladım başlangıç ekranını geçemiyorum. Yani etkinleştirme hatası diyip duruyor. İnternet de çok...
  272. Mate40pro

3000tl civarı laptop

Sağolun ✊
  273. Mate40pro

3000tl civarı laptop

Merhabalar max 3000tl bütçem var gerek oyun oynayabileceğim gerek ii yapabileceğim bir pc önerirswniz sevinirim laptop. Pubg tarzı yani varmıdır bu fiyata bilmemde sizlere danışmak istedim. ( ceza yemem inşallah pc bölümü bulamadım forumda
  274. Mate40pro

4000TL bütçeyle telefon

3 adet mi 9tpro ? var mı arttıran. Ben zaten bu hafta alıyorum o cihazı siz önermiştiniz banada sanırım. Başka önerilere açığız olmadı eğer bunu önerirseniz benim ki gelince dener alırız
  275. Mate40pro

4000TL bütçeyle telefon

Merhaba dostlar Yakın bir dostum şöyle maksimum 4000TL ye telefon bakıyor. Beklentisi fiyata göre biraz fazla mı bilmiyorum ama beklediği 2 3 şey var. Birincisi ve en önemlisi arka kamerası yani kendisi gün batımı olsun vs çok fotoğraf çekmeyi sever kamerası var lakin ağır biraz cepde bulunan...
  276. Mate40pro

Doktor ve eczacılar bekleniyor ?

Vallahi reis doktor klasik olarak parol dedi ama nasıl 500mg sa bir halta yaramıyor arveles 25mg 1 2 saat işte kesiyor da yetmez ki gün boyu ağrıyor randevuya da var 4 gün ? en iyisi özel bir doktora gidip ağır bir ağrı kesici yazdırmak 1570220388 Dipnot olarak arveles en iyi ağrı kesici olarak...
  277. Mate40pro

Doktor ve eczacılar bekleniyor ?

Merhaba dostlar Uzun süredir diş ağrısı çekiyorum arveles diye bir ağrı kesici kullanıyorum geçiriyor ama en fazla 2 3 saat sonra yine şiddetle başlıyor bende bazen günde 6 8 tane yutuyorum bir sorun teşkil eder mi daha randevuma 4 gün var maalesef.. bilgili varsa bekleniyor
  278. Mate40pro

Uygun bütçeli iPhone

? baya karıştı kafam bu devirde telefon almak baya zor aldın mı 3 4 sene kullanman gerekiyor maalesef ona göre birşey arıyorum da zor seçenek fazla bilgi 0 ( bende)
  279. Mate40pro

LG G7 vs Mi 9T

Fiyat performans için hangisi daha mantıklı? Lg 3.700tl Mi 9t 3.000tl
  280. Mate40pro

Uygun bütçeli iPhone

Merhaba arkadaşlar Ben çok eski bir iPhone kullanıcısıyım. En son 4 kullanmıştım o kadar eski ?. Senelerdir samsung kullanmaktayım. Ama samsungun bir iphone kadar dayanmadığına kanaat verdim. Bu sonuca şöyle vardım. Samsung hiç stabil değildi ve türkiye de ki modellerinde kendi işlemcisi vardı...
  281. Mate40pro

Gmail mi Outlook mu

Yorumlarınız için teşekkür ederim
  282. Mate40pro

Gmail mi Outlook mu

Merhaba dostlar Uzun zamandır kafamı kurcalayan bir soru var. Kişisel bir e-posta açmak istiyorum lakin gmail mi açsam hotmail mi bilemedim hangisi daha işlevseldir vs. Düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim. Arada kaldım çünki youtube vs gmail le ortak çalışabiliyor google olduğundan hepsi...
  283. Mate40pro

Lazer ile dövme silme

Arkadaşlar selamlar Uzun zamandır fiyat araştırıyordum. Ufak çaplı bir dövmem var sorduğum 3 5 şirket bu dövmeye ortalama 3.000 ila 6.000tl arası fiyat verdi dövme ufak ve siyah ama konuştuğum bir şirket de bana 1800tl fiyat verdi hepsi q switched kullanıyor yani en kalitelisi. Ve o firmanın 3...
  284. Mate40pro

Cildiyeciler bekleniyor ?

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Ben sildirme için lazere gittiğim de bana şu dendi; beyfendi dövmeyi yaparken kişinin kötü yapması sonucu derinizde tahriş olmuş. İyi bir dövme asla taheiş bırakmaz. Ama iğne izi duruma göre kalabilir dedi extra olarak zaten lazer ile yakarken deri kendini...
  285. Mate40pro

Cildiyeciler bekleniyor ?

Merhaba dostlar Çok eski bir dövmem var. Geçenler de sildirmek için lazer işlemi yapan bir firmaya gittim. Dövmeye dokunduğum da hisedip etmediğimi sordu. Bende hisettiğimi söyledim yani dövmeye dokununca sanki deri üstünde gibi. Skar oluşmuş dedi. Bu skar muhabbeti nedir? Kötü birşey mi...
  286. Mate40pro

Yeni askerlik sistemi

Merhaba dostlar Merak ettiğim bir konu var. Bu yeni askerlik sistemin de üniversite mezunları (4Yıllık) ne kadar askerlik yapıyorlar? 3 ay mı eskiden 6 ay yaparladı liseler 12iydi diye biliyorum şimdi ne oldu o mevzu? Bilgisi olan yazarsa sevimirim
  287. Mate40pro

Yurt dışından ürün getirme

Alla alla takım elbise vs giyim şeyleri nasıl zararlı kabul ediliyor ki saçmalığa bak yani fiyat 1000tl ise o zaman 100 ila 400tl arası birşey alınır herhalde bergi
  288. Mate40pro

Yurt dışından ürün getirme

Arladaşlar merhaba Çinli bir site de ismi dhg ile başlayan tam vermeyeyim ? bir takım elbise sipariş edeceğim. Bunun vergisi vs nasıl olur ben hiç yurt dışından ürün almadım da işlemler nasıl yürür acaba
  289. Mate40pro

İstanbul spor salonları

Merhaba dostlar Uzun süredir spora başlamayı düşünüyorum. Fitness vs olsun. Ama çoğu spor salonları fasa fiso oluyor. Yani ilgi alaka 0 herşeyi kendin öğrenmek yapmak zorunda kalıyorsun. Düzgün birine rastlamadım. İstanbul mevkinde önerebileceğiniz var mı?
  290. Mate40pro

Yeni kimlik

Merhaba dostlar Yeni kimlik için bankaya para yatırdım fişi aldım ama randevuyu 1 hafta sonraya aldım sorun olur mu? Yani zaman geçti vs
  291. Mate40pro

Yamaha r25 kaç kilo kaldırır

Lancer reisss sen dediysen tamamdır
  292. Mate40pro

Max 4000TL ye toplama pc

Merhaba dostlar Yaklaşık 4.000TL gibi bir bütçem var toplama gaming bir pc arıyorum. Önerilere açığım. Ve extra olarak render vs işi de yapıyorum yani yayın olsun vs. Bunlarla ilgili de sorun çıkarmayacak birşey istiyorum. Bu fiyata olursa tabi..
  293. Mate40pro

Retro takım satan mekanlar

Atarım reis eve geçince
  294. Mate40pro

Cidden mi ? tamamdır o zaman
  295. Mate40pro

Retro takım satan mekanlar

Merhaba dostlar Ben biraz retro giyinmeyi seven eskici bir insanım. Kadıköy de böyle eski 1800 1900 başları takım elbise satan yerler varmış. Ben öyle duydum doğruluğu nedir ve istanbul da o tarz takımlar nasıl bulabilirim? Örnek resim için en bilinen örneğiyle peaky blinders takımlar 1910 1920...
  296. Mate40pro

O kadar az mı ya arkadaşla arıyorduk da arkadaş 100 kilo ben 80 180kilo kaldıramaz sa sıkıntı olur
  297. Mate40pro

Sorum zaten başlıkta bilgisi olan var mı
  298. Mate40pro

Askerlik muayene+başvuru

Merhaba dostlar Yeğenim askere gidicek 2020 de ammavelakin sistem değişmiş sanırım artık şubeye girmeye gerek yokmuş e devletden 20 yaşının senesine girdiğin de form doldurup hanfi celp e yakınsan gidiyormuşsun herhalde bunun doğruluk payı nedir? Öyle kafana göre tam 20 ne basmadam gidip form...
  299. Mate40pro

Banka imza değişimi

Merhaba dostlar Kısa süre önce imza değiştirmek zorunda kaldım. Değiştim ama bankalara gidip değiştirmem gerekmış sanırım? Bu işlem nasıl oluyor? Gidip hemen değişilebiliyor mu?