Arama sonuçlarınız

1. _TB2HEN_

Yardım CS:GO Hata

Merhaba, FACEIT’den doğru csgo oynamak istiyorum oyunu buluyor bağlan dediğimde adamların ayak seslerini duyuyorum sonrasında hemen atıyor hata veriyor. Hata "set Controller disabled and reconnect" bunu veriyor. İnternetten baktım faceit sildim yükledim olmadı. csgo sildim yükledim oldu fakat...
  2. _TB2HEN_

Haber sayfasına isim önerisi

Arkadaşlar selamlar aktif olarak haber takip eden biriyim zaten ve haber sayfası açmaya karar verdim ancak isim konusunda sıkıntı çekiyorum sizce nasıl bir isim belirlemeliyim ve geliştirmek için neler yapmalıyım bilgisi olan arkadaşlar cevaplar ise çok mutlu olurum iyi forumlar
  3. _TB2HEN_

Monster Abra A5 V16.4 15.6 /laptop tavsiyesi

Merhabalar sevgili forum şuan monster Abra A5 V16.4 15.6 almayı planlıyorum ancak bazı yorumlarda kamerası çok kötü yazıyorlar laptop kameraları iyi olmuyor biliyorum ancak online derslerde sıkıntı yaşatacak kadar kötü müdür sizce ya da kullanan var mı? Ya da farklı bir laptop öneriniz var mıdır
  4. _TB2HEN_

4000-4500 arası laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar 4000 4500 arası bir laptop lazım önerilerinizi bekliyorum
  5. _TB2HEN_

Adreslenebilir(neopiksel) led önerisi ve yapımı

Arkadaşlar selam odama led döşeyeceğim ve biraz arduino bilgim olduğum için neopiksel led kullanayım dedim. Ancak hangi ledi almam gerektiğini bilmiyorum daha önce almış ve projeyi yapmış biri var sa yazarsa sevinirim bir kaç sorum olucak
  6. _TB2HEN_

Galaxy s 10 plus ekran koruma önerisi

Arkadaşlar galaxy s 10 plus için tampersiz koruma istiyorum yani standart ürün olucak ben kendim bulamadım çoğu tamperli öyle de istemediğim için foruma soyma gereği duydum
  7. _TB2HEN_

3000 TL civarı telefon önerisi

Arkadaşlar 3000 TL civarı bir bütçem var hangi telefonları önerirsiniz arkadaşım oppo a 72 önerdi sizin de önerilerinizi merak ediyorum şimdiden teşekkürler
  8. _TB2HEN_

Xiaomi ear dots bağlantı problemi

Merhabalar arkadaşlar xiaomi ear dots kulaklığımın left ile rigt arasındaki bağlantı koptu kulaklıklar da herhangi bir sıkıntı yok çalışıyor ama bir türlü birbirlerine bağlanmıyorlar kulaklıkları resetledim ama yine sol kulaklık da beyaz ışık yanıp sönmeye devam ediyor bu problemi yaşayan başka...
  9. _TB2HEN_

Samsung a 71 mi s 10 plus mı

Arkadaşlar a 71 mi s 10 plus mı sizce hangisi daha iyi? Ya da önerebileceğiniz Samsung telefon var mı Bütçe: 6.500 k civarı
  10. _TB2HEN_

İ3 işlemci mathlab uygulamasını çalıştırır mı?

Arkadaşlar üni 1 e geçicem ve dizüstü bilgisayar araştırıyorum ancak arkadaşlarım mathlab uygulamasını kullanıyor ve i7 de 30 saniyede açıyor İ3 ten uzak dur diyorlar kullananan vs var mı bilgi verebilecek?
  11. _TB2HEN_

RGB LED ADAPTÖR PATLADI

Arkadaşlar selam bugün elime ulaşan rgb ledimin (Led) adaptörü 15 dk içerisinde patladı. Adaptörün dışında herhangi bir hasar gözükmüyor adaptörün volt vb benzeri bilgileri : Input: Ac 100-240 v 50/60 hz Output: 12 v 5 a Ledim 3 çip 5 metre acaba adaptörün gücü mü yetmedi ?. Önerebileceğiniz...
  12. _TB2HEN_

Rgb şerit Led önerisi

Merhabalar sevgili forum odama Led döşemek istiyorum ama bu konularda fazla bilgim yok bütçem 70 TL civarı. Bazı insanlar ledlerin yorumlarına renkleri karıştırıp oluşturuyor güzel gözükmüyor falan yazmış bu konuyuda açıklarsanız sevinirim
  13. _TB2HEN_

RC arazi arabası önerisi

Merhabalar sevgili forum rc arazi aracı almak isityorum bütçem 500 TL civarı daha önceden kullandığınız veya önerdiğiniz hızlanması iyi olan kademeli hız özelliği olan ( yani ne kadar basarsan o kadar hızlanır mantığı ile çalışan) bir araç var mıdır? Şimdiden teşekkürler :)
  14. _TB2HEN_

Instagram sayfalarının reklamsız gelişememesi

Arkadaş anlamıyorum ben bu olayı ya bir haber sayfası açmıştım @objnews.tr adında baya Emek verdim son dakika bilgileri takip ettim anca 20 takipçi oldum saçma sapan mizah sayafalrı bile ilk postta 100 takipçi oluyor yada paraları oldukları için reklam verip takipçi kasıyorşar yok mudur...
  15. _TB2HEN_

A101 Starbucks vb şirketlerin başvurusunda yoğunluk oluşması

Yks sonuçlarının açıklanmasının ardından A101 Starbucks Burger King gibi işletmelerde başvuru yoğunluğu oluştu
  16. _TB2HEN_

5 bin TL civarı masaüstü veya diz üstü bilgisayar önerisi

Merhaba sevgili forum bilgisayar almak isityorum ama bu konularda fazla bir bilgim yok yani pc toplarken neyi nereye koyacağımı falan bilmiyorum. Hazır kasalı pc alınır mı veya diyer diz üstü mü almalıyım? (pc toplamak zor bir iş değil ise öğrenebilirim)
  17. _TB2HEN_

Aurdino'ya yeni başlayanlara tavsiyeler

Merhabalar sevgili sözlük aurdino'ya ilgi duymaya başladım bana yardımcı olur musunuz? Başlamdan önce programlama dili bilmem gerekir mi? Hangi programları kullanmam gerek? Aurdino kitapları okursam Bi işime yarar mı gibi sorularım var şimdiden cevapladığınız için teşekkürler
  18. _TB2HEN_

El feneri önerisi

Merhabalar sevgili forum uygun fiyatlı (100 TL civarı) iyi bir el feneri öneriniz var mı?
  19. _TB2HEN_

Yeni başlayana fotoğraf makinesi önerisi

Merhabalar sevgili forum ortalama 1 aydır fotoğrafçılığa merak sarmış bulunmaktayım yeni başlayanlar için fiyatı uygun ve kullanışlı fotoğraf makinesi önerilerinizi bekliyorum sevgilerle
  20. _TB2HEN_

7 plus vs xr

Merhaba sevgili forum sakinleri size bir sorum olucak İPhone xr (2020) alınır mı? Anladığım kadarı ile 7 plus ile kamerasında fazla bir fark yok kararsız kaldım önerilerinize açığım
  21. _TB2HEN_

İninali bloke oldu acil yardım

İninal kartım Bi kaç gün önce bloke oldu müşteri hizmetlerini aradım gece 12 de geçicek dendi şifrenizi değiştirin dendi yaptım olmadı 2 gündür aynısını diyorlar ama olmuyor napcam acil bişey almam lazım
  22. _TB2HEN_

Hangisi bant

Mi bant 3 mü mi bant 2 mi yada huwaei a2 bantmi arada kaldım yardım pls bisiklet km hesaplama olursa sevinirim
  23. _TB2HEN_

Drone tavsiyesi

300 350 lira arası bir drone arıyorum özelliklerde şunları arıyorum 1-Havada sabit kalabilme 2-Video kalitesinin iyi olması 3-En az 100 m 4-Telefondan kontrol Daha pahalı olabilir 400 e de çıkabilirim önerileriniz i bekliyorum