Arama sonuçlarınız

1. axilik

Dizüstü için TV kartı tavsiyesi

Arkadaşlar laptopum için almayı düşünüyorum. Konuya eğilimli olanlar yardımcı olursa sevinirim.
  2. axilik

Sirhot - Kadın

http://www.youtube.com/watch?v=Fr2dJMdDZe8
  3. axilik

Sayfalarımızdaki link kirliliği

2-3 gündür sıklaştı ama bayağıdır vardı. Bu paylaşılan linkleri kontrol eden bir mekanizma yok mu? Önüne gelen saçma sapan link paylaşıyor. Yok hotfile, yok şu yok bu... Bu duruma acil bir önlem alınmalı yoksa verilen linklerin sahipleri kazandıkları upload değerlerini göz önünde bulundurarak...
  4. axilik

Az Kaldı..

KPSS nedeniyle uzun bir süredir ayrı olduğum SDN ailesine tekrar dönmek için gün sayıyorum. Sınavdan sonra bomba gibi bir dönüş yapacağım. Az kaldı arkadaşlar :cool:
  5. axilik

Apaçilerle ilgili özlü sözler

[Öncelikle notumu düşeyim: Bu yazımda hiçbir ırkçı artniyet yoktur. Amacım sadece eğlenceli birşeyler ortaya koymaktır. Alıntıyı lütfen belirtiniz. Emeğe saygı. Buyurun...] Bugün yarın yeni sloganlarla karşımıza çıkarlarsa şaşırmayın: - Haydi şimdi apaçi olmaya.. - Baba beni apaçilere...
  6. axilik

Sdn Gibisi Var Mı ?

teknik aksaklıklardan dolayı (bilgisayar servise gitti gidiş o gidiş) uzun zamandır ayrı kaldığım SDN sakinlerine sertifika için gittiğim bilgisayar kursundan selam ederim :lol:
  7. axilik

Hocam.com

Arkadaşlar ben şahsen bu siteden birşey anlamadım. Çalışma prensibi olsun içerik olsun konu neyin falanı filanı... bi hocam puan var sanki ingiliz sterlini :lol: ayrıyeten üyelik için bayağı bi bekliyorsun.(kızsan ayrı konu :thumbup:) Neyse ben bu sitenin fazla bir albenisi olmadığını düşünerek...
  8. axilik

Film Tavsiyeleri

Sinema başlığı altındaki ''Film Tavsiyeleri'' konusunu sabitleme imkanımız var mı? Yoksa da canınız sağolsun:blush: (yüksek ihtimal En Son İzlediğiniz Film başlığında devam ediniz diyeceksiniz. Cevabını bile bile neden başlık açtın diye sormayın. Bi axilik oldu işte :clap::clap:
  9. axilik

Herkese selam

Aslında bayağıdır siteyi takip ediyorum ama kendimi tanıtmak bugüne nasipmiş. Herkese forumda iyi eğlenceler... Faydalı bilgilerde buluşmak dileğiyle esen kalın....