Arama sonuçlarınız

1. M

Acer nitro 5 i5 1050ti kullanan bilen var mi?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-52-intel-core-i5-8300h-8gb-1tb--128gb-ssd-gtx1050ti-linux-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q3ley-010-p-HBV00000JT25E?magaza=Hepsiburada Evet arkadaşlar 4500 5000 fiyat bandında bunda karar kıldım fakat nette gördüğüm bazı yorumlarda ısınma kapanma...
  2. M

4k-5k arasi oyun icin laptip onerisi

Beyler yakın zamanda alacağım ve gözüme bunu kestirdim sizce nasıl ve bu fiyat bandında bundan daha iyisini bulabilir miyim? Hdd ve sdd olması dışında 1050ti ekran kartı olması iyi oldu. I5 8300 işlemci nasıl bir performans sergiler sizce yardımcı olursanız sevinirim...
  3. M

S9+ cihazımda sorun mu var?

Arkadaşlar merhabalar telefonu alalı 3 hafta felan oluyor bazen karşılaştığım bir şey var onu sormak istiyorum. Video izlerken veya herhangi bir şeye bakarken bildirim panelini çağırdığım zaman bazen kendi kendine gel git yapıyor özellikle bu video izlerken oluyor? Bilen varsa cevaplarsa...
  4. M

s9+ Pie ve One Oi yapmalı mıyım?

Arkadaşlar merhaba telefonu yeni aldım. Sizce yeni sürüm yapmalı mıyım? Çok fazla olumsuz eleştiri duymuştum şuan ne durumda acaba? Şarjı, stabilitesi?
  5. M

Spigen Samsung Galaxy S9 Plus Kılıf Rugged Armor Urban Nasıl?

Arkadaşlar telefonu sipariş ettim yolda geliyor peki bu kılıfı kullanan veya bilgisi olan var mı koruması nasıl ve estetik açıdan nasıl gözüküyor? Yani çok kaba oluyor mu? Sizce almalı mıyım?
  6. M

Ne yapmam gerekiyor?

Arkadaşlar s9+ siparişi vereceğim aksam yarın elime ulaşır. Elime aldığım zaman sıkıntı çıkmaması için ilk yapmam gereken kontroller nelerdir? Yardım
  7. M

Mi 9 mu s9+ mı?

Dostlar telefon almam lazım ikisi arasında kararsız kaldım siz ne dersiniz? Daha doğrusu s9+ da karar kılmıştım ama mi9'u beklemem gerektiği söyleniyor sizce ne yapayım? Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bu arada 4000-4500 arası bütçem var mi9 kaçtan çıkar bilgim yok.
  8. M

Sizce s9+ hala alınır mı?

Beyler bayanlar yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. 4000-4500 arası nakitim var ve telefon almam gerekiyor artık. s9+ da karar kıldım fakat mi9 felan da çıkıyor napsam bilemedim. %50 olacak ötv zammından önce almam gerekiyor fena oynayacak piyasa.. VE SİZCE S10 ÇIKMASIYLA S9+ DA BİR...
  9. M

S9 Plus içinbeklemelimiyim? Ne kadar?

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum yanlış konu yanlış yer olursa kusura bakmayın. Gerçekten öğrenmek istediğim bir şey var 4000 tl nakitim var s9 plus alacaktım 1 ay önce sonra 20 şubatta s10 çıkacağını duydum bekleyeyim dedim hala almadım ama can sıkmaya başladı telefonsuzluk. Yani diyeceğim şu...