Arama sonuçlarınız

1. M

Acer nitro 5 i5 1050ti kullanan bilen var mi?

Aceri düşünüyorum umarım pişman olmam hocam
  2. M

Sdd ve 16gb optane farkı ne oluyor
  3. M

Hocam ısınma kapanma müşteri hizmetleri vs derken çok fazla olumsuz yoruma denk geldim tam almaya karar verdikten sonra olunca moral bozuldu biraz bütçem bu ve 1050ti istiyorum
  4. M

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-52-intel-core-i5-8300h-8gb-1tb--128gb-ssd-gtx1050ti-linux-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q3ley-010-p-HBV00000JT25E?magaza=Hepsiburada Evet arkadaşlar 4500 5000 fiyat bandında bunda karar kıldım fakat nette gördüğüm bazı yorumlarda ısınma kapanma...
  5. M

4k-5k arasi oyun icin laptip onerisi

Normalde bejimde aklımda ki o ama öyle büyük çapta oyuncu değilim belli başlı oyunları oynuyorum üniversite kaynaklı laptop tercihim hocam
  6. M

Okuduğum yorumlar genelde geçen seneye ait modellerde oyle diyorlsr 2019 modellerinde duymadım senin de oyle o zaman sanırım ama ryzen da isinma yok dediklerini okudum Peki i5 1050ti daha iyi gozukuyor ısınma sorunu onda olabilir mi? Ve 8 gb olan ram ve 128 gb sdd arttırma şansımız var mı?
  7. M

Ya ben biraz araştırdım ama herkes ısınma sorunundan bahsediyor anlamadım yani tam olarak en büyük korkum o oynadığım oyunlar genelde lol fifa gta5 falan kaldırmadan yana sorun yok tek korkum ısınması 1568491162 Evet bu da iyiymiş msi olması da ayrı güzel tabi keşke 1tb hdd olsaydı yanında...
  8. M

Beyler yakın zamanda alacağım ve gözüme bunu kestirdim sizce nasıl ve bu fiyat bandında bundan daha iyisini bulabilir miyim? Hdd ve sdd olması dışında 1050ti ekran kartı olması iyi oldu. I5 8300 işlemci nasıl bir performans sergiler sizce yardımcı olursanız sevinirim...
  9. M

Fiyat performans ürünü laptop tavsiyesi

Beyler sizce i7 ye orta segment bir ekran kartı laptop mu Yoksa i5 ile üst düzey bir ekran kartı tercihi yapmalıyım? Malesef i7 üstüne sağlam bir ekran kartı şuan inanılmaz pahalı
  10. M

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Beyler birisi cevap verebilir mi ben alalı 4 ay falan oluyor memnunum tabi ki ama hala hicbir güncellemesini yapmadım acaba şuan ne durumda hız stabillik şarj kamera açısından yardımcı olursanız sevirim
  11. M

Arkadaşlar merhaba telefon son güncellemelerle ne durumda acaba temiz bilgi verebilecek var mı? Ben hala ilk aldığım gibi kullanıyorum sorun yok gayet iyi sadece ne hale geldi onu merak ediyorum hız stabilite şarj acısından
  12. M

Bende aldım bekliyorum hala güncellemenin daha stabil ve iyi olmasını benim de 8 şuan durum nedir acaba son güncelleme ile pie ve ui?
  13. M

S9+ cihazımda sorun mu var?

Onu aktif etmedim biliyorum bildirim paneli mesaj gelince bile gelip gidiyor anlamıyorum
  14. M

S9+ cihazımda sorun mu var?

Arkadaşlar merhabalar telefonu alalı 3 hafta felan oluyor bazen karşılaştığım bir şey var onu sormak istiyorum. Video izlerken veya herhangi bir şeye bakarken bildirim panelini çağırdığım zaman bazen kendi kendine gel git yapıyor özellikle bu video izlerken oluyor? Bilen varsa cevaplarsa...
  15. M

s9+ Pie ve One Oi yapmalı mıyım?

Teşekkür ederim sagolun beyler.
  16. M

s9+ Pie ve One Oi yapmalı mıyım?

Arkadaşlar merhaba telefonu yeni aldım. Sizce yeni sürüm yapmalı mıyım? Çok fazla olumsuz eleştiri duymuştum şuan ne durumda acaba? Şarjı, stabilitesi?
  17. M

kırılmaz cam önerisi olan var mı ? Spigen Samsung Galaxy S9 Plus Kılıf Rugged Armor Urban ve bu kılıf nasıl sizce?
  18. M

Spigen Samsung Galaxy S9 Plus Kılıf Rugged Armor Urban Nasıl?

Arkadaşlar telefonu sipariş ettim yolda geliyor peki bu kılıfı kullanan veya bilgisi olan var mı koruması nasıl ve estetik açıdan nasıl gözüküyor? Yani çok kaba oluyor mu? Sizce almalı mıyım?
  19. M

Ne yapmam gerekiyor?

aynen iyi fikir sağolun beyler teşekkür ederim.
  20. M

Ne yapmam gerekiyor?

Arkadaşlar s9+ siparişi vereceğim aksam yarın elime ulaşır. Elime aldığım zaman sıkıntı çıkmaması için ilk yapmam gereken kontroller nelerdir? Yardım
  21. M

Mi 9 mu s9+ mı?

hocam çok bilgim olmadığından dolayı güvenemiyorum o işleme ya ama dediğiniz gibi öyle bir durumda s10+ gayet mantıklı
  22. M

Mi 9 mu s9+ mı?

Dostlar telefon almam lazım ikisi arasında kararsız kaldım siz ne dersiniz? Daha doğrusu s9+ da karar kılmıştım ama mi9'u beklemem gerektiği söyleniyor sizce ne yapayım? Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bu arada 4000-4500 arası bütçem var mi9 kaçtan çıkar bilgim yok.
  23. M

samsung s9 almalı mıyım

bende s9+ mi8 arasında kaldım ama tr garantisi suya toza dayanıklılık kamera gibi etkenler ve tabi ki malzeme kalitesi s9+ da karar kıldım 1 hafta içinde s9+ ailesine katılıcam inşallah
  24. M

samsung s9 almalı mıyım

bu ötv zammı ne zaman gelecek bilgisi olan var mı? S10 çıktı hala inmedi namussuz aksine arttı
  25. M

Sizce s9+ hala alınır mı?

Beyler bayanlar yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. 4000-4500 arası nakitim var ve telefon almam gerekiyor artık. s9+ da karar kıldım fakat mi9 felan da çıkıyor napsam bilemedim. %50 olacak ötv zammından önce almam gerekiyor fena oynayacak piyasa.. VE SİZCE S10 ÇIKMASIYLA S9+ DA BİR...
  26. M

1 nisandan itibaren gireceğini okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum tam ama bunun dışında dolar kurunu da takip etmemiz gerecek malum seçimler yaklaşıyor
  27. M

Sağolasın kardeşim. Peki ne düşünüyorsun fiyat için? yani ben pek hakim değilim de s9 çıktığında s8 de neler ne kadar sürede olmuştu bilgin var mı? Açıkcası 3950ye kadar düşen telefon şu aralar tekrar 4500 bandına çıktı acele etmem gerekiyor sanırım
  28. M

Dostum maalesef 7500 bence ekstradan 3500 verecek kadar bir şey yapmamışlar testlerde de çok az bir fark var üstünlük pek ilgimi çekmedi açıkcası ayrıca nakit olarak 4000 var ötv zammı %50ye çıkacak diye biraz acele ediyorum açıkcası
  29. M

Beyler s9 plusun fiyatı hepsiburada da 4200 4500 bandında alsam mı yoksa s10nun çıkmasıyla biraz beklesem mi? Ama ötv %50 olacak onun korkusu var biraz
  30. M

S9 Plus içinbeklemelimiyim? Ne kadar?

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum yanlış konu yanlış yer olursa kusura bakmayın. Gerçekten öğrenmek istediğim bir şey var 4000 tl nakitim var s9 plus alacaktım 1 ay önce sonra 20 şubatta s10 çıkacağını duydum bekleyeyim dedim hala almadım ama can sıkmaya başladı telefonsuzluk. Yani diyeceğim şu...