Arama sonuçlarınız

1. 4

3900x için Hava soğutma vs Sıvı soğutma

Merhaba kolay gelsin herkese ben bu sistemi düzenli olarak render almak için kullanacağım. Sistemi yeni yükselttim ve daha OC yapmadan stok fan ile render aldığımda 90 C derecelerde geziyor işlemci sıcaklığı ve sıcaklık değerleri yüzünden mi bilmiyorum çok tatmin etmedi işlemcinin performansı ve...
  2. 4

Uyku modundan sonra Sistem Çalışmıyor

Merhaba herkese kolay gelsin bir kaç gün önce mevcut sistemimi yükselttim ve anakart ile işlemciyi değiştirdim. İşlemci ve anakartı değiştirmeden önce de bu sorun oluştu ve sistemi güncelleme sebeplerimden bir tanesi de buydu aslında. Bir kaç aydır açmadığım bilgisayarımı açtığımda fotoğrafta ki...
  3. 4

Gigabyte x570 aorus elite fan sorunu !

Merhaba kolay gelsin bir sistem yükseltmesi yapıyoruz. x570 gigabyte aorus elite anakart ve 3900x işlemcili bir sistem kuruyorum yalnız bilgisayarın kurulumunu yaparken Anakart üzerinde sadece 2 adet sys_fan girişi olduğunu fark ettim benim kasaya bağlamak istediğim 6 adet fan var. Bu durumu...
  4. 4

Ryzen 7 2700x ve RTX 2080 lik sistemi yükseltme

Merhaba kolay gelsin herkese 1 yıl önce kurduğum sistemi yükseltmek istiyorum. Mimarım ve genel olarak 3 boyutlu programlar ve render işleri ile uğraşıyorum. Amd nin 3000 serisi işlemci serisine geçmeyi düşünüyorum ama emin de olamadım tam olarak OC yapmak gibi bir niyetim yok çok da anlamıyorum...
  5. 4

Kesintisiz Güç Kaynağı Tavsiyesi

Merhaba Arkadaşlar Kolay gelsin sistemim şu şekilde : MSI Gaming X Trio GeForce RTX 2080 8GB 256Bit GDDR6 PCI-E 3.0 Ekran Kartı AMD Ryzen 7 2700X 4.35GHz 20MB Cache Soket AM4 İşlemci Corsair VENGEANCE LPX 32GB (2 x 16GB) DDR4 DRAM 3200MHz C16 MSI X470 Gaming PRO AM4 DDR4 DVI HDMI SATA 6GB/S...
  6. 4

300 TL Çizim Programları için Klavye Tavsiyesi

Merhaba kolay gelsin herkese Mimarım çizim programlarıyla uğraşıyorum boş zamanlarımda da oyun oynuyorum daha önce mekanik klavye kullanmadım ve çizim programlarıyla birlikte rahat kullanabilir miyim emin değilim açıkcası. Diğer konuları okudum biraz bu fiyat aralığında M400 , CM Lite ve...
  7. 4

Kasa Fanı Tavsiyesi (Corsair Carbide 275r)

Merhaba herkese daha önce bir kaç konu açıp tavsiye istemiştim sistemle alakalı parçaları sipariş ettim. Şimdi Corsair Carbide 275r kasa için fan tavsiyesi rica edeceğim. Kasa ile birlikte bir adet arkaya ve bir adet öne olmak üzere 2 adet fan geldi üstünde. Üst tarafa 2 adet 120mm lik ve ön...
  8. 4

Mimarlık+Oyun İçin Monitör Önerisi (Rtx-2080)

Merhaba herkese kolay gelsin anlaşılacağı üzere mesleğim Mimarlık ve 3 boyutlu çizim programlarıyla uğraşıyorum boş zamanlarımda da oyun oynamaya çalışıyorum. Yeni bir sistem topladım ve bu sistem için bir monitöre ihtiyacım var araştırmamı yaptım aslında ama cidden kasayı toplamak daha kolay...
  9. 4

RTX 2080 15000 TL Lik Sistem Önerisi ?

Merhaba Kolay gelsin herkese iş ve oyun ortak kullanılacak bir sistem kurmak istiyorum. Mesleğim Mimarlık 3 Boyut programları ile render işlerim oluyor ve aynı zamanda oyun da oynuyorum. Bütçe 15bin 16bin TL civarı Monitör dahil. Kendimce bir şeyler oluşturdum ama sistem bilgisi olarak çok...