Arama sonuçlarınız

1. BarkinCoskun

windows 10 sürücüleri en iyi duruma getirme

merhabalar youtube da sürücüleri en iyi duruma getirerek oyunlarda fps artışı olduğunu söyleyen bir video izledim ve ayarları yaptım ancak bu en iyi duruma getirmesi çok uzun sürüyor eğer durdurursam bilgisayarımda bir soruna yol açar mı? teşekkürler.
  2. BarkinCoskun

cs go yüksek var değeri

Normal 50 fps aliyorum bu artinca ping de artiyor ve oyun 1-2 saniyeligine donuyor 1556901397 Var artinca fps 20 lere dusuyor
  3. BarkinCoskun

cs go yüksek var değeri

merhabalar bundan bi 2 hafta önce bir problemim yoktu ama şimdi net_graph 1 yazdığımda var değeri hep yükseliyor önceden 0 a yakındı ama şimdi 30-40 ları bile gördüm buvar nedir ve nasıl düşürülür bilen varsa yazabilir mi teşekkürler (bu arada var artınca ping artıyor ve fps düşüyor.) hatta şuan...
  4. BarkinCoskun

Cs go yüksek var değeri

Merhabalar cs go oynarken fps im aslında iyi yani 70-80 fps alıyorum ama bu lanet şey yüzünden fps 40 lara düşüyor ping düşünce bu artıyor ping yülselince bu düşüyor var nedir ve nasil cozulur bilen varsa lutfen yazabilir mi? Normali 0 a yakin diye duydum bende 10 lara cikiyor.
  5. BarkinCoskun

amd 19.4.1 güncelleme sorunu

Sorunu çözdüm bilgisayciya goturdum ve yarim saatte yapti 10 tl aldi tesekkurler hersey icin <3
  6. BarkinCoskun

Teşekkürler cevap verdiğiniz için deneyeceğim. <3
  7. BarkinCoskun

amd 19.4.1 sorunu

valla benim sistem 64 bit ve sitede tek de win 10 64 bit vardı
  8. BarkinCoskun

amd 19.4.1 sorunu

Denedim ama yine 1. Resimdeki hatayi aliyorum
  9. BarkinCoskun

Islemcide amd
  10. BarkinCoskun

amd 19.4.1 sorunu

merhabalar yeni gelen güncellemeyi amd sitesinden yaptım ama şöyle iki uyarı alıyorum bunu nasıl çözülebileceğini bilen varsa acil yardım edebilir mi?
  11. BarkinCoskun

laptop 1555342914 bi bilen yok mu ya ?
  12. BarkinCoskun

merhabalar yeni gelen güncellemeyi amd sitesinden yaptım ama şöyle iki uyarı alıyorum bunu nasıl çözülebileceğini bilen varsa acil yardım edebilir mi?
  13. BarkinCoskun

cs go var neden çok yüksek ?

merhabalar bir iki hafta öncesinde bu sorun yoktu ama şimdi konsola net graph yazdığımda var değerinin çok fazla arttığını gördüm bir sürü ayar denedim ama olmadı ne olduğunu bilen ve nasıl düzeltileceğini bilen varsa yazabilir mi teşekkürler. bu arada resim bana ait değil internetten buldum...
  14. BarkinCoskun

oyuna özel steam girdi ayarı nedir ?

merhabalar cs go da önceden olmadığı kadar ping sorunu yaşıyorum ve bu ayarı gördüm bu ayar benim pingime bi zararı ve ya yararı varmıdır ? hangisini seçmem gerek ?
  15. BarkinCoskun

oyuna özel steam girdi ayarı nedir

merhabalar cs go da önceden olmadığı kadar ping sorunu yaşıyorum ve bu ayarı gördüm bu ayar benim pingime bi zararı ve ya yararı varmıdır ? hangisini seçmem gerek ? gerçekten bilen yok mu?
  16. BarkinCoskun

cs go var neden yükselir

merhabalar bundan bi 2 hafta önce bir problemim yoktu ama şimdi net_graph 1 yazdığımda var değeri hep yükseliyor önceden 0 a yakındı ama şimdi 30-40 ları bile gördüm buvar nedir ve nasıl düşürülür bilen varsa yazabilir mi teşekkürler (bu arada var artınca ping artıyor ve fps düşüyor.)
  17. BarkinCoskun

cs go uyarı açma

Merhaba ben cs go için fps arttırma kodları yazdım ve sonradan oyuna girdiğimde uyarı almamaya başladım (glock 18 üçlüye alma,otomatik yapma) gibi uyarılar çıkıyordu artık çıkmıyor bu konuyla alakalı bir kod var mı yazarsanız sevinirim.
  18. BarkinCoskun

amd radeon renk sıcaklığı

Merhabalar amd radeon ayarlarında renk sıcaklığı diye bir bölüm var(6500k) bu değeri alçaltmam ya da çoğaltmam ekranıma ya da ekran kartıma zarar veriri mi cs go oynarken sarımsı grafikler hosuma gidiyor bunu için doygunluğu arttırdım ve çok güzel oldu bu ayarda gozüme takıldı sormak istedim...
  19. BarkinCoskun

Amd Radeon renk sıcaklığı

Merhabalar amd radeon ayarlarında renk sıcaklığı diye bir bölüm var(6500k) bu değeri alçaltmam ya da çoğaltmam ekranıma ya da ekran kartıma zarar veriri mi cs go oynarken sarımsı grafikler hosuma gidiyor bunu için doygunluğu arttırdım ve çok güzel oldu bu ayarda gozüme takıldı sormak istedim...
  20. BarkinCoskun

socical club hesabı nasıl siliniyor

Bu sitede ne yapacagın yazıyor rockstarın kendi sitesi https://support.rockstargames.com/articles/200146056/How-to-Request-Social-Club-Account-Deletion Iyice oku... ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bu arada aldığın dlc ler falan gidiyormuş sanırım.
  21. BarkinCoskun

Snaptube guvenli mi

Bilmiyorum üzgunüm :(
  22. BarkinCoskun

windows 10 1809 güncellemesi sorunu

tesekkürler deneyeceğim
  23. BarkinCoskun

windows 10 1809 güncellemesi sorunu

merhabalar ben bu windows u güncelledim ama güncellediğime bin pişman oldum 1809 güncellemesi sonrası amd radeon ayarlarına giremiyorum şöyle bir uyarı alıyorum; "radeon ayarları ve sürücü sürümleri uyuşmuyor en son sürümlerle güncelledikten sonra lütfen tekrar deneyiniz" amd nin sitesinde...
  24. BarkinCoskun

Amd radeon ek ayarları yok

Tamam teşekkürler ben yinede bi saçmalik yapmayayım böyle olsun yapicak birsey yok ileri surumlerde gelir umarim.
  25. BarkinCoskun

Oyun Önerisi (FPS,Online,Ücretsiz)

?
  26. BarkinCoskun

Teşekkurler peki başka bir yolu yok mu youtube da biri program files amd ccc2 oradaki dosyayi indirilip acildigini soyledi ama guvenemedim.
  27. BarkinCoskun

Bence de iyi bir oyun ve zula gibi pay2win değil oyun ici parayla silah aliyorsun ve kalici olarak sende kaliyor.
  28. BarkinCoskun

:) ---- Mesajlar birleştirildi ---- Black squad da güzel ücretsiz
  29. BarkinCoskun

Insurgency steam de, parali ama çok gercekci ama belki sende kasabilir indirimlerde 3.60 a düşüyor
  30. BarkinCoskun

Snaptube guvenli mi

Tubidy diye bir site var istedigin video yu yaz mp4 olarak indir onu paylasabilirsin.
  31. BarkinCoskun

Snaptube guvenli mi

Bence güvenli değil eğer video indirmek istersen youtube go yu indirebilirsin.
  32. BarkinCoskun

Merhabalar buralarda daha yeniyim benim bir sorunum var amd radeon ayarlarına girip ordan da tercihlere girdiğimde ek ayarlar vardı ama bu 19.1.1 güncellemesini yaptım ve bu ayarlar kayboldu youtube dan fps arttırma videoları izlediğimde hep bu ayarları ayarlıyorlar bu sorunu bilen varsa lütfen...