Arama sonuçlarınız

1. (Evo)lution

Haber Yeni Honda City'nin Türkiye fiyatı açıklandı!

Honda City tek motor seçeneği olan 1.5 121bg 145nm tork ve CVT şanzıman ile gelecek ve 0-100Km/h yi 10.5sn ye de tamamlayabiliyor. Elegance Paketi 219,000TL, Executive Paketi se 229,000TL olarak belirlenmiş. Her iki pakettede Standart olarak 16inç jantlar ve led farlar ile geliyor. Sizce bu...
  2. (Evo)lution

Soru Galaxy Watch 46mm hala alınırmı?

1750tl bütçem var. Galaxy watch ın tasarımını çok beğeniyorum fakat nerdeyse 3.5 yıllık bir akıllı saat. Sizce galaxy watch almak hala mantıklımı? Bu fiyata daha iyi akıllı saat varsa önerebilirmisiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
  3. (Evo)lution

Nickname Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. Profil ismimi değiştirmeyi düşünüyorum ama aklıma güzel nickname gelmiyor ?. Teknoloji veya araba hakkında nick tavsiye edebilirseniz güzel olur:). Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  4. (Evo)lution

Nat türü: sıkı sorunu

İnternet çok iyi çalışıyor ama oyunları online oynayamıyorum. Bu sorun nasıl çözülebilir?
  5. (Evo)lution

Galaxy Buds Sağ kulaklıktan çok az ses çıkıyor

Galaxy Buds'ı 7 aydır kullanıyorum. Ses kalitesi güzeldi ama temizledikten sonra sağ kulaklıktan ses çok az çıkıyor. Bu sorun nasıl çözülebilir?
  6. (Evo)lution

Galaxy S9 dan s10e ye geçilirmi

Galaxy s9 un ekran süresi yetmemeye başladı(2 saat 40dk). S10e nin ekran kalitesi s9 kadar iyimidir ?
  7. (Evo)lution

Samsung Galaxy S9 Plus Yazılim günceleme gelmeme sorunu

Arkadaşımin telefonu orjinal galaxy s9 plus ama aldıgından beri ağustos 2018 güncelemesinde hiç update almadı neden? Benim normal s9 şubat 2019 güncelemesini aldı
  8. (Evo)lution

Telefon önerisi

Galaxy s9 mu huawei p20 mi ? Oyun performansı,ekran,kamera olarak hangisi daha iyi ?