Arama sonuçlarınız

1. G

15000-19000 TL arası Notebook Önerisi güncel

Öncelikle herkese merhaba. Doların 8.5 Türk Lirası olduğu bu günlerde 15000-19000 arası fiyat bandında notebook alacağım .Oyun oynamak birinci önceliğim olmasa da gaming notebookları daha başarılı buluyorum. Sizlerden notebook önerisi bekliyorum. Bireysel olarak kullananlar yorum yaparsa daha...
  2. G

Windows vs Macbook arasında kararsızlık

Merhabalar kendime notebook alacağım.Yazılım işleriyle uğraşıyorum.Windows kurulu notebookların genel kullanım olarak daha yaygın olduğunu biliyorum. IOS için yazılım yazmak için mac sisteme sahip olmanız gerektiğini duydum.Amacım tamamen stabilite. Uzun süre kullanmak istiyorum aldığım cihazı...
  3. G

Xiaomi redmi note 7 vs samsung galaxy a50

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/143490-144602/samsung-galaxy-a50_redmi-note-7/ 2telefon arasında kaldım samsung daha pahalı ama xiaomi bazı özellikler bakımından önde gibi marka bağımsız bakıldığında hangi telefon alınır teknik özellikleri için ve siz olsanız hangisini alırsınız
  4. G

Displayport titreme sorunu

öncelikle herkese selam 1ms 144hz wievsonic monitör kullanıyorum ürün bu VIEWSONIC 24"VX2458-C-MHD 1MS 144HZ FreeSync/GSync Full HD Curved Gaming Monitor - Vatan Bilgisayar ürünün içinden displayport kablosu çıkmadı bende kendim displayport 1.2 kablosu aldım. sorun şu displayport kablosuyla...
  5. G

Mikrofonu kaliteli headset

Ses kalitesi ikinci planda benim için alacağım headsetin mikrofonu gayet akıcı sesler vermeli gerek kayıt için gerek konuşma konusunda. Bütçe sınırım 500 tl. Rasladığım marka ve modeller şunlar Arctis 3 steelseries Logitech g430 Corsair hs60 Corsair HS60 7.1 Ses Kartlı Gaming Kulaklık Beyaz...
  6. G

Ekrana görüntü gelmiyor no signal

Kendim sistem parçalarını birleştirip topladım bilgisayarı işlemci fanı ekran kartı fanları kasa fanları hepsi çalışıyor ışıklar yanıyor ekranı bağladığımda no signal yazıyor ne yapmam lazım
  7. G

Kurduğum sisteme yardım

Ekran kartı=INNO3D GeForce RTX 2060 Twin X2 GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit - incehesap.com İşlemci=ryzen 2700x Kasa+psu=Cooler Master MasterBox K500L 600W 80 Plus USB 3.0 Pencereli MidTower Kasa | ITOPYA Anakart=MSI B450M BAZOOKA V2 AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466MHz HDMI DVI Anakart |...
  8. G

8000 Tl sistem önerisi

8 bin liraya sistem toplamak istiyorum işlemcisi ve ekran kartı yüksek olursa iyi olur Monitörde olsun :(
  9. G

Monster abra a7 - tulpar t5 farkı nedir

Herkese merhaba bi süredir araştırıyorum monster notebook almaya karar verdim Arasında kaldığım modeller bunlar Tulpar=https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V17-1-4.html Abra=Abra A7 V10.2.2 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook Abra da 2x8 gb ram bulunuyor bi de...
  10. G

7000-7500 liraya bilgisayar toplama

Hiç bir şey dahil değil sadece 7500 lira civarı kasa toplamak istiyorum bu işten anlayan arkadaşlar bana olabilecek en iyi sistemlerini oluşturabilir mi pek bilgim yok