Arama sonuçlarınız

1. Hasan Taha Irmak

Soru Pes etmeli miyim?

Dostum öncelikle geçmiş olsun Allah şifa versin. Bu soruyu burda aramak yerine doktoruna danış 10. Dakikada sorun yapıyorsa hafife alınıcak bi durum değil ritim bozukluğu olup futbolu bırakan futbolcular oldu dikkat et hiç bir şey sağlığından önemli değil iyi geceler.
  2. Hasan Taha Irmak

Soru Top toplayıcı nasıl olunur

Top toplayıcılar takımın akademi oyuncuları dostum
  3. Hasan Taha Irmak

Boy

1 sene olmuş uzadımı dost ??
  4. Hasan Taha Irmak

Soru En ucuz Tavuk Göğsü Nerede Olur?

Dostlar bildiğiniz üzere her yerde farklı absürt rakamlar oluyor. En ucuz Tavuk göğsünü nerden alabilirim?
  5. Hasan Taha Irmak

İphone Story Görüntü Bozma

Arkadaşlar telefonum İPHONE SE.Instagrama video atarken görüntü bozuyor. Genelde bu sıkıntıyı androidler çeker ama bende çekiyorum.Onceden olmuyordu guncellemeden sonra oldu sanırım,cozumu varmıdır,teşekkürler.
  6. Hasan Taha Irmak

Kaç Kilo Olmam Lazım?

Fazla Kasın Hız,çevikliği etkileyecegınden dolayı fazla kas yapmazlar. futbolda kasdan daha onemlisi hız,cevıklık denge vs olduguna ınanıyorum hocam ama tabiki fizik de onemli 1611612965 Dogru Soyluyorsunuz Hocam yasaklar kalksaydı 07:30 da kosuya gidip evde adidas traınıng programı felan...
  7. Hasan Taha Irmak

Kaç Kilo Olmam Lazım?

Teşekkürler, Hocama Sormadım fakat Futbolda Stoper Efsanelere Baktıgımda kilo-boy orantısı 5-6 aşşağı oluyor genelde veya +1,2 fazla oluyor
  8. Hasan Taha Irmak

Kaç Kilo Olmam Lazım?

Aslında Pek eksiklik bende göremiyorum.Hızda gayet iyiyim ikili mücadelelerdede yıkılmıyorum kolay kolay ama 3-4 KG sağlıklı şekilde koyarsam hızımı da dengede tutarsam iyi olacagını dusunuyorum Teşekkürlerimi Sunuyorum : )
  9. Hasan Taha Irmak

Kaç Kilo Olmam Lazım?

Leziz olur hocam :D 1611611945 Teşekkürlerimi Sunuyorum : )
  10. Hasan Taha Irmak

Kaç Kilo Olmam Lazım?

Öncelikle Teşekkürler.Öyle bir düsüncem var ama salona gittiğimde neye yogunlaşacagım hakkında pek fikrim yok çünkü futbolcuların fiziğiine baktıgımda göğüs,kol vs çok gelişmiş oldugunu goremiyorum
  11. Hasan Taha Irmak

Kaç Kilo Olmam Lazım?

Sağlıklı Oldugumu Bende dusunuyorum.Futbolcu Fiziğinde kilo değerleri nasıl olmalı onu merak etmiştim teşekkürler kankam :)
  12. Hasan Taha Irmak

Kaç Kilo Olmam Lazım?

hocam şeker hiç tüketmiyorum yağ falan az almaya çalışıyorum ama kilo vermeye başladım yulaf falan aldım tüketmeye çalışıcam.Antremanlar Korona Belasından dolayı yok yakında başlıcak evde şınav, halısahaya inip top la oynuyorum,eve gelirken asonsor yerıne merdıven kullanıyorum 11 kat kosuyorumi...
  13. Hasan Taha Irmak

Kaç Kilo Olmam Lazım?

Herkese Selamlar, Yaş 14 Boy 174 Kg 61 Futbol oynuyorum ve stoper mevkisinde yer alıyorum hızım falan gayet yerinde ama yeterli fiziğim olmadıgını dusunuyorum kaç kilo almam lazım sağlıklı şekilde ?
  14. Hasan Taha Irmak

Story Ses Sorunu

Herkese Selam bildiğimiz üzere iOS’larda spotifydan ig story için şarkı paylaştığımızda hareketli oynar ve şarkı çalar bende şarkı çalmıyor bilen varsa yardımcı olabilirmi?
  15. Hasan Taha Irmak

Havalı masaüstü fotoğrafı lazım

Havalıdan kastınız ne bilmiyprum ama A$ap Rocky , travis gibi adamların fotografları cok hosuma gidiyor adlarını ve walpaper yazarak aratabilirsin
  16. Hasan Taha Irmak

Aykut Elmas'ı ne kadar seviyorsunuz?

Bilmiyorum çoğu arkadaşımın severek izlediği biri ama bana hitap etmiyor gülmiyorum vs.
  17. Hasan Taha Irmak

LGBT ye Bakış Açınız Nasıl?

: D
  18. Hasan Taha Irmak

Hocam Bende Bunu Çok görüyorum tamam saygı gösteriyorum ama basa basa LGBT bireyi oldugunu gosterenler, göze vuranlar var normal bir şey olduğunu soyluyorsak, söylüyorlarsa belirtmelerine gerek yok sanırım ? 1609961331 Katılıyorum Hocam çoğu ülkede toplumun çoğunun hoşnut bulmadığı ...
  19. Hasan Taha Irmak

Cevabınız İçin Teşekkürler Hocam Katılıyorum.
  20. Hasan Taha Irmak

Günümüzde artan eşcinselliğe bakış açınız nedir? Saygı Duyuyor musunuz,Destekliyor musunuz ? Eşcinsellik Doğuştan mı Geliyor?
  21. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Hocam çekebiliyorsanız tebrikler zor bi rakam ?
  22. Hasan Taha Irmak

Hayalleriniz Nedir ?

hocam bende futbolcu olmak istiyorum başarılar :D
  23. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Zor görünüyor hocam denemek lazım :) 1609805555 Zor görünüyor hocam denemek lazım :) Zor görünüyor Hocam Denemek Lazım :) Bende kafayı yicem saçma sapan şeyler oluyo bazen ne zaman duzeltilecek acaba
  24. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Denicem hocam şuan CS:GO oynuyorum :D
  25. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Hocam kaslı bir vucudamı sahıpsınız yoksa normal mi çünkü bu kiloada o tekrar sayısı baya iyi sanırım
  26. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Hocam dogru soyluyorsunuz benim kuzen in çektiği tarzdan ben şınavı az tekrarla çekiyorum zaten belirttiğim gibi ne kadar nizami çektiğim hakkında fikir sahibi değilim 1609787729
  27. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Hiç sorma kanka anne 163 baba 173 bende 174 um yaş 14 bakalım 182+ falan olmak istiyorum bende kilomu koruyorum 63 kilo civarlarındayım
  28. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Kanka biraz zayıf sın sanki 1609775499 Hocam boy çok iyi boyun ve kilondan dolayı normal sanırım
  29. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

İnanıyoruz kankam :D yaşına gore ideal sanırım 1609773751 :) Eline sağlık zahmet oldu
  30. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Geçmiş Olsun Reis
  31. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Teşekkürler kankam denerim 1609770530 2 senede neler oldu hocam :) ? 1609770633 Kolların zayıf olabilir kanka
  32. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Hocam 30 çekip 45 saniye bekleyip yine 30 giremem 1609769874 Hocam boyda maşallahınız var benimde uzamam lazım futbolda stoper mevkisindeyim umarım uzarım genlere pek güvenmiyorumda boy 174 bakalım
  33. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Hocam ben ne kadar nizami çekiyorum Bilmiyorum benim kollar biraz daha geniş ama vuruyor yani 20 dk arayla 2 kere 30 çektim
  34. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Bende çozemedim LoL :)
  35. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Kilo fazla ama nası fazla yağ mı kasmı bu önemli
  36. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Kollarınız kiloyu kaldıramıyor sanırım hocam senın yaş boy kilo kaçtı
  37. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Hocam benim boy 174 kilo 63 32 falan çekiyorum hergun çekmeye çalış yaparsın
  38. Hasan Taha Irmak

Kaç Şınav Çekiyorsunuz?

Arkadaşlar Yaş 14 Tek seferde 30-32 şınav çekebiliyorum sizler kaç çekiyorsunuz? yaşıma göre idealmi?
  39. Hasan Taha Irmak

Monitör önerisi

Oyun oynuyorsan bu buyuklukte monitör zorlucak seni tavsiye etmem ama oyun fps oyunuysa cs gibi. Hikaye oyunlarında daha güzel olacağını dusunuyorum iyi günler
  40. Hasan Taha Irmak

Futbol fiziğimi nasıl geliştiririm?

Technopatdan buraya gelmiş :D
  41. Hasan Taha Irmak

Yılbaşını tek mutsuz geçiren ben miyim?

Doğrudur neler yaşadığını Bilemiyorum bu yuzden Bir şey demek istemiyorum ??
  42. Hasan Taha Irmak

Telefon kararsızlığı

Ben İPhone 11 Alman Taraftarıyım kanka
  43. Hasan Taha Irmak

Sanırım biraz yaşımızlada alakası var Ergenlik Diye hitap ettiğimiz yaşlardayız senle aynı duyguları ara sıra bende yasıyorum ama sürekli olumlu düşünüyorum, en azından çalışıyorum
  44. Hasan Taha Irmak

:) Kanka bende 14 üm daha yaşımız genç sanırım liseye yeni başladın asıl dostluklar lisede falan başlıyor hedefın varsa onun uzerınde yogunlaş ben futbolcu olmak istiyorum ona yogunlaşıyorum sende hedefine odaklan sevdiğin ve iyi para kazandıgın işi yapınca hersey sıradıyla oturur eminim güzel...
  45. Hasan Taha Irmak

Kanka yaş kaçtı
  46. Hasan Taha Irmak

iPhone 7 alınır mı?

Kanka bütçen varsa Iphone SE bak yoksa bende huawei p40 lite var iPhone 7 ile aynı fiyat. Huawei Oyun oynucaksan, şarjı iyi gitsin diyorsan iyi ama kamera tarafını sevemiyorum iPhone kameralarını bence hiçbiri tutamıyor iyi günler
  47. Hasan Taha Irmak

Ne dinliyorsunuz?

Drake Lıfe Is Good
  48. Hasan Taha Irmak

Amazon Para İadesi

Nası yani hocam ne kadar beklemem gerekiyor? Tahmini
  49. Hasan Taha Irmak

Beyaz iPhone SE'ye Telefon Kılıfı Arıyorum.

Kanka bende SE alcaktım caydırdılar beni huawei p40 lite aldım hayırlı olsun :) Pişman Oldum
  50. Hasan Taha Irmak

Amazon Para İadesi

Gaming Monitor
  51. Hasan Taha Irmak

Kilo verme sorunu ve vücut geliştirme

:D benım amcalar felanda kısa vallaha bi teyzemın oglu 190 birde amcamın oglu 180+
  52. Hasan Taha Irmak

Kanka cidden genler kötü anne 163 baba 173 ben futbol oynuyorum mevki stoper uzun boylu olmam lazım en azından 182+ falan istiyorum keşke senin boyunda olsaydım ayıptır söylemesi senın anne baba boy kaç :D 1609283713
  53. Hasan Taha Irmak

Kanka bende 14 yasındayım boyunu gorunce sasırdım boy takıntım var :) 174 benim boyum genlerım kotu umarım uzarım. Vücüt Çalışmak için erken oldugunu dusunmuyorum ben.Motivasyonu buldugun zaman, ege fitnessın yag yakma vidroları var zamanında bende bunlar sayesınde kıloyu verdim dene bence...
  54. Hasan Taha Irmak

Amazon para iadesi ne zaman olur

Eyw Reis umarım yarın oglene falan gelir amazon para iadesi tamamlandı yazıyordu
  55. Hasan Taha Irmak

Kanka suan bankalar kapalıya para gelmez sanırım yarına gelirmiki?
  56. Hasan Taha Irmak

Amazon Para İadesi

Beyler Oglen 5 Gibi Aldıgım Ürünü gece 1 gibi kargoya çıkmadan iptal ettim . Ne Zaman Karta Para yatar?Yarın a falan yatarmı?
  57. Hasan Taha Irmak

Eyw kanka inşallah yatar
  58. Hasan Taha Irmak

Kanka bende kargoya cıkmadan iptal ettim sana ne zaman yattı ? Oglen 6 gibi aldım gece 1 de iptal ettim ne zaman gelir?
  59. Hasan Taha Irmak

MSI 27" OPTIX MAG274R nasıldır

Arkadaşlar amazondan 2298 tlye aldım nasıl ürün
  60. Hasan Taha Irmak

Adeksten 299 tlye garaj mouse

sıfır diyolar aga
  61. Hasan Taha Irmak

Adeksten 299 tlye garaj mouse

Arkadaşlar fiyat nasıl sadece kutusu hasarlıymış aldık bakalım 1609088464 Razer Viper mouse
  62. Hasan Taha Irmak

MSI Clutch GM30 Rgb Gaming Mouse

195 tlye düşmüş itopyada alınırmı bu fiyaı hakediyormu acil
  63. Hasan Taha Irmak

Boyum uzarmı?Stoperde Boy Kaç Olmalı?

Teşekkürler Hocam Genetik Maalesef Büyük Rol Oynuyor
  64. Hasan Taha Irmak

Boyum uzarmı?Stoperde Boy Kaç Olmalı?

Herkese Selamlar Bu Konuyu 5 ay önce yine açmıştım o zaman boyum 173 dü şuqn 174 yaşım 14, 5 ayda 1 cm uzamış ve bu beni tedirgin ediyor.Stoper Mevkisinde Oynuyorum hayalim oyle amator kulupler değil profosyonel takımlarda top koşturmak istiyorum.Kayseride , kayserispordan sonraki en iyi...
  65. Hasan Taha Irmak

3000-4000 En Onemlisi Kamera

Arkadaslar 3000 4000 tl bandinda kamerasi en iyi olan hangisidir benim icin en onemli kamera onerilerinizi bekliyorum iphone 7 almak istemiyorum seneye guncellemeyi kesiuor iphone se var ama 5200 tl tavsiye bekliyorum
  66. Hasan Taha Irmak

Erken Yaşta Çikan Killar Nasil Alinmali ?

Elmacik Kemiginde oralarda kil var berbere bir kere agda yaptirdim 1.5 ay once yine cikti makine jilet vurmak istemiyorum cogalir diye
  67. Hasan Taha Irmak

Reis Yanaga yakin taraflarda da var onlari da mi makine ile alayim 1600610280 Reis Yanaga yakin taraflarda da var onlari da mi makine ile alayim
  68. Hasan Taha Irmak

Arkadaslar Yas 14 yuzde killanma var bunlari ne ile almaliyim ? Tavsiyeniz Nelerdir
  69. Hasan Taha Irmak

15 yaşındayım, doktor boyun uzamaz dedi.

Allah Yardımcın Olsun
  70. Hasan Taha Irmak

Şaka mısın Hocam Sen Hem Stoper olmayan adamları yazıyorsun hemde kendini haklı buluyorsun defans genel bir terimdir stoper sağ bek sol bek on libero gibi ayrılabilir sağ bek sol bek küçük olabilir çok örnek var buna fakat stoperde çoğunlukla 180+ oluyor :) Roberto Carlos ta sol bekti günümüz...
  71. Hasan Taha Irmak

Kanka sen olayı çok yanlış anlamışsın ?? saydiklarin stoper değil yanlız ya sol bek ya sağ bek ya orta saha yazmışsın :) stoper ne demek aratıp bulabilirsin :) 1598740471 Hangi ronaldodan bahsediyoruz ? Cr7 Denmi ondan bahsediyorsak boyu 187 Brezilyalı olandna bahsediyorsak 183 ?
  72. Hasan Taha Irmak

Reis doğrudur fakat 175 stoper örneği alabilirmiyim ? Genelde 180+ oluyorlar dediğin gibi çeviklik felan çok önemli zaten 2 si aynı anda olunca iyi yerlerde oluyorusn boy şuan 173.5 yaş 14 .16 yaşına kadar 180 olmak istiyorum İyi Gunler
  73. Hasan Taha Irmak

Dumbell Setinin Fiyatı İyimi

Eyw reis uygulayacağım dumbelların gelmesini bekliyorum gelene kadar evde 2.5 kg 2 tane var onları tek ele alıp felan cslısıyorum dogru dıyorsun tek kol olmaz aksatmıcam tesekkurler
  74. Hasan Taha Irmak

Aldım artık reis 80 kg geceler felan 1100 tl yarısında 400 500 tldir onlara o kadar veremem bunu adm akıllı kullanırsam sıkıntı yapacağını dusunmuyorum bilgiliysen yapabileceğim hareketleri kac kg ve kac set seklinde yapacağımı soylermısın reis yas 14 yeni başlıyorum ona gore
  75. Hasan Taha Irmak

Set hafif reis de yaş 14 kol ildefa çalışcam
  76. Hasan Taha Irmak

Kol çalışmaya yeni başlayacağım verdiğim ss fiyat ına göre iyimi dir ? Demir dolum felan mevzusunu bilmiyorum aydınlatır ısınız?
  77. Hasan Taha Irmak

14 Yaşındayım Ağırlık Boyu Engellermi

Eyw reis 5 kg ile başlayıp 10 a kadar çıkarırım kaç ayda belirli fark olur?
  78. Hasan Taha Irmak

14 Yaşındayım Ağırlık Boyu Engellermi

8 10 kg lık dumbellarla kol çalışsam Boyumu engellermi? Lütfen bilgili ler konusun boyumun uzamasını da istiyorum
  79. Hasan Taha Irmak

Boyum Uzarmı? Stoperde Boy Kaç Olmalı?

Bacakdada aynı durum galiba herkesten bir laf çıkıyor ben yinede bu yaşta agırlıklı squat girmicem bacak aletleri ile çalışıcam kol çalışırım
  80. Hasan Taha Irmak

Bacak Çalışsam Boyumu Etkilermi

Arkadaşlar yaş 14 boy 173 futbol oynuyorum fitness gidip koşu ve bacak çalışmayı dusunuyorum bacak aletlerini kullansam olumsuz etki alırmıyım
  81. Hasan Taha Irmak

30 Gün Boyunca Koşmak Hız Artırırmı

30 gün boyunca 1 saat koşmak hız arttırımı ? Ne gibi yararları vardır?
  82. Hasan Taha Irmak

Ryzen=ÇÖP

Ryzen 7 3700 um var memnunum :) Ryzen Bence intel den daha iyi herşey oyun olmuyor
  83. Hasan Taha Irmak

Reis 162 kısa bir boy fakat konu o değil benim yaşım 14 daha herşey için vakit var amacım futbolcu olmak mevki stoper stoperler uzun oluyor yoksa başka bireyden değil yani boy mevzusu Aga sen şakamısın futbolcu olarak tek sergen mi var gel altayada bakalım en tanıdıklar dan cr7 ye bakalım...
  84. Hasan Taha Irmak

Futboldan ne alaka? 1595624525 Ksalxbaşaşs reis sen şakamısın ya basket iler uzun oldugu için basketçi bu arada futbolculardan uzun olanlarda çok fazla kaleciler en az 190 oluyor stoperler en az 180+ oluyor neyin kafası 1595624597 Reis 14 e gireli 20 gün oldu 173 sen efsane boy atmışsın...
  85. Hasan Taha Irmak

Reis yaşını bilmiyorum fakat senin kadar uzayacagımı hiç düşünmüyorum 1.soru benım yasımdayken kaçtın şuan kaçsın 2. Tahminen kaç olurum? ?
  86. Hasan Taha Irmak

KRAL birşey sorabilirmiyim 8 10 kg lık dumbellarla kol çalışsam boyu etkilermi?
  87. Hasan Taha Irmak

Keske sendeki boy bende olsa reis 14 173 boy inşallah 193 falan olurum stoper olmak istiyorum uzun oluyorlar
  88. Hasan Taha Irmak

Üzerinden yaklaşık 9 ay geçmiş uzadınmı?
  89. Hasan Taha Irmak

Eyw Usta sporu sakatlık olmazsa bırakmayı düşünmüyorum sütü içicem teşekkürler
  90. Hasan Taha Irmak

Dogru soylu yorsun reis hız cevık onlar geliştirilir ama biliyorsun boy ısteyınce uzanıyor sence kaç cm olur?
  91. Hasan Taha Irmak

Reis Van dijk dedin kalpden vurdun hastasıyım adamın idolum dir kendisi şans su birde aynı gun doğmusuz :) 1595510840 Kiloda sabah aç karnına olculdum 62.4 bugun den itibaren abur cubur felan bıraktım ekmekde yemiyorum sabah lorlu yulaflı omlet yiyorum akşam annemgil ne yaparsa yiycem artık...
  92. Hasan Taha Irmak

İnşallah dediğin gibi olur reis futboldan anlıyorsan stoperler uzun olur benimde amacım belli boy uzun olduktan ful fizik çalışıcam 1595510496 Bugun den itibaren 30 gunluk 1 saatlik kosuya cıkıyorum. Malum koronadan futbol antremanlarımız iptal. İnşallah min. 185 olurum :)
  93. Hasan Taha Irmak

İnşallah da baba anne kısa amcalar 178 180 dede 178 teyzemin ogluda 190
  94. Hasan Taha Irmak

Arkadaşlar bundna 2 ay öncede forum açmıştım orda boy 171 Di şuan 173 felan temmuz 8 de 14 e girdim boyum kaç olur sizce stoperler in boyları cok uzun olur endişelerim var? En azından 185 i gorurmuyum stoperde boy bu kadar etkilimidir?
  95. Hasan Taha Irmak

Cougar Phontum Alınırmı

Cougar Phantum CGR-P53NB-500 Mikrefonlu Gaming Kulaklık Nasıl? Alınırmı Acil ?
  96. Hasan Taha Irmak

Stoper Mevkisindeyim Boyum Uzarmı ?

Bende Onlardan Biriyim Usta Sevmiyorum : )
  97. Hasan Taha Irmak

Eyvallah Reis Gecenin 4 Ünde İlgilenip Yazdığın İçin Dediklerini Uygulayacağım Teşekkürler :) 1588729493 Aynen Reis Doğrudur Hedeflerim Çok Yüksek Kayserinin En İyi 2. takımında oynuyorum 1. sini Kayserispor Sayarsak Kaptanım Ve herşey 16-17 yaşında belli olmaya başlıcak ve bu yaş...
  98. Hasan Taha Irmak

Kral Babam 172 annem 162 Fakat Amcalarım Uzun Dedem Uzun birde teyzemin oğlu 190 Sence Ortalama Kaç Olurum ?
  99. Hasan Taha Irmak

İyi Günler Reis Fakat Değişmiyormuş Yöneticiyle İletişime Gecin Diyor
  100. Hasan Taha Irmak

?? Aga Bazı Siteler 18 Altı Kabul Etmiyor Düzeltirim : )
  101. Hasan Taha Irmak

? Düzenledim Usta
  102. Hasan Taha Irmak

Bakarım Reis Eyvallah :) ?
  103. Hasan Taha Irmak

Eyvallah Kral efsane protein alıyorum fakat malum Ramazandayız Sahuru Bekliyorum Ramazan Bitince Uyku mu Ayarlıcam 22:00-07:00 Düşünüyorum
  104. Hasan Taha Irmak

Arkadaşlar Yaş 14 Boy 171 Stoperim İyide Oynuyorum Fakat Boyum Uzamaz Diye korkularım var çünkü stoperler bildiğiniz üzere 185 190 olurlar tahminrn kaç olurum tavsiye varmı ?
  105. Hasan Taha Irmak

Pubg Mobile Yetki Reddedildi

Reis bu Facebook gosteriyor ben facebookla girebiliyorum ama google ile giremiyorum
  106. Hasan Taha Irmak

Pubg Mobile Yetki Reddedildi

Bir telefonda başka bi telefonda oynamaya çalıştım google ile baglana tıklıyorum yetki reddedildi hatasını alıyorum giremiyorum hesaba yardım