Arama sonuçlarınız

1. O

İnternet Altyapı Yok/Port Yok

Yeni taşındık ve bulunduğumuz yerde boş port yokmuş taşındıktan sonra haberimiz oluyo ve uydudan falanda internet bağlatmak istemiyorum her neyse tam nasıl oluyo bilmiyorum bende biraz araştırdım ettim herkes türk telekomdan ev telefonu alıp bağlattırın sonra başka şirketten interneti...
  2. O

Ani duygu değişikliği

arkadaşlar bu animelerdeki ani duygu değişikliği yaşayan kız karakterler falan oluyodu bunlara ne deniyodu bileniniz varsa yazabilirmi
  3. O

Port Açamıyorum..

Arkadaşlar bu ne zamandır var bilmiyorum ama en son açalı bi kaç ay oldu, sıkıntı yoktu bugün aynı porttan minecraft serveri açmayı denedim arkadaşlarım giremiyince portta sıkıntı olduğunu anladım ve müşteri hizmetlerini aradım, internet bağlantısında sıkıntı yok dediler modemde bişey olabilir...
  4. O

Csgo Açılmama Sorunu

Arkadaşlar 2hafta önce windows 10 dan, windows 7 ye format attım hızlansın diye, bir sıkıntı olmadı, hızlandıda ama steamden cs yi indirdim açmaya çalıştım görev çubuğunda 1-2 saniye göründü ve steamdeki oynuyor yazısı gitti, oyunu başlat tuşu tekrar yeşil yandı bunun üzerine biraz araştırdım...
  5. O

Rick And Morty

Rick And Morty'nin 4.sezonun türkçe dublajı ne zaman gelcek bi bilginiz varmı?
  6. O

Vodafone Zamanla Düşen Hız

2-3 senedir vodafone modem kullanıyorum ve ilk aldığımızdaki hız git gide düşüyor, bu hız ilk başta mesela 2mb indirme hızı gibiydi sonradan 2senede 200kb a kadar düştü ve bu sene mart aylarında taahhüt süresini yeniledik güzel yine 1.8mb gibi bir indirme hızım vardı ama bu ay 700-800kb ye...
  7. O

Aynaya Bakınca Gözlerim Ağrıyor

Arkadaşlar 14 Yaşımdayım Aynaya Bakınca 2-3 saniyeliğine Gözlerimin Arka Tarafı ağrıyor başım dönüyor ve gözlerim kararıyor, bunun nedenini biliyormusunuz internette biraz araştırma yaptım bulamadım
  8. O

Diş ağrısı için çözüm

dişim o kadar ağrıyorki şuan ağlıyorum herşeyi denedim işlemio gargara, sirkeli tuzlu su, masaj falan aklıma ne geldiyse denedim hatta kendime şöyle sağlam bi tane geçirdim yinede hiç birşey olmuyor lütfen bildiğiniz bir yöntem falan varsa yardım edin ölüyorum
  9. O

Terraria Kasma Sorunu

Terraria'da Önceden Yaşamadığım Bir Kasma Var ve baya yol denemiş olsamda gideremedim oyunu öncedende oynamıştım bi sıkıntı yoktu çok rahat oynanıyordu ama şimdi oynanılmaz derecede kasıyor lütfen bildiğiniz bir yöntem varsa çok güzel olur bide slow sorunundan bahsetmiyorum bildiğiniz kasıyor
  10. O

Oyunlarda Fps Düşüşü

Oyunlarda Bi An Böyle bi fps düşüşü oluyor 10fps ye flan düşüyor ve bu her oyunda oluyor formatta attım bilgisayara hiç bir değişiklik olmadı bu fps düşüşü 10-15 saniye falan sürüyor sonra düzeliyor ama mesela oyunda 10 dakikalık ele girdim bu girdiğim elde 7-8 defa oluyor bu önceden böyle...
  11. O

Tivibu Üyeliğim Var Ama Televizyonuma Tivibu Yükleyemiyorum

Tivibu Üyeliğim var fakat televizyonda tivibu yok tv nin kendi mağazasına baktım ordada yok internetten araştırdım yinede uygun bir sonuç bulamadım