Arama sonuçlarınız

1. B

Öneri HP Pavilion alınır mı?

HP PAVILION 15-DK2035NT CORE İ7 11370H 3.3GHZ-16GB-512SSD-15.6"-RTX3050Ti-W10 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Arkadaşlar merhaba linkteki laptop nasıldır ? Kullanan var mı almayı düşünüyorum. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
  2. B

Öneri Acer Nitro 5

Merhaba bir süredir internette araştırma yapıyor bu laptop üzerinde. Isınma sorunundan bahsediliyor. Daha önce kullanan veya almamla ilgili tavsiye verebilcek olan var mı? Bu fiyata bulunduğum il mağzasında RTX 2060 a sahip laptop yok. İşlemci olarakta i5 9300h mevcut
  3. B

PS4 PRO

Arkadaşlar selam. Ps4 pro çıkalı baya uzun bir zaman oldu. Yeni konsol bile çıktı. Bu zamanda PS4 pro alınır mı sizce. Oynayacağım oyunlar genellike Pes Fifa Nba tarzı oyunlar. Hikayeli oyun çok nadir oynarım yani maksimum Rdr2 Gta5 gibi. Sizce bu zamanda PS4 pro alınır mı. Aldıktan sonra üzer mi?
  4. B

HUAWEİ GT2 pro

Selam arkadaşlar ben Iphone 8 Plus telefon kullanıyorum. Başlıkta bahsettiğim saat olan HUAWEİ GT2 PRO saati bu telefonla kullanmam sıkıntı yaratır mı özellik kaybı yaşar mıyım? bilgilendirme yapabilecek olan var mı
  5. B

SATILIK HESAP

Herkese iyi akşamlar yaklaşık 34 kostüm var 134 level silver 2 hesabımı Ders kitabı parası için satıyorum ilgilenen var mı?
  6. B

Radeon 530 Devreye Girmiyor

Herkese merhaba a12 9720p işlemcili 4gb radeon 530 (535dx) adli ekran kartina sahibim. Fakat 6 aydır bu harici kart devreye girmiyor tüm değerleri 0 olarak gözüküyor gorev yoneticisinde adi bile yok sadece r7 graphics var 2 tane onlarda 512mb urun degisikligi bile yaptim ama yok sorun cozulmuyor...