Arama sonuçlarınız

1. M

[C#] Ml.net Tensorflow Badımageformatexception Hatası

Merhaba ML.Netde bir model eğittim ve bu modelin projesinde herhangi bir kod çalıştırdığımda BadImageFormatException hatası veriyor. Tüm hata : System.Reflection.TargetInvocationException: 'Özel durum bir çağırma hedefi tarafından oluşturuldu.' BadImageFormatException: 'TensorFlow.NET...
  2. M

html

evet yardımcı oldunuz teşekkür ederim
  3. M

html

siteyi kodladıktan sonra alan adı alıcam pogrmlama dili olark html kulllanıyorum
  4. M

Geçici tek seferlik eposta kurmak

Bu sitede yapabilirsiniz kullanımı çok basit Temp Mail - Disposable Temporary Email
  5. M

Html şekilde gmail ve bağazı içeriği nasıl gönderilir

HTML ŞEKİLDE GMAİL VE FORUM İÇERİĞİ NASIL GÖNDERİLİR 1.AŞAMA:.html dosyasını tarayıcıda açıyoruz 2.AŞAMA:.html dosyası tarayıcıda açıkken ctrl+a yapıp ctrl+c yapıyoruz 3.AŞAMA:gmaili açıp e posta yaza tıklayınız 4.AŞAMA:göndermek istediğiniz e postayı yazıp mesaj yazma yerine ctrl+v yapıyoruz ve...
  6. M

html

evet ---- Mesajlar birleştirildi ---- benim yapmaya çalıştığım şey bir html dosyasındayken <a href="#page" class="abc">yazı</a> bu kodu yazıp tıkladığımızda şöyle oluyor site.com/sayfa#page mesela şu sitedeyiz diyelim site.com/sayfa bu kodu <a href="#page" class="abc">yazı</a> yazıp...
  7. M

html

arkadaşlar bana html de olan www.örnek.com/sayfa1.html#istediğinyazı nin yani #istediğinyazı yazan yeri yapmak ve içeriğini koymak için gereken html kodu lazım lütfen yardım edebilirmisiniz :oops: