Arama sonuçlarınız

1. Naitilius

Yardım Google Play Store Geliştirici Hesabı

Google play sürümüne üzerine bir kaç kez basınca ne olur diye merak ettim artık geliştiricisiniz yazdı nasıl iptal edebilirim
  2. Naitilius

Bazıları bende gözükmüyor

Telegram da bir arkadaşım bende gözükmüyor bende onda gözükmüyorum fakat ikimizde başka bi arkadaşımızda görülüyoruz sebebini bilen var mı?
  3. Naitilius

Whatsapp ta sıkıntı var

İyi günler görüntülü aramada sıkıntı yaşıyorum geçen arkadaş beni aramıştı birkaç saniye sonra otomatikman kapandı bugün de arkadaş aradı ben açamadan kendiliğinden kapandı çözümünü bilen var mı
  4. Naitilius

Kulaklık önerisi

Kulak üstü kablolu kulaklığım var jak girişinde galiba temassızlık var sol taraftan ses gelmiyor daha öncede başka bir modelde başıma gelmişti can sıkıcı olduğundan adam akıllı bluetooth kulaklık almak istiyorum kulakiçileri fazla kullanmak zararlı olduğu için vede kulaklık üstü kulaklıklar daha...
  5. Naitilius

steam bütün bildirimleri kapatma

bilgisayara steam kurucam fakat pcyi benim kadar babamda kullanıyor steamin gönderebileceği bütün bildirimleri kapatmanın kolay bir yolu var mı?
  6. Naitilius

Bunlar virüs mü?

En alttaki çince ve adı sadece program olan şeyler hakkında fikriniz var mı virüs mü onlar yardımcı olursanız sevinirim.
  7. Naitilius

D diskindeki bazı dosyalar gözükmüyor

12gb lık d diskinde 1,20 gb lık dosya var fakat 708 mb boş gösteriyor. Bazı dosyaların gizlenmiş olabiliceğini düşünüyorum o dosyaları nasıl görebilirim?
  8. Naitilius

3200 TL telefon önerisi

Maks 3200 tl olucak şekilde adam akıllı uzun süre gidecek sağlam bir telefon önerir misiniz
  9. Naitilius

Modemde sıkıntı var

Teledünya kablonet kullanıcısıyım. Internet gidip gidip duruyordu. Şuan modem tam olarak çalışmıyor bütün ışıklar yanmıyor İnternet kullanılamıyor diyor sıkıntıyı veya çözümü bilen var mı
  10. Naitilius

Kulaklığın tek tarafından ses geliyor

İyi akşamlar arkadaşlar kulaklığımın tek tarafından ses gelmiyordu uzun bir süredir. Bugün tekrar denedim ve jak girişini oynatınca ses gelip gitti sonra biraz daha uğraştım bu sefer düzgünce geldi ama tekrar gitti. Orada bir temassızlık var bu sorunu nasıl çözebilirim?
  11. Naitilius

8-9 bine ekipmanlar dahil sistem

Monitördür kulaklıktır klavyedir mousedur her şey dahil nasıl bir şey toplayabilirim
  12. Naitilius

Virüs taraması yaparken bir siteyi kapatmamı istedi nasıl yapıcam

Bir tehtit algıladı Web sitesini kapatın dedi ama açık site yok yardım edin
  13. Naitilius

Bluetooth kulaklık önerebilir misiniz ?

İki defa kalitelidir diye jbl kablolu kulaklık aldım bluetooth kulaklığa gerek yok diye fakat varmış. İkisindede sol taraftan ses gelmemeye başladı hor kullanmamama rağmen. Bir kulaklığa çok para vermekte istemiyorum gerek yok. 350-400 TL arası kaliteli bluetooth kulaklık önerisi olan varsa...
  14. Naitilius

Bu laptop alınır mı ?

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-g531gw-core-i7-9750h-2-6ghz-16gb-1tb-ssd-15-6-rtx2070-8gb-w10-46794.html İyi günler arkadaşlar laptop araştırıyordum (üniversite için lazım masaüstü kullanamam) bu laptopu buldum fiyatına göre gayet iyi özellikleri var 240hz ekran rtx2070 1tb ssd bu fiyata...
  15. Naitilius

Sizce bu ikisinden hangisini almak daha mantıklı

https://www.vatanbilgisayar.com/omen-by-hp15-cb0006nt-core-i7-9750h-2-6ghz-16gb-512ssd-15-6-rtx2060-6gb-w10.html#urun-ozellikleri https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-legion-y540-core-i7-9750h-2-6ghz-16gb-2tb-512ssd-17-3-gtx1660ti-6gb-w10.html Arada baya kapasite farkı var farkındayım ama...
  16. Naitilius

Yazılım için macbook pro alınır mı

Arkadaşlar merhaba ünide yazılım için laptop şart kasa istemiyorum ünide kullanamam bana laptop lazım macbook pro düşünüyordum fakat bazıları dersler Windows üzerinden işlediğinden sıkıntı yaşarsın demişti fakat çoğu program macos da da var sizce gaming laptop mu yoksa macbook pro mu almalıyım
  17. Naitilius

İninal aldığımda ailemin haberi olur mu

İninale ihtiyacım var fakat babam bu tür şeylere karşı online alışveriş yapmamı istemiyor eğer alırsam haberleri olur mu
  18. Naitilius

6000 tl laptop önerisi

Oyun yazılım film gibi işler için kullanacağım Windows 10 mutlaka olsun 6000e ben ilk başta hp pavilion un yeni serilerini düşünmüştüm(HP Pavilion 15-cx0039nt Core i5 8300H Notebook Fiyatı - Vatan Bilgisayar) ama iyi değil diyorlar sizce alınır mı alınmazsa ne önerirsiniz
  19. Naitilius

6000 tl notebook önerisi

Genellikle dizi oyun yazılım işleriyle uğraşcam laptop şart. Öneriniz nedir ben hp pavilion un yeni modellerine bakmıştım fakat almayın diyorlar sizce ne alayım
  20. Naitilius

Dizi/Film önerisi

Korku, dram, romantizm konuları dışında her türlü konu olur önerileriniz nelerdir
  21. Naitilius

2000-2500 TL bandında alınabilecek en iyi telefon nedir?

Yeni bir telefon alcam maks 2600 olabilir. Oyun oynuyorum fakat sadece oyuna yönelik olmasın kamerası güzel ve hafızası 64gb olursa sevinirim önerilerinizi bekliyorum
  22. Naitilius

Xiaomi mi band 4 adaptör ile şarj edilir mi

Xiaomi mi band 4 ü adaptör ile şarj etmek istiyorum. Böyle bir imkanım varmı varsa 5v 1.55a adaptör olurmu
  23. Naitilius

İtopya windows 10 kurmaya devam ediyor mu?

Kuzenime yakında pc alacağız kendin topla üzerinden kurduk sistemi eskiden windows 10 kurulumu ücretsizdi fakat şimdi hazır sistemlerde +40 tl istiyor bu durum kendin topla için geçerlimi geçerliyse nasıl ekleyebilirim 1557000184 Aşağıda varmış görmemişim
  24. Naitilius

Kulaklığın tek tarafından ses geliyor

Uzun süredir sıkıntısız çalışıyordu sonra bugün müzik dinlerken birden cızırtı geldi ve sol taraftan ses gelmemeye başladı bir kaç saniye sonra ses geri geldi ardından ses tekrar gitti ne yaptıysam olmadı çözümü var mı?
  25. Naitilius

Sisteme öneriniz var mı?

Yeni bir pc alcam karar verdiğim parçalar bunlar eğer öneriniz varsa alırım İşlemci:Intel Core i9 9900K Soket 1151 3.6 GHz 16 MB Önbellek 8 Çekirdek 16 thread 14nm İşlemci | ITOPYA Anakart:MSI MPG Z390 GAMING EDGE AC Intel Z390 9th Gen Intel Soket 1151 DDR4 4400MHz(O.C.) HDMI DP Anakart | ITOPYA...
  26. Naitilius

Gskill trident z rgb ramlerin rgbsini msi mystich light ile ayarlayabilir miyim

Trident Z rgb almayı düşünüyorum msi ın uygulaması ile yapabilirim değilmi
  27. Naitilius

Seagate barracuda 2tb alınır mı?

Sakın alma diyenler var çok ses sıkıntısı varmı kullanan varsa yada iyi bilen yardımcı olursanız sevinirim
  28. Naitilius

Logitech g933 alınırmı?

Arctis 7 alıcam ama merak ettim iyi bir kulaklık mı. Kullanan varsa yada incelemiş olan kaliteli mi iyi bir kulaklık mı bağlantıda sorun varmı mikrofonu ve ses kalitesi iyimi dışarıya çok ses veriyor mu bu gibi konularda sorun varsa söylerseniz memnun olurum ayrıca eğer sıkıntı yoksa alınır mı
  29. Naitilius

900-1100 tl wireless kulaklık önerir misiniz?

Sistemde eksik olan tek parça kulaklık. Ben corsair void pro yada arcits 7 düşünmüştüm. Sizin öneriniz veya bu ikisinden önerdiğiniz varsa söylerseniz memnun olurum.
  30. Naitilius

2000 tl monitör önerir misiniz ?

144 hz olsun ayrıca curved olursa güzel olur
  31. Naitilius

Aerocool 800w 80+ bronze psu alınır mı?

Fiyatı uygun ama kötüyse en az 700watt ve maks 450 tl lik bir psu önerirseniz sevinirim
  32. Naitilius

Cooler master h500p ve h500p mesh arasında boyut farkı var mı?

Fark varsada ne gibi farklar var
  33. Naitilius

Maks 1000 tl mekanik rgb klavye

Klavye alıcam maks 1000 tl verebilirim (1100 de olabilir) öneriniz varsa sevinirim
  34. Naitilius

Msi mag pylon kasasının 280 mm radyatör desteği var mı?

Sıvı soğutma 280 mm. Takılabiliyor mu üst kısma
  35. Naitilius

İntel i7 8700k ve rtx 2070 e 700w psu yetermi

850w almama gerem var mı yada 700w azmı
  36. Naitilius

Nanokatalog güvenilir mi?

İstediğim ekran kartı orda ucuz ordan alsam güvenilir mi orası
  37. Naitilius

Nzxt sıvı soğutma için yazılım

Rgb ışıklandırmasının renklerini değiştirmem için gerekli yazılımı nerden bulabilirim/indirebilirim?
  38. Naitilius

FreeSync destekli bir monitörü nvidia ekran kartına sahip bir pc ye takarsam nolur

G-Sync monitörler çok pahalı. O yüzden alamam. Bir sıkıntı çıkarmı freesync alırsam
  39. Naitilius

1500 tl curved 144hz monitör önerisi

Curved renk doygunluğu fazla ve 144hz bir monitör önerirseniz sevinirim
  40. Naitilius

Sinerji pc de montajda ekran kartını takıyorlar mı?

İtopya'da zarar görmesin diye takmıyorlardı. Burdada aynı şey geçerli mi? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ayrıca montaj ve kargo hizmetleri iyi mi?
  41. Naitilius

Bu sisteme öneri

Öneriniz, değiştirmem gereken parça vs. varsa söyler misiniz?
  42. Naitilius

1tb hdd ve 500 gb ssd yeter mi?

Oyun odaklı bir pc olcak 2 tb ye çıkmama gerek var mı?
  43. Naitilius

DRAM Frequency nedir

Bios menüde görmüştüm pc hakkında fazla bilgi edinmek için soruyorum bu dram frequency nedir?
  44. Naitilius

Dram frequency ile ram frekansı ayarlanabiliyormu

Dram frequency de ram mhz leri vardı bu ne oluyor
  45. Naitilius

x470 anakartının boyutu micro atx mi ?

Bir kasa beğendim fakat sadece mikro atx anakartlar takılabiliyomuş. Ben boyutunu nerden öğrenebilirim? Yada siz biliyor musunuz?
  46. Naitilius

WD Blue 1tb hdd alınırmı

Bu hdd iyi mi? WD 3.5" 1TB Caviar Blue Sata 3.0 7200Rpm 64MB Harddisk | ITOPYA
  47. Naitilius

Cooler master rgb fanların renklerini msi mystic light ile ayarlayabilir miyim?

Fanlardan çıkan bir parça ile yapılabiliyo fakat msi mystic light ile yapabilirmiyim ?
  48. Naitilius

Asus rog strix gaming rtx 2060 oc edition ekran kartı alınırmı

Bu ekran kartını almayı düşünüyorum sizce iyimi
  49. Naitilius

Logo tasarlama

Fotoğraftaki tarzda logo yapabilecek varmı?
  50. Naitilius

Sisteme öneri

Böyle bir sistem almayı düşünüyorum öneriniz varmı?
  51. Naitilius

Rtx 2060 ve ryzen 7 2700x e anakart

Merhabalar bu parçalar için msi x470 gaming anakartı yetermi
  52. Naitilius

Bios menüde ram frekansını 3000mhz ye alma

İşlem sırasını bilmiyorum nasıl yapıcam?
  53. Naitilius

rtx 2060 ve ryzen 7 2700x li sistemde 700w psu yetermi

Pc alıcağım 700w psu 2060a yeterlimi? Yeterliyse psu önerirseniz sevinirim.