Arama sonuçlarınız

1. S

Soru APU sisteme ekran kartı takınca performans kayıpları

Selamlar, APU sistemime ekran kartı aldım fakat gözle görülür sorunlar yaşar oldum. Örnekler; Alt+Tab Ekran kartı takmadan önce daha hızlıydı ve oyun için fps drop olmuyordu şu an nadiren de olsa yaşanır oldu. Şimdi gözümden kaçırdığım bir sorun mu var yoksa gayet normal mi sizlere sormak...
  2. S

iPhone çevrimdışı müzik programı

İyi akşamlar Malum müzik programları sürekli kaldırılıyor, telefonu da sıfırlayınca yenisini indirmek gerekiyor. Sorunsuz kullandığınız var mı?
  3. S

İzmir'de pedallayanlar

Merhabalar, İzmir'de bisiklet sürenleri bulmak için böyle bir başlık aradım ama bulamadım. Belli bir zamanda veya aniden plan yapıp kısa veya uzun turlar yapmak isteyen İzmirli arkadaşlar ile bir iletişim grubu kurmak istiyorum. Varsa katılmak isteyen toplanalım. Virüs riski ortadan kalkınca...
  4. S

Cihazı Itunes’a bağlayınca dokunmatik yanlış işliyor

Merhabalar, dün iTunes yardımı ile telefonumu sıfırlamak için laptopa bağladım ve ardından kendi kendine bir yerlere basıp bir şeyler yazmaya çalıştı. Virüs vardır diye format attım bilgisayara fakat hala da devam ediyor ve bunun üstüne normal şarja takınca da bir kereye mahsus bunu tekrarladı...
  5. S

Bluetooth kulaklık önerisi

237,50TL'ye JBL T460BT buldum ve almak istiyorum. Öneriyor musunuz?
  6. S

Her şeyi geçtim, bu komiklik nedir?

Böyle bir açıklama dahi yapılmamalı. Örnekleyelim; En sevdiğim arkadaşım sevdiğim kıza yazacak bende en iyi arkadaşım diye sesimi çıkarmayacağım. Üyecik adı altındaki üyelere nasıl davranıyorsanız Onursalına da Gurusuna da aynı davranın.
  7. S

1-2 Gündür SDN reklam faciası yaşatıyor:D

Hiç gelmeyen reklam artık her sayfa yenilenmesinde gelmeye başladı. Yeni bir şey mi?
  8. S

Bu necedir:D

Son nokta..
  9. S

Sosyal ağlardan dosya/fotoğraf indirme aracı

Merhabalar arkadaşlar Twitter ve İnstagram gibi sosyal medyalardan fotoğraf ve video gibi içerikleri indirmenize olanak sağlayan uygulama. FoxFM - Dosya Yöneticisi.
  10. S

iOS 12.4 yayınlandı!

İyi akşamlar arkadaşlar. Gün içinde iOS 12.4 yayınlandı bilginize..
  11. S

Grafik programları için laptop önerisi ve bir kaç sorum var.

Merhabalar. Autocad, sketchup, photoshop, arcgis gibi programları kullanacağım. Aklımda Asus vivobook S510UN-BR128 model laptop var tek eksiği 1366x768 çözünürlük olması ve bu cihaz uzun yıllar bu programları rahatlıkla kaldırır mı? Sizlerin bu fiyat segmentinde önerilerde bulunmasını rica...