Arama sonuçlarınız

1. Blindnightmare

Unity 2D CS1525 "unexpected symbol" hatası

using System.Collections; using System.Collections.Generic; using UnityEngine; public class playercontroller : MonoBehaviour { public float m_Speed = 6.5f; public float m_JumpForce = 600f; public float m_GroundCheckRadius = 0.5f; public LayerMask m_WhatIsGround...
  2. Blindnightmare

Phoenix os cod mobile açılmıyor

Windows disk üzerine phoenix os yükledim fakat cod mobile açılmıyor bunun sebebi nedir çözümü varmı. Bazı yerlerde rootla silme işlemleri yapılıyor fakat bende root akif olmuyor yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  3. Blindnightmare

Bilgisayarım durduk yere kapanıyor

Kusura bakmayın geç oldu fakat ramlerin yeri değiştirilince düzeldi. Bu şekilde sorun çözüldü cevap veren herkese teşekkür ederim.
  4. Blindnightmare

Yardım edebilecek biri yokmu
  5. Blindnightmare

Full kullanılırken 71-76 boşta 40 civarı normal duruyor. 1603559937 Ama bu bugün 8 gb daha ram ekledikten sonra oldu ve sadece şarj takılıyken oluyor.
  6. Blindnightmare

Arkadaşlar merhaba bilgisayarımı 6 gb ramden 12 gb yaptım. Bilgisayar rahatça çalışıyor fakat 1 saat sonra, oyun oynarken 10 dk içinde kendi kendide reset atıyor fakat bunu sadece şarjdayken yapıyor. Özellikleri : Lenovo g505s Amd a8 4500m 12 gb ram 2 gb ekran kartı