Arama sonuçlarınız

1. B

Samsung Note 9 Pie Güncellemesi Türkiye

Evet ilk basta pil deli gibi bitti sonra kapayip full sarj yaptim duzeldi. Benimde cok hosuma gitti. Su amq bixbysini hala halletmemis olmalari sinir bozucu.
  2. B

Niçin kavisli ekran

Hep baska seyler animsatiyor kavis lafı nedense.
  3. B

Steam hesabım çalındı!

Valla gecmis olsun. Cevap gelince paylasirsan durumu seviniriz
  4. B

Gtx 690

Soyle diyim kart bende var ve her oyun calisiyor full detay 1080p de. Witcher 3 ultra yaponca bayaa yavasliyor sadece. Ama highda akiyor. Simdi memnunsan neden soruyosun diyebilirsiniz ama 7. Senesine giren bir teknolojik urun sonucta, ve eger kaciriyosam ne kacirdigimi bilmek istedim sadece...
  5. B

Steam hesabım çalındı!

Telefona gelen mesaji nasil kırmış?
  6. B

Android İçin Google Play Store Harici Market Önerisi

Amazonun var ama ne gerek var?
  7. B

Google fotoğraflar dosya ismini görmek

Resmin uzerinde yukari dogru resmi yukari atar gibi parmagini kaydır
  8. B

E-Kitap

Google play en iyi kitap okuyabilecegin program. Cunku hem internetten hem tabletten hem telefonundan okuyup not alip altini cizip her tur sozlugu kullanarak yabanci dil kitap okuyabildigin ve notlatinin falan birbiriyle senkronize oldugu cok iyi bedava bir app. Daha once moon reader plus...
  9. B

Gtx 690

Hocam su sayfada bi karsilastirma falan var. Gtx 690 pek kucumsenecek bir kart degil. 1050 ti i gomdugu uzerine yazilar var yabanci sitelerde. Bende şaşırdım. NVIDIA GeForce GTX 690 Specs
  10. B

Samsung Note 9 Pie Güncellemesi Türkiye

Deneyen var mi? Ilk yukleyip problem yasamak istemiyorum [emoji1]
  11. B

Gtx 690

Hala nasil bir kart bu beyler? 4k yok. Su anki muadili nedir asagi yukari? 1050 ayarinda midir? Tesekkurler.