Arama sonuçlarınız

1. K

STEAM BACKUP Bulunan Program Yedekleri Hiç

Oyunu kopyala yapıştır ile almaya çalışmadım. Bunun olmayacağını zaten biliyorum. Sorun şu; bende de olan bir oyunun (satın almış olduğum), dosyalarını arkadaşımdan alıp (internetten ve zamandan tasarruf için), kendi bilgisayarıma atmaya çalış(mış)tım. Bunun için steam'in yedekleme sistemini...
  2. K

STEAM BACKUP Bulunan Program Yedekleri Hiç

Arkadaşlar steam üzerinden bir arkadaşımdan GTA V'i alıp (flash bellek ile) kendi bilgisayarıma yüklemek istiyordum. Fakat flash belleğim 64 gb olduğu için part part almam gerekiyordu, steam'in yedekleme sistemi sağolsun böyle bir özellik sunmuş ben de kullandım. En yüksek 32 gb olmak üzere...
  3. K

Düşük sistem gereksinimli oyunlar

Öncelikle öneriniz için teşekkürler. GTA SA ve GTA VC küçükken ilk oynadığım oyunlardan olup artık oynamaktan sıkıldığım oyunlar :D Half Life da yine küçükken oynadığım ve listeye de eklediğim bir oyun gözünüzden kaçtı herhalde :) Lord of The Rings: Conquest ilk defa duydum, ama resimlerine...
  4. K

Düşük - Orta Sistem Gereksinimli Oyun Önerisi

Sistemimi yazıyorum: İntel i3-2120 3.30 GHz 6 GB Ram AMD Radeon HD 6350 Sistemim bu şekilde. Bu sistemde oynayabileceğim (özellikle açık dünya tarzında olursa sevinirim) güzel oyun önerilerinizi bekliyorum. ("Kesinlikle 30+ veya 60+ fps olsun." takıntım yoktur oynanabilecek seviyede olsun...
  5. K

Anladım teşekkür ederim önerin için. Deneyeceğim. :)
  6. K

Önerin için teşekkürler ama bir sorum var: Driver San Francisco oyunu indirirken yalnızca arabada geçen bir oyun olduğunu farketmemiştim. İndirdikten sonra farkettim. Bunda da aynı şekilde sadece araba mı kullanıyoruz? Eğer öyleyse, (en azından açık dünya kategorisinde) tam olarak GTA tarzında...
  7. K

İntel i3-2120 3.30 GHz 6 GB Ram AMD Radeon HD 6350 Sistemim bu şekilde. Bu sistemde oynayabileceğim (özellikle açık dünya tarzında olursa sevinirim) güzel oyun önerilerinizi bekliyorum. GTA IV denedim kasıyor. Zaten çoğunuzun bildiği üzere optimizasyon sıkıntılı bir oyun. Sleeping Dogs...