Arama sonuçlarınız

1. kadirunvr

Şerit Zımpara Makinesi

şerit zımpara mızın bant genişliği 3.5 cm uzunluğu ise 66 cm dir. ayrıca söylemeyi unutmuşum 2 adet rulmana ihtiyacınız var hata yukarıda kullandığım teker içinde rulman kullanarak yaparsanız daha başarılır olur ama bunuyaparkan silindirin göbeğine montalamanız lağızım zımpara olarak kağıt...
  2. kadirunvr

Ütü Tamiri (Ironing Repair)

şimdi kesin bir şey söylemek imkansız çünkü kullandığınız ütü son ayarda ne kadar ısınıyor ? termal sigorta maksimum kaç dereceye dayanabiliyor? eğer kaliteli bir ürün kullanıyorsanız firma ona göre tasarlamıştır zaten ama eğer orta düzey bir üründe tamamen son ayarda kullanmamanız daha...
  3. kadirunvr

Ütü Tamiri (Ironing Repair)

videoda ütü tamiri yaparken arıza tespiti yaparak gittim ve bunun sonucunda kabloların ,termostatın ve ısıtıcı kısımın sağlam olduğunu tespit ettim son olarakta geriye kalan tek parçayı yani termal sigortayı kontrol ettim ÜTÜ TAMİRİ (İRONİNG REPAİR)
  4. kadirunvr

sıfırdan devre yapımı

sıfırdan devre yapımından kastım devrede kullandığımız led lerin direncini nasıl hesaplıyoruz kullandığımız transistörlerin kolektör üzerinden geçen akımı nasıl öğreniyoruz beyz kazancına nereden bakıyoruz beyz direncini nasıl hesaplıyoruz bunlardan bahsettim . malzeme listesi bc547 12v röle...
  5. kadirunvr

İndüksiyon ısıtıcı nasıl yapılır?

öncelikle indüksiyon bobini nedir ondan bahsedeyim bakır gibi malzemelerden yapılmış iletken malzemelerden bir bobin oluşturularak içinden akım geçmesi sağlanır içinden akım geçen iletkeninde etrafında bir manyetik alan oluşur . bobinin içindeki manyetik alana başka bir iletken madde...
  6. kadirunvr

Güç Kaynağı Yapımı 1.25-30V 5A(power supply)

malzemelistesi lm338 40TL 4700 uF 100 nf 3x 10uf 220ohm mini voltmetre 3tl çinden 5k pot 50krş 2 çift muz soket 3tl 5a köprüdiyot 4tl 6A diyot 1tl L7805 1.50 TL 390 nf trafoyu eskibir cihazdan sökmeniz kerekir ucuz bir maliyet için kondansatörlerin toplam fiyatı 3tl dir toplam 56 tl devre şeması...
  7. kadirunvr

Tesla bobini yapımı

:) rica ederim
  8. kadirunvr

Tesla bobini yapımı

anladım bundan sonra paylaşımlarımı bu şekilde yapacağım
  9. kadirunvr

Tesla bobini yapımı

Evet
  10. kadirunvr

Tesla bobini yapımı

11. kadirunvr

Elektroniğe Yeni Başlayanlar için (Gerekli Alet Edevatlar)

Elektrik elektronik teknikeriyim
  12. kadirunvr

süs havuzu yapımı

13. kadirunvr

Strafor kesme aleti yapımı | DIY

14. kadirunvr

Dekoratif lamba | DIY LAMP

15. kadirunvr

Şarjlı tornavida tamiri

16. kadirunvr

Zaman gecikmeli çalışan devre(Turn on)

17. kadirunvr

Arduino bluetooth araba yapımı

malzeme listesi: 4x 2000rpm regüle motor 4x lastik arduino uno L298N motor sürücüsü HC-06 bluetooth mödülü 7805 regületör 330nf 10uf +5v regülatör devresi https://plus.google.com/u/0/photos/photo/106427796285084590129/6495397835616771570
  18. kadirunvr

RGB Batman Logo

bu tarz dekorasyonları seven arkadaşlarımızın işine yarayabilir iyi seyirler