Arama sonuçlarınız

1. Veliblod

Yardım GTX 1650 sistem CS 2'de 50 FPS veriyor

nasıl gitmiyor hocam emin misiniz.
  2. Veliblod

Yardım GTX 1650 sistem CS 2'de 50 FPS veriyor

Arkadaşlar selam. Ben i5 9300H GTX1650 laptop kullanıyorum. CS2'de çok düşük FPS alıyorum, aynı laptopa sahip arkadaşım 100 üzerinde alırken ben maksimum 70, o da sabit değil. Sürekli 50 30 arası düşüşler oluyor ve rahat bir oyun deneyimi sunmuyor. Aynı şekilde YouTube'daki videolar da izlediğim...
  3. Veliblod

Yardım Sony A7 II s log 2 gren sorunu

Arkadaşlar selamlar a7 ıı ile slog 2 çekimi yaparken inanılmaz bir gren sorunu yaşıyorum min iso 1600 bunun için neler yapılabilir
  4. Veliblod

Yardım PC bir anda çok yavaşladı

Hocam capcut video düzenleme uygulamasını yüklemiştim onu kadlırdıktan sonra biod güncelledim yeniden başlattım ve şuan eski hızına geldi. 1678212476 yok hocam sorun ekran kartı kaynaklı değildi zaten
  5. Veliblod

Yardım PC bir anda çok yavaşladı

Arkadaşlar merhaba benim bir lenovo ideapad L340 Laptobum var normal şekilde kullanıyordum ama son birkaç günde inanılmaz performansı düşmeye başladı en son photoshop çalışırken arka planda bir youtube açıktı çalışıyordum bir anda simsiyah ekran oldu herşey gitti geri gelmedi bende bekledim ve...
  6. Veliblod

Soru Sdn'den habere alabilir miyiz?

Merhaba ben iletişim fakültesi yeni medya öğrencisiyim, ve ödev olarak haber sitesi açıp haber paylaşmam gerekiyor, konu olarak da "teknoloji" seçtim acaba shiftdelete'den haber alabilir miyim? kaynak belirterek tabi ki farklı görseller ile ve içeriği az da olsa değiştirerek site de buna karşı...
  7. Veliblod

Soru Canon 600D magic latern yüklemek?

Arkadaşlar selamlar benim bir makinem var "Canon Eos 600D" bu makinede kullanmak istediğim ve yapamadığım bazı şeyler var, özellikle güncel cihazlarda ki özelliklerin çoğu yok, sebebi ise eski bir makine olması bu yüzden "magic latern" yüklemek istiyorum ama aklımda bazı sorular var onlarda...
  8. Veliblod

Yardım Bir fotoğrafta renkler nasıl git gite azaltılır?

Merhaba arkadaşlar benim bir photoshop görevimde hoca benden çalışma istedi ve fotoğraflarda gördüğünüz gibi kendi örnek haline getirmemi istedi bende istedikleri ise şunlar; Fotoğrafın renk düzeylerini (levels) değiştiriniz. Solda çitler ve sağda yol ile sınırlandırılmış alandaki çimenlerin...
  9. Veliblod

2000 Tl Altı Apu Parça Önerisi

Hahaha tesadüfe bak bende o ara çevrimiçiymişim jssndmdm
  10. Veliblod

Öneri Bütçeye Göre Kamera Tavsiyesi? 1000 Tl

Arkadaşlar merhaba ben 1300 tl bandında sadece body cihaz arıyorum ama adam akıllı birşey bulamadım, canon eos 600D bandına göre var ama onlar da temiz bulması zor bana tavsiye edebileceğiniz cihazlar nelerdir objektif ayrı alacağım.
  11. Veliblod

Netflixi Projektör Ile Izleyemiyorum

Arkadaşlar merhaba ben bilgisayarı projektöre bağlıyorum ardından netflixi açıyorum herşey normal buraya kadar, görüntü de sorun yok ama ne açarsam açayım siyah ekran oluyor normal pc'de izleniyor ama projektöre yansımıyor nasıl çözerim acaba?
  12. Veliblod

4 Kişi Aynı Ortamda C.s 1.6 Nasıl Oynayabiliriz

Hocam oyun orjinal değil kimse de yok indirip yapmak yapmak istiyoruz sıfırdan.
  13. Veliblod

4 Kişi Aynı Ortamda C.s 1.6 Nasıl Oynayabiliriz

Arkadaşlar merhaba ben arkadaşlarım ile bir mekan var orada buluşup hep beraber cs 1.6 veya source oynamak istiyoruz herkes kendi laptobu'nu getirecek nereden indirip nasıl bağlantı kurabiliriz internet olarak sadece telefon interneti var yardımcı olursanız sevinirim ve son olarak başka hangi...
  14. Veliblod

40gb Boş Alana Uygun Oyun Önerebilirmisiniz ?

Age of empires 2 mafia 2 just cause 2 metin 2 trinne 2 half life 2
  15. Veliblod

Premier Pro'da çalıştığım projenin sesi gitmiş neden?

eyvallah hocam tam da dediğiniz gibi olmuş çözüldü
  16. Veliblod

Premier Pro'da çalıştığım projenin sesi gitmiş neden?

Arkadaşlar merhaba ben premier pro ile çalışırken ekrana hata ekranı gibi bişey geldi ve sonra cancel dedim projede ki ses gitmiş bunu nasıl düzeltebilirim sebebini anlayamadım o kadar kesme işlemi boşa mı gitti?
  17. Veliblod

Laptop'da video editi yapmak?

Selamlar arkadaşlar merak ediyorum da benim gibi laptop da video editi yapmak zorunda kalan veya yapan var mı çok merak ediyorum. ben i3 9300h bir laptop kullanıyorum 10 dk full hd bir videoyu efekt falan filanı 20 25 render süresi alıyorum.
  18. Veliblod

Grafik tasarımı için kurgu bilgsayarı?

Merhaba dostlar ben bir kurgu bilgisayarı toplamak istiyorum, ama bu bilgisayar basit kurgular için geçerli sadece premier pro da bir sivil toplum kuruluşu'nun (green screen) sohbet videoları editin'de kullanıcak 5k bütçeye kadar neler önerebilirsiniz acaba şimdiden teşekkür ederim.
  19. Veliblod

CloudConvert Güvenilir mi ?

ben hep burayı kullanıyorum hocam isterseniz deneyebilirsiniz.
  20. Veliblod

ShiftDelete kadar iyi bir forum yok

Youtube youtubede kendi reklamını vermişdir.
  21. Veliblod

Premier Pro ücretsiz animasyon ve geçiş efekti nereden ve nasıl indirilir?

Arkadaşlar merhaba ben premier pro öğrenmeye başladım uygulamanın kendi içerisinde ki geçişler ve animasyonlar biraz az ve pek kullanışlı değil bunun için presetler nereden ve nasıl ücretsiz indirebilirim acaba?
  22. Veliblod

Poco x3 9 saat ekran süresi iyi mi

Hocam selamlar ben de poco da global den eu roma geçiş yaptım cihazın performansı ve pili daha iyi hale geldi herkese teavsiye ederim. Bu arada bu hangi rom hocam?
  23. Veliblod

TurkNet 5 GHz sürekli kopuyor

anladım hocam eyvallah, ama bir yandaki odada dahi bu kadar çekmemezlik olması beni şaşırttı
  24. Veliblod

TurkNet 5 GHz sürekli kopuyor

Arkadaşlar merhaba, ben fiber altyapı olduğu için TurkNet aldım ve birkaç gündür kullanıyorum, yaşadığım tek sıkıntı Wi-Fi'de 5GHz bandına bağlanmak modemle aynı odanın içinde bile sürekli kopuyor. Yeniden bağlanıyor, bu hiç durmuyor. Sebebi nedir? Nasıl düzeltebilirim? 5GHz bandının 2, 4 GHz'ye...
  25. Veliblod

Battlefield 1 torrent nereden indirebilirim?

Teşekkür ederim hocam
  26. Veliblod

Battlefield 3 Ücretsiz Oldu!

Şunu beğenin de Battlefield 3 alayım
  27. Veliblod

Battlefield 1 torrent nereden indirebilirim?

Arkadaşlar merhaba ben Battlefield 1 satın alacaktım indirimde olmasına rağmen çok pahalı cidden (benim için en azından) kaçak almayı ya da en son çare torrent düşünüyorum beni yönlendirir misiniz rica etsem tanıdık biri ben oyun satıyorum 30 TL içinde bayağı ojinal oyun var dedi güveilir midir...
  28. Veliblod

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi

katılıyorum
  29. Veliblod

500 tl'ye nasıl bir kamera alınabilir ?

Evet hocam bende başta bölüm ile alakalı hemde hobi hemde eskiden beridir gelen bir heves ile dediğiniz gibi fotoğraf odaklı bir şeyler almak istiyorum piyasada çok fazla ürün var siz bana nasıl bir şey önerirsiniz biraz dünden beri bakındım aynalı, aynasız, compackt, dslr gibi farklı çeşitlerin...
  30. Veliblod

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim sizin gibi birisine almadan danışmam gerekiyordu makineden beklentim öncelikle hobi sebebi ise yeni medya okumaya başladım bu alanda sosyal medya uzmanlığıında tut çok geniş bir alan ufak tefek ucuz bir makine ile başlamak istiyorum fotoğraf çekmek...
  31. Veliblod

Arkadaşlar selamlar benim 500 TL gibi bir bütçem var buna bir kamera almak istiyorum ama daha önce hiç kameram olmadı, büyük ihtimal ikinci el olacak bana nasıl bir şey önerirsiniz hobi amaçlı kullanmak istiyorum gerekirse bütçeyi 300 350 TL kadar daha arttırabilirim değerli cevaplarınız için...
  32. Veliblod

bu konuda bana fikir verir misiniz dostlar ?

İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİNİ BAĞLAMINDA YENİ FİKİR GELİŞTİRME Dijital ortama taşıyacagınız fikrinizi – uygulamnızı – e-dönüşümünüzü adına ne diyorsanız aşağıdaki konulara dikkat ederek ve bu konularda neler yapacağınızı anlatarak proje dosyası şeklinde pdf formatında, ödevinizin dosya adı; (adınız...
  33. Veliblod

Gta V Epic Games Store'da Bedava Oldu! (Şaka Değil, Gerçek!)

zor da olsa almayı başardık beleşciler olarak online atalım mı arkadaşlar birde sorum olacaktı akç gb gözükmüyor bende :)
  34. Veliblod

Ekşi sözlük çaylak sıralaması

Hocam şuan inanın şoktayım hatta inanamıyorum bile
  35. Veliblod

evet hocam bakın 1586349482 bende sadece bunlar gözüküyor.
  36. Veliblod

Şuan çaylağım baya oldu 1 yıl kadar neredeyse. Ama profile girdim baya aradım yok gözükmüyor.
  37. Veliblod

Arkadaşlar sıralama nerede gözüküyor ben bayağı aradım bulamadım.
  38. Veliblod

fransızca bir cümle söyler misiniz (ezberlicem)

Çok güzel cevaplar geldi eyvallah beyler
  39. Veliblod

fransızca bir cümle söyler misiniz (ezberlicem)

Selamlar arkadaşlar başlıktan da gördüğünüz gibi her dilden bir cümle ezberlemek istiyorum da ilk olarak fransızca olmasını istediM bildiğiniz güzel bir cümle var mı anlamı olsa da olmasa da fark etmez.
  40. Veliblod

Bunlardan hangisini önerirsiniz ?

Arkadaşlar selamlar ben oyun için maximum 90 120 tl arasında bir mouse arıyorum nette biraz baktım bunları buldum hangisini önerirsiniz genellikle rahatlık ve uzun ömür için istiyorum. 1) BU MOUSE Mİ 2) BU MU 3) BU MU 4) YOKSA DA BU MU YA DA SİZ BU BÜTÇEYE NASIL BİRŞEY ÖNERİRSİNİZ
  41. Veliblod

Steam oyun ayarları sıfırlama

1585930404 Hocam 3 tane dosya var input. Settinngs user settings user settings.bak hangisi
  42. Veliblod

Oyunumun savesi gitmez değil mi hocam
  43. Veliblod

Arkadaşlar merhaba ben Steam'den the withcer 3 satın aldım, başta grafik kalitesi hoşuma gidiyordu fakat sonra Ultra denemek için yükselttim ama sonra ön ayarlı ayarlara döndüremedim nasıl halledebilirim?
  44. Veliblod

12 yıldır iphone kullanıyorum

eğer OPPO'yu kamera için öncelikli olarak düşünüyorsanız biraz üzülebilirsiniz oppo'nun kameraları b+ seviyesinde
  45. Veliblod

200 Tl kulaklık tavsiyesi ?

Arkadaşlar merhaba ben bir kulaklık almayı düşünüyorum da 200 tl bütçem var hiç bluetooth kulaklık denemdim bana ne tavsiye eder siniz ?
  46. Veliblod

1000 tl teknolojik ürün tavsiyesi

Değerli tavsiyeniz için öncelikle teşekkür ederim hocam bende ilk kez böyle birşey yapıyorum her zaman değil sonuçta :) 1584738109 Kulaklık düşüneceğim sağolun 1584738166 Çok ilginç bir ürün sanırım hocam teşekkürler
  47. Veliblod

1000 tl teknolojik ürün tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba ben 1000 TL kadar bütçe ile birkaç teknolojik ürün satın almak istiyorum kafamda şu an düşündüğüm hiçbir şey yok bana ne önerirsiniz, üniversite öğrencisiyim her şeye açığım.
  48. Veliblod

Benimle Hız testinizi paylaşabilir misiniz ?

turkcelle göre şaşırtıcı sonuç
  49. Veliblod

Benimle Hız testinizi paylaşabilir misiniz ?

arkadaşlar selam malum 4.5G kullanıyoruz aranızda bu hızları paylaşacak olan var mı benimle site adresi : İnternet Hız Testi örnek resim : Hat vodafone mobil data 4,5G hız testi sonucu yer malatya
  50. Veliblod

Laptop işlemci sınırını kaldırmak ?

teşekkürler.
  51. Veliblod

Telefonlar da bulunan band20 desteği nedir ?

sağolun hocam, peki telefonumda olup olmadığını nasıl anlarım ?
  52. Veliblod

Telefonlar da bulunan band20 desteği nedir ?

Merhaba arkadaşlar telefonlar da bulunan band20 desteği nedir, bu konuda çok farklı şeyler duydum kimisi gereksiz derken kimisi olmazsa olmaz diyor
  53. Veliblod

Bu tatilde ne izlenmeli önerileri alalım!!!!!

"The Secret Life of Walter Mitty" izlemezseniz kel kalın hocam.
  54. Veliblod

Vodafone internet çekmiyor (Mobil data)

Arkadaşlar merhaba. Ben Vodafone geçtim. Normal hattı 4.5G Full çekiyor, sorun yok ama üstünden 5-10 dk geçtikten sonra normal çekimde herhangi bir sorun yokken nete giremiyorum. Yardımcı olur musunuz? Bunu nasıl çözebilirim? Hotspot veya kablo ile bağlasam da aynı sorun oluyor.
  55. Veliblod

Bu Laptobun Soğutması Nasıl

hocam tam anlayamadım ama işlemci hız düşürcem sanırım onun yerine sorunu fanların hızını arttırmak vb yapılabilecek şeyler yok mudur eğer ki olmaz ise soğutucu kullanmayı önerir misiniz
  56. Veliblod

Bu Laptobun Soğutması Nasıl

Arkadaşlar bu Laptobun Soğutması Nasıl sizce, çok kötü diyorlar laptop Lenovo IdeaPad L340 Gaming
  57. Veliblod

İyiki bir korsan oyun oynamayalım dedik

merhaba arkadaşlar ben korsan oyun oynamamak için steam hesabı açtım işte başta para vermeden ücretsiz oyun deneyeyim dedim heroes of generals diye bir oyun indirdim oyuna giriyorum her defasında oyundan atıyor korsan oynasan bu kadar tilt etmezdi adamı çileden çıkardı artık daha oyun menüsünden...
  58. Veliblod

Yeni aldığım laptop oyunlarda belli bir süre sonra oyunu kapatıyor

evet korsan hocam, oyundan olma sebebi varmı ki ? 1581152014 oyundan çıktıktan sonra aida girip sıcaklıkları kopyaladım hocam
  59. Veliblod

Yeni aldığım laptop oyunlarda belli bir süre sonra oyunu kapatıyor

arkadaşlar merhaba ben yeni bir laptop aldım ,lenovo ideapad L340 aldım farcry4 yükledim oynuyorum sonra aradan biraz zaman geçtikten sonra oyunun kapatıyor, bunun sebebini bilen var mı acaba çok ısındığı için mi bu durum gerçekleşiyor beni bilgilendirir misiniz teşekküler şimdiden. 1581114004...
  60. Veliblod

RX 570 uygun işlemci önerisi

İ9 9990 çok güçlü bir işlemci ama önermem
  61. Veliblod

Pubg Mobile Lite Telefona Zarar Verir Mi?

hocam bu kadar korkmayın derim :)
  62. Veliblod

İllusrator ve Photshop CC nereden indirebilirim (CRACKLİ)

Teşekkür ederim YouTube'den araştırayım
  63. Veliblod

hemşerim bir yardım et indireyim ya
  64. Veliblod

Arkadaşlar merhaba ben veli, üniversite için photshop & illustrator kullanmam gerekli bunları nereden indirebilirim ve nasıl crakleyebilirim.
  65. Veliblod

Laptop işlemci sınırını kaldırmak ?

arkadaşlar herkese merhaba ben bir laptop satın aldım lenovo L340 gaming biraz cihaz hakkında araştırma yaptım biz cihazı satın aldığımızda işlemci %70 ile sınırlı geliyor gibi sağda solda haberler kaynaklar okudum bunun sebebini çok ısınmama olmaması için olduğunu söyleyenler falan var...
  66. Veliblod

İlk kez steam kullanan biri olarak hangi oyunları almamı tavsiye edersiniz ?

Şimdi Withcer 3 oynasam sorun olmaz değil mi kafam karıştı :)
  67. Veliblod

Anladım teşekkür ederim hiç bulaşmayayım o zaman üniversitesi de yurtta netim yok bana sorun oluşturur :)
  68. Veliblod

Teşekkürler arkadaşlar bu dedikleriniz KYK wifisinde olur mu yani ilerleme vs kaydı olur mu ?
  69. Veliblod

Hangi oyunlarda kullanılmıyor mesela GTA V vb oyunlar da Far cry alsam çevrimdışı sorun yaşar mıyım
  70. Veliblod

Teşekkür ederim :)
  71. Veliblod

arkadaşlar ben steam hesabı açtım artık oyunları para vererek oynamak istiyorum ama kafamda birkaç soru var :) 1-) steam internet olmadığı zaman aldığım oyunları oynayabilir miyim ? 2-) bedava oyun alınabiliyormuş bunları kütüphaneme nasıl eklerim edit: arkadaşlar şuan the witcher 3 17 tl...
  72. Veliblod

Lenovo Laptop Fan ayarı nasıl yapılır?

Yok hocam bakayım bir sagolunt
  73. Veliblod

Hocam netten izlediğim kadarıyla Acerin MSI böyle Center tuşu oluyor tıklıyorsun tüm özellikleri yöneteceğin alan yapacağın yer açılıyor Lenovo da bunu bulamadım,bunu başka uygulama ile yapabilir miyim acaba
  74. Veliblod

1-) Arkadaşlar Lenovo IdeaPad L340 kullanıyorum fan ayarını bulamadım ? 2-) Laptop'da "Gaming" ibaresi var fakat Lenovo Center gibi performans moduna alma işlemci %70'e sınırlama işlemlerini bulamadım Lenovo kullanan arkadaşlar yardım eder misiniz :)
  75. Veliblod

Xiaomi Note 8 Pro önerir misiniz ? Açıklamaları ile birlikte lütfen.

Açıkçası sana redmi önermem Xiaomi öneririm çünkü redmi alt bir marka şuan mi 9 Se kullanıyorum çok memnunum işlemci olsun pil olsun ekran olsun bunlara dikkat et :) 1579862343 Açıkçası sana redmi önermem Xiaomi öneririm çünkü redmi alt bir marka şuan mi 9 Se kullanıyorum çok memnunum işlemci...
  76. Veliblod

Laptop Soğutucu önerisi

hocam laptop Lenovo IdeaPad L340 laptobun direk işlemci ve ekran kartın'da delikler var
  77. Veliblod

forumlarda ban yiyorum.

Bende bir ara tecnopat'da takılıyordum her yazıldığıma ota boka ban atıyorlar dı sonuna illallah ettim bu kadar da olmaz çok güzel bir forum ama çok dikkat ediyorlar
  78. Veliblod

Laptop Soğutucu önerisi

Selamlar dostlar ben bir laptop soğutucu almak istiyorum baya uzun süredir bakınıyorum hepsiburada,n11 gibi alışveriş sitelerine Max 100 TL bütçem var hiç kimse aldığı üründen memnun değil gibi siz ne önerirsiniz yeni aldığım laptop ile kullanmak istiyorum gerçekten soğutucu etkili mi almak...
  79. Veliblod

Steam' da ücretsiz oyun tavsiyesi olan var mı?

Yok bilgisayar üzerinden oynandığını biliyorum lakin mobil platform üzerinden satın alma kütüphaneye kaydedebilir miyim
  80. Veliblod

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Bu da benden olsun Mi 9 Se :)
  81. Veliblod

Hemoroid ameliyatı olanlar

Patlıcan sapı kürü uygulayın Çok etkili İbrahim Saraçoğlu internetten bulabilirsiniz
  82. Veliblod

Steam' da ücretsiz oyun tavsiyesi olan var mı?

Arkadaşlar bunları telefondan alabilir miyiz ?
  83. Veliblod

Yeni Alınan Laptop'da işlemci %100'mü gelir yoksa sınırlı mı ?

1-)Arkadaşlar yeni bir laptop aldım da kafam da birkaç soru var öncelikle bazı forumlar da şunu okudum yeni Alınan laptoplarin çoğu yani Lenovo marka işlemci %70'e sınırlı olarak geliyormuş bunu nasıl anlayabiliriz ? 2-) bu işlemci sınırlama olayı istediğimiz gibi ayarlayabilir miyiz sınırlama...
  84. Veliblod

Lenovo IdeaPad L340

Teşekkür ederim hocam :)
  85. Veliblod

Lenovo IdeaPad L340

Arkadaşlar Merhaba ben Veli :) Arkadaşlar ben Lenovo IdeaPad L340 İ5 9300H GTX 1650 aldım 5.300 TL hem indirimli geldi bana da biraz baktım üniversite öğrencisiyim laptop araştırması yaptım uzun süredir ve bunu buldum dün sipariş ettim sizlerin görüşleri nasıl bilmek istiyorum oyun oynamak ve...
  86. Veliblod

xiaomi mi 9 se dokunmatik çalışmıyor ?

arkadaşlar merhaba ben telefonu kapattım ana ekran sonra kilit ekranında parmağımı okumuyor yüz kilit verisi ile açamıyorum tuşlar çalışıyor fakat parmak izi okuyucu ya da herhangi bir işlev olmuyor dokunuyorum algılamıyor telefonu yeniden başlatmam için kilit ekranın da güç tuşuna basıyorum...
  87. Veliblod

Ödevime Yardımcı Olurmusunuz ?

teşekkür ederim bakacağım
  88. Veliblod

Mi Mix Alpha Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu telefon açılıyor mu ?
  89. Veliblod

Bu Konuda Bana Yardım Eder Misiniz ?

merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyecektim birkaç gündür bunun üzerinde çalışıyorum ama yapamadım üniversite vize ödevimiz uşakta bir site bulup o sitenin eksikliklerini fazlalıklarını yazıp bizim eklemek isteyeceğimiz şeyleri hocaya word dosyasına yazıp göndermek finalde de bunu...
  90. Veliblod

Telefon Almak İçin En Uygun Zaman?

PARAN OLDUĞU ZAMAN
  91. Veliblod

İşlemciler overclock yapıldığında güç tüketimleri ne kadar yükselir?

10 yıl giidecek işlemciyi 2 senede çöp et :)
  92. Veliblod

1800 - 2000 TL Arası Telefon Önerisi?

bütçeyi azıcık çıkarabilirseniz a50 ya da mi 9 se öneririm
  93. Veliblod

huawei ve oppo telefon önerisi

one plus 7t pro iyi cihaz ama o 90 hz ekranı senin isteyeceğin sağlıklı pil konusunda dezavantaj bir daha düşün istersen o ekranlar çok sağlıklı değil pil ömrü için yoksa samsung şimdiye kadar çoktan kullanmıştı bir firma diğerlerinden önce farklı teknolojileri sunması bunun anavtaj olduğunu...
  94. Veliblod

Yurtdışından telefon getirsem türkiyede pasaport kaydı oluyormu

neden güvenli bir işlem değil sonuçta aynı mantığa gelmiyor mu hocam ?
  95. Veliblod

teşekkür ederim hemen bakaacağım
  96. Veliblod

siteyi online hale getirmeyeceğiz sadece tasarlayıp hocaya göstereceğiz 1572898221 ilk aşama bunu hayali yapıp online olmadan hocaya sunmak sonra o nsıl bir yol izler bilmiyorum benim tek yapmam gereken bir site tasarlamak efendim
  97. Veliblod

Selamlar dostlar ben uşak üniversitesi yeni medya bölümü okuyorum 1. sınıftayım hocamız da bizden sınav yerine bir şirketi seçip o şirkete web sitesi yapmamızı istedi o şirketin sitesi varsa bile iyice inceleyip eksiklerini görüp onları yeniden bir site ile gidereceğimiz bir şekilde bizden site...
  98. Veliblod

Telefon alim asamasindayim fakat

general mobile leş telefon üretti diyemem ama ilk çıkan discovery 3 sene kullandım hala onun gibi zamanında öyle telefon olduğunu sanmıyorum zamanına göre baya kaliteliydi kamera pil olarak beni hiç üzmedi diyebilirim :)
  99. Veliblod

huawei ve oppo telefon önerisi

p30 pro işlemci olarak diğer amiral gemilerine göre gözle görülür şekilde geride eğer herşeye açıksanız ekran pil performans kalite olarak note10+ ve one plus 7t pro öneririm zaten daha üstü yok gibi zoom konusunda da 10x optik olmasa da 5x'e kadar çok fazla bozulma olmadan çoğu amiral gemisi...
  100. Veliblod

eskiden mediatek işlemci kullandım ısınma sorunu vs var ,kalite olarak iyi değil
  101. Veliblod

herşey çok hoş lakin iş işlemciye gelince bana göre beş para etmez
  102. Veliblod

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

kullandığım cihazlar blackberry samsung galaxy pocket general mobile dicovery j5 prime samsung galaxy S7 Mi 8 lite şuan da alacağım cihaz mi 9 se benim için önemli olan ilk şey işlemcidir diğer geri kalan ekran boyutu pil vs 2.ci plan da kesinlikle f/p olması gerekli benim için iphone...
  103. Veliblod

Almanya'dan laptop aldırmak ?

arkadaşlar ben üniversite geçince laptop almak istiyorum hem bölüm ile alakalı baya baktım falan sonra annem dedi ki kuzenin almanya'dan alsın daha ucuz olur hangisini alacaksan sana göndersin dedi bende düşündüm bana da baya mantıklı geldi nasıl yapabilirim gümrük te sorun yaşarmıyım ? ülkeye...
  104. Veliblod

Meizu 16Xs (128GB) vs Redmi Note 8 Pro (128GB)

kardeşim sakın p30 lite alma ne alırsan al
  105. Veliblod

Akadaşlar A50 ile Mİ9 se arasında kaldım

hocam burada ki 3 cihazda kesinlikle kötü değil ama ben dediğim gibi biraz daha zorlayıp mi 9 se almak istiyorum redmi note 8 şatış rekorları kırmış olsa bile benim gözümde eksik bir cihaz gibi geliyor tatmin etmedi :) 1572848412 meuzi note 9 çokk güzel cihaz olabilir ama benim açımdan tasarım...
  106. Veliblod

turan gsm ile konuştum 1800 tl mi9 se kayıtlı :) a50 ise 1 aylı birisinden ben sadece fikrinizi öğrenmek istedim ama millet başka şeylere burnunu sokuyor .d
  107. Veliblod

Yurtdışından telefon getirsem türkiyede pasaport kaydı oluyormu

ben sordum bazı sahibinden satan satıcılari 1500 tl yerine imeil repair yapıyoruz dedi 1500 tl kim verir dedi sonuçta aynı mantık dedi bilgisi olan var mı ?
  108. Veliblod

redmi cihazları bende pek sevmiyorum kötü değil sadece bana pek hoş gelmiyor redmi note 8 pro da olsa mi tercih ederim mi 8 litem arkadaşlarımın çoğunun redmi note7'sin den iyiydi :) ancak bütçem max 1900 bandın da halen bana 2300 tl cihaz önerisinde bulunuyorlar :)
  109. Veliblod

mi 8 lite kullanıyordum aslında yeterliydi ama pek sevemedim şuan max bütçem bu kadar hocam 2300 tl olan cihazı ben ne yapayım :)
  110. Veliblod

selamlar dostlarım çok güzel yorumlar yazılmış lakin 1.si benim kastediğim cihazlar mi9t değil mi9 se 2.si bütçem 1800 1900 arasıbu fiyata mi9t bulmak mümkün değil gibi note 8 pro da ha keza bütçeyi baya aşıyor piyasa dan pe bilginiz yok sanırım :)
  111. Veliblod

merhaba dostlar ben iki telefon arasında kaldım a50 ile mi 9 se ikisinin de farklı cezbedici özellikleri var siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz A50 bana işlemci olarak pek sıcak gelmese de ekran olarak çok kaliteli mi 9se ise tasarım ve işlemci çok hoş bana bir yardımcı olun sd712 ile...
  112. Veliblod

Bir grafiker için isim önerisi

teşşekkürler gençler
  113. Veliblod

mesela arkadaşım bu işlerden para kazanıyor kendisi grafiker ismi mazlum can doğan grafiker olarak adını MCD LAYİHA isminin kısaltması ve layiha osmanlı da tasarım çok hoş bir de logosu var onun gibi birşey arıyorum
  114. Veliblod

bu hoşuma gitti ama bu da değil
  115. Veliblod

aslında böle kısa ama cool isim arıyorum :)
  116. Veliblod

kardeşim gerçekten birşey arıyorum trool olsun diye açmadım konuyu.
  117. Veliblod

evet arkadaşlar bu sene yeni medya kazandım kendime şimdiden bir grafiker ismi ya da ünvanı vb bir isim önerisi istiyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)
  118. Veliblod

Cilt Bakımı ve Sağlık Rehberiniz

teşekkür ederim konulara bakacağım ama benim ki sedefe malesef çok az ama kaşlar da olunca ve azıcık da alın da olunca üniversite hayatın da zor oluyor
  119. Veliblod

Cilt Bakımı ve Sağlık Rehberiniz

merhaba egzama ve sedef için cilde ne uygulanabilir alternatif olarak okul yurtta yaşıyorum bazen çok zor oluyor
  120. Veliblod

Şuan Aliexpres'ten Ürün Almak ?

arkadaşlar şuan aliexpresten ürün satın alsam ne kadar vergi öderim eskiden bundan 8-9 ay kadar önce çok sipariş ettiğim olmuştu hiç gümrük parası ödememiştim parayı kime veriyoruz ?
  121. Veliblod

üniversite hakkında aklıma takılan soru ?

efendim aynı bölümü örgün eğitim seçsem ingilizce yi kendim 4 yılda kişisel olarak öğrensem çok fazla şey kaybeder miyim üniversite hakkında bilgim çok az yeni medya hem dijitali çok sevdiğim için istiyorum hemde gelecekte çok daha iyi (global) olarakta iş olanakları bakımından çok avantajlı...
  122. Veliblod

efendim ben bu bölümü okumak istiyorum ne kadar ücret ödemem gerekli KADİR HAS Ü. (İSTANBUL)Yeni Medya(Fakülte) (İngilizce) TS%75 İnd.25291,54345264351
  123. Veliblod

arkadaşlar merhaba ben veli bu sene üniversite gitmek istiyorum sözelden 250 bin sıralama yaptım ve yeni medya bölümüne gitmek istiyorum aklıma takılan sorular ise şunlar "%75 burslu" "burslu" üniversite ne oluyor
  124. Veliblod

ikinci el pc toplama

arkadaşlar merhaba ben ikinci el bir pc toplamak istiyorum ufak bir ilçede yaşıyorum ortalama 2000 tlik bir pc düzmek istiyorum nereden nasıl toplarım yardım edecek birisi var mı ?
  125. Veliblod

Xiaomi mi 8 lite kılıf önerisi ?

teşekkürler bunlar işime yarar
  126. Veliblod

hocam koruyucu birşeyler arıyorum ya telefonu direk masya koymuyorum kmerası çizilmesin diye :)
  127. Veliblod

selamlar, mi 8 lite için kılı önerisi bekliyorum iyi birşey bulamadım