Arama sonuçlarınız

1. Noire969

Yardım Google hesabından silinen cihazı geri ekleme

arkadaşlar yanlışıkla google hesabımdan girmiş olduğum xiaomi note 9 telefonu sil yaptım ve aniden xiamo telefon kitlendi ve google accountsdan güvenliğe geldiğimde güvenliği ele aldınız yazıyor ve geri ekleyemiyorum telefon brick oldu ve açamıyorum googledan nasıl geri ekleyebilirim xiami...
  2. Noire969

Yardım Fizik sınavından 50 aldım dersten kalır mıyım?

Arkadaşlar şimdi 11. Sınıf sayısal öğrencisiyim şimdi fizik sınavım var girdim ve 50 altı aldım ben o dersten direk kalıyor muyum yoksa bana sorumluluk sınavı mı yazılıyor sorumluluktan mı geçiyorum 2.si ben sorumluluk sınavına girdim ve 100 aldım e okula sorumluluk notum mu giriliyor 100 olarak...
  3. Noire969

Soru Amazon Prime kullananlar gelebilir mi

Peki ne zamana kadar ücretsiz
  4. Noire969

Duyuru Battlefield 4 Amazon Prime Abonelerine Ücretsiz Oldu

Hala ücretsiz mi bf1 le bf4 ???
  5. Noire969

Soru Amazon Prime kullananlar gelebilir mi

Arkadaşlar prime almak istiyorumda ilk ay ücretsiz 2. Ay paralı diye biliyorum doğru mu birde 1. Ayın sonunda karttan iptali gerçekleştirebilip kapatabiliyormuyum bunu yapma sebebim amazonun verdiği ücretsiz oyunlar bişey sorucam şuan bf4 bf1 ücretsiz mi hala alabiliyor muyum bide bf5 çok şey...
  6. Noire969

Yardım Windows 10 Ses Sorunu

Arkadaşlar bilgisayarıma format attım ses gelmiyor öncesinde geliyordu şimdi format attım ses yok bilgisayar başlarken scanning and repairing volume 661bexxxxx diye sayı ve harflerle devam ediyo ama sonuç yok driver yükledim yine aynı nasıl çözebilirim
  7. Noire969

Lise Sınavlarını Dilekçeyle Iptal Etme

Arkadaşlar bu gerçek mi dilekçeyle sınav iptali oluyor mu ?
  8. Noire969

Sınav Dilekçesini Nasıl Vereceğiz?

Sanırım hulk gerçek oldu bu haber doğru mu soran var mı
  9. Noire969

Bilgisayar Açılırken Kapanıp Tekrar Açılıyor

Aynı sorun bende de var ben anakart arızası ile ilgili olduğunu düşünüyorum bir ram slotum bozuk ya da ekran kartı olabilir uyumsuzluk yaşıyo olabilirler 3 defa ram değiştirdim her seferinde aynı sorun var bende de anakartım h81
  10. Noire969

Bilgisayardan Ses Gelmiyor

Arkadaşlar regeditten ayarlarla oynuyordum bir yeni bi ayar oluşturdum bilgisayarın ses simgesinde çarpı belirdi ve ses gitti format attım düzelmedi bios sıfırladım jumper sıfırladım format attım yine gelmedi sorun driver ya da donanımda değil yazılımsal olduğunu düşünüyorum ne yapmalıyım
  11. Noire969

Bilgisayarımda Performans Kaybı Yaşıyorum. Sebebi Nedir?

Crackli oyun program vs şeyler yüklüyo musun bilgisayara
  12. Noire969

Almanya Da Okuyan Var Mı Ya Da Yaşayan

Bence hitler alman ırkını yok olmaktan kurtardı her ne kadar soykırım da yapsa yanlış politikalar da uygulasa hitler e borçlular bence
  13. Noire969

Almanya Da Okuyan Var Mı Ya Da Yaşayan

Bir şey merak ediyorum almanya da okullarda naziler ve adolf hitler nasıl anlatılıyor bir kahraman gibi mi yoksa kötülenerek mi ??
  14. Noire969

Regedit Ten Ses Açmak

Hata yok fakat başlattığımda ses kapalı ifadesi var ve ses gelmiyor jakların ve hoparlörün sorunsuz olduğundan ve sürücülerin tam olduğundan eminim 1619868452 1619868559
  15. Noire969

Regedit Ten Ses Açmak

Arkadaşlar win 10 da ses problemi yaşıyorum ayarlardan açılmıyor regeditten bi kılavuz olcak var mı ordan açayım
  16. Noire969

Ekran kartıma Bios atmak

Arkadaşlar msi rx550 ekran kartım var sizce oyun için ekran kartıma uygun biosu bulup atsam işe yarar mı miningci değilim zaten bu kartla da kazılmaz sadece çipe bios atsam değer mi diye yazdım
  17. Noire969

Ülkeler hala feth edilebilirler mi ?

bu konuyu düşünüyorum atıyorum çin ve amerika savaşa girdi ve çin amerikayı yendi ve savaşı kazandı eskiden olduğu gibi amerikanın toprağını çin mi alıcak bu arada bütün yasalar haricinde
  18. Noire969

Asus m5a78m-lx3 anakartın uefi kursam sorun olur mu

Asus m5a78lmx3 anakarta gpt/mbr mi kurayım
  19. Noire969

Balığa Gidiceğim

Arkadaşlar yarın balığa gidicem surf kamışla fakat biraz acemiyim yarın erken çıkıcağım yem olarak da av marketten yanıç alıcağım fakat sabah erken saatte bulamam sizce bugün alsam yem zarar görür mü yani balıklar beklemiş yemi yer mi
  20. Noire969

Pacify kaldırır mı

Daha ne kadar drtay verebilirim wün 8.1 6gb ram i3 3. Veya 4. Nesil radeon mobility hd5000 laptop
  21. Noire969

Pacify kaldırır mı

en düşük ayarlar pacify kaldırır mı i3 radeon mobility hd5000 series 6gb ram
  22. Noire969

Tv önerisi

Hemen hemen hepsine ps takarsın fazladan hdmi port u olsun yeter
  23. Noire969

Tv önerisi

Vestel veya casper almayın da ne alırsanız alın ben çok kez pişman oldum ama siz bilirsiniz
  24. Noire969

PES 2013 "settings.exe" dosyası indirme linki

Başlat dan arama yerine yaz çıkması lazım eğer silmediysen
  25. Noire969

R5 3400G APU Sistem yeterli mi?

Elinde para varsa ramlerin frekansını yükselterek apu sisteme güç kazandırabilirsin alabildiğinin en iyisini al amd de çok önemli Verdiğin oyunlar için yeterli
  26. Noire969

R5 3500u ısınma sorunu

Fanın ne kadar temiz olduğunu bir kontrol et e aynı şekilde termal macun u eğer kendin yapamıyorsan bir tamirciye git ve mastergel pro termal macun al diğer markalara göre pahalı olabilir fakat laptop kullanıyorsun bunun için gerekli ayrıca apu sistem kullandığın için ekstra bi sıcaklık yapıyor...
  27. Noire969

Anakart uyumluluğu nasıl anlaşılır?

Ssd hemen hemen her anakarta olur o önemli değil sata 3 olsa daha iyi olur ilk anakart seçiceksin ki diğer parçaları temelin üstüne koyasın ondan sonra işlemci ve ekran kartı seçmen gerek ki darboğaz konusu olmasın eşit güçteki işlemci ve ekran kartı seçmelisin onu da ayrı konular açarsın ram de...
  28. Noire969

Wolfteam clasic

Yok daha fazla ekmeğini yiyemezler o oyunun önceden düşünmeleri lazımdı
  29. Noire969

Yurtdışında Askerliğe çağırılmak

Peki ya çağrıldığım halde gelmezsem ve uzun bir süre sonra ülkeye dönme kararı aldığımda askerler beni yakalar mı ??
  30. Noire969

Peki çağırdılar ama gelmedim ve oranın vatandaşı olmama 1 sene var bu durumd ane olur
  31. Noire969

Arkadaşlar merakımdan soruyorum daha önce gittim de şimdi ben tekrardan uzun soluklu gitmek istesem ve askerlik yaşım gelse yurtdışında askerliğe çağırılma olasılığım var mı
  32. Noire969

Bilgisayarım blazing sails kaldırırmı

Oynancak düzeyde olcağını sanmıyorum
  33. Noire969

hangisinin almalıyım

Sadece daha yıpranmış olur ve haliyle ömrü kısa olur
  34. Noire969

hangisinin almalıyım

Arkadaş mining yapılmış olabilir diye demiş olabilir veya rx570 biraz dengesiz bir kart ama sorun olcağını sanmıyorum
  35. Noire969

Bilgisayar windows ekranı gelmeden yeniden baslıyor

Yani doğru söyledin ekran kartını çıkart dene açmayı belki ekran kartında sıkıntı olmuştur
  36. Noire969

hangisinin almalıyım

1650 super aralarında en iyisi ama istersen biraz bekle çünkü 1650 super ile 1060 arasında %25 30 luk fark var
  37. Noire969

hangisinin almalıyım

İşlemci ve psu nu söylersen ona göre yardımcı olabilirim
  38. Noire969

@Yumurta kafa, bios pilini değiştir yada çıkarıp geri tak bu arada bilgisayarında overclock yaptın mı yaptıysan o da etkili olabilir
  39. Noire969

i5 3. nesil Ekran kartı önerisi

1612275359 @lumberj4ck, hayır değil 1650 %30 daha performanslı ve yeni bi kart o yüzden güncel oyunlarda kartı besleyemez render sorunları oluşur
  40. Noire969

1060 da çok sıkıntı çekmezsin gibi geliyor 1612268173 1650 de %40 darbogaz yasar lutfen kontrol edin yazmadan önce
  41. Noire969

Bence bu sistem rx570 ile güncel oyunlarda az bir darboğazla sorun çıkarmayacaktır
  42. Noire969

sistem belleği yazan yerin altındakı bılgılerı yazabilirsin
  43. Noire969

Anakartım GPT Destekliyor mu?

GPT atarsan daha yaralı olur hem daha hızlı boot eder hemde daha güvenli
  44. Noire969

Elelektrik gelirken verdiği zararmı önemli giderkenmi

over voltage yani gerekenden yüksek ya da düşük voltaj gelmesi durumu yüksek geldiğinde başta psu ve hdd olmak üzere bütün bileşenler zarar görür fakat düşük gelmesi durumunda sadece hdd zarar görür
  45. Noire969

ramlerini kontrol et 2 tane varsa birtanesini çıkartıp dene yerlerini değiştir
  46. Noire969

bütce verirseniz daha iyi olur ama bütçe sıkıntısı yoksa rx570 de darboğaz çok olmadan oyunları oynarsın fakat ram frekanslarını da verirsen iyi olur
  47. Noire969

Bilgisayarım'da Neleri değiştirip güncelleyebilirim.

Düşük daha iyi 2gb oc yapılmış hali oyunda en yüksek 12v kanalından 244 watt çekmiş
  48. Noire969

RAM Taktırmalı Mıyım ?

Eğer ramleri entegre ise anakart a ram yükseltmesi yapamazsın eğer entegre değilse ram in marka frekans ve ddr özelliğine iyi bakmalısın eğer entegre değilse kesinlikle ram yükseltmesi yapmalısın 1612104806 Mümkün olabildiğince bu değerleri karşılaştırıp aynı olmasına dikkat et ddr kaç olduğuna...
  49. Noire969

Dosyayı açmasak da virüs bulaşır mı

Bişey olmaz
  50. Noire969

Bilgisayarım'da Neleri değiştirip güncelleyebilirim.

Sistem e yetemezse psu sadece kendini yakar başka parçalara zarar gelmez ama 750 ye sağlam bi 450watt alman iyi olur geri kalanı dediğin oyunları açmak için yeterli sadece 4gb daha ram taksan iyi olur
  51. Noire969

Oyun Önerisi

Çok duydum fırsatım olmadı bakıcagım thx
  52. Noire969

Oyun Önerisi

Bioshock çok duydum gördüm de fırsatım olmadı oynamaya bakıcağım thx whitcher de öyle 1612103861 Bitirdim teşekkürler
  53. Noire969

Oyun Önerisi

Rocket league steamım de var ama öğrenmesi çok zor ve kontrol edemiyorum ondan sevmedim
  54. Noire969

Oyun Önerisi

War thunder oynadım sonra sildim adamların jetleri çok hızlı çabuk gelişemiyorum campany e bakıcağım
  55. Noire969

Oyun Önerisi

Biliyorum o oyunu fakat bana bi yerden bi yere eşya taşımak hoş gelmiyo grafikleri güzel de sevmiyorum
  56. Noire969

Oyun Önerisi

Arkadaşlar oynadığım oyun bitti oynayacak oyun lazım hikayeli oyunlar olur online istemiyorum eski olur yeni olur bekliyorum
  57. Noire969

Bu işlemci benim anakartıma uyum sağlar mı?

Modluysa pinleri uyum sağlar sorun olmaz ama eğer modla falan uğraşmam diyosan benimde önceden kullandığım quad işlemciler var q9650 9400 gibi onlara da bakabilirsin 1610408761 Şimdi fark ettim ??2017 miş
  58. Noire969

1150 pin anakartıma işlemci

Max 250 fln 1610068741 ? ? ben sana gta 5 de render sorunu yaşatmasın diye soruyorum sen bana benim işlemcimden düşük işlemci öneriyosun 1610068749 ? ? ben sana gta 5 de render sorunu yaşatmasın diye soruyorum sen bana benim işlemcimden düşük işlemci öneriyosun
  59. Noire969

Ben dedimya i5 i7 alamam
  60. Noire969

Arkadaşlar h81 anakartım 1150 pin işlemcim g3240 baya kötü bir işlemci sizce ucuz fiyata gta 5 normal ayarlarda render sorunu yaratmıyacak hangi işlemci alınabilir dediğim gibi xeon modeller de olur i7 veya i5 istemiyorum bütçemi aşıyor
  61. Noire969

Standoff 2 emulatör fps kilidi kaldırma

Arkadaşlar emulatorden standoff 2 oynuyorum 60fps üstü görmüyor sistemim yeterince iyi vsync ayarlarda öyle bir seçenek yok nasıl kaldırabilirim birde gfx diye bişey gördüm o nedir
  62. Noire969

Laptop donanım yükseltme

Açılıpta biraz sonra kapanıyosa yüzde doksan termal macunu yanlış sürmüşsündür ya da bloğu tam temas ettirememişsindir
  63. Noire969

Laptop donanım yükseltme

Her bilgisayara işlemci ya da ekran kartı harici olarak takılamıyor genelde düşük bütceli olanlara o yüzden işlemci veya ekran kartı takabileceğini zannetmiyorum
  64. Noire969

Laptop donanım yükseltme

Arka kapaği aç ram slotu var mıdır varsa modeline bak cihazın kaç ram desteklediğine ona göre aynı marka model ram takabilirsin ddr a dikkat ederek birde ssd takabilirsin
  65. Noire969

Monster Tulpar T5 V19.1 oyunda/masaüstünde bile FPS düşüşleri

Ramler için memtest uzun sürüyor ama bütün kartı denetler bencede bir memtest 86 yap nasıl yapılcağını bilmiyorsan tekrar konu aç ordan yardım edelim
  66. Noire969

350 tl ye kadar mekanik klavye tavsiyesi

Yani ben ne memnunum ne değilim alabilirsin ama bence logitech için para biriktir pişman olma
  67. Noire969

2500TL'ye sistem topladım Umarım hoşunuza gider

ben hiç mantıklı bulamadım xeon işlemcilerin render performansı ne kadar iyi olursa olsun sonuçta eskiler bence bir miktar para biriktirlip ryzen ya da daha yeni intel sistemlere geçilebilir
  68. Noire969

Monster Tulpar T5 V19.1 oyunda/masaüstünde bile FPS düşüşleri

aynen virüs taraması yap birde ısı derecelerine de bak stres testi yaparken
  69. Noire969

Omuzda çıkan kıllar hakkında....?

testosterondan dolayıdır belki ama genelde vücudun garip yerlerınde o tür şeytan tüyleri çıkabiliyor o yüzden takma büyüyünce horman seviyesi azalınca dökülürler
  70. Noire969

Laptop donanım yükseltme

laptop mu masaüstü mü
  71. Noire969

Drone umun modelini bulamıyorum

baya baktım da bende bulamadım içini açıp bir bak belki bir marka görürsün
  72. Noire969

2014 te oynadığım oyunu bulamıyorum

flatout 2 falan değil dimi bak bir internetten
  73. Noire969

Oyun tavsiyesi

bf serisi bf 1 de o sistem zevk vermez ancak diğer oyunlarında düşük de olsa verir sanırım ya da metro serisinin ilk oyunları cod mw 3 ve ondan önceki oyunlar gta 4 ve ondan öncekiler hitman serisinin ilk oyunları yani çok var internete yaz orda daha büyük bir liste vardır
  74. Noire969

350 tl ye kadar mekanik klavye tavsiyesi

ck 104 var bende 1 2 yıl sonra bir tuşunun rgb sı bozuldu ama çalışıyor tuş ayrıca p tuşu bozuldu 5 yıllık klavye ama zamanında baya paraya aldıydım ama önermem git logitech al 1 asır çalışır 1606778722 he birde w tuşu arada bir tekliyor
  75. Noire969

Sabit Disk

Molex to sata powerla eğer sataysa diskler 5tl ye falan bulursun bilgisayarcılarda
  76. Noire969

En sevdiğiniz, oyun veya oyun serileri nelerdir?

GTA vice city GTA san andreas GTA 4 GTA 5 Metro Last Light NFSU 2 NFSMW 2012 BF1 BF Hardline BF2 BF4 BFBC 2 COD MW 3 MB Warband ETS2 Borderlands 2 Detroit Become Human TWD Wolfteam 2012-2013 En Beğendiklerim Listesi Bu Kadar Sevemediklerimi zaten unutuyorum LOL hiç sevmem en sevmediğim...
  77. Noire969

G3240ve rx550 darboğaz yapar mı

750 nkadar yapar e
  78. Noire969

G3240ve rx550 darboğaz yapar mı

Arkadaşlar rx 550 ve g3240 darboğaz yapar mı yaparsa ne kadar yapar ekran kartı olarak gtx 750ti da düşünüyorum 750 ve g3240 yapar mı ?
  79. Noire969

Yurtdışından ekran kartı getirme

Arkadaşlar ebay den 400 tl lik ekran kartı alıcam fakat bir vergi falan karşıma çıkarsa kaç para çıkar ne olur daha önce alışveriş yapan varsa söyleyebilir mi
  80. Noire969

1 adet google chrome açıyorum 15 tane geliyor

thx ama chrome daha az ram yiyor şaşırdım
  81. Noire969

1 adet google chrome açıyorum 15 tane geliyor

arkadaşlar 1 tane google chrome açıyorum 1 tane de opera gx açıyorum ama 1 adetten fazla açılıyolar ve ramı tüketiyolar 1 adet acılması gerekırken gorev yonetıcısınde 10 tane gözüküyor
  82. Noire969

Cyberpunk 2077 'nin ertelenmesi Hakkında Görüşleriniz

Arkadaşlar bence proje güzel bitmeyecek tam bir hayal kırıklığı olucak gibi duruyor Sizin görüşleriniz neler?
  83. Noire969

Kulaklığı harici mikrofon yapma

Arkadaşlar logitech g230 kulaklık var ama mic bozuk ve cs oynuyorum info vermem lazım ayrı bi telefon kulaklığını pembe sokete takıp mikrofon yapabilir miyim win 10 da
  84. Noire969

Karadeniz'de 85 milyar metreküp daha doğalgaz bulundu?

Neydi ya 320 milyar milyon metreküp bulunmamış mıydı euro dolar kaç para oldu onu bile bilmiyorum keske gerçek olsa
  85. Noire969

EA games para avcısıdır

Ea kadar para avcısı şirket görmedim nfs no limit de etkinlik yaparken aracım 310pr iken karşı araçlat 400 420pr geliyor böyle adaletsiz ve para avcısı bir sistem daha önce görmedim sırf bu yüzden oyundan soğudum
  86. Noire969

Oyucu kulaklığı

Arkadaşlar 180tl max bütçem var f/p genel plastik madde kalitesi iyi olan iyi ses veren mikrofonu iyi uzun kullanımda yormayacak bir kulaklık istiyorum padleri mümkünse kumaş tercihimdir Not:5 yıldır logitech g230 kullanıyorum beni hiç yarı yolda bırakmadı taş gibi uzun kullanmak istiyorum...
  87. Noire969

İntel Xeon E5450 PC Kapanma Sorunu

Windows start vermeden kapanıyorsa ısıdan olabilir mi bios açıp bişeye dokunmadan bekle eger anıden kapanırsa ısınıyor demektir kapanmıyorsa bios update yap 1600569390 Unutmadan 250 watt çok düşük bir güç o yüzden kapanıyor da olabilir 1600569436 Aaa çok pardon 2018 miş ??
  88. Noire969

yeni bilgisayarım iyi ama kasıyor

Bütün sistemin güncel driverlar yuklu olduguna emin misin
  89. Noire969

İdeal cs monitörü

Arkadaşlar ben cs go oyuncularının kare ekranda oynaması gereltiğine inanıyorum çözünürlük ise max 1280x1020 olmalı bence en idealı bu buyuk ekranlarda da oynadım ama bence en iyisi dedigim gibi sizlerin yorumları nelerdir ?
  90. Noire969

Mavi ekran

Sağol çok yardımcı oldun ?
  91. Noire969

Mavi ekran

Hepsini denedim hepsini minidump bakabilien biri yokmu
  92. Noire969

Mavi ekran

Hepsini yaptım dosyaları versem sorunu söyleyebilecek biri yokmu
  93. Noire969

Mavi ekran

Arkadaşlar sürekli farklı farklı gatalar alıyorum minidump dosyalarımı atsan çözebilir misiniz
  94. Noire969

Fortnite Çok Fazla FPS Drop Yiyorum

Windows kaç kullanıyosun
  95. Noire969

Fortnite Çok Fazla FPS Drop Yiyorum

Ramlerini memtest 86 ile test et hasar almış olabilir ama ilk olarak yazılımların tam mı bak win update i yap ddu ile gpu driverını sil sonra kendi sitesinden yükle
  96. Noire969

ssd almalımıyım?

Ssd oyun atmak için pahalı bir alet içine windows kur yanına 1tb hdd alırsın
  97. Noire969

Bios Update Error

arkadaşlar bios update yaparken bir sorunla karşılaştım kaynak da bulamadım ss bıraktım bakın bi çözüm bulalım
  98. Noire969

Günümüzün minimum ekran kartı nedir?

Yok sana demedim zaten ekonomi kötü demek istedim
  99. Noire969

O zaman 5 yıl rahat gider cs falan oynuyosan
  100. Noire969

Abi sen düşün zorla rx550 2gb oc yi 475 e aldım ya böyle bişey var mı ??
  101. Noire969

Valla antalyada letgoda 750 ti lar 800 750tl den baslıyor 900 e rx570 var 2el e yasa gelmesi lazım
  102. Noire969

Abi allah için 750 mi kaldı e spor için iyi de a+ oyunlarda patlar
  103. Noire969

Oyun Oynarken FPS'im Çok Düşüyor

Denetim masasına gir program ekle kaldır a gir ss at
  104. Noire969

Şuanda ne hayali kuruyorsunuz?

Ülkemizin süper güç olmasını
  105. Noire969

2 -2.5 sene high gider sonra ayar düşürursun ama hangi oyunları oynıcaksın
  106. Noire969

Bios update

Casper h81h3-m7 anakart vardı uefi bios bulamadım gittim destek den bios istedim bana dosya attılar içinde exe dosyası var ama eskiden flash a yazıyoduk bunda sadece exe var ne yapıcagımı cozemedim
  107. Noire969

En utanc verici anilariniz?

İlkokul da geleneksel kıyafet bilmemnesi vardı bende kıyafetleri giymeye tuvalete girdim sonra giyerken ayakkabi oyle bi takıldı kı pantolona cıkaramamıştım sınıfa cıkarken mudur yardımcısı gormustu oğlum bu ne hal demışti bende aglayarak sınıfa gittim hoca sınıftan kızları çıkarmıştı erkekler...
  108. Noire969

Windows 10 Hello Pin kaldırma

Anladıgım kadarıyla sorun bu geç oldu ama
  109. Noire969

CS:GO yanına rekabetçi oyun önerisi

R6
  110. Noire969

Oyun Oynarken FPS'im Çok Düşüyor

Driver ve yazılımların tam mı?
  111. Noire969

Ama o o zamanın en iyi ekran kartıydı yoksa bende derim rtx 2080ti al demesini şu zamanda alınabilecek ileri zamanlı uygun ekran kartı rx580 dir net dx11 performansı ve dx12 performansı çok değişiyor aaa kalite oyunlar çıkıyor
  112. Noire969

Adam high da 5 yıl diyor yanisi mi var
  113. Noire969

O kart forza horizon 4 de high da 65 fps alırken rx580 ultra da 85 fps alıyor 1597677818 1070 de eskidi artık dx12 de sorun cıkarıcaktır
  114. Noire969

Günümüzün minimum u rx580 8gb dır
  115. Noire969

oyun önerisi arıyorum

Deadpool spider man 2 2004 sniper elite serisi
  116. Noire969

standart vga grafik bağdaştırıcı

Aygıt yöneticisine gir ekran kartına bak belki driverlarda sorun vardır yoksa ddu ile ekran kartının driverini sil sitesinden modeline uygun yükle driver ı bunları yapmadan önce sağ tıkla goruntu ayarlarından cozunurluk degiştirmeyi dene
  117. Noire969

Korkuuuu filmi

Halka yı izle izlemediysen
  118. Noire969

oyun önerisi arıyorum

Twd serisi metro serisi bf 1 skyrim dead space sniper ghost warrior call of duty ilk oyunları max payne 1 2 ets2
  119. Noire969

Laptop durduk yere kapanma sorunu

Ramlerinde sorun vardır o zaman
  120. Noire969

Cpu z indir kur aç sağ taraftan stres testi yap bakalım 1597610023 Bide hwmonitor indir kur stres testi yaparken hw monitor den cpu 0 ın sıcaklığına bak yaz
  121. Noire969

Bios auarlarında işlemci sıcaklık limiti düşük olabilir ya da kısa devre olabilir ramleri test ettin mi 1597609536 Boşta 70 derece mi
  122. Noire969

Valorant kasar mı?

Kasar
  123. Noire969

ssd almalımıyım?

Ne fark eder kingston alsın
  124. Noire969

Directx 11 mi 12 mi?

Ekran kartının driverını kur gerisine bakma zaten kart kötü fark etmez dx 11 de çalışır
  125. Noire969

ssd almalımıyım?

Harddisk yetiyo sa 240 ssd alabilirsin sandisk veya james donmey iyidir bütçeye bağlı
  126. Noire969

gpu kullanımı %0

Ama eskiden olmuyodu dedi
  127. Noire969

gpu kullanımı %0

Zaten oyle olması gerekiyodu 1597062032 Kur driver ı sorun hala varsa bide bios u güncelle
  128. Noire969

gpu kullanımı %0

Cl değerleri aynı mı yada marka model
  129. Noire969

Oyuncu ekipmanına ne kadar bütçe ayırıyorsunuz?

Mouse un ismi ne
  130. Noire969

Amd Mi İntel Mi ?

Valla adamdan çıkmıyoruz ki
  131. Noire969

Kasa açılıp kapanma

Kısa devre kaynaklıdır büyük ihtimalle genslde öyle olur
  132. Noire969

PAYDAY 2 Steam açılmama sorunu

Sistem gereksinimlerini karşılıyo mu karsılıyosa yonetici olarak çalıştır
  133. Noire969

gpu kullanımı %0

Ramlerinin gecikme değerleri eş mi Değilse ani droplara neden olabilir 2 .si Ekran kartına güç yetmiyor olabilir 3. sü Driver problemi olabilir en son driver ı sitesinden yükledin mi 4. Yüklediysen dahi sorun olabılır ddu programını yükle yükledikten sonra çalıstır a msinfo yaz ordan...
  134. Noire969

PAYDAY 2 Steam açılmama sorunu

Yazılımların tam mı
  135. Noire969

Amd Mi İntel Mi ?

Amaç ortalığı karıştırmak sen konuyu yanlış anladın ??
  136. Noire969

Amd Mi İntel Mi ?

Bence iş intel oyun amd
  137. Noire969

Amd Mi İntel Mi ?

Tercihim amd olurdu kullanıcı dostu çoklu çekirdek performansı ve ucuz olması sebebiyle birileri ısınıyo falan dicek fakat artık eskidi fx6300 sistemim var 90 wat tdp ryzen 9 3900x 105 watt tdp değerinde yanı o işlemciyi alan soğutucu da alır ayrıca amd de tatmın edici bi soğutucu da geliyor
  138. Noire969

Amd Mi İntel Mi ?

Hadii açtım bakalım tartışalım
  139. Noire969

SSD Mi HDD Mi ?

Sorduğun soruya bak tabi ssd
  140. Noire969

Bu Dosya Silinmiyor

Lockhunter yükle öyle sil
  141. Noire969

En iyi Halo oyunu

Arkadaşlar halo oynamak istiyorum en iyi olanı söylermisiniz Not : grafikleri tatmin etsin çok eski olmasın
  142. Noire969

Crack çalma p2p ve scene kuralları nedir ?

Sürekli gördüğüm şeyler ama kaynak da bulamadım bilen varsa detaylı anlatabilir mi
  143. Noire969

Android alanları anlamıyorum

En azından android studio dan yaptıklarını farklı cihazlarda test edip play store a koyabilirsin
  144. Noire969

Android alanları anlamıyorum

Andoid te özgürsün
  145. Noire969

Topladığım Sistem Hakkında Görüşleriniz

Nvidia bence de daha iyi
  146. Noire969

Mavi Ekran Hatası

Hızlandırma programının ismi nedir
  147. Noire969

Çinde yeni çıkan virüs G4 H1N1

G4 H1N1 çıkmış bu sefer arkadaşlar çin e bi bombamız yok muu ?
  148. Noire969

anakart tavsiyesi

He birde oberclock yapcaksam 3600 e noctua nh12 soğutucu çok iyi olur
  149. Noire969

Windows 10 a yükseltmeli miyim?

Katılıyorum 10 gereksiz 4gb için
  150. Noire969

4gb dan 8gb ram e yukselttım dedım wındows demedım ? 1592938086 Ben şahsen yaşadım sen bilirsin
  151. Noire969

Pişman olabilirsin ben de 7 den 10 a gectim 4gb ram ile pişman oldum gittim 8gb ram aşdım
  152. Noire969

Max 4 fps artar etkilemez ama mesela chrome a giriyosun tak tak cok serı olur fps ı etkılemez eger fps ıstıyosan ekran kartı al ayrıca anakartın ne kadar destekledıgı onemlı sıtesımde yazar
  153. Noire969

Ani FPS Düşüşü

Şimdi cpu z programını kur kurduktan sonra en saglarda bench var oraya gelince cpu multi thread yazan yerde referance ve threads ı işaretle stress cpu de onu yapınca hw moniror u ac ordan max sıcaklıgı soyle https://images.app.goo.gl/P1fzaKxjoCvibPJP6 1592938495 Yaptın mı
  154. Noire969

En sevdiğiniz süper kahraman.

Babam
  155. Noire969

Ani FPS Düşüşü

Stres testi yaptın mı
  156. Noire969

Pc topladıktan sonra gelen huzur

Bagdaş kurup pc yi yanına alarak neyin yanlış gittiğine bakmak ve afrika da gibi gelen terleme
  157. Noire969

Fps i boşver de 10 da arayüz olarak yeni olduğu için dosyaları acarken falan kasmalar olur kurma ben eskıden 4gb ramlı kullanıyodum win 10 da 8gb a yukseltmek zorunda kaldım
  158. Noire969

Ani FPS Düşüşü

Bekle link atayım bunları indir dedıklerımı yap HWMONITOR | Softwares | CPUID Setup 32 64 sec sonra indir kur ordan tıkla core 0 sıcaklıgına bak 1592936542 https://images.app.goo.gl/gcLvQ8v6Ngir1wet6 Bak core 0 yazıyo senınkındekını soyle
  159. Noire969

Ani FPS Düşüşü

Hw monitör indir bi de cpu z sonra cpu z den bench ac hw monıt den sıcaklıklara bak bakalım sonra yaz
  160. Noire969

Pc topladıktan sonra gelen huzur

pc yi toplayıp herseyı tamamladıktan sonra oturup pc yi izlemek kadar huzur veren bişry tanımıyorum
  161. Noire969

anakart tavsiyesi

Overclock düşünmüyosan a320 yapcaksan b450
  162. Noire969

Ani FPS Düşüşü

Driverlar tam mı ?
  163. Noire969

Render sorunu

Geç gördüm pardon budur anakart uefi casper h81h3-m7
  164. Noire969

Render sorunu

Bu anakarta ne alsam daha iyi oynarım 1592834365 Bu video linki
  165. Noire969

Render sorunu

Arkadaşlar sistem öncelikle 8gb tek slot ram g3240 işlemci 2gb 128 bit amd hd6570 anakart cs go falan süper de gta 5 i en düşük ayarlara aliyorum renderlamiyo ani droplar falan oynanmıyor sorun işlemciden diye düşünüyorum çünku daha once de fx6300 de kullandım ekran kartını 1080 de kasmasız...
  166. Noire969

Render sorunu

Arkadaşlar 8gb ram var g3240 islemci 2gb da ekran kartı var sistemde gta 5 e firdiğimde renderlamıyor ram yuzde 50 sini kullanıyo ekran kartı yuzde 90 a falan da çıkıyo normalde ekran kartı farklı sistemden cıkma cıkan sistemde süper di fx6300 8gb var diğerinde de bunda ki sorun sizce islemci mi
  167. Noire969

Sadece c mi iyi yoksa c ve de mi

Yerel disk i bölmeden sadece c olarak mı iyi yoksa bölerek c ve d oluşturmak mı iyi
  168. Noire969

Sadece c mi iyi yoksa c ve de mi

Sadece c mi iyi sizce yoksa ikisi de mi hem güvenlik hemde performans acisindan
  169. Noire969

Psu her işlemciyle çalışır mı?

Her türlü rahatlıkla uyar sıkıntı olmaz sadece kabloları doğru tak
  170. Noire969

Sisteme oyun önerisi

metro serisi twd serisi şimdilik aklım agelenler
  171. Noire969

Sisteme oyun önerisi

B450 daha güncel olurdu bence eğer almadıysan
  172. Noire969

ABD'nin 2. Dünya Savaşı'ndan sonra ülkemize gönderdiği yağlar Elazığ'da bulundu!

Marshall planı ile 2. Dünya savası sonrasında ekonomik yardım paketleri hazırlamıştır abd bu yardım ülkeleri arasında bizde vardık o yüzden fakat gönderilen yiyeceklerin birçogu sağlığa ciddi anlamda zararlı kanserojen yiyeceklerdir
  173. Noire969

Her yerde hamam böceği var

Dişi hamaböcekleri baya bi yavrular o yavrularda kuluckaya girer o yuzden iyi bi ilaclamayla hallolur senin kendi yapabilcegin bisey oldugunu dusunmuyorum
  174. Noire969

Fortnite açar mı

Ohoo yükledim oynadım sildim daha cevaplamanıza gerek yok 1591484667 Melih bi sal beni
  175. Noire969

Fortnite açar mı

Hortlatmasaydın keşke
  176. Noire969

Psu her işlemciyle çalışır mı?

??? psu lar donanım ayırt etmez sadece kullancagın parçalrı söylede ona göre değerlendirelim gücünü
  177. Noire969

İntel pentium g620 ile nvidia gt 210 darboğaz yapar mi

Açar oynarsın ama 4gb a oynayamazsın 8 şart
  178. Noire969

Ram nedir bilmeden yorum yapamam
  179. Noire969

Toplarken yine sorabilirsin yanlış yapma
  180. Noire969

Bendede 1gb gt 210 vardı 6 7 yıl kullandım
  181. Noire969

:D neresi darboğaz yapcak onun yapmaz kullanabilirsin
  182. Noire969

SLI ve Crossfire Nedir Ne işe yarar

Çift ekran kartının olayı nedir ve amd ve nvidia ikisi beraber çalışıyomu
  183. Noire969

Rx 460 Fan Ayarı

Zarar vermez sonucta fan dönmek için var 67 derece yük için çok değil
  184. Noire969

Yapmaz da 1gb az degilmi 2020 için
  185. Noire969

Ana kart - Ekran kartı uyumu

PCIex x16 soketi olan her anakartta çalışır ekrna kartı uyumu yok darboğaz var
  186. Noire969

Steam gizlemem lazım

Başka antivirüs programı mı yok yükle birini gitsin
  187. Noire969

Tırnağım yarısından kırıldı

Abi ne yaşamışsın ya
  188. Noire969

Zula Hesabım kaç tl eder

:D ???? alcak insan varmı çok merak ediyorum
  189. Noire969

Steam gizlemem lazım

Anti virüsü kaldır daha kolay
  190. Noire969

İ5 2500 işlemciyle gtx 750 ti darboğaz yapar mı

450 watt veya 500 makul
  191. Noire969

Steam gizlemem lazım

Steam simgesini program files a veya windows a at
  192. Noire969

işlemcimi overlock yaptım ve bilgisayarı açtıktan 3 saniye sonra geri kapanıyor.

Arkadaşlar bilmeden overclock yaparsanız böyle olur 1 bios pilini çıkardıysan ve hala çalışmıyosa başka bi işlemci tak varsa öyle dene neyse sana da ders olmuş olur 1591299855 Takmadan önce nasil takıldığına bak ta sonra işlemciden de olma :D
  193. Noire969

işlemcimi overlock yaptım ve bilgisayarı açtıktan 3 saniye sonra geri kapanıyor.

Voltaj verdinmi onu soruyorum bide bios geliyomu
  194. Noire969

Bios Bios gelmiyosa fazla voltaj vermişsindir yanmıştır o yüzden komrumaya alıyodur anakart kendini kaç volt verdin 1591289631 Bide termal macunlarla oynadınmı
  195. Noire969

Canım arkadaşın yazdığını oku ondan sonra yaz olurmu ;)
  196. Noire969

Anlık FPS Düşmeleri

Ha Harbiden format atıyosun driver kurmuyomusun :D
  197. Noire969

Sen bi anakartın ustundeki bios pilini tak cikar duzelir
  198. Noire969

Ekran kartı yenileme

Numar
  199. Noire969

Ekran kartı yenileme

Para bulana kadar kalsın ama para bulunca tekrar yazin ona gore konuşlaım para hazır olmayınca üstüne konuşulmuyo madem ekran ksrtını satmıyosunuz o zaman para bulana kadar beklemeniz şart 1591285419 Siparışi iptal edin diger kartlarınızı da satın dediğim sistemi alın
  200. Noire969

Ekran kartı yenileme

Bakın anakartınız zaten uygun değil sizin am4 e geçmeniz lazım ki islemci değistirip çağ atlayabilelim
  201. Noire969

İşlemci stok fana ek yapmak

90 90mm sanırsam da benim elimdeki kıytırık soketsiz egzoz fanı onu yapıştırsam etki etmez ki
  202. Noire969

Aynen
  203. Noire969

Ekran kartı yenileme

Ekran kartını satmak istemiyor o yüzden ilerde para toplayıp ded Dediğim sistem 4 5 yıl oynatır zaten o ekran kartı baya ileriye dönük
  204. Noire969

Ekran kartı yenileme

Al sana sistem gelecek için ryzen 5 2600. b450m s2h anakart güzel de bi kasa alırsın ramleri fullersin bide ssd tamam
  205. Noire969

Ekran kartı yenileme

Önemli olan para değil core ve thread ve nm
  206. Noire969

Ekran kartı yenileme

O anakarta daha da işlemci değiştiremezsin
  207. Noire969

Ekran kartı yenileme

Aslında kötü değil 32 gb e fullersin ryzen 5 2600 alırsin bide o ekran ksrtını alırsın rn iyi oyunları ultrada akıcı oynarsın cebine de paran kalır şu an paran kalmadığı için öyle kullan dedim
  208. Noire969

Ekran kartı yenileme

Eğer ekrna kartını satarsan attığım linkteki sisteme birde rx580 8gb kayarsın üstüne paran da olur ama kattı satmam diyosan sen bilirsin
  209. Noire969

Ekran kartı yenileme

Anakartın ve işlemcinin değişmesi lazım ama para yoksa elimizden bisey gelmiyor yine kullanılır ama ilerde şunu yapmanı öneririm GIGABYTE B450M S2H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart | ITOPYA bu ve AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 12nm İşlemci | ITOPYA
  210. Noire969

Ekran kartı yenileme

A Anakartı yazmamışsın modeline bak ne kadar ram destekliyosa sitesinde özellikler kısmında yazar ona göre fulle ramleri 1591283422 Tabiki
  211. Noire969

Ekran kartı yenileme

hayır zaten eğer olursa darbogaz olursa sadece işlemcinin besleyebildiği kadsr performans alırsın atıyorum i3 9100f %100 perfirmansta kartı %75 besliyodur sen kartın performansını %75 olarak alırsın sadece fps ona gore düşer kart zarar görmez aksine az kullanmış olursun 1591283280 Olay burda...
  212. Noire969

Yazılım için leptop mu masaüstü mü

Ram ve işlemcini yüksek tut çok geziyosan yapcak çare yok laptop alırsın ama gezmiyosan pc al çünkü ısinma ve taşıma derdi yok laptop da bence 5000 tl ye performans bekleme bu arada android studio olarak değerlendirdim
  213. Noire969

Ekran kartı yenileme

Büyük ihtimalle olur bence o kadar almışken anakart ddr 4 anakart al tak bi ryzen 5 2600 en ultra lüx ayarlarda akıcı oyna sistemi zamana yay para topla al bence
  214. Noire969

Intel stok fan düşün ustunde 3 4 tane bacagi var ben o bacaklarin ustune egzoz fani yapistircam egzoz fanının ufleme tarafı mi yapistircagim tarafa gelsin yani alta yoksa donme tarafımı
  215. Noire969

Yükte reset

Zaten ekran kartıbın 8 pin bağlantısı yok
  216. Noire969

Arkadaşlar intel stok fanın üstüne ek fan yapıştırcam yükte 87 derece oluyo macun yeni iken suzce intel stok fanın ustune egzoz fanın ufleme tarafı alta mı gelsin yoksa diğer tarafı mı bide sizce yararlı olur mu
  217. Noire969

Fortnite açar mı

arkadaşlar sistemim 4gb ram 2x2 800mhz g31m anakart q9400 cpu amd hd6570 2gb 128 bit hangi ayarlarda rahat oynarım
  218. Noire969

Lga775 pinde en güçlü anakart

Arkadaşlar lga 775 pin q9400 var buna en güçlü anakart bakıyorum
  219. Noire969

GTA 5 Açar mı ? :)

Peki Epic games in orijinalde işe yarar mı yoksa ban yemeyelim
  220. Noire969

Windows 7 kullananlar toplanabilir mi

Yok ulti mi home mu falan ayrıca kaç ram var
  221. Noire969

Sürüm ne
  222. Noire969

Arkadaşlar 10 dan 7 ye geçmeyi düşünüyorum gta 5 için şuan asaüstünde boşta kaç ramden kaçını kullanıyosunuz bosta yazarmısınız
  223. Noire969

Patch in linkini Verebilirmisin
  224. Noire969

Anakarta Su Tutsam Sorun Olur mu?

Bence gereksiz aynı kiri tozu toplaması 1 ay falan sürer
  225. Noire969

Win 10 proyu setupdan home a düşürmek

Peki benim 10 pro da boşta 1.5 kullanıyor cmd yi uygularsam kaç düşer ya da win 7 kullanırsam kaç düşer cevaplarsan sevinirim
  226. Noire969

Ne dinliyorsunuz?

Ada sahillerinde bekliyorum-Pınar altınok
  227. Noire969

M Masaüstünde o kadar yiyo mu
  228. Noire969

Senin home da kaç yiyo
  229. Noire969

Arkadaşlar win 10 pro kullanıyorum ve boşta 1.5 gb ram kullanıo bunu win 10 setupdan home a düşürürsem ram kullanımı düşermi
  230. Noire969

Adamda 8gb ram 1gb ekran kartı vsr bende 4gb ram 2gb gpu var zaten 1.5 gb ını win 10 pro alıyo
  231. Noire969

Arkaaşlar g31m anakart q9400 oc 3.2 ghz 2x2 4gb 800mhz ram amd radeon hd6570 2gb 128 bit ekran kartı bu sistemle gta 5 düşük ayarlar 800x600 de açarmı rahat oynar mıyım ramim kötü
  232. Noire969

BTC Mining virüsleri nasıl geçer

Bilenler yazabilirmi bios update ve formttan sonra geçermi virýs bulaşmadı ama merak ettim daha öncesinde cryptolocker tarafından bütün resimlerim silinmişti
  233. Noire969

Yükte reset

Teknik bilgim yok ama 350 wattkurtarırmı şimdi
  234. Noire969

Yükte reset

Valla param yok ama elimde 350 wat var
  235. Noire969

Yükte reset

Arkadaşlar geçeblerde yeni bir gpu aldım aero itx rx550 normalde bisey yok yuke giribce reset atıyor sizce psu danmı yoksa başka bişey sebep oluyo olabilir mi sistem 300 watt peak psu yani en cok 300 eat cekiyo asus m5a78lm lx3 main fx6300 cpu stok fan 1adet cd dvd aero itx rx550 2gb oc bu kadar
  236. Noire969

Hdmi to VGA dönüştürücü çalışır mı ???

https://www.hepsiburada.com/s-link-sl-dh010-s-link-dvi-24-1-erkek-hdmi-disi-cevirici-adaptor-p-BSORHSLDH010?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjwn7j2BRDrARIsAHJkxmx1sm9WSzaL5v0XIxhSFbGdJstFVVj6n_pQw_83OgnVq4bVoXNJWK8aAuCeEALw_wcB bunu demiyormusun
  237. Noire969

Hdmi to VGA dönüştürücü çalışır mı ???

Knk daha dün aynı soruyu sordum bugün aldım ekran kartını senin verdiğin linkin en altaki olnının aynısı var bende ve sorunsuz çalışıyor aktif çipli kullanmalısin bir ucu kablo diğer ucunda batarya gibi şey olandan verdiğin alttaki link gibi 1590594987 Kardeşim o eski sistem şimdiki sistemler...
  238. Noire969

Asus Ez Flash Modlu Bios Yükleyemememe Sorunu

Bu videoda farklı yöntemler deniy belki bir ihtimal yardımcı olur yöntemleri farklı adamın
  239. Noire969

Hdmi to vga aktif dönüştürücü

Benim korkum aktif oyun oynarken bi anda görüntünün kırılmasını istemezdim o yüzden yazdım teşekkurler
  240. Noire969

Sesi ankartdan alsam olmazmı
  241. Noire969

Arkadaşlar hdmi dan vga ya donusturursek oyunlarda 1920x1080 de sorun yaşanırmı yırtılırmı görüntüler oyunlari yüksek ayarlarda sıkıntı olurmu kartı yarın alıcam yardımmmm
  242. Noire969

Hdmi to vga Donanım seçer mi

Peki oyunları yüksekte oynarsak ya da normal kullanımda performans kaybı ekranda cizikler yirtiklar olurmu cok merak ediyorum 475 tl ye aero itx rx 550 alıcam hdmi dan dönüsturcem surekli kullanımda sıkıntı olurmu 1590495020 Arkadaşlar yarın alıcam kartı yardım ediin
  243. Noire969

Hdmi to vga Donanım seçer mi

Arkadaşlar vga bi monitörüm var viewsonic 1920x1080 60 alıcağım kart doğrudan vga vermiyor bende hdmi to vga dönüştürcem donanım seçme gibi bir sorun olurmu herhangi bir sıkıntı olurmu
  244. Noire969

SDN Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

tabikide OperaGX
  245. Noire969

Çilekleri tuzlu suda bekletince böcekler çıktı

Arkadaşlar bizim ülkemizde doğal olarak yetişen çilekler genelde rusyaya gider nerde gdolu veya ilaçlı ürün varsa biz yeriz o yüzden gönül rahatlığıyla yenebilir canım devletim güzel ülkem Türkiyem
  246. Noire969

Bilgisayaım hiçbir oyunu açmıyor neyapabilirim

driverlarını yükle vcredist net frame work ekran kartının driverları da kendi sitesinden iner
  247. Noire969

q9300 O.C stock fan

Knk bende q9400 var stokla oyunlarda eb dusuk 70 75 max 83 gördum fan değiştir 1590414349 Illa yapcaksan bende g31 anakart var 8x375 1.31.875 volt verdim
  248. Noire969

overclock önerir misiniz?

1 laptop da oc yapma 2 bilmiyosan masaüstu de olsa yapma oğren sonra az az voltaj ver
  249. Noire969

R7 240 2gb ekran kartı

Arkadaşlar 1 ürün mediamarkt da 390 tl digeri trendyol da 420 tl bunla MSI VGA R7 240 2GD3 64B LP Ekran Kartı Bunun farkı nedir acaba https://ty.gl/gdvk2qe
  250. Noire969

G41 anakart alım

Arkadaşlar g41 anakart arıyorum satacak olanlar yazabilir num 05530312697 whatsapp ya da burdan da yazabilirler g41+ ddr 3 ram de olur 1590359452 G31ile takas da yapabilirim ya da nvidia geforce gt210 1gb
  251. Noire969

GTX 550 Aero ITX 2gb OC

Baskaları 350 la %60 verim alırsin tam gucte sikinti cikar diyo
  252. Noire969

GTX 550 Aero ITX 2gb OC

arkadaslar bu karta en az kaç watt psu gerekır ve 12 pın guc gırısı varmı kartta 1590352578
  253. Noire969

R7 240 ekran kartı versiyonu

Arkadaşlar ben r7 240 alıcam fakat bunun bi lpv1 ve lpv2 var ben lpv2 olanını istiyorum yani tam profil olanı nerden bulabilirim 0 alıcam bi araştırabilirmisiniz ben bulamadım istedigim versiyonun linki 20200523 151853
  254. Noire969

Trendyolda nasil satıcıya ulaşırım

https://m.trendyol.com/msi/r7-240-2gd3-64b-lp-r7240-2gb-ddr3-64b-1xvga-1xdvi-1xhdmi-ekran-karti-p-4412436?boutiqueId=411304&merchantId=105378&gclid=CjwKCAjw8J32BRBCEiwApQEKgV4Wyd-z62IhHPhyHj6AxGGww6m_Z8ysUgBW0bt-r7u-T9R0rhzlVhoCG54QAvD_BwE Iki ayrı fotoğraf tek ürun var ben bu ürunün tam plaka...
  255. Noire969

Geçtim ama canlı destek diye girdim trendyol asistan çıktı o da hicbiseyi cevaplamiyor tel aradım ondada ayni seye yonlendirdi
  256. Noire969

Arkadaşlar trendyoldan ekran kartı alıcam ama aynı ekran kartının 2 modeli var ve model seçme belirtilmemiş ben ürünü almadan satıcıya belirtip almak istiyorum nasil yaparım yardım ediin
  257. Noire969

Ekran kartı alıcam ama bi sorunum var

Arkadaşlar linkte vericem simdi adam tam profil olanı mi yarı profil olanı mı yollayacak Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
  258. Noire969

450 tl değerinde F/P Ekran kartı

4gb ram g31m anakart q9400 cpu3 ghz 350w psu win 10 pro
  259. Noire969

Ya arkadaşlar nerde yasiyosunuz yoksa antalyada mi fiyatlar boyle dedigin kartlar 2. Elde 750 tl ve üstu varsa 400 tl ye alin numaram 05530312697 1590154887 Tavsiye için çok te Tavsiye için minnettarım :d 1590154939 Tavsiye için çok te Tavsiye için minnettarım :d
  260. Noire969

Su an piyasada kac para onlar biliyo musun hadi yurtdışından aldın gumrük vergisi kargo derken 800tl 1590154617 O fiyata bulirsan sat bana :d
  261. Noire969

Sapphire r7 240 iyi mi peki 470 tl
  262. Noire969

Yok mu 2gb 128 bit güzel
  263. Noire969

Arkadaşlar max 450 tl lik ekran kartı 2. El olmaz 1. El oynicagım oyunlar 1024x768 en düşük ayarlar cs go en düşük ayarlar gta 5 falan
  264. Noire969

Yeni ekran kartı alınca yapılması gerekenler

Vbios ne ya bana açıklayın anlamadim nerden indiricem
  265. Noire969

6 Hd 6570 2gb ın varsa link atabilirmisiniz ve de hala cevap alamadim ddu nedir
  266. Noire969

Vbios ne bilmiyorum bide biosun güncel ama yeni ekran kartı takıcam sorun olmazmı ayarlarda + ddu programmı
  267. Noire969

Arkadaşlar yeni ekran kartı aldım suanki nvidia yeni aldigim amd bios updateliyip format atsam daha mı iyi olur ne yapmam gerekir ?
  268. Noire969

İşlemciyi yüksek ısılarda çalıştırmak

Arkadaşlar yeni soğutucu alana kadar stokta kalıcam ama stokta bosta 58 derece yukte 80 lere kadar cikiyor böyle kullansam sıkımtı olurmu sıcaklık açısından
  269. Noire969

Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir.

arkadaş sanırım yurtdışından getirtiyor kartı
  270. Noire969

Fpsimde sorun yokken bilgisayarım takılıyor

bence imkan varsa harici grafik kartı alınabilir pardon kart varmış görmemişim :)
  271. Noire969

Windows 10 Nasıl Hızlandırılır ?

Arkadaşlar böyle hızlandırma adına bilinmedik şeyler varsa açıklayın da bizde öğrenelim
  272. Noire969

Windows 10 pro vs 10 Home

Yukarda kimisi fark yok diyo kimisi gereksiz diyo şimdi home mu pro mu az ram yer ya da aynı mıdır dediğim gibi oyun oynıcam
  273. Noire969

Windows 10 pro vs 10 Home

Arkadaşlar benim win 10 pro boşta 1.7 gb ram aliyor 64 bit home kullanan varmi ya da home bosta kac gb ram harcıhor birde ben oyun oynuyorum 10 home oyunlarda sıkıntı çıkarır mi teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum
  274. Noire969

Laptopum Aşırı Isınıyor

Termal macunu değiştirin artic mx4 gayet f/p ürünü
  275. Noire969

GTA 5 açar mı

valla hd aldım ama 2. pc de fx6300 var aynı ekran kartı düşk ayarlar da gayet akıcı oynuyodum sımdıkıyle fark edermı acaba 2. pc 8gb ram bu 4gb bide ramı sence win 10 home mu daha az yer düz win 10 mu
  276. Noire969

Gigabyte anakarta amd chipli ekran kartı olur mu

r7 240 67 bit ti hd 128 di bende 128 aldım 1589913836 64 pardon
  277. Noire969

GTA 5 açar mı

arkadaslar g31m q9400 oc ati radeon hd6570 4gb ram gta 5 en düşük ayarlarda açar mı açarsa kaç fps alırım
  278. Noire969

Psu 350 w ayrıca ek guc girisi yok kartin ama sıkıntı olurmu diye dedim bisey daha sizce msi r7 240 64 bit mi gt630 mu yoksa bu mu 1589898950 Darbogaz olurmu
  279. Noire969

Arkadaşlar benim pc 2x2gb ram g31. Anakart yeni alcagim ekran kartıda bu olur mu q9400 de islemci var cevap verinn Powercolor Hd6570 Gddr3 2gb 128 bit Amd Radeon Dx11 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Hemen Al.
  280. Noire969

1000 tl altı telefon önerisi

General mobile discovery ama bence para biriktirin
  281. Noire969

Msi R7 240 2gb vs pwrclr hd6570 vs hd7730

Arkadaşlar msi r7 240 2gb mı powercolor hd 6570 mi yoksa powercolor hd 7730 mu hepsi 2gb kullanan varsa yorumlarsa yazabilirler düşük ayarlar cs go ya da gta 5 en düsuk ayarlarda oynicam tahmini fps nedir ya da kullananlar yazabilirmi sistem g31m esl2 rev1.1x q9400 cpu ram2x2gb 800mhz 350 watt...
  282. Noire969

işlemci çekirdek sayım yanlış gösteriyor

Bunun kesin bi çozümü yokmu bios sütümünü güncellesem
  283. Noire969

Optimized yaptım ama hala ayni şimdi onyuklemeye de girdim sadece 1 ve 2 var simdi ne yapmalıyım
  284. Noire969

Load fail - safe defaults mu liad optimized defaults mu
  285. Noire969

heryerde 4core 4 thread acaba bios güncellemem ya da bıseyı aktıf etmem mı gerekıyor drıverları da guncelledım
  286. Noire969

baktım acaba biostan bisey mı acmam gerek ya da biosum daha önce baska bı ıslemcı takılıydı tekrar mı guncellesem düzelir mi
  287. Noire969

arkadaslar benım cpu m q9400 intelın sayfada 4 core 4 thread gosterıyo fakat gorev yonetıcısını actıgımda 2core 2 threak gosterıyo bu mumkun mu ya da baska bı sorun mu var aydınlatırsanız sevınırım
  288. Noire969

Ucuz ekran kartı

dedigim gibi bu mumkun mu
  289. Noire969

Ucuz ekran kartı

Cs go bu sistemle tahmini fps i nedir acaba 1589649310 Bisey dicem bende q9400 var ama sitede 4core 4 thread var gorev yoneticisinde 2 core 2 thread bu mümkünmu
  290. Noire969

Ucuz ekran kartı

Az önce 670 e 600 tl istediler ne yazıkkı fiyatları ben koymuyorum millet birbirini kaziklamayı çok seviyolar
  291. Noire969

Ucuz ekran kartı

750 modellere bakıyorum 750 lira istiyolar bence cok pahalı
  292. Noire969

Ucuz ekran kartı

Intel quad 9400 oc 3ghz 1589648067 750 bulunur da 460 piyasada çok yok antalyada bulmama çok zor
  293. Noire969

Ucuz ekran kartı

Arkadaşlar bana max 300tl lik 2gb ekran kartı bulabilirmisiniz ya da elinizde varsa bana ulaşabilirsiniz alabilirim 1. 2. El fark etmez 1589644764 Ya da 350 tl ye de olabilir artık varsa
  294. Noire969

GTA V 2 saat oynanmazsa gidiyor iddiası

Ömer dnm olum bari hile yapmayın ya :d belese alıyonuz
  295. Noire969

Q9400 overclock

Yanlış yazmışım
  296. Noire969

Q9400 overclock

5. 6 fps den baska bisey etkilemedi bana 771 pin ucuz ama güzel bi fan önerebilirmisinz
  297. Noire969

Q9400 overclock

3ghz yaptım ama şuan bosta 55 dercelerde
  298. Noire969

Q9400 overclock

Uygun
  299. Noire969

Q9400 overclock

Arkadaşlar ben q9400 aldım önceki işlemcim e5200 dü ve 65 wat tdp değeri vardı stok sogutucuyla en fazla 60 derece oluyodu simdi ise q9400 var ve 95 wat tdp değerinde ve hala stok fan var bende termal macunum kaliteli bide overclock yapmayı düşünüyorum çok ısınır mı
  300. Noire969

Quad 9400 overclock

Arkadaşlar bundan 3 hafta falan öncé islemcimi değiştireyim diye bi konu actım ve tavsiyeler üzerine g31m anakarta quad 9400 aldım aslında 9650 alcaktım piyasa malum fiyatlar uçuk neyse bende stok intel fan var islemci 95 w tdp değerinde macunum kaliteli onceki islemcim oc lu 65 wattı sadece 50...