Arama sonuçlarınız

1. Y

Laptop’um çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor

Başlıkta belirttiğim gibi msi qe72 apache pro laptopum görüntü vermiyor. Farklı monitörde denedim ama çalışmadı. Bazı yerlerde laptopun hava çıkışlarını bantlayıp havluya sararak yüksek sıcaklıktan dolayı bilgisayar kendini kapatınca düzeldiğini söylüyorlar ancak ben bunun sağlıklı bir yöntem...
  2. Y

Kol konusunda yardım

Xbox 360 kolu daha ergonomik eline oturuyor
  3. Y

Bilgisayar açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor

Kabloların arızalı olmadığından emin misin? Bilgisayardan ses geliyormu?(windows açılış sesi vs.)
  4. Y

MSI Laptop Bataryasız Çalışırmı?

Merhaba arkadaşlar 3.5 yıl önce aldım laptopu son 1 yıldır çok ısınıyor bilgisayarcıya götürdüm termal macunu yeni yapıldı fanı temizlendi ama hala bi ısınma ve performans kaybı var. Laptopu zaten hep şarjda kullandığım batarya çok önemli değil. Bataryayı çıkarsam çalışırmı? Isınmada bir düşüş...
  5. Y

Ps4 klavye ve mouse

Ps4 kendisi klavye ve fareleri destekliyor(arayüzde ve internette kullanabilirsin) Ancak iş oyunlara gelince sadece yapımcıların izin verdiği belirli oyunlar klavye ve fareyle oynanabiliyor. Benim bildiğim tek örnek Fortnite ancak Gta'da çalışmıyor diye biliyorum
  6. Y

Ps4 2 Hesaptan Oyun Oynanır Mı?

Amerika hesabın Ana Playstation hesabın olursa o ps4'teki bütün hesaplarından oynayabilirsin
  7. Y

Playstationa hardisk mi taşınabilir ssd mi

Bu iş tercih meselesidir. Sen düşük kapasiteli veya az sayıda oyun oynuyorsan ssd kullanman daha yararlı olur çünkü oyunlar daha hızlı açılır. Fakat kapasitesi yüksek veya çok oyunun varsa harddisk daha yararlı olur. Malum günümüzde AAA oyunlar 50-60 gb den az olmuyor.
  8. Y

Konsol alma

Bahsettiğin konsol ps4 ise güvendiğin birisiyle kardeşlik yapabilirsin. Oyunları dijital olarak birinizin hesabına alıyorsunuz ve 2 hesaptanda oynayabiliyorsunuz. Böylece bir oyun fiyatına 2'nizde kullanıyorsunuz(aynı anda girebilirsiniz sorun olmaz). Hemde bunu indirimde alırsanız sudan ucuza...
  9. Y

Ps4 tv ye görüntü gitmiyor

Anladığım kadarıyla mavi ışık 2 saniyeliğine yanıyor ve ardından kapanıyor. Bunun sebebi ps4'e yeterli güç gidememesidir. Ps4'ünü aç bataryası tam oturmamış olabilir.
  10. Y

Logitech G930 Bip Sesi Problemi

Merhabalar 3 yıldır severek kullandığım G930 kulaklığım son birkaç aydır bir bip sesi ile kapanıyor adından tekrar açılıyor. Başta fazla kafaya takmadım ama şuan çok rahatsız ediyor. Bataryasının bittiğini düşündüm ama hep kabloya takılı kullanıyorum. Sebebini bilen birisi yazabilirmi? Teşekkürler.
  11. Y

Access point'i kabloyla pc ye bağlamak

Teşekkür ederim
  12. Y

Access point'i kabloyla pc ye bağlamak

Merhaba bilgisayarı modem yerine AP'ye kabloyla bağlasak yine sabit hız alırmıyız hızda bi fark olurmu